Patch 2.1.2

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:
Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Grammator » 20.11.2014, 21:57 hod.

Vizharan píše:Nikde jsem se nedočetl. Ale nevíte Pánové jestli nerfnou i Crusadera ? Pokud ano tak co u něj ? Díky moc :)
zatím nenerfli nic... WD, DH a monk dostali boost...

edit: tenhle build mi docela vyhovuje...

Obrázek
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Vizharan » 20.11.2014, 23:24 hod.

Tak z crusikem to je na nic... Zase ostrouhame... :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od HELLERcz » 21.11.2014, 00:19 hod.

V půl 3 začne na PTR season 2. bude tam dobrý buff na otestování :D
2000% to find a legendary, 300% XP Gain, Double Goblins & Blood Shards
Naposledy upravil(a) HELLERcz dne 21.11.2014, 00:37 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Grammator » 21.11.2014, 00:26 hod.

spíš sem zvědavej na další patch... v situaci kdy můj DH dá Ghoma za 4s a monk hází crity v průměru za 1.2 miliardy bez jakýhokoli ladění buildu asi příjdou nějaký změny...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od HELLERcz » 21.11.2014, 03:21 hod.

Nemohu spát, tak dělám tu PTR sezonu 2 ... a jsem v riftu a čučím jako blázen, jsem v 1.patře a říkám si co to je za lokace , ono ty mapy jsou pěkně přeházené, že to vypadá jako jiná lokace na první pohled :) nemám s tím zkušenosti, ale jsem v pozměněné lokaci, jak se v adventure modu jde bounty zabíjet v A1 královnu pavouků :) taková ta podzemní jak ji nikdo nemá rád.

edit: tak i vězení je jiné :) hurá .. aspon to tím jiným rozložením dostává nádech, že to tak neznáme a není to stereotypní.

Jinak ten buff na lege drop je mazec .. mám zatím 26 lvl a už asi 50 lege :D
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 21.11.2014, 07:13 hod.

koukám na změny u setu DH no bude to švanda, střely střílí spender už 4p bonus a ne až 6p, a těch 100% dmg bonus mají pouze střely který vystřelím já a ne sentry, cílem prej je převést dmg ze sentry na postavu... neeeerf

sentry budou asi jen takové lechtátko tím že je vyhodím si spíš buffnu můj útok, no nic asi opráším rapidfire to mě vždycky bavilo
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Grammator » 21.11.2014, 07:53 hod.

to mě napadlo taky, Rapid fire ale v tom seznamu podporovaných skillů od Mauradra není....
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 21.11.2014, 07:59 hod.

no jo dobrej postřeh, kua to je škoda, tak asi bude klasika bola + CA, uvidíme kam se to ještě posune, začínám přemejšlet nad nějakou kombinací setů s obětováním posledního bonusu ale to už jsem spíš v sekci DH

PS: momentální buff legend na S2 je úplně brutální 300ks/h :D
Obrázek Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od AlterEgo » 21.11.2014, 08:25 hod.

Jen pro predstavu, jak vypadaji ty buffle dropy.

Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od HELLERcz » 21.11.2014, 08:36 hod.

Nepočítal jsem to, ale co jsem hrál cca hodinu a půl, tak mi napadalo 100 legošek určitě během levlení postavy :D to furt bylo na zemi cink cink ding jsem nestíhal pomalu sbírat a identifikovat
Zatím mám 32 lvl, ale hraju to na obtížnost Normal a levlí to dost rychle.

Líbí se mi i změna v Aktu 1, jak to tam je pěkně u sebe teď :)

Původně jsem chtěl bez spánku udělat 70 lvl, ale únava mě nakonec přeprala :)
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Mlok » 21.11.2014, 09:02 hod.

Blue post k novým změnám M6:
Here's our latest anticipated changes, which will be coming to the next PTR patch:
2 Piece Bonus
Companion calls all companions to your side.
4 Piece Bonus
Sentries cast your Hatred spender when you do.
6 Piece Bonus
Your generators, Elemental Arrow, Chakram, Impale, Multishot, and Cluster Arrow deal 100% increased damage for every active Sentry.
This should bring the set's damage potential closer to what it currently provides on live, if not a bit better. Once again, thank you for your ongoing diligence in PTR testing!.

Does this mean that only our shots are buffed by 100% for every sentry, or also the shots of these sentries?
Good question! This set bonus applies only to your shots, not the shots fired by Sentries.


Čísla budou ještě ladit. Z té poslední poznámky usuzuju, že chtějí mít výslednou dmg podobnou jako teď (maximálně nepatrně větší). Kobminace stejná dmg + většina dmg je ze self castu je pro DH konečná. To bude na vyšších GR zcela nepoužitelné. Na T6 to jistě hrát půjde, ale i tam to je nerf, protože teď můžu mít sentry rozházené na více místech a tedy na T6 zabíjet moby na větší ploše. Pokud většina dmg bude self cast (a sentry budou už hlavně jen buff self castu), tak tahle výhoda na T6 je fuč.

Pro mě to znamená užít si DH do spuštění patche a pak mu dát zase pá, pá. Asi už i BS, které získám u DH, tak začnu utrácet u Wiz. Tedy pokud to ještě nepřepracují nějak zcela zásadně (nejen mírně ladění čísel).
Pro mě to bude ale vlastně plus, protože hrát dvě postavy není úplně ono kvůli tomu, že ani jednu pak nemám perfektně vybavenou. A s novým patchem a potřebou ancient itemů to budeš ještě výraznější. Tedy pokud mi donutí Blizz. hrát jen Wiz., tak vlastně můžu být rád.

Jedno je na tom pozitivní. Přesun Companion bonus na 2P je dobrá zpráva. Na T6 to otevírá nové možnosti pro non M6 buildy (tedy pouze s 2P z M6). I teď už jsou na T6 některé non M6 buildy velmi dobře použitelné a bude to ještě lepší.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Seton » 21.11.2014, 09:52 hod.

Ahoj.
Takže pro Maju a ostatní "nevěřící" ;-) jsem udělal pár screenshotů z Monka PTR z mé verze Lightning EP. Video s Fire_WOL jsem tady už dával.
Včera jsem si dal záležet a podařil se screen s miliardou dmg u výbuchu EP. Což je ještě víc, než sem včera psal. Takže patch,pokud vyjde takhle, bude pro Monky nový úsvit :) :). Taky jsem zkoušel Cold EP a do party a hlavně na Trialy to bude opravdu pecka :)

Light_EP gear:
http://www.ulozisko.sk/obrazky/710012/Light_EP.jpg
Light_EP 1 miliarda DMG :) :)
http://www.ulozisko.sk/obrazky/710009/Light_EP_2.jpg
Light_EP 1 miliarda DMG podruhé :) :)
http://www.ulozisko.sk/obrazky/710011/Light_EP_DMG.jpg
Fire_WOL_můj gear (všiměte si hodnoty LpS :D
http://www.ulozisko.sk/obrazky/710010/Fire_WoL.jpg
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od pavlas » 21.11.2014, 09:59 hod.

Když vidím ty buffy itemů, viz třeba ta kuše, napadá mě, netestují hoši už pomaličku na další datadisk a lvl 80? :D

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od maja » 21.11.2014, 10:52 hod.

Díky moc Sete, nějak to sci-fi u LpS nechápu, čím je to dáno ?, je to brutus :lol: , včera sem se opět vrátil k monkovi, kterého sem hrám asi nejvíc ze všech postav a naházel na něho, co sem nesešrotoval, takže díky tobě začnu zatím expit a shánět gear na monka, mnoho věcí mi chybí, PTR nejedu tak sem ti vděčný za postřehy i pomoc, testuju zatím jen fire verzi bez té haluzky, kterou zatím nemám, vše je v základu, díky :wave:

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Naliim » 21.11.2014, 11:11 hod.

Mlok píše:Blue post k novým změnám M6:
Here's our latest anticipated changes, which will be coming to the next PTR patch:
2 Piece Bonus
Companion calls all companions to your side.
4 Piece Bonus
Sentries cast your Hatred spender when you do.
6 Piece Bonus
Your generators, Elemental Arrow, Chakram, Impale, Multishot, and Cluster Arrow deal 100% increased damage for every active Sentry.
This should bring the set's damage potential closer to what it currently provides on live, if not a bit better. Once again, thank you for your ongoing diligence in PTR testing!.

Does this mean that only our shots are buffed by 100% for every sentry, or also the shots of these sentries?
Good question! This set bonus applies only to your shots, not the shots fired by Sentries.


Čísla budou ještě ladit. Z té poslední poznámky usuzuju, že chtějí mít výslednou dmg podobnou jako teď (maximálně nepatrně větší). Kobminace stejná dmg + většina dmg je ze self castu je pro DH konečná. To bude na vyšších GR zcela nepoužitelné. Na T6 to jistě hrát půjde, ale i tam to je nerf, protože teď můžu mít sentry rozházené na více místech a tedy na T6 zabíjet moby na větší ploše. Pokud většina dmg bude self cast (a sentry budou už hlavně jen buff self castu), tak tahle výhoda na T6 je fuč.

Pro mě to znamená užít si DH do spuštění patche a pak mu dát zase pá, pá. Asi už i BS, které získám u DH, tak začnu utrácet u Wiz. Tedy pokud to ještě nepřepracují nějak zcela zásadně (nejen mírně ladění čísel).
Pro mě to bude ale vlastně plus, protože hrát dvě postavy není úplně ono kvůli tomu, že ani jednu pak nemám perfektně vybavenou. A s novým patchem a potřebou ancient itemů to budeš ještě výraznější. Tedy pokud mi donutí Blizz. hrát jen Wiz., tak vlastně můžu být rád.

Jedno je na tom pozitivní. Přesun Companion bonus na 2P je dobrá zpráva. Na T6 to otevírá nové možnosti pro non M6 buildy (tedy pouze s 2P z M6). I teď už jsou na T6 některé non M6 buildy velmi dobře použitelné a bude to ještě lepší.
No tak DH je mrtev.. Je super když tuto postavu hraju od začatku a oni dělaj furt něco co ji bud o dost přidá nebo ubere :D

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Mlok » 21.11.2014, 11:41 hod.

Blue post v reakci na snížení vzdálenosti dosahu FB DoT pro RG (to někdo zmínil v bug reportu pro FB set, jestli při testování není překročena tahle vzdálenost):
Quoting this for visibility. This is indeed true. However, there are some other issues right now that are occurring as a result of this change, and we are actively investigating those now.

To tedy znamená, že tím omezením vzdálenosti pro RG to celé zkur...i. To musela být tedy hodně podivná implementace omezení vzdálenosti, že to mělo takový dopad. Aspoň, že to ví a snaží se problém najít.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Seton » 21.11.2014, 12:05 hod.

maja píše:Díky moc Sete, nějak to sci-fi u LpS nechápu, čím je to dáno ?, je to brutus :lol: , včera sem se opět vrátil k monkovi, kterého sem hrám asi nejvíc ze všech postav a naházel na něho, co sem nesešrotoval, takže díky tobě začnu zatím expit a shánět gear na monka, mnoho věcí mi chybí, PTR nejedu tak sem ti vděčný za postřehy i pomoc, testuju zatím jen fire verzi bez té haluzky, kterou zatím nemám, vše je v základu, díky :wave:
Nemáš zač, průběžně PTR testuju, hlavně Monka (95%) mám 2 tak dá to zabrat. Jinak se snažím vše házet tady do sekce Monka ;-).
Pokud bys chtěl pomoct s farmením gearu na Monka, nebo nějaký rady atd. tak si mě přidej a vlítnem spolu na live (PTR dávám solo kvůli testům)
Jinak ten LpS je vyhnanej přes novej gem. Teď ho mám na rank 37 a sám gem mi dává 38,000 LpS. K tomu full paragon body a hlavně monkova mantra na LpS, která dává 8,000 LpS + 30% z tvého celkového LpS. Tohle všechno dá dohromady tu brutální hodnotu ze screenshotu ;) ;).
Jako secondary vlastnost toho gemu je, že pokud 4sec nedostaneš dmg (se Serenity pohoda :) ) tak dostaněš štít, kterej vypreventuje 200% tvého LpS.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od HELLERcz » 21.11.2014, 12:24 hod.

Momentálně se nejde připojit, založit hru v PTR ... oblíbená hláška "servers are busy" ... Queue 5 minutes .. mám to tam napsáno asi 15 minut a furt nic :D

A jsem magor .. já nechtěně kliknul na PTR Copy Americas ... tak mám vše v zadeli .. musím začít odznova, pokud se teda připojím :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Seton » 21.11.2014, 12:28 hod.

A nějakej čas v zádeli mít budeš :/. Je tam myslím 1 den timeout mezi každým copy :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od iki » 21.11.2014, 12:31 hod.

čas jít si dát sprchu, nažrat se a trochu si pospat :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“