Pomoc HELLERovi - DONE - díky všem

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: Pomoc HELLERovi - přece ho nenecháme abstinovat :D

Příspěvek od DrSma » 14.02.2015, 15:36 hod.

Pepito86:

Naprostej souhlas. Úpřímně, úplně zírám že jsme to dali takhle bleskově do kupy. Věnoval jsem tomu čas místo jinejch věcí a jsem rád, že jste to nenechali vyznít naprázdno. Díky všem.


Za jedno blbý kilo je to příjemná vzpruha v dnešní ošklivý době. :wave:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Pomoc HELLERovi - přece ho nenecháme abstinovat :D

Příspěvek od HELLERcz » 14.02.2015, 18:09 hod.

Ahoj ve spolek,

chtěl bych tímto příspěvkem poděkovat komunitě diabla 3 za její ochotu, které si moc vážím, ani nevíte jak.

V prvé řadě děkuji DrSmovi, že tuto dobročinnou akci založil a ujal se jí. Dále děkuji všem 14 lidem, kteří jsou ochotni mi pomoci tímto gestem uhradit D3V a D3ROS a umožní mi opět hrát. ((dost mě potěšilo gesto Mloka a hlavně pak Davy .. tyto jména jsem opravdu nečekal, děkuji pánové :))
Původně jsem si už moc naděje nedával, chtěl jsem to vše odložit na minimálně půl rok pauzy, než by se mi vylepšila finanční situace.
Ze svojí chyby jsem dostatečně poučen, vše budu nyní pečlivě hlídat a nikdy nic podobného neudělám.

Jakmile vše dopadne úspěšně, na závěr Vám zde pošlu stvrzenku, že jsem finance použil na koupi Déčka. A budu se s vámi těšit opět ingame :)
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od KryOn » 14.02.2015, 18:36 hod.

Zdar kámo, to je mi líto, strávil jsi tím nestkutečně času, čtu to až teď, takže velký a trvalý RIP všem tvým postavám. Pošlu hned nějakou kačku, jestli není stopstav a i tak to pošlu, pač jestli budete mít přes limit, tak to můžete dát třeba na TS server bo na tyhle stránky...

Zdar a sílu a přeju

P.S. neboj, až bude datadisk, tak stejně budou paragon 10.000 a vše bude k ničemu. DPS bude 10 m a krity budou lítat 230.230.000.000.000.000, takže asi tak :o), stačí vydržet rok tipuju. Na výročí zase ne a čísla se ti nevejdou na obrazovku a bude to, jako bys nic neztratil.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Dolfi77
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dolfi77#2259
Bydliště:Beroun

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Dolfi77 » 14.02.2015, 18:37 hod.

mam ted nocni...v pondeli posilam
Nejnebezpečnější příšera ve hře je nováček, který jde vedle tebe
profil : https://eu.battle.net/d3/en/profile/dol ... o/72718723

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od fuxicek » 14.02.2015, 20:52 hod.

neee jebat kilo, ale jebat hellera a pekne do pr*ele at uz takove picoviny nikdy nedela!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asi nejseš dneska úplně ve formě. Ještě jeden takovej rozum s urážením a dáš si pro začátek tejden pauzu, ok? ;) DrSma

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od motherfucker » 14.02.2015, 22:22 hod.

Ahoj vsem...asi me nebudete mit radi ale svuj nazor napisu....pomoc nekomu je krasna vec ale mel by to byt clovek ktery mel opravdu smulu a to dle meho nazoru neni tento pripad...tento clovek botoval takze musel pocitat s tim ze ban proste prijde...vymluvy typu pucoval sem ucet...jsou jen a jen vymluvy nic vic...pomahat takovemu cloveku je asi tak zvracene jako dnesni svet tekze to neprekvapi...uz vubec nemluvim o tom ze tento clovek ktereho znam a hral sem s nim uz vanilu a nebyl to zrovna clovek ktereho sem potkaval rad se profiloval jako socialni pripad parazitujici na nas vsech kteri chodime do prace a cast mzdy odevzdavame prave takovym to pripadum aby se mohly valet doma u Diabla...no komu by to nevyhovovalo ze?Osobne byt tento clovek je mi na zvraceni obvzlast kdyz jeste zneuzije dobrotu lidi zde na foru a necha si posilat penize na to aby toto mohl dal provozovat...to je jak vysmech temto dobrym lidem tak tem kteri hrali a hraji podctive..hou domluvil sem.

PS:1500 korun je opravdu zavratna castka Hellere..potesujici je jen to ze komunita okolo Diabla tu je stale dost velka a prejici to jedine mne potesilo jinak je to tragedie cela tahle storz for Heller...

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od fuxicek » 15.02.2015, 06:45 hod.

no problemo drsmici, jen mi to cele prislo trochu trapne, v potstate se to da nazvat " jak pan heller vyjebal s komunitou dfans" bana si prosim kdyzuz tak perma, ju? pac se vzdy najde neco, na co budu inteligentne reagovat.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Baglik » 15.02.2015, 10:11 hod.

Souhlasím s f*ck ten člověk přišel o účet svojí vlastní bl.bostí a kroky Blizzu proti takovým hráčům schvaluji, porušili pravidla a zaplatili za to alespoň to odradí další hráče od takových experimentů a žádat ostatní prostřednictvím fóra o peníze, mě by to bylo trapné navíc na úplně nedůležitou věc, hry by měli být zábava případně koníček a ne smysl života, ale ostatním to neberu pokud chtějí přispívat na něco takového tak proč ne.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Tyckin » 15.02.2015, 10:35 hod.

Heh, on tu Heller snad o něco žádal? :wave: To vzešlo z jiné hlavy a dobří lidé to podpořili, v tom nevidím problém ;)
Jako udělal blbost o tom žádná, a jestli si někdo myslí že se jen vymlouvá je jeho názor, ale mnozí vědí že to tak není (či tomu nevěří).
Nicméně pro výstrahu bych mu osobně k tomu pro mne bezvýznamnému kilču přihodil ještě balení Fortransu kdyby to šlo, za trest :lol:

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Dava_C » 15.02.2015, 10:57 hod.

Já nejsem nobrain a vnímám, okolnosti za jakých dostal Heller ban jsou podivné:

1) půjčil kámošovi účet zrovna v době ban wave
2) monitoring Blizzardu ohledně boterů musí být podle mě hodně přesný a buď dokáží detekovat program třetí strany, nebo musí mít dokonalou analýzu aktivity hráče, aby předešli omylu, protože lidí, co hrajou 16 hodin denně je tu dost
3) Heller v poslední době výrazně zrychlil v levelení

Na druhou stranu pořád věřím v člověka:

1) oldschooler, který přežil od vydání vanilly
2) člověk, který má k D3 evidentně vztah
3) není žádný trhač rekordů ani v paragonech ani v leaderboardu, je průměrný, ani si nenechá poradit od Mloka, co má udělat lépe, že to hraje špatně, je mu to fuk
4) jaký by takový člověk, co nic nedělá, protože je třeba na neschopence měl důvod botit, když má čas hrát sám?

Proto věřím, že to byla blbá shoda okolností a že je čistej. Je třeba se trochu zamyslet, než člověku dáte nálepku.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Kuki10 » 15.02.2015, 11:17 hod.

Dava překvapil. :)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od fuxicek » 15.02.2015, 11:23 hod.

to musela napsat jeho stara toto, to neni z jeho hlavy takovy blabol, heller proste botil a dostal za to trest, kdyz pojedu pres vesnici 150, taky dostanu trest a nedivim se jak pero

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Ryliah » 15.02.2015, 11:40 hod.

Presne tak. Blizzard to ma zabezpecene dobre. Ak dostal niekto ban za bota tak botoval urcite a nie je to ziadna blba nahoda. A historky typu kamarat skusal na mojom acc bota si nechajte pre seba. Ved je to smiesne. A navyse co za vola by daval acc s vysokym paragonom a tisice nahratymi hodinami "kamaratom" ? Tak ci tak si za to moze sam..Ako je nemam nic proti tomu nech mu posiela kto co chce. Ale bolo by od neho fer voci tym co mu prispeli priznat pravdu a nehazdat tu vinu na imaginarnych "kamaratov"
S4 Monk 1100+

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Baglik » 15.02.2015, 12:16 hod.

Ano Blizzard to má ošetřené dobře, někomu se to možná bude zdát tvrdé, ale toto je asi jediný způsob jak proti boterům bojovat a ani já nevěřím v nějakou hloupou shodu okolností. Ostatně Heller nebyl sám kdo dostal ban a doufám že pro ostatní to bude dostatečné varování.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Tyckin » 15.02.2015, 12:18 hod.

Ať ti každý věří čemu chce, ale já vidím, že ty paragony nějak extra nehonil a když vezmu v potaz delší neschopenky (marod jako jsem já, vím o čem je řeč narozdíl o mnoha chytrolínů :) ) tak se toho dá naexpit docela dost když je vám jakt takž alespoň na to hraní :wave: A že by najednou po těch letech chtěl začít botit? Proč jako? :P Já mu jen přeji úspěšný nový start a hlavně aby zdraví drželo, i ten Fortrans mu nakonec odpustím :green:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od HELLERcz » 15.02.2015, 12:46 hod.

Ryliah
ty tu furt něco plácáš, snažíš se o něco, co není pravda a myslíš si, že já nevím co. Nechápu o co ti jde.
Kdybys mě znal, věděl co mi je, jak mi je, jaké mám a nemám možnosti, jaký mám vztah k Diablu atd .. tak bych možná pochopil.

A proč bych sakrapráce měl důvod botovat ? Co je mi k nějakému botování ? CO bych z toho měl ? slávu ? :D nic ...

Tyckin:
díky .. neboj se nic, fortrans nebo co to budu pít .. mě opět čeká v červnu cca .. tak si užiju také :)
Obrázek

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od pavlas » 15.02.2015, 12:52 hod.

Já nevím, co mu taky pořád vyčítáte... kdyby byla aukce, tak by třeba botil, jasné, kvůli goldům nebo tak... dneska? proč? jelikož je tento člověk díky své nemoci doma a nemůže za to (sám mám pana Crohna taky), má možnost expit a jak píše tyckin, při konstantním hraní to letí celkem pěkně... Dava_C, pěkný názor :)

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od Ryliah » 15.02.2015, 13:03 hod.

Máš pravdu. Ja neviem čo a jak. Len som si povedal svoj názor. Možem si snaď dovoliť nesúhlasiť s vačšinou..či nie ? Ale ok, myslím si o tom svoje a viac k tejto téme písať nebudem. Ak som ťa urazil tak sory, o to mi nešlo.
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od DrSma » 15.02.2015, 13:17 hod.

A nemyslíš, že to bylo dost zbytečný? Stejně většina co pomholi měli podobnou myšlenku jako Dava a rozhodnutí nezměněj. Akorát je z toho zbytečnej flame. Samozřejmě jsem tě nechal vyjádřit (nebylo to sprosté) ale měl by sis uvědomit, že i v osobním životě vždy neříkáš vše, co si myslíš. O to víc je pak trapný, když nakonec uznáš, že stejně nevíš co a jak. :roll: OK, stalo se. Jedeme dál..

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Pomoc HELLERovi - průběžně AKTUALIZUJI

Příspěvek od dawemorraless » 15.02.2015, 13:40 hod.

Čeče ten Fortrans neeeee to je strašný zlo brrrrrr jen si vzpomenu :(
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Zamčeno

Zpět na „Obecně“