Patch 2.3.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od HELLERcz » 28.07.2015, 12:32 hod.

Už teď jak to je, tak jsem dělal "blbečka" damagera DH těmto smykům :D taky bych byl pro zrušení, ale toho se holt nedočkáme, když s tím mají takové plány do 2.3.
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od maja » 28.07.2015, 12:40 hod.

souhlasím a Alfem, u mne je xp jen šutr v helmě a i s ním jsem se setkal s blbými kecy, kdybych nasadil exp gear (a že hnije v bedně), tak by se mnou jako s monkem už takhle nikdo nehrál :OXO

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Dava_C » 28.07.2015, 13:07 hod.

Maja, nejlepší monk je EP monk a ten může mít semi leech gear, ty jsi vyjímka, jedinej monk, kterej nejede EP nebo zDPS :). Je fakt, že full DPS EP monk je jiná káva hlavně na 47+, kde odpaluje elity, jak nic. Alespoň máš na výběr, né že ne :). V další éře jsi víceméně za vodou, viz níže.

S shared xp souvisí i další věc a to je diversita složení party. Nyní existují 3 skupiny:

1) current meta - nejlepší složení party, jen jedno jediné možné, to je vždy pro ty, co hrajou za vše, co je v kurzu a OP = nejlepší efektivita

2) složení party, která má smysl, určité chary se k sobě hodí a určité spolu hrát nemůžou, některé postavy jsou nenahraditelné, bez některých to není ono atd. I já podle toho skládám partu dle zkušeností (pokud je na výběr).

3) public

V nové eře se toto zhorší, protože 2). skupina bude vyžadovat specifičtější složení. Nejlepší support postavy jsou Sader a Monk a v nové eře bude Monk OP i jako damage dealer, takže složení party bude dost možná vypadat zDPS XP Sader, zDPS XP monk (na PTR se jede i zDPS barb), DPS Barb, Uliana DPS EP monk). Pro ostatní chary tam nezbyde místo, protože je nutné mít 2x zDPS XP support, kteří mají nejlepší utility a urychlí run a 2x silné DPS, kteří utáhnou XP boostery.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od fuxicek » 28.07.2015, 13:44 hod.

........vy nas ale zasobujete pane Karfiiiik..........

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od pan HU » 28.07.2015, 13:58 hod.

Tak ono jde asi o to, proč kdo hraje, ne??? Chápu šaškování s XP gearem pro lidi, co honěj paragony.

Nevím jak ostatní, ale já hraju pro zábavu, radost mi udělá změna gearu k lepšímu či posun legendárního gemu nahoru mnohem víc, než třeba +10 paragonů ...
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od maja » 28.07.2015, 18:07 hod.

Dave, oba víme jak "rad" hraju EP monka :-), na zDPS je zase potřeba ta správná parta, v novém patchi ho pravděpodobně opráším a budu monky střídat dle potřeby, ale ještě uvidíme podle final verzi patche

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Yaka » 29.07.2015, 07:31 hod.

Davo 95% lidí vůbec neřeší to, co řešíš při hraní Ty. Paragon level je a bude číslo, které bude postupem času více a více zvýhodňovat při progresu GR, ale určitě není rozhodující. 100% správně složený gear je předpokladem k maximalizaci XP, ale určitě ne k maximalizaci výkonu jak jednotlivce tak party.

V konečné fázi jsou to jen čísla a museli by to hrát stejní lidé, kteří "jsou schopni to efektivně zahrát" a upřímně řečeno i tady na foru jsi defakto jediný, kdo ten poměr XP/hodina řeší když pominu odpočívajícího mloka.

Zatím nikdo pořádně neví - jak nakonec bude fungovat ona imunita na CC a od toho se bude odvíjet v té partě defakto vše. Takže uvidíme.

Sdílené XP je naprosto v pořádku, vůbec nevidím důvod proč by 2 DPSka měli trpět (nebo neměli profitovat) tím, že dva supporti si mohou složit gear z cain a born setu....

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 29.07.2015, 08:49 hod.

Amen!
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Sarevok » 29.07.2015, 11:17 hod.

Hlavne nech to zatiaľ nevydávajú lebo už teraz sa na to teším a to by narušilo môj ťah v rebríčku SC2. Doparoma aj s blizzardom, nielen že som prestal hrávať hry od iných firiem, ale ešte aby som sa musel rozhodovať ktorej hre od blizzardu sa budem práve venovať. Ešte že legacy of the void bude asi poriadne zprasený čo sa týka balancu takže diablo3 to istí :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Alfajk » 29.07.2015, 12:14 hod.

blizzard neco chysta na gamescom, je malinka sance, ze to pustej tam, protoze aby na tak "maly" akci mluvili o datadisku, to se me nezda...

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od RipperOwen » 29.07.2015, 14:39 hod.

no pred 2mi rokmi tam Ros oznamili ale nemyslim si ze nieco oznamia

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Arnold » 29.07.2015, 22:10 hod.

Alfajk: Mam pocit, ze pred dvema lety na teto "maly" akci datadisk ohlasili. Ale mozna se mylim, nechce se mi to hledat.

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 39.0

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Ksinbad » 30.07.2015, 07:40 hod.

Datadisk? Já ani nevěřím, že nějaký ještě bude. Jakou postavu by tam tak asi přidali, teď je to co se týká hlavních statů postav 2 na 2 na 2, sedmou postavou by všechno nabourali. Samozřejmě mohli by přidat tři nový postavy, ale to se mi zdá jako ještě větší nesmysl. Kromě aspoň jedné nové postavy by museli ještě vymyslet nový dodatečný příběh a vytvořit aspoň jeden nový akt. Ne, pokud někdy ještě bude datadisk k D3, tak za hodně dlouhou dobu a i tak tomu nedávám větší než 10% šanci.

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Rhondien » 30.07.2015, 08:00 hod.

Včera jsem viděl na yoytube nějaký video z ptr, borec měl paragon level přes 8000 a ve dvojici chodili gr 153... Co je to zase za pikačuovinu?

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od lulinak » 30.07.2015, 08:06 hod.

datadisk IMHO bude (i kdyz implementaci teto klicove kostky jen patchem myslenku znacne narusuje a sam poradne nerozumim proc si Blizz takto predcasne vystrili naboje).

Mohl by tam prijit novy Druid, stale si myslim ze by mel potencial a kdysi davno me hrani s nim v D2 dost bavilo pokud by jej postavili ciste na prirodni elementy, promeny atd.... takova promena na medveda, privolani mlhy a vetru, do toho nejaky trny, to by nemuselo bejt spatny a verim ze by se dalsi zajimava postava vymyslet dala, toz huvidime...

kazdpadne pokud klicovy pasek na Archona pro Wize bude opet Season only, tak at s tim jdou fakt do haje, prijde mi to padly na hlavu, ale holt nebudu hrat dalsi tri mesice, nez se uracej ho dat vsem....

By me docela zajimalo kolik procent vsech hracu opravdu hraje season, ze jsou tam takovyhle podivny privilegia (odhaduju do 10 procent....).

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od witekcz » 30.07.2015, 08:12 hod.

Rhondien píše:Včera jsem viděl na yoytube nějaký video z ptr, borec měl paragon level přes 8000 a ve dvojici chodili gr 153... Co je to zase za pikačuovinu?
Bug

Kód: Vybrat vše

http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/3evafc/ptr_bug_how_they_are_power_leveling_doing_grift/
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od dawemorraless » 30.07.2015, 09:05 hod.

lulinak já bych to viděl spíš obráceně :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Stanley » 30.07.2015, 09:12 hod.

lulinak píše:...By me docela zajimalo kolik procent vsech hracu opravdu hraje season, ze jsou tam takovyhle podivny privilegia (odhaduju do 10 procent....).
Já bych si právě troufal tvrdit opak, a to, že větší část lidí sezónu hraje, alespoň mi to tak přijde dle leaderboardů...

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od lulinak » 30.07.2015, 09:33 hod.

v poho, ja jen holt stale nevidim zadny benefit kazdy pulrok rozjizdet jiz vymazlenou postavu ktera stala hromadu casu z nejakyho duvodu totez znovu uplne od nuly, tot vse, ale svet je asi jinej nez si myslim.... :-)
Nejsem si jist jestli "noliferi" z leaderboardu jsou vypovidajici skupinou D3 majority.
Mno nic, to byl jen zcela zbytecny postesk proc je dost nesmyslne shazovana jedna cast hracu nad druhou, tot vse, tak holt my ostatni pockame s dalsim hranim do vanoc, kdyz to tak Blizz z nejakeho duvodu chce, a uz mlcim.

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Sarevok » 30.07.2015, 10:38 hod.

V D2 ma ladder reset bavil, ale v D3 som ešte stále nedostal žiadnu postavu do stavu keď by som bol s ňou spokojný. Takže sezóna pre mňa nehrozí, asi je to vďaka neustálemu meneniu skillov, balancingu, pridávaniu nových vecí zo strany blizzardu.
Ksinbad píše:Datadisk? Já ani nevěřím, že nějaký ještě bude.
Predpokladám, že pár nových máp v nástroji ktorý už je vyrobený + pár nových modelov príšer v engine ktorý je hotový + pár itemov s rebalancingom + filmíček za tých pár desiatok miliónov dolárov zisku stojí, nie? :lol:
Vďaka aktuálnej politike blizzardu (vytrieskať čo najviac peňazí s čo najmenšími nákladmi) očakávam ešte aspoň 2 datadisky. Boli by blbci ak by to neurobili. A ak budú hru naďalej vylepšovať a dávať do nej nejaké výzvy tak prečo by som to nekúpil.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“