Zeď radosti

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Re: Zeď radosti

Příspěvek od firdecek » 05.08.2016, 14:58 hod.

Glimmer Man píše:
Ale to sbírání zlata je tak zásadní, že si to bez nich už nedovedu představit. :twisted:
Asi tak :) no já budu hrát za WD, tak se ta zombice k němu docela hodí :)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Gold Eagle » 05.08.2016, 16:22 hod.

Uf tak to jo, gold je základ. 400 miliard je vždy lepší než 350 miliard. :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Zeď radosti

Příspěvek od dawemorraless » 10.08.2016, 12:17 hod.

Mám radost 70 konečně hotova (začal sem včera) a na to jak sem nesnášel expení mě to solo kupodivu bavilo. Jedna věc mě zarazila v 1journey je najít kostku ale k čemu když jí bez DB nemůžu použít a já tu furnancku tak chtěl do ní narvat. No je čas začít vymejslet nějaký úplně na ho*no buildy a hrát si. Btw BP už má ikonu když procne?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Seton » 12.08.2016, 08:42 hod.

Taky mám radost :). Né kvůli dropu nebo postupu, jednoduše kvůli tomu, že mě to zase baví :) :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 22.08.2016, 06:50 hod.

Tak v sezóně jsem to už dotáhnul na Guardiana. Potěšilo mne, že už není potřeba dělat HC charakter na 70 v rámci season journey. Byla to hovadinka, protože kdo nechtěl hrát HC, tak se akorát nechal vytáhnout a pak tu postavu zase smazal. Takže jediná výzva byla sehnat nějakýho ochotnýho kolegu. Tahle nová season journey byla rozhodně zajímavější. Akorát pořád moc jednoduchá.

S mniškou mě hrát s Uliana setem baví. Cestou k němu jsem však poznal, že by mě mohl bavit i "generátor", a tak mám tuhle sezónu dvě mnišky. Trochu jsem se namakal, než jsem dal dohromady všechny potřebný věci na ulianu a pak při shánení áčkových verzí všeho mi padaly suprový věcí na generátora, tak mi bylo líto to nevyužít.

A včera večer jsem dosáhl prvního milníku - GR 80 sólo. Blbý je, že do žebříčku to ještě nestačí. Ale dobrý je, že od prvního místa v EU mě dělí jen 13 levelů GR. 8-) Problém asi bude ten, že až budu schopnej dát 90, tak tam budou tací, jež dají 105.

Generátor mniška je dost chcípací. Po celý minulý sezóně s kouzelnicí jsem měl chcípacích buildů plný zuby... no a jsem v tom zase. :twisted: :twisted:

Taky blbý je, že jako každou sezónu, na mě sedla smůla. Nějak jsem nakrknul Urshi. Pochopil jsem, že pravděpodobnost 60% na upgrade gemu znamená, že 60% všech pokusů bude fail. Měl jsem 4 gemy lvl 77 a chtěl jsem je dát na 81. S partou jsme chodili GR 80, platil jsem čtvrtej pokus. Trvalo mi to asi 10 GR, než se mi to povedlo upgradovat všechno. Po tom všem zhnusení mi ale padla velice výborně narolovaná Shelong zbraň pro mnišku, takže náplast dostatečná.

Včera když jsem se snažil dělat tu 80 sólo, tak to byl jeden naschvál za druhým. Šamani, mouchy, utíkací elity, reflect damage, poison, láva a arkány a hlavně cokoliv útočící na dálku s potřebou dávat mi one shoty.

Mniška má opravdu výborný léčení, když to není one shot, tak je to pohoda. Ale stát v poison mezi haldou arkán a ještě dostávat reflect damage, to byl přesto oříšek.

No, nakonec se přesto povedlo na jedný mapě. Ale s odřenejma ušima. Nicméně výhoda generátora jsou Rift Guardiani. Když se objevil, začal mi odpočet konce. Utavil jsem ho ale za 45 sekund. To je na GR 80 slušný. A samozřejmě to byla ta poison škeble, co furt uskakuje. Od totální smůly (Perendi, Blighter) to nebylo však daleko, vzhledem k časový tísni.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď radosti

Příspěvek od HELLERcz » 22.08.2016, 07:35 hod.

Guardiana mám taky konečně už od soboty, zbývalo mi jen udělat 45 solo s non-set výbavou, na první pohled to je easy, ale měl jsem 3x smůlu na šiblé GR, tak jsem se do toho pořádně opřel až právě v tu sobotu a je to tam :D

Portrét zimní je krásnej, jen mě mrzí, že opět grafici nemysleli na lepší čitelnost paragonů u těchto portrétů ..

Taky mě těší hraní v partě 2-4 lidí. Osobně fičím za firebat WD, je to zábavička :) Trochu méně mě těší, že opět problém najít barbara.
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 22.08.2016, 08:18 hod.

Heller: Já ti tak pořád přemejšlím, jestli je ten supp barbar fakt tak nutnej.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď radosti

Příspěvek od HELLERcz » 22.08.2016, 09:34 hod.

No pro mě je fajn mít IP, nemusím řešit crowd control od enemáků ... bez něj moje wd furt něco zmražuje, knockbackuje .. to je opruz. Navíc barbar je super tvořitel health globů = mám furt manu a můžu dělat dmg :)
Je to s barbarem takové pohodlnější a lepší si myslím teda no. A i monk je rád, že ho má :D navíc barbaři zase klasicky pěkně koumají mapu před námi, tahají mobky.
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 22.08.2016, 10:16 hod.

HELLERcz píše:No pro mě je fajn mít IP, nemusím řešit crowd control od enemáků ... bez něj moje wd furt něco zmražuje, knockbackuje .. to je opruz. Navíc barbar je super tvořitel health globů = mám furt manu a můžu dělat dmg :)
Je to s barbarem takové pohodlnější a lepší si myslím teda no. A i monk je rád, že ho má :D navíc barbaři zase klasicky pěkně koumají mapu před námi, tahají mobky.
Já se v tomhle často mýlím, páč nemám všechno probádaný a propočítaný, ale přijde mi, že pokud mě nikdo nedá na bonusu víc damage navíc, než kolik by dal sám jako úderník, tak se prostě nemůže vyplatit, aby to bylo dva na dva.

Pořád věřím, že ideální parta budou tři úderníci a jeden healer monk. S tím, každej úderník ještě "něco hodí do placu", co pomůže ostatním.

Uvidíme, chci věřit své verzi, to je asi jasný. >:D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď radosti

Příspěvek od HELLERcz » 22.08.2016, 10:21 hod.

No tak hodně štěstí s tímto na vyšším GR :) já taky přesně nevím, co ne nejlepší, jen se mi hraje dobře takto, z pohledu WD .. ono dobře nám to šlo i 2x WD, monk a barbar .. je to asi různé. Do toho wizzny ... nejvíc mě sejří, když vidím 3x monky v partě :D blé
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď radosti

Příspěvek od firdecek » 22.08.2016, 12:33 hod.

No zatím to vypadá, že na asijském rankingu vedou grupy s 1 support barbem, který pulluje a zbytek jsou DPS chary - teď zrovna 1 sacrifice WD (nebo firebats) a dva monkové anebo rovnou 3 monkové bez WD. Wizze ani Cruse jsem na top místech snad nikde neviděl...

To Glimmerman - bez barba jako supp to na vyšších GR nejde. prostě výborně pulluje a dává imunitu a resisty. Monk jako druhý supp už by se neuživil.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 22.08.2016, 12:55 hod.

firdecek píše:No zatím to vypadá, že na asijském rankingu vedou grupy s 1 support barbem, který pulluje a zbytek jsou DPS chary - teď zrovna 1 sacrifice WD (nebo firebats) a dva monkové anebo rovnou 3 monkové bez WD. Wizze ani Cruse jsem na top místech snad nikde neviděl...

To Glimmerman - bez barba jako supp to na vyšších GR nejde. prostě výborně pulluje a dává imunitu a resisty. Monk jako druhý supp už by se neuživil.
Hmmm. Něco na tom asi bude.

Koukal jsem na generátor monky na prvních místech a vůbec nepoužívají Lefevbres ramena a místo toho mají čepici na redukci cooldownu pro Breath of Heaven. Čili jdou čistě na co nejvyšší damage. Žádná defenzivní pasivka (ani životní pojistka). Ve zbraních area damage a nikoliv Life per Hit. Dashing strike nemaj na dodge, ale na attack speed.

Takže v podstatě skoro nic moc na defenzívu. A neviděl jsem, když jsem koukal na jedno vítězný video, že by nějakej monk zařval.

To je divný. Nevím jak je to možný:

1) čekaj na mapu, kde jsou dobrý potvory, který jim nedávaj čouda
2) hraju to blbě a svoji neschopnost a frustraci reflektuju to přehnaný defenzívy
3) support barbar jim zajistí dost na přežití - což se mi ale nezdá

Nicméně - pokud jsou tam tři dps monkové a každej hodí jinou mantru, tak to je taky velká pomoc, k tomu barbar s IP a nějakým bonusem k tomu, tak to možná stačí.

Zajímavé... :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď radosti

Příspěvek od firdecek » 22.08.2016, 13:02 hod.

No samozřejmě, že čekají na dobrou mapu - obvykle s Akt V monstrama není moc srandy (ti duchové jsou one-shot už od cca GR80 pro kohokoliv), ale když tam máš zombíky a k tomu tu a tam nějaký Grotesque, tak je to super :) taky musíš mít správný tvar mapy - takové sewers jsou v podstatě koncovka - dlouhý tunel a malá density.
A s tím bodem 2 jen souhlas :) :) :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Zeď radosti

Příspěvek od hulkxxxl » 22.08.2016, 14:22 hod.

čouda určitě dostávají stačí tancovat v plagued a podobných lahůdkách :D

barbar je dobrej, ale podle mě i jeden další monk je support (mantry + heal)

serenity toho asi taky dost chytne
Obrázek Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď radosti

Příspěvek od firdecek » 22.08.2016, 16:42 hod.

Hmm, Hulk má recht, sem se díval blbě. Teď top 4p skupiny jedou 2 sup a 2 DPS s tím, že jeden sup je barb a druhý je monk. Ty DPS jsou WD a Monk. Velmi zřídka wizzard. Crus je jako obvykle mimo partu bohužel...

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 23.08.2016, 06:03 hod.

Tak jsem s mojí mniškou poprvé vlezl do žebříčku. Povedlo se mi včera upižlat GR 81 a vyneslo to hnedle rank 717. 8-) 8-)

Dlouho tam nezůstanu, pokud to ještě nevylepším, to je jasný... ale jako prvotní úspěch to počítám.

Nicméně smůla na upgrady gemů se mě stále drží. Ze tří pokusů většinou 2x fail, ne-li 3x. Ze čtyř pokusů je to stejný, 1 success, občas i dva.

Udělat tu 81 s nalepenou smůlou byl taky oříšek. Vždycky bylo něco totálně zmrvený. První patro dobrý, udělal jsem náskok, druhý patro noční můra a bylo po náskoku. Snad ve dvou ze tří pokusů tam byli ti bejci nebo bogani, co dávaj charge aniž by si toho někdo všiml a na tu jednu ránu mě zhrobečkujou. Když už se to jakžtakž podařilo dotáhnout ke guardianovi, tak to byla ta hnusná sukuba, co věčně uskakuje a chvíli nepostojí. Což zrovna pro můj styl a potřebu si pospíšit není ideální.

Nicméně začínám pomalu chápat, že elitky co dávaj ty ledový prskavky, který zmrazujou je lepší prostě přeskočit...

Večer první hra v partě 2x dps a 2x supp. Dostal jsem cenné rady, jak to poladit a hrál co se dalo. Krom toho, že jsem byl věčně na prkně to vcelku šlo. Na to že to bylo poprvý v takovým tempu. S tím prkněním to chce něco udělat. Většina případů byla moje chyba, kdy jsem něco opomenul, nebo jsem se někde zapomněl. Ale když vejdu do dveří a hned mi nějakej tlusťoch zmáčne šišku dvěma palicema, s tím moc nenadělám.

Snad to časem půjde líp. :D
Naposledy upravil(a) Glimmer Man dne 23.08.2016, 06:07 hod., celkem upraveno 1 x.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Zeď radosti

Příspěvek od witekcz » 23.08.2016, 06:06 hod.

Obrázek
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď radosti

Příspěvek od wert » 23.08.2016, 08:38 hod.

Tak i mě se večer povedlo dát na první pokus 75 a zápis do do žebříčku na 749. místo s Invoker crusem. Záložka je doma tak na sezoně mám splněno :) .

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď radosti

Příspěvek od pan HU » 23.08.2016, 09:15 hod.

S trochou nervozity ze zjevných D3 abstinenčních příznaků zde vše pečlivě monitoruji, nicméně můj Geralt teprve začal první datáč, takže stále platí že v S8 naviděnou a naklikanou :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 25.08.2016, 07:15 hod.

Smůla III

Tak jsem večer zkoušel s mniškama pokořit GR 82.

První začala Uliana. První rift samý dveře, takže bez šance. Uliana potřebuje víc prostoru a větší skupiny. Druhý pokus paráda. Dařilo se, získával jsem drobný náskok. Běžel jsem si dopředu a likvidoval velký skupiny a elitky si vodil s sebou. Po výborném prvním patře bylo dobré i druhé patro, takže náskok byl asi 1,2 cm. Nic moc, páč RG s Ulianou nepadne tak rychle... ale doufal jsem že náskok vylepším a třeba bude i nějakej pylon. Vlezu do třetího patra a zkáza začala. Sukuby... mouchy... Tak se snažím to tak nějak proběhnout a morduju jen fakt velký skupiny, když najedenou vidím konec riftu. Konec už ve třetím patře, k tomu jen pár sukub, moucha elitka a žádnej pylon.

Marně vzpomínám, kdy jsem naposledy v GR viděl koncovej obelisk.

Zkrátka, náskok byl v háji, ale domlátil jsem to aby byly alespoň nějaký XP po zavření.

Přikládám obrázek, abyste viděli, že nekecám.

https://postimg.org/image/birwbb3l7/

------

Další pokus jsem dělal s generátorskou mniškou. První pokus šel prachbídně. Padla mi mapa ze IV actu (ideál), ale plná much, komárů a charged bejků (a je po ideálu). Šlo to tak tak na hraně, občas jsem zařval. Finální patro bylo zase za trest. Žádný náskok jsem nezískal, většina elitek "utíkacích". Na Guardiana mi zbejvalo asi 25 sekund, přesto jsem to chtěl zkusit. Padl mi skeleton king, věděl jsem že to nedám, ale bylo to nadějný, kdyby se ten šašek v 10 sekundě nerozmáchl zrovna v době, kdy jsem neměl ochranu a nedal mi one shot a kdybych se udržel zrychlenej attack speed.

No tak nic... smůla.

Druhej pokus. Dobrá mapa... valím, zařvu výjimečně. Druhý patro taky dobrý, elitky žádný brutály, padají, náskok docela dobrej... 75% riftu hotovo, a už si říkám, že to dám.

No a v tom... "Your game connection has been lost".

Mělo smysl nadávat??

Nemělo, šel jsem spát... >:roll: >:roll: >:roll:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Odpovědět

Zpět na „Obecně“