PTR 2.1 Online

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489
Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Dava_C » 14.08.2014, 13:38 hod.

Darkness píše:
nerf ringu Bul-Kathos's Wedding Band
The Life drain effect on this is now capped at 2000% weapon damage per second (hmm, ani nevim jak se to pocita, pokud vezmu 2h 3000 weapon dmg je to omezeno na 600k life za 1s? - to by bylo furt slusnei)
- hmm, to jsem zvedav, jestli to pocitim uz na T6 nebo az vys, ted ani nevim, jestli ho na PTR SC wizardce mam
Pokud vím, tak to vysává život za 0,4% z HP moba a healuje to za 1% z tvého maximálního lifu.

Ale četl jsem to jen před časem někde na us foru, tak to nevím jistě, nijak jsem to nezjišťoval, pouze jsem na to náhodou narazil.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Darkness » 14.08.2014, 13:43 hod.

byl jsem ubery se zaljanem T6 mozna 5x a padl nam material zaroven, jednou mi nepad, ale to jsem mel DC :) (na HC, ale prezil - mel jsem Mara's amu na Ghomovi)

---

s temi procenty jsem se vyse sekl, 2000% z 3000 neni 600k, ale jen 60k, hmm to uz by bylo nic moc :( otazka je co presne se bere do te weaopon dmg pro efect Bul-Kathos's Wedding Band, jestli jen zbrane nebo se pricaji i amulet/offhand/ringy (to se pozna)

@Dave: 1% je dost malo, hmm, to se mi nezda => mozna prave to zmenili na ty procenta weapon dmg
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od witekcz » 14.08.2014, 13:56 hod.

manusky11 píše:Jedna otázka neviete,či má byť v 2.1 šanca na drop leg.materiálu z Uberov rovnaká pre kadého člena party(teda že bud to nedostane nikto,alebo všetci)
Čítal som Blue post o tom,ale nikde v Notes ani zmienka(teda nenašiel som ju)
Dík
Viz můj překlad tu: https://www.diablofans.cz/demonic-organs ... ggers.html
Mlok píše:Ty patch notes jsou také z části špatně, ne vše je tam opravené, takže tam může i něco chybět. ...
Tohle jsou předběžné (preliminary) patch notes, které nereflektují současný build na PTR ;)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Mlok » 15.08.2014, 19:35 hod.

Tak je hodně pravděpodobné, že způsob a limit upgradu gemů už zůstane. Půl hodiny starý blue post:

"The short reason Legendary Gems are no longer infinite is because our design philosophy behind them has changed over the course of the PTR.

The long version is we wanted to change the upgrade mechanic to incentivize and reward players for reaching higher Greater Rift tiers and really pushing themselves to the limit. The current tuning wound up sacrificing the infinite scaling in favor such a system, though this could change down the line and we’ll continue to keep an eye on Legendary Gems and their upgrade values. Overall, we feel these changes make for a more engaging and interesting goal.

If you're struggling to upgrade your gems, you might need to further optimize your gear or build. Maybe the gear you have available works better with a slightly different build. Or maybe you've missed an enchant or can squeeze out a little more Toughness or DPS by upgrading some non-Legendary gems. If you've hit a wall, you've likely reached a calibration point of sorts. This is your base to build on - it's the perfect time to ask yourself "What can I tweak or change to push a little bit farther?""

Teď už jen zůstává otázka, zda zůstane i ten poslední nerf nebo aspoň trochu zpět zvýší hodnoty na leg. gemech.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Gold Eagle » 15.08.2014, 21:58 hod.

Ježiš marjá po poslední úpravě legendárních gemů zrušili nesmrtelnost petů a snížili to na snížení poškožení petů o 25% na 25 ranku NO, docela hrubej nerf, ale hlavně snížili jejich navýšené poškození z gemu na polovičku! :OXO Jsem se divil, že to dávám nějak pomaleji. Takže na ranku 5 Pet legend gem zvyšuje dmg petů jen o 16,5%(! Jdu se se vyzracet! :oops: Takhle si lidi budou hodně rozmejšlet jestli obětují pro legend gem socket v prstenu o obětování z amuletu již nemůže být řeč.
AAA dop*dele. Upgrade toho Pet gemu zvedne dmg petů o 0,3%. Další nerf. BUUUUUUUUU to je děs BUUUUU :-x :{

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od dawemorraless » 17.08.2014, 07:39 hod.

Kua rainbow goblin wtf?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

easyyy
Fallen Shaman
Příspěvky:57

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od easyyy » 17.08.2014, 08:20 hod.

Goldeagle: neboj, až uvidí, že je to nerfnutý moc a skoro nikdo to nebude nosit tak to zase posílí.. jako to dělaj se vším.
Odesláno z mé klávesnice pomocí kláves.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od HELLERcz » 17.08.2014, 08:47 hod.

dawe: kde co jak :D
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od dawemorraless » 17.08.2014, 11:21 hod.

Heller narazil sem na něj při expení sezoního huntera screen sem nestihl sejmul sem ho rychle nicméně otvíra Whimsydale
Obrázek
nic zajímavýho sem tam nenašel vypadá to uplně stejně jako ponny level...prošel sem to skoro celý je možný že sem něco minul
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od HELLERcz » 17.08.2014, 13:12 hod.

Hezky no :-) tak treba na to natrefim taky. Hraju sezonniho huntera.

@tabletofon
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Mlok » 18.08.2014, 07:36 hod.

Tak mi to nedalo a trochu jsem aktuální stav leg. gemů vyzkoušel. Posbíral jsem 13 leg. gemů (tedy asi mi nějaký ještě chybí, ale mám všechny co mi zajímají).

Nerfnuté jsou skoro všechny slušně, mírně boostnuté některé co přímo udělají dmg (Wreath of Lightning). Pokud tak zůstanou, tak budu používat jen 1-2 leg. gemy, určitě ne na amuletu.

Pro můj build je jeden jasný. Bane of the Trapped i po posledním nerfu na 15% dmg na lvl 0 a k tomu 0,3% za každý lvl je jednoznačně lepší než 6% ChC (které musím obětovat pro díru). Dmg z Bane of the Trapped se naštěstí násobí, takže i základních 15% už je lepší než 6% ChC, to je cca 7% dmg navíc (cca 8% ztratím za ChC). A dejme tomu na 24% dmg ho dostanu určitě (tzn. nutnost dávat cca 28lvl GR). V mojem buildu pak funguje pro 95% času (uvnitř slow time při Archonu pořád). Mimo Archon a mimo dosah slow time pak pouze v případě, že monstra nejsou zrovna ve stunu (a to je nepodstatná malá část udělané dmg).

Gogok of Swiftness:
Ten mi hodně zajímal, jestli bude vůbec použitelný po tom posledním nerfu. Kdyby jen snížili maximální boost AS a CDR na 15%, tak by použitelný byl pořád hodně slušně. S tím současným navýšením z potřebných 10 stacků na 15 je to už horší.
Měl jsem ho jen na lvl 0, na live pak testnu ještě více na maximálním lvl kam ho dostanu. A ještě navíc nemám Mirroball s +2 mis. Na lvl 0 použitelný v mojem buildu není.
A to proto, že nejen stackování trvá už moc dlouho, ale hlavně je dost problém si ho následně udržet v Archonu. . S MM seeker s Mirroballem s +1 miss. to trvá už děsně dlouho nastackovat. Na vysokém lvl gemu + 2 mis. Mirroball to už jakž takž půjde, ale ani tady to nebude žádná zázrak. Rychlost stackování bude 2,4x větší (při upgradu na lvl 30 gemu + Mirroball s +2 mis.), což je dost rozdíl, ale ani to nemusí stačit).
Co mi ale překvapilo byla velká rychlost stackování s AT static disch. na skupince mobů (ani nemusel být moc velká, stačí jich 4-5). Tady jsem čekal, že nový proc koeficient bude ještě daleko nižší a bude to horší.
Uvidím ještě, jak to bude po navýšení lvl gemu s udržením stacku v Archonu.

Celkově jsem ale zatím dost skeptický k použití Gogoku. Muset se snažit pokaždé stackovat před zapnutím Archonu, abych snížil čekání na další Archon pouze o 2s a přitom když stack není možný (např. rychlý teleport přes prázdnou mapu, nouzové rychlé zapnutí Archonu při kritické defense situaci, kdy nemůžu zrovna stackovat, když by stackování trvalo neúměrně dlouho v dané situaci), tak naopak zvýši čekání na Archon o 3s mi nepřijde moc dobré.
A k tomu během Archonu když neudržím trvale stacky, tak ani nedojde k navýšení dmg (ke snížení nedojde, nějaký stacky zase mít během Archonu budu určitě).

Bane of the Powerful:
- snížení na 20%
- druhá vlastnost do elit snížena na 15%
Ten jsem původně chtěl používat. Při tomhle nerfu už nemá smysl (byl by jako třetí gem, takže na amulet, kde přijdu o nejvíce za vytvoření díry). Mimo elitky bych nezískal nic a dokonce v některých situacích i při aktvním bonusu po zabití elitek i dost ztrácel (když je nastackovaný Archon, tak +20% dmg je přínos mizivý). Do elitek bych získal minimálně. A to nebude ten bonus ani pořád aktivní. To si nechám raději pořád aktivních a jistých 20% light dmg.
A ani za int. bych to nevyměnil. Tam se sice ztratí méně dmg a tedy bude už dmg boostem (i když pořád nijak zázračným), ale ztratí se i dost tougness, takže to za to nestojí.

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od thomas_ » 18.08.2014, 07:57 hod.

Tady je video z toho Whymsidale nebo jak se to píše... má to vůbec nějaký rozdíl úd původního LSD světa? :D
https://www.youtube.com/watch?v=phzmvaFqkXg

jako jestli je to jen jiný název tak jse mčekal něco jiného... v RoS vlastně žádný tajný level není že?

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od HELLERcz » 18.08.2014, 08:18 hod.

Není.
tzv. Cow level tam není škoda :D
ten je jen ve formě narollovaného riftu ... ale to je už z dob vanilly.
Obrázek

thomas_
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HiddenKiller#2511

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od thomas_ » 18.08.2014, 09:26 hod.

Narollovaného Riftu? To jako náhodný rift to je schopen vygenerovat? btw není myšleno vanilou původní verze bez datadisků?

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od HELLERcz » 18.08.2014, 09:35 hod.

ano, náhodný rift, když otevřeš, tak se dostaneš do "kravího" riftu :) od 1. patra je to tam samá kravička... a guardian na konci je kravík :D
Ale je to velmi ojedinělý roll ... mě za sebou dobu hraní padl jen jednou .. :/
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od hulkxxxl » 18.08.2014, 12:08 hod.

btw jak funguje to doděláni soketu?? kde vezmu ten item na něj a kde se soket dodělává?

je pravda že můžu item kde jsem naroloval soket, ten soket přerolnout pryč a tím giftem nebo jak se to jmenuje soket dodělat???

soket je teda potom jako vlastnost navíc? nic to nepřepíše že????
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od HELLERcz » 18.08.2014, 12:32 hod.

Tento dotaz jsem psal i já a nebylo mi zodpovězeno :(
Mystic to nedělá, ten jen přerolluje staty na úkor díry třeba ... ale já chci díru navíc :D měl jsem za to, že to jde. Jestli to zrušili, neorientuju se.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od hulkxxxl » 18.08.2014, 12:41 hod.

https://www.youtube.com/watch?v=iqH-6cFhONA


něco málo jsem vyštrachal strýčkem googlem... asi není potřeba nějakej "kovář" prostě to uděláš sám, jen to musíš dropnout někde


It will add a socket to an unsocketed weapon
It only works on weapons
It will work on enchanted weapons, so long as they don't have a socket
It effectively adds an item affix in the form of a socket
It will be consumed on use


Great question! (Or consideration.)

The added socket provided by Ramaladni's Gift cannot be enchanted.
You cannot use Ramaladni's Gift on a weapon more than once.
Similarly, you cannot use Ramaladni's Gift on a weapon that already has a socket.



You can, however:

Replace a natural socket on a weapon with another primary stat (like VIT or STR or INT), and then use Ramaladni's Gift after.
Replace a re-rolled socket on a weapon with another primary stat (like VIT or STR or INT), and then use Ramaladni's Gift after.
Enchant a weapon after a socket has been added using Ramaladni's Gift. You just won't be able to re-roll another socket on that particular weapon.

edit:
super takže mám brokovnici kde jsem doroloval soket, dám ho pryč a tím giftem udělám soket... toto znamená must have item a rerolnout si vlastně všechny zbraně (pokud tam nebyl soket odzačátku a nererolnul jsem něco jinýho)
Naposledy upravil(a) hulkxxxl dne 18.08.2014, 12:46 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek Obrázek

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od casperdeluxe » 18.08.2014, 12:43 hod.

Má na to padat nějaká věc, která to umí. Kámošovi to padlo na PTR když se pustilo. Jestli ale proběhla nějaká změna, to nevím.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: PTR 2.1 Online

Příspěvek od Dava_C » 18.08.2014, 12:52 hod.

Ramalandi's gift je taková kostka, kterou použijete pravým a levým tlačítkem myši na zbraň (pouze zbraň). Mám WoW, která padla bez socketu a měla 8 CDR, na live jsem si tam přidal socket, na PTR jsem přetočil socket na % damage a socket jsem tam přidělal tím Giftem. Výsledek 2280 WD, 700 int, 8 CDR, socket. Na PTR padá cca každou hodinu, ale dovedu si představit, že na live bude padat jako WoW, Kukri, Hexy...

Už několikrát postovaná, ale pro představu jedna moje SS po aplikování Giftu

Obrázek
Naposledy upravil(a) Dava_C dne 18.08.2014, 12:58 hod., celkem upraveno 1 x.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Odpovědět

Zpět na „Obecně“