Zeď radosti

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha
Re: Zeď radosti

Příspěvek od pan HU » 26.10.2016, 10:37 hod.

JduSi píše:Když jsem viděl co padlo glimrovi,tak jsem musel točit taky a na třetí pokus mi padl taky pěkný Harvestr. Takže se to krasne začíná vybarvovat.
Před spaním jsem ještě dál GR 72 a šlo to celkem v pohodě,takže mám ještě rezervu :-)
Vy to máte všichni zmáknutý a já vím prd ...koukám co máš na gearu ... ono se vyplatí točit + Area DMG i na tom, kde jde natočit + 15% do Gargů ? Já to vždy točil na Gargy všechno .. .ramena, chesta i Mojo +15%
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 26.10.2016, 11:39 hod.

pan HU píše: Vy to máte všichni zmáknutý a já vím prd ...koukám co máš na gearu ... ono se vyplatí točit + Area DMG i na tom, kde jde natočit + 15% do Gargů ? Já to vždy točil na Gargy všechno .. .ramena, chesta i Mojo +15%
Mám pocit že +garg damage je aditivní bonus, takže jestli gargové dělají 500% weapon damage, tak potom budou dělat 515% weapon damage.

Ale když dosáhneš 100% area damage (50 paragon, 20 ramena, 20 mojo, a pak někde třeba ještě trochu), tak při procnutí area damage dostanou stejnou prdu dvakrát (kromě toho, kdo to procnul). Takže ve výsledným součtu jsi jinde. Šance na area damage je 20%, takže dejme tomu každá pátá rana je vynásobená dvěma. To mi přijde víc jak +15 garg damage.

Jistej si nejsem, jestli kecám, tak mě někdo opravte. Nicméně jak koukám po lepších hráčích, tak vidím, že preferujou AD nad ledasčím, klidně i nad +10% damage na zbrani. Takže to musí mít nějakej důvod.

Ale u mě to bylo tak, že mi ti hadi padli už s 20% area damage, a jelikož to není anc, tak jsem to nechtěl rolovat dlouho, abych nevyhazoval suroviny, a spokojil jsem se s prvním dobrým výsledkem.

Ale ideální by asi bylo mít AD a +15% Garg dohromady... :-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď radosti

Příspěvek od firdecek » 26.10.2016, 11:50 hod.

Já jsem hrál za WD v předchozí sezóne a opravdu je Area damage hodně důležité - hlavně každý rozumný WD používá Piranhado, které dává mobky k sobě. Tam pak to area damage doslova násobí útoky těch gargů, protože si ty mobky mezi sebou dávají násobky útoků těch gargů vzájemně. Čili mít 100+% AD je skoro nutnost.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 26.10.2016, 12:00 hod.

firdecek píše:Já jsem hrál za WD v předchozí sezóne a opravdu je Area damage hodně důležité - hlavně každý rozumný WD používá Piranhado, které dává mobky k sobě. Tam pak to area damage doslova násobí útoky těch gargů, protože si ty mobky mezi sebou dávají násobky útoků těch gargů vzájemně. Čili mít 100+% AD je skoro nutnost.
Co by mě ale zajímalo - když Garg trefí skupinku s pěti potvorama - sice cílí na jednu, ale díky cleave zasáhne všechny, tak jestli se to bere jako pět samostatnejch hitů, kdy každej z nich může procnout AD, a nebo může procnout AD jenom ten cílovej jen hit.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Zeď radosti

Příspěvek od firdecek » 26.10.2016, 18:44 hod.

No dle toho, co jsem vypozoroval, tak každá potvora zvlášť může procnout AD. Např. když moji gargové mají jen jeden cíl, je to o dost delší to upižlat, než když je klukko stejných monster u sebe - to padne i na jednu ranu. Jedno AD by to tedy udělat nemohlo, musí jich tam procnout více...Ale že bych to zrovna hluboce testoval, to se říct nedá. Tolik času nemám :)

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Zeď radosti

Příspěvek od wert » 26.10.2016, 20:01 hod.

Dark_Deamon píše:
Glimmer Man píše:Měl jsem za to, že 15 pokusů bude stačit, a že možná ještě něco zbude...
Když jsem v S6 hrál LoN Thorn Cruse, tak jsem se přes reforge snažil dostat anc Swiftmount. Šel jsem do toho, že do 10 pokusů anc musí vyskočit. Dočkal jsem se, ale až na 35. pokus :shock: :D
Tak to máš dobrý, já se celou minulou sezonu snažil o anc Hack a nedočkal jsem se. Až po cca 60+ pokusech v nonseason jsem jeden udělal, samozřejmě roll na prd, ale na LoN ancik potřebuju, tak lepší mizernej než žádnej.

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Bambinot » 31.10.2016, 10:08 hod.

Osobní cíl v S8 splněn a záložka je doma resp. v bedně 8-) ... takže už zase zpět na NS 8-)

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď radosti

Příspěvek od pan HU » 31.10.2016, 10:21 hod.

Bambinot píše:Osobní cíl v S8 splněn a záložka je doma resp. v bedně 8-) ... takže už zase zpět na NS 8-)
Hezký! Jen dotaz...záložka už je za tu kapitolu jak se musí splnit 1 conquest nebo až za tu další ?
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 31.10.2016, 11:05 hod.

pan HU píše:
Bambinot píše:Osobní cíl v S8 splněn a záložka je doma resp. v bedně 8-) ... takže už zase zpět na NS 8-)
Hezký! Jen dotaz...záložka už je za tu kapitolu jak se musí splnit 1 conquest nebo až za tu další ?
Záložka je za 2 conquesty. Celá Season Journey za 3 conquesty.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 01.11.2016, 07:01 hod.

Tak včera jsem po dvou hodinách snahy poslal pozdrav do TOP 100... :wave:

Obrázek

GR 82 padlo. Pár pokusů předtím mi to uteklo o pár sekund, neboť jsem se válel u Guardianů. Ale není se čemu divit, pořád se to učím hrát, takže cenné zkušenosti. V tomhle posledním GR to docela sedlo, mapa, potvory a RG byl Butcher, což mi vyhovuje. Nemám rád RG, kteří poskakujou nebo se pořád portujou sem a tam.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Bambinot » 01.11.2016, 08:19 hod.

CG 8-) ... mě se včera povedla na druhý pokus GR87 a byla to stejná mapa jako si měl Ty, ale na konec jsem vyfasoval klátinohu perendiho, když jsem ho viděl tak jsem myslel, že je to v řiti, ale nakonec mě nesundal ani jednou a sejmul jsem ho s ještě minutovou rezervou 8-) ... rank na NS byl asi 153 jestli si to dobře pamatuju 8-) ... pozitivní je, že jsem to dal bez conduitu a bez poweru, takže s trošku větším štěstíčkem snad padne i ta GR88 >:D

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 01.11.2016, 09:45 hod.

Bambinot píše:CG 8-) ... mě se včera povedla na druhý pokus GR87 a byla to stejná mapa jako si měl Ty, ale na konec jsem vyfasoval klátinohu perendiho, když jsem ho viděl tak jsem myslel, že je to v řiti, ale nakonec mě nesundal ani jednou a sejmul jsem ho s ještě minutovou rezervou 8-) ... rank na NS byl asi 153 jestli si to dobře pamatuju 8-) ... pozitivní je, že jsem to dal bez conduitu a bez poweru, takže s trošku větším štěstíčkem snad padne i ta GR88 >:D
Mě ti perendi s touhle WD tak nějak nevadí. Jak mu nemusím na tělo, tak to není problém. Držím si odstup a jen dávám bacha na tu lavinu. Ale ta je naštěstí chvilku dopředu avizovaná, tak se to dá.

Spíš mě štvou takový ti hodně pohyblivý a s útoky na dálku. Za Perendiho jsem snad i rád. Takovej Cold Snap nebo Rime, ti mě proháněj teda víc.

No ale jak mi to s Mniškou nesedlo, tak mi tahle WD sedne.

No ale jak já se těším na tu nekromancerku... i 60 € jim za to dám... :oops: :roll:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď radosti

Příspěvek od pan HU » 01.11.2016, 12:36 hod.

Perendi nerad ! Spawnuje miniony a gargové místo aby šli furt po něm, tak se rozptylujou minionama.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 01.11.2016, 12:53 hod.

pan HU píše:Perendi nerad ! Spawnuje miniony a gargové místo aby šli furt po něm, tak se rozptylujou minionama.
Miniony stáhneš piraněma a jako bonus máš ještě bonusovej koužek, do kterýho si stoupneš a máš na chvilku vyšší damage. Pravda, je to náročnější, ale není to průšvih.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Gold Eagle » 03.11.2016, 15:45 hod.

'Koukám, že máš na ramenou a tunice natočenýho Garg dmg, že na ramenou nemáš area dmg? Ono zýležáí jak se to vybalancuje, aby to bylo Ok i na solo bosse.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Glimmer Man » 08.11.2016, 07:20 hod.

Tak se mi povedlo, dodělat Season Journey. Poslední úkol, sejmout Beliala pod 45 sekund, byl opravdovým oříškem. Bylo mi jasný, že na tenhle úkol sám nestačím, protože můj build není zrovna o rychlosti. Naštěstí měla podobný problém spousta jiných kolegů na publicu, takže při bounties se to zkoušelo společně. Pak jsem ještě přemlouval, když jsem jel na publicu rifty. Jak jsem zahlédl trochu lepšího DH, hned jsem nahodil, že bychom mohli zkusit Beliala.

A včera tam byl dobrý DH, padalo mu to v riftech snad líp než mě, tak vyslovil dotaz, a šli jsme na něj... A padlo to. Sláva.

Večer jsem zakončil utrácením bounty matroše a přišel jsem si na docela dobrý ramena a novej pásek. Takže spokojenost. :D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Zeď radosti

Příspěvek od tomisco » 18.11.2016, 10:06 hod.

Tak moje druhá záložka je doma. Musel jsem kvůli netu dočasně migrovat z HC na SC sezónu, ale i tak to byla fuška všechno oběhat a vybavit DH tak, aby dal GR75 (na HC se mi to nikdy předtím nepodařilo). Povedlo se to přesně s naskočením PL700. :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/tomi ... o/85021540

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď radosti

Příspěvek od pan HU » 28.12.2016, 13:05 hod.

Včera na HC za 2 hodiny 3x managerist gobblin .. nechápu ...jindy jsem ho třeba 2 měsíce nepotkal. Díky tomu mám kompletní slot petů (konečně) !!!
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: Zeď radosti

Příspěvek od st.ranger » 29.12.2016, 12:13 hod.

pan HU píše:Včera na HC za 2 hodiny 3x managerist gobblin .. nechápu ...jindy jsem ho třeba 2 měsíce nepotkal. Díky tomu mám kompletní slot petů (konečně) !!!
Teď by nebylo marné, aby vyhazoval něco jiného. Také mám již všechny potvory.

Včera jsem během dvou her narazil v každé na Rainbow goblina, bohužel ani v jednom nebyla princezna.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Zeď radosti

Příspěvek od Mlok » 29.12.2016, 18:36 hod.

Podařilo se mi dostat všechny důležité leg. gemy co používám (2x Trapped, 1x Zeis, 1x Esoteric a 1x Stricken) na 98lvl při hře výhradně solo. Ty 2lvl na hezky kulatý lvl 100 už z toho opravdu nedostanu, to by bylo na už extrémně moc času (je to nahrané na GR95, který dokážu dát cca 1 z 10 pokusů).

Odpovědět

Zpět na „Obecně“