Šance na drop legendárek by korejci

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413
Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Mlok » 06.05.2014, 07:33 hod.

A ještě poznámka k těm loot tabulkám. Ty jsou s velkou pravděpodobností pravdivé. Vypadá to z toho co jsem dohledal na únik od Blizzardu. Tady je pak pouze otázkou, zda jsou právě teď aktuální. Podle mě je budou průběžně ladit a občas některá čísla v nich tedy měnit.

A i kdyby byly aktuální, tak pořád jsou to jen pravěpodobnosti a lze z nich se akorát podívat jak je daný předmět vzácný. Pro jenoho hráče ale neurčují, zda něco opravdu najde nebo ne. V jednom konkrétním případě nebude platit, že budu mít např. 3x více předmětů z tabulky co mají 3x větší šanci na drop než jiné.

Já kupříkladu už mám 2 kousky Vyr's armoru a žádný jiný kousek nemám. A přitom Vyr's armor má ze setu nejmenší šanci na drop (dle těch zveřejněných loo tabulek). Tabulce bude nakonec odpovídat až obrovský balík dropů, kde se to bude těm pravděpodobnostem blížit (tedy např. z 1000000 dropů rukavic s pravděpodobností 5% vypadne např. 50043 kousků).

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od c4llix » 06.05.2014, 07:38 hod.

2 Arnold: Nejmenuješ se náhodou Arnold Jidáš Rimmer? to by vše vysvětlovalo :lol:

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od c4llix » 06.05.2014, 07:39 hod.

2 Mlok: ale ty tabulky od korejců nejsou TY Loot Tables

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Mlok » 06.05.2014, 07:43 hod.

sgtmajfoley píše: No skor mohli zrobit to, ze kazdy loot by mal vacsiu sancu dropnut v urcitych miestach aby ludia farmili ucelovo, stale nech to pada random... no je blbost aby dropla butcher sickle v stvrtom akte (berem do uvahy kampan). Takto kto by potreboval nejaky item tak by farmil to miesto alebo ten act az by mu to nakoniec padlo (co ja viem aj po tyzdni napriklad) a bol by kazdy happy.
Je to jistě také možnost jak to implemetnovat. Já jsem ale třeba velmi rád, že to tak implementované není. Sice bych si tak mohl o něco zvýšit šanci na drop konkrétního předmětu, jenže na druhou stranu je tohle přesně to co dělá hru nudnou (tedy aspoň z mojeho pohledu). Už jsem to tu někde psal. Takhle můžu hrát cokoliv, hlavně to co mě baví a více to střídat a ne pořád drtit to stejné dokola.

Z mojeho pohledu je až dost v tomhle už farmení esencí, které jsou jen z určitých míst. A přitom craftěné sety jsou často velmi silné a vhodné na poměrně velkou část výbavy. Takže tady lze cíleně hledat dost velkou část výbavy.
Na můj build takhle použiju 4 sety než najdu (možná najdu) někdy v budoucnu Vyr's set (pak půjde jeden craftěný set pryč). Konkrétně Born's (už postaveno) + Aughild's (připravuju druhý kousek, první zatím nenosím, smysl to bude mít až s tím druhým), Captain (poslední plánek co mi chybí), Asheara's (stavím 2. kousek).

A jestli mám něčeho pořád nedostatek, tak jsou to FS. Takže vítám jak padnuté FS, tak crap legendárky na rozebrání. A to si nestěžuju, že by mi to nepadalo, jen spotřeba na opravdu dobrý craft je velká. Esencí mám ještě nějakou zásobu a na Asheara's to jde samo je dodrpovat když dojdou (na Born's a Aughild's to také docela jde).

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Mlok » 06.05.2014, 07:44 hod.

c4llix píše:2 Mlok: ale ty tabulky od korejců nejsou TY Loot Tables
Nevím co označuje za TY Loot Tables. Tabulky od Korejců jsou jediné, které budou s velkou pravděpodobností reálně platné pro některou build RoS. Vše ostatní jsou jen nepodložené konspirační teorie.

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od c4llix » 06.05.2014, 07:56 hod.

Mlok: konspirační teorie, kterou žádný Blue dosud nevyvrátil

Uživatelský avatar
diamondcz
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yondashimo#2674

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od diamondcz » 06.05.2014, 08:03 hod.

Ztracite cas nad kravinama. Je to jednoduché. Trollum se povedlo zatrolovat a dosáhli svého. Takze vám to zjednodusim. Tabulka je fake a nebo neaktuální, spadly mi na mém charu veci, které mají podle tabulky 0% a ten troling se stejným vecma od kadaly? Vcera jsme to s partou poetarum zkoušeli a bohuzel vas zklamu. Taktéž fake. Ztráta shardu a 2hodin, které se mohly využít v diablu mnohem lépe.
Obrázek

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Arnold » 06.05.2014, 08:07 hod.

c4llix píše:Mlok: konspirační teorie, kterou žádný Blue dosud nevyvrátil
To je tedy argument :) Teorii, kdy je vse o nahode a zadne tabulky a jine vymysly neexistuji, prece taky zadny blue post nevyvratil...
Mlok pise rozumne a je videt, ze premysli. Narozdil od nekterych, kteri jsou zaslepeni tim, ze jim jeste nepadla vec, kterou by chteli a snazi se za to snest vinu na Blizzard a nechapou, ze za to proste muze nahoda. Hezky to bylo vystizeno tim prikladem, ze osmkrat za sebou nepadl kraftici material - je snad kvuli tomu potreba zacit vymyslet spiklenecke teorie?

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 29.0

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od c4llix » 06.05.2014, 08:38 hod.

O kraftící materiál nejde, jde o item který ti v určitý hře NEMŮŽE padnout a ty čekáš že jo, a ztrácíš tím čas. Já kromě potionu už mám skoro vše co jsem chtěl a nemůžu si stěžovat, jen prostě rng není tak úplně rng. A končím, už mě to nebaví :ble:

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Arnold » 06.05.2014, 08:58 hod.

c4llix píše:O kraftící materiál nejde, jde o item který ti v určitý hře NEMŮŽE padnout a ty čekáš že jo, a ztrácíš tím čas. Já kromě potionu už mám skoro vše co jsem chtěl a nemůžu si stěžovat, jen prostě rng není tak úplně rng. A končím, už mě to nebaví :ble:
Kraftici material byl take jen priklad. Ze v nektere hre neco NEMUZE padnout si vymysleli lide postihnuti stihomamem. Neni pro to zadny dukaz. Navic i kdyby to tak bylo, tak jsem tu uz nekolikrat vysvetloval, ze to je ve vysledku uplne jedno. Sam to vidis na sobe - mas uz skoro vse, co jsi chtel. Ze to nekdo jiny nema, je proste kvuli tomu, ze jsou ty dropy nahodne, coz jsem tu uz taky vysvetloval. A rng je vzdycky rng.

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 29.0

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Seton » 06.05.2014, 09:26 hod.

Mlok píše:A když to ještě doplním po praktické stránce jakým způsobem to řeším/neřeším při hraní. Častější zakládání her dělám jen občas kvůli hledání esencí. Kvůli špatném dropu nikdy a ani se mi to nikdy nepotvrdilo, že by to mělo smysl. Ovšem tady jsem zase moc malý statistický vzorek na potvrzení vyvrácení nějaké teorie.

I tak uvedu jen příklad. Včera 2,5 hodiny v jedné hře. První 4 rifty ani jedna FS a ani jedna legendárka. Někteří by už dávno několikrát zakládali hru novou. Já v tom nevidím žádný smysl. Hrál jsem dál ve stejné hře a následovala série 6 riftů s FS a 8 legendárek. Té první mohla pomoct funkce časovače na zvýšení šance dropu na legendárku. Dále už zase štěstí (stejně jako předtím smůla).

Stejně tak sbírání esencí na Asheara's set. Ten zmiňuju proto, že má extrémně snadno dostupný drop. Dal jsem včera asi 20x Ssthrasse (na T4, takže šance na drop esence 53%). Hned prvně padla. Pak 8x po sobě nic, což už je poměrně nízká pravděpodobnost (je to už pod 1%). Někteří by už z toho hned dělali další konspirační teorii.
Já místo raději Ssthrasse dále opakoval a následovala zase série dobrá asi 9 esencí z 11 zabití. Při hodně dlouhodobém opakování bych se jistě dostal na těch 5,3 esence z 10 pokosů.

Jinak já jsem spokojený s tím jak to funguje, jen ještě vítám očekávané úpravy ve 2.0.5.
Asi tak bych to řekl :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Darkness » 06.05.2014, 09:32 hod.

Proste cela tahle loot table teorie, tak jak to nekdo splacal do hromady jsou totalni nesmysl. Jedina vec, co ty tabulky ukazuji pekne je, ze nektere itemy maji mensi sanci padnout nez jine. A ta sance na drop nekterych veci je dost mala.

Blizard sice neco na Diablu vydelal, ale aby mel prachy na to vymyslet takove kraviny, to si nemyslim - resi zajimavejsi veci, nez to jak co nejvic stvat hrace, aby psali bludy na forum. Treba jestli jit o vikendu chlastat do Vegas a nebo na surf do Long Beach. :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od casperdeluxe » 06.05.2014, 10:43 hod.

Se bavím :D
A těch 10000000 cashek z act1, ze kterých padá ten ring jste taky nasbírali v jedné založené hře. Proberte se tvl. Jste jak malý ufňukaný holky

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Alfajk » 06.05.2014, 10:52 hod.

diamondcz píše:Ztracite cas nad kravinama. Je to jednoduché. Trollum se povedlo zatrolovat a dosáhli svého. Takze vám to zjednodusim. Tabulka je fake a nebo neaktuální, spadly mi na mém charu veci, které mají podle tabulky 0% a ten troling se stejným vecma od kadaly? Vcera jsme to s partou poetarum zkoušeli a bohuzel vas zklamu. Taktéž fake. Ztráta shardu a 2hodin, které se mohly využít v diablu mnohem lépe.
mas problem s chapanim psanyho textu? mas tam jasne napsano,ze je spousta dalsich faktoru,ktery to ovlivnujou,takze i kdyz itemy z tvoji loot table davaji 100% dohromady,porad muze "selhat" smart drop a dostat neco uplne jinyho,tech 0% z toho prave taktez vychazi

hraval jsem jinou hru,kde urcitej item z moba padal na 0,01% a stavalo se tam docela bezne,ze jsi zabil jednoho potulnyho moba a on tu vec dal,jenze v naprosty vetsine pripadu na ziskani itemu bylo potreba zabit 6000-10000 mobu,nez to ten mob dropl,to byl funkcni RNG system,za prve jsem vedel,kdy to muze spadnout a za druhy jsem vedel,z koho...u blizzu je to proste retardovany a vubec ne RNG,protoze farmis ve hre,v ktery neni ani byt sebemensi sance na drop itemu,kterej bys zrovna chtel,a fakt,ze v druhy hre ta sance bejt muze,je naprosto nepodstatnej
Naposledy upravil(a) Alfajk dne 06.05.2014, 10:58 hod., celkem upraveno 3 x.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Mlok » 06.05.2014, 10:56 hod.

Přesně tak je to tam uvedené. Tabulky platí jen pro 85% dropu. Pak je 15% šance, že nebude smart drop a v tom případě může padnout cokoliv (kde určitě budou zachovány podobné šance jako jsou v těch tabulkách, jen to bude nějaká sjednocená tabulka pro všechny typy charakterů a bude obsahovat všechny předměty).

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Arnold » 06.05.2014, 11:00 hod.

Alfajk píše:u blizzu je to proste retardovany a vubec ne RNG,protoze farmis ve hre,v ktery neni ani byt sebemensi sance na drop itemu,kterej bys zrovna chtel
Podej mi, prosim, pro toto tve tvrzeni nejaky dukaz. Diky.

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 29.0

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Arnold » 06.05.2014, 11:08 hod.

Blizzdard proste vytvoril svoji hru, kterou lide hraji, padaji jim v ni nahodne ruzne veci a vam, jako hracum, muze byt uplne jedno jestli jak je ta nahodnost implementovana. Jestli je to (opet nahodne) predgenerovane loot tabulkou, jestli je to vse generovane az ve hre nebo jestli si jen martane hazou kostkama a podle toho co hodi, vam to pada. Vam to muze byt uplne jedno. Nebo si snad myslite, ze si sef Blizzardu rekne: "Ha, Alfajk, ten se mi nelibi, tomu snizime moznost padani legendarnich predmetu na minimum." a skutecne tak udela?

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 29.0

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Deef » 06.05.2014, 11:08 hod.

Raz za tie haterske commenty dostanem taky bann, ale musim to proste napisat.
Tyzden po vydani D3 > vacsina z friendlistu progres, niektori uz farma ActI Inferno
Mesiac po vydani D3 > vacsina farmi ActI Inferno, niektori ActII, zacinaju sa predavat dropy.
Mesiac a pol po vydani > 70% z friendlistu ( cca 15 ludi ) dropuje denne 3-4 cenne legendarky , predavaju na RMAH, ja mam problem dropnut jednu za den a aj to crap, zacina mi dochadzat ze to asi RANDOM nebude.

Cca do 12/2013 som to neriesil, potom sa priblizne v tej dobe na off fore objavil topic kde je blue post so slovami RNG SCALE. Odvtedy uz blizzardu neverim ani jedno slovo. Takto ojebo**t celu dobu...

TLDR: RNG SCALE myslel som si, potvrdilo sa. D3 random neexistuje, davam tomu este rok a vzorec vyjde na povrch.

Tak a teraz si dam o5 part tyzdnou pauzu s komentarmi , cheers

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Alfajk » 06.05.2014, 11:22 hod.

Arnold píše: Podej mi, prosim, pro toto tve tvrzeni nejaky dukaz. Diky.

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 29.0
ty bys tomu neveril,ani kdyby ti to tam napsal blue post,to je hold problem nekterych zaslepencu,ktery jsou uzavreny ve svy ruzovy bubline no,s tim ja nic neudelam,hraj si dal a ver si cemu chces,ja si narozdil od tebe umim dat 1+1 dohromady a proti tem zverejnenym tabulkam neni zadnej dukaz,kterej by je jakkoliv vyvracel

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Šance na drop legendárek by korejci

Příspěvek od Arnold » 06.05.2014, 11:30 hod.

Alfajk píše:
Arnold píše: Podej mi, prosim, pro toto tve tvrzeni nejaky dukaz. Diky.

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 29.0
ty bys tomu neveril,ani kdyby ti to tam napsal blue post,to je hold problem nekterych zaslepencu,ktery jsou uzavreny ve svy ruzovy bubline no,s tim ja nic neudelam,hraj si dal a ver si cemu chces,ja si narozdil od tebe umim dat 1+1 dohromady a proti tem zverejnenym tabulkam neni zadnej dukaz,kterej by je jakkoliv vyvracel
Ja tomu sice neverim, ale zaroven nerikam, ze to nemuze byt pravda (pokud by se objevil blue post, ktery by ty tabulky potvrdil, tak bych tomu uveril) Ja tu jen celou dobu tvrdim, ze tobe, jakozto koncovemu uzivateli, muze byt uplne jedno, jakym zpusobem ma Blizzard padani tech veci zarizene. Na konci dne proste v zalozene hre kyzena vec bud padne nebo nepadne. A to, ze neexistuje dukaz, ktery by ty tabulky vyvracel je naprosto irelevantni. To si muzu tvrdit, ze drop predmetu je ovlivnen vzajemnym postavenim Marsu a Venuse a ty mi taky nepodas zadny dukaz, ktery by to vyvracel. Znamena to snad, ze to je pravda?

Nicmene dal cekam, na ten dukaz, ktery jsi mi samozrejme nepodal.

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 29.0

Odpovědět

Zpět na „Obecně“