Zeď radosti

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825
Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 18.07.2016, 06:56 hod.

Tak o víkendu jsem snad poprvé utekl z party hned po jednom GR. Málem jsme neudělali GR 90, byl jsem věčně na prkně, WD věčně pozadu, mnich jako by tam nebyl a barbar běhal bůhvíkam. To jsem fakt nedal.

S jinou partou to zase bylo jiný kafe, tak jsme se zajímavě zčuchli a vcelku jsme si sedli. Padl můj osobní rekord na 95 za 5:11. Pak jsme jeli 100 a ani jedno selhání, RIP zcela výjimečně. Nejlepší čas kolem 7 - 8 minut. Přesně už nevím. Ale pohodička. Konečně jsem potkal monka, kterej chápal, že musí moji křehkou kouzelnici doprovázet.

A jak jsme tak hráli, tak tak nám někdo odešel a najednou přišel crusader. Bylo mi divný co tam dělá. Někdo ho požádal, ať zase jde. Že potřebujem monka. Pak přišel monk a jeli jsme dál. Dobrý bylo, že novej monk byl stejně dobrej, jako ten předtím. Takže 100 na pohodu.

Pak zase někdo odešel, myslím WD a hned někdo přišel. To už mi bylo divný, tak jsem se kouknul a zjistil, že někdo to dal jako Public game. Někdo nový neznámý byl DH. Tak jsme my tři čekali, co udělá. Po chvilce nesměle nahodil GR 70. Tak říkám "why not". Byli jsme já, monk a barbar, takže ideální sestava... prosvištěli jsme to za 3 minuty (klikatá mapa s dveřma) a chudák DH z toho asi měl zajímavej den, páč byl rád, že stíhá přesuny. Pak jsme mu proběhli ještě jednu 80 a potom jsem se odebral na jídlo.

A v neděli večer opět štěstí na partu, tak jsme zase zvedli moje nejlepší skóre a pokořili GR 103. Radost mi hned na to sebrala Urshi, když na 60% 3x Fail.

V posledních dnech sezóny se ještě pokusím o 98 sólo, třeba padne dobrá mapa, dobrý potvory a správně umístěný pylony. Zkusit se to musí, ale už chybí damage. Obětováním útočnýho gemu jsem přišel o dost damage, ale díky tomu jsem alespoň na GR 97. Jinak bych to asi nedal.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 21.07.2016, 09:49 hod.

Včera přes 50 klíčů v háji a 98 jsem nedal ani náznakem. Buďto dám defenzivní gem, ale potvory padaj docela pomalu - zde je možnost to dokázal jen v silně zahuštěný mapě s dobře umístěným conduit pylonem, a nebo dám ofenzivní, ale to jsem zase každou chvíli na prkně - zde bych potřeboval dobrý potvory a slabý elitky. Ale i tak je to problém.

V podstatě jsem se ani nedostal k RG, takže moc nevím, jak bych prošel přes něj. Asi blbě. Bez Power pylonu asi bez šance.

No, asi to už nedám a skončím na GR 97. V žebříčku bych teoreticky mohl zůstat, když se tam nenahrnou ještě dneska davy. Možná zůstanu i v top 500.

Ale celkově jsem z výkonů v sezóně zklamaný. Chtěl jsem do TOP100 a to nemám ani na dosah. Do sólo žebříčku jsem se dostal s odřenejma ušima. Do 4P žebříčku jsem byl totálně bez šance. Na 3P žebříček jsem až tak nepomýšlel... A na 2P žebříčku sice někde s kalym jsme, ale někde hluboko v zádi a kdoví, jestli tam vydržíme. Stálej kolega na pokusy tlačit se vejš a vejš se pořád nenašel.

Změnil jsem klan, ale bylo to prd platný. Hrál jsem akorát s Hellerem, kterýho mám ve FL a občas s kalym a ještě dvěma, jejichž jméno mi teď vypadla, ale s těma jsem hrál přes Hellera už před vstupem do klanu.

Jinak novej CZSK klan za moc nestojí. Málo lidí online a snad nikdo nikoho nehledá. Na bounties a rifty párkrát bez reakce, tak jsem to vzdal a vzal za vděk starýmu dobrýmu publicu.

Ale na klanovým kouzelnickým sólo žebříčku jsem samozřejmě ještě včera byl na prvním místě. Nic jiného jsem ale nečekal... 8-) 8-) 8-)

Trochu mě ale štve, že jsem nezvolil jinou postavu. S kouzelnicí v sezóně jsem čekal, až budou chyby opraveny, jak jsem četl, tak mělo být opraveno, ale opak byl pravdou, smrdělo to ještě víc. Konkurence byla navíc obrovská. No, ale na druhou stranu jsem dokázal hrál se svým buildem opravdu dobře, soudě dle mnohých reakcí...

Takže i přes zklamání z nenaplněních cílů mě to bavilo. :D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Brum » 21.07.2016, 14:12 hod.

Ne, že bych se chtěl zastávat aktivity u nějakého klanu, ale teď prostě nikdo nehraje. Toto forum je toho krasným příkladem. Týden jsem tu nebyl a aktivní vlákna za týden mi to ukázalo asi 4 .... :)

Jinak gratulace na group 100+ a solo ladder

Petzilla
Quill Rat
Příspěvky:3
BattleTag:writt#2656

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Petzilla » 21.07.2016, 16:06 hod.

Na druhý pokus pokořen grift 75 sHC monk, čas 10:10, rank (zatím) 269 a zárověň dokončena, za minutu dvanáct, seasone journey. Grift snový - arreat crater s moby z 3a, hustota zalesnění lepší průměr, boss cydaea + shield pylon při doublepacku před naplněním baru.
A tak to má být, protože tak je to správně.
Naposledy upravil(a) Petzilla dne 22.07.2016, 08:52 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Relic » 21.07.2016, 18:33 hod.

GR 75 a 269 v ranku a to ako?

Uživatelský avatar
Bassmann
Fallen Shaman
Příspěvky:53
BattleTag:Yerzy#2483

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Bassmann » 21.07.2016, 18:41 hod.

Já bych si tipnul, že zcela jednoduše 2 písmena: HC. :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.07.2016, 18:53 hod.

A nebo non-season. To hraje o dost míň lidí, takže se tam není až takovej problém dostat.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď radosti

Příspěvek od HELLERcz » 21.07.2016, 19:16 hod.

Glimmer
Nedá se svítit. Já do hry půjdu až s novou sezónou :-)

Sent from Huawei P9
Obrázek

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Relic » 21.07.2016, 19:23 hod.

NS urcite nie, HC som na to zabudol :)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 21.07.2016, 20:57 hod.

No tak jsem to nedal, GR98 sólo jsem už byl totálně bez šance. Cca 80 pokusů a ai náhodou. Když byl dobrej rift, dostal jsem se 2x až ke GR s nějakým solidním náskokem. Jednou to byl Blighter, takže to jsem rovnou zabalil a jednou jsem ho naklepal tak akorát na 75%.

Takže toto už bylo nad moje síly... Udělal jsem co se dalo, ale je to zklamání. :cry: :cry: :cry:

No, ale odmasteroval jsem setovej dungeon pro firebird. Vcelku rychle a na pohodu, asi za 2:30. Nejdelší na tom bylo najít nový jakýkoliv ramena bez thorns.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď radosti

Příspěvek od wert » 22.07.2016, 07:42 hod.

Na 80 pokusů bych neměl nervy, já když jsem jel solo tak jsem dal asi 20 pokusů a pak se na to vys*** :green: . Dobrá zpráva je, že jsi udělal set dungeon, tak snad si už dnes něco zahrajem :) .

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 22.07.2016, 08:22 hod.

wert píše:Na 80 pokusů bych neměl nervy, já když jsem jel solo tak jsem dal asi 20 pokusů a pak se na to vys*** :green: . Dobrá zpráva je, že jsi udělal set dungeon, tak snad si už dnes něco zahrajem :) .
Jo, jenom trochu po páté uklidím v truhle (to mi zabere tak hodinku), porovnám gemy a dneska večer už budu ready. Tak si mě nějak odchytni. Set dungeon byl překvapivě lehkej. Ale vzpomněl jsem si, že to zjednodušili, že se nemusí zapálit, ale může se rovnou zabít. Pár zapálit bych fakt nezvládal, když to padalo všechno na první ránu. Ani ten meteor je nemusel zabít, stačilo jich 50 trefit, což taky nebyl problém. Překvapivě snad nejlehčí set dungeon, co jsem dělal.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Petzilla
Quill Rat
Příspěvky:3
BattleTag:writt#2656

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Petzilla » 22.07.2016, 08:51 hod.

Tu 75ku jsem dal s monkem sHC, sunwuko lighting sloupy, což mně těší dvojnásob, protože jsem si před sezonou řekl, že půjdu proti proudu a nepojedu fire, ale lighting, tak jsem rád že to mělo smysl a měl jsem pravdu, že lighting je použitelný pro grifty.

Jinak s monkem se dá do žebříčku celkem snadno dostat, třeba jakákoliv 79 rovná se top 100.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Relic » 23.07.2016, 06:25 hod.

HC v TOP100 to nie su obycajni hraci :D

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 23.07.2016, 10:12 hod.

Tak jsem se tak včera odpoledne válel v lehátku a trochu jsem to přehodnotil. Finální rank 389 v žebříčku je docela úspěch, když se zamyslím nad tím, že jsem nehrál nejsilnější build a ještě když přihlédnu k tomu, že jsem záměrně nehrál na firebird bug.

No a dneska jsem sfouknul setový dungeony. Tal Rasha jsem měl dávno hotovej, firebird byl brnkačka... a jelikož jsem měl velice dobrou praxi v hraní na archon, tak vyrs dungeon jsem dal na první vlezení dovnitř. Trochu problém byl DMO, ty bubliny mě moc neberou a to odrážení střel taky ne, ale což, po chvilce jsem pochopil, kde je problém nakonec se povedlo.

Otázka je, co teď budu 14 dní dělat?? 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 05.08.2016, 08:29 hod.

Včera jsem našel ten novej pennant - Harvest, kterej měl padat už v 2.4.1, ale kvůli chybě nepadal. Honil jsem se za ním dva dny. První den nic, daná lokace se zjevovala velmi zřídka, ale dalo by se říct, že pravidelně. Ale správnej mob se ne a ne objevit.

Druhej herní den to začalo depresivně... dojel jsem asi 30 pokusů a vůbec jsem nenarazil na správnou lokaci. Pak se jako by nic zase začala objevoval a na třetí objevení už tam byl KONĚČNĚ i ten správnej eliťák. Svolal jsem bandu kámošů, s kterejma jsem hrál mimo sezónu a potom šel eliťák na zem a pennat je "doma". :) 8-)

Takže předsezóní cíl splněn. :D :D :D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď radosti

Příspěvek od firdecek » 05.08.2016, 10:52 hod.

Já jsem měl podobný cíl, ale naháněl jsem unikáta kvůli petovi ve Wheeping Hollow - Ravi Lilywhite. No kéž by to šlo tak dobře, jako u tebe. Mě se objevila ta zombie asi až na 300. pokus... ale mám ji taky :)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 05.08.2016, 11:06 hod.

firdecek píše:Já jsem měl podobný cíl, ale naháněl jsem unikáta kvůli petovi ve Wheeping Hollow - Ravi Lilywhite. No kéž by to šlo tak dobře, jako u tebe. Mě se objevila ta zombie asi až na 300. pokus... ale mám ji taky :)
Jo, tak tohle jsem měl v předchozím patchi jako první... přidal jsem se do grůpy z klanu, a chodili jsme po kosmetickejch věcech. Jednou mě napadlo jít do Wheeping Hollow napřed a ostatní nechat na křídlách v Actu IV... A jak si tak s DH střílím tak jsem klasicky vystřelil do davu a ta potvora ta zrovna byla a padla na oneshot. Tak měli kolegové asi radost... :-) Ale bylo to asi na třetí pokus.

Pak jsem to hledal sólo, abych odčinil to selhání, ale ten den jsem ji už nenašel. Ale potom jsem ji ještě párkrát potkal, když jsem běhal v Hollow po goblinech.

Ale ten pet se mi nelíbí, jak se pořád prohejbá v kolenou, z toho mě úplně mrazí... 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Gold Eagle » 05.08.2016, 13:38 hod.

Jsou některý peti k něčemu užitečný? Dříve jsem zpozoroval, že když přeběhnul přes goldy na zemi, tak je sebral.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 05.08.2016, 13:47 hod.

Gold Eagle píše:Jsou některý peti k něčemu užitečný? Dříve jsem zpozoroval, že když přeběhnul přes goldy na zemi, tak je sebral.
Aktivně sbíraj zlato a jsou kosmetickej doplněk. Jinak nic.

Ale to sbírání zlata je tak zásadní, že si to bez nich už nedovedu představit. :twisted:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Odpovědět

Zpět na „Obecně“