Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494
Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od casperdeluxe » 08.04.2015, 17:11 hod.

f*ck píše:Casper nemam co dodat plne se stotoznuji....D3 proste nema v sobe tu pravou vyzvu je to jen uboha farma ktera proste musi po case omrzet tak to proste je...
Ja to ale nikomu neberu. Někoho to muze bavit. nekdo se vyziva v pocitani dps output, pocita si cisilka, zkousi ruzny varianty. Honi se za vyssim GR, farmi si TOP veci....
Ja tu jen pisu svuj nazor na vec.

reapper
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od reapper » 08.04.2015, 17:12 hod.

Je sice pravda, že fórum netáhne tak jako dřív, nicméně jeho pupularita nijak neklesla ;) Bude to spíše tím, že spousty lidí už nemá čas chodit na toto fórum a mladší generaci diabláků to nějak netáhne ;) Ale můj osobní názor. (dříve jsem na tomto fóru byl, ale už si ani nepamatuji nick :D )

OT: každopádně též si myslím, že d3 už nemůže mít tak dobrou atmosféru a příběh upřímně mě v TOMHLE ohledu hra zklamala :{

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od Still-Alive » 08.04.2015, 18:47 hod.

v D2 byl nějaký crafting? Že si to nepamatuju..... gambling není crafting....

reapper
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od reapper » 08.04.2015, 19:17 hod.

Svým způsobem ano, přes Horadric kostku :) Takže se tam jednalo o počátky craftění (runová slova)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.04.2015, 19:20 hod.

Still-Alive píše:v D2 byl nějaký crafting? Že si to nepamatuju..... gambling není crafting....
http://classic.battle.net/diablo2exp/it ... tems.shtml

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od casperdeluxe » 08.04.2015, 20:28 hod.

Dark_Deamon píše:
Still-Alive píše:v D2 byl nějaký crafting? Že si to nepamatuju..... gambling není crafting....
http://classic.battle.net/diablo2exp/it ... tems.shtml
Tak tak. Tam bylo nepřenerné množství craftingu. Runa + perf. gem, + jewel, + věc. Nebo grand charm + 3 perfect gems - zmenilo se to na jinej grand charm. Bylo tam silene mnozstvi toho

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od dawemorraless » 08.04.2015, 21:59 hod.

V D3 není craft ale gamble tot muj pohled na věc :{ jinak GR je jakýsi endgame ale pro stejný skilly stejný eq složení party čekání na good roll riftu a to prosím sux Obrázek
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od pns » 09.04.2015, 06:42 hod.

... jak nekdo muze srovnavat d1d2 s d3 nechapu... d3 je svoji urovni, a to ve vsech hernich aspektech, oproto d1d2, takova zumpa, ze se to straci snad jen v tom, jak ubohe jsou veskere herni tituly, ktere se objevuji poslednich par let...

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od Y0G1 » 09.04.2015, 07:05 hod.

Co mne osobne na d3 vadi uplne moc ?

Trialy na kluce do GR to klamanie GR velkych rolovanie best mobiek skipovanie elitiek tahanie Guardiana nechavanie si pylonov atd

Najviac ma hneva jedna vec

Solo GR bez 2x unity na vyssich GR je nemozne to je pre mna osobne jedna vec co ma totalne hneva ...vdaka 2 itemom mozem dat gr 40 bez nich ? Urcite nie aspon nie na HC

Inak je to pre mna super hra super odychovka kde ma laka farmi nove veci

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od Frozen » 09.04.2015, 07:09 hod.

dříve totiž nebyla taková konkurence... a věci se dělaly, tak aby byly prostě dobrý, dnes se dělají pro masy a tak aby se prodaly... i ten blbej turisťák stojí dneska za starou belu, do všeho cpou samý náhražky, aby to bylo co nejlevnější, jinak to řetězce nekoupí, protože by to u nich zase nekoupili lidi a lidi zase slyší na akce... nikoho nezajímá, že s tím budou lidi více tlustí, nemocní atp... o to jde... žerte ať jste nemocní... systém Vás musí léčit, protože z toho jsou prachy. Např. teď vynalezli způsob jak zjistit včas rakovinu prostaty za pár korun... a nikdo do toho nechce investovat 20 milionů? To si děláte pr*el? co je jako 20 miliónů? navíc ve veřejném sektoru? jako když jsem to slyšel, tak se mi zvedl kufr. Zku***nej kapitalismus. Btw to platí na vše... jen vydělat, proto jsou dnešní hry, takové jaké jsou. Ale osobně si myslím, že zrovna u Diabla 3 a 2 to srovnání zase tolik na místě není, protože když bylo D2, tak jste měli na výběr z 10ti her? co jste mohli hrát.... dnes jich jsou tisíce..

Jediné co mě na diablu 3 vadí, je že člověk není ohodnocen za GR co šel, teď tedy aspoň zvednutím CAPu na bloodshardy. Doufám, že do budoucna přijde i ten index co se aplikuje na vlastnosti itemu co padl v riftu... pak bude diablo dokonalý.
Obrázek

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od Still-Alive » 09.04.2015, 22:59 hod.

Hru pro uzký okruh HC hráčů se nevyplatí.... takže smůla a lidi se s tím musí smířit.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od Frozen » 09.04.2015, 23:06 hod.

na to ti řeknu jediné.... dark souls...
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od Stanley » 10.04.2015, 06:41 hod.

Dark Souls je už opravdu Hardcore :lol:

Helemese
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od Helemese » 11.04.2015, 03:37 hod.

No vidite a ja stale hraju a bavi me to :) Vsecko co zaznelo je pravda, spousta nevychytanosti, opakovani...ale travim v praci bezne pres 200hodin mesicne a kdyz mam aspon den volna, chci si na chvili zarelaxovat a pustit si hudbu, do ktere jsem trochu magor :) A vyhoda diabla je v tom, ze je to tak stupidni a lehke, ze na to zvuky nepotrebujete :D Dam si sluchatka na usi, pustim hudbu, pustim diablo a jsem spokojenej :) Ale pravda, nebyt toho, ze bych s tema sluchatkama sedel tak aj tak, uz bych asi nehral :) Ale nehravam denne, takze nez si dam dohromady aspon nejakej build, vyjde patch, kterej vsecko prekope a zas musim shanet veci, nez vyjde dalsi patch...:D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od Tyckin » 18.04.2015, 10:54 hod.

Já už dlouho nechápu jednu věc - pokud jde o materiál, tak nejvýhodnější jsou klasické rifty. A Blizz ještě navíc přidává nové a nové gobliny do riftů. Jenže obtížnost (lehkost) je nastavená tak, že rift T6 je tak lehkoučká záležitost, že je to absolutní nuda hrát - monstra mi sólo začínají nakládat tak na GR30+ a v partě si běháme pohodově GR35+ i na HC. Takže pokud chci trochu náročnosti, přicházím o materiál a gobliny, fajn systém.
Přitom loupnout tam obtížnost torment 7-10 by byla jednoduchá věc a hned by to poskytlo variabilitu k vysokým GR, které jsou poněkud sterilní :OXO

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od firdecek » 18.04.2015, 13:16 hod.

Oni přidají další tormenty až v datadisku, to dá rozum :) Zkus hrát sezónu, tam než se dostaneš na farmící úroveň T6, tak ti to zabere někdy i 30h čistého hraní..a i potom to ještě chvíli trvá, než je to face roll. Za mě jsou sezóny jednoznačný bonus, NS už nehraju v podstatě vůbec...

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od Gold Eagle » 18.04.2015, 13:16 hod.

No a co by pak dali do datadisku? Myslím, že to bude hlavní odlišnost, nebo zblbnou úplně a vymyslí zase další druh riftu a budeme mít 3, ale každý bude Ok na něco jinýho a lidi puknou vzteky.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od skyrim1988 » 18.04.2015, 13:29 hod.

Souhlas s Firdeckem ohledne Sezon :) Diky Sezone jsem se spojil a hraju s timhle pohodovym chlapikem :) Sice jsem po 30h slozil komplet vrazdiciho WW barba a T6 je opet lahudka :D ,pres to nic nekonci.Teprv ted to zacne vsechno :) Shanet Ackove verze,drtit velke GR a hlavne ta pohoda pri hrani.Az sezona skonci,tak si pockam chvilku na nesezone a pak do toho zase vlitnu.Treba za jinou postavu...

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od Tyckin » 18.04.2015, 16:16 hod.

No na sezóně bude taky jen otázka relativně krátkého času, kdy zase bude obtížnost jen ve vyšších GR. Prostě nechápu proč se Blizz tak "stará" o klasické rifty, když vás vlastně tlačí hrát jen GR :wave: No nic...

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Diablo uz netahne forum tomu odpovida...

Příspěvek od lulinak » 21.04.2015, 07:39 hod.

hmm tak jsem od noveho patche udelal asi 20 paragonu a davam to opet k ledu, T6 NR jsou s TR setem jeste jednodussi nez predtim, a GR vyssi nez 45 na publicu jsou o stesti na dobrou partu.
Ancient Serpent stejne nema sanci padnout, cili zaslouzena pauza do dalsiho patche za pul roku...

Zamčeno

Zpět na „Obecně“