Patch 2.3.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od HELLERcz » 09.08.2015, 16:44 hod.

Seton tak ty mas asi aspon jasno nad s4.. :-)

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
hugin
Fallen Shaman
Příspěvky:93
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hugin#2242

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od hugin » 09.08.2015, 16:51 hod.

A ako je to vlastne s wizzardom v novom patche, Zmenilo sa niečo ?

Uživatelský avatar
wolowizard
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WoloWizaRD#2193

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od wolowizard » 09.08.2015, 19:04 hod.

hugin píše:A ako je to vlastne s wizzardom v novom patche, Zmenilo sa niečo ?
Můžeš oživit Archona s Vyr's setem a Chantodo wandkou a Sourcem.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od lulinak » 10.08.2015, 07:25 hod.

pokud vezmeme patch notes v poslednich peti patchich, tak kazda postava toho ma na tri popsany strany, jen wizard na dva odstavce, to asi hovori za vse, nechapu to a je to IMHO velka skoda, ale asi nonstop tocici se barbar je pritazlivejsi... :cry:

charpy
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od charpy » 10.08.2015, 08:15 hod.

Čaute mám dotaz, PTR jsme nehrál, ale když budu mit v ruce Furnace a přes kostku navolený bonus z ní tak v součtu 50% bonus + % na zbrani = víc jak 90% %do elitek damage? jde to?

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Ksinbad » 10.08.2015, 08:33 hod.

lulinak

Jo barbar tzv. "točeňák" poprvé přišel, jestli si ještě pamatujete, s příchodem uberů. Byl jsem docela rád, když tento build na dlouho zařízli, protože je neuvěřitelně trapný. Co je to za bojový styl, když ten barbar nedělá nic jiného než že se jako trotl točí dokola aniž by se pozvracel :{ . Také hrát v partě s takovým barbarem nemusí být zrovna lehký pokud je zaměřený na rychlost a po cestě ignoruje většinu nepřátel. Nový patch bude patřit především WD a snad i Monkovi, wiz si bude muset počkat na další.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od lulinak » 10.08.2015, 11:59 hod.

jestli koukam dobre na posledni patchnotes, tak u wizarda provedli upravu archon vybavy, ze vlastnost season only pasku co pridaval jedno procento za kazdy stack je ted uz defaultne ve Vyr setu, a na pasek se predunul pocastecni stav stacku 20 (z puvodnich 50).
Jesti to tak je tak trikrat hura, ma nenavist k season only itemum sice zustava, ale tenhle novej pasek uz neni tak must have jako ten puvodni cili si to normalni hrac i zahraje..... :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 10.08.2015, 12:15 hod.

Peti nyní mohou procovat Area DMG!!! Malá, leč hodně podstatná změna !!
Jo a R.I.P. Stonesinger :D stejně byl trapnej, jak ho každej lovil v GR :D :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od azaxsyndrom » 10.08.2015, 14:44 hod.

Ksinbad proč je WW barb trapný? Je to využitelné ve hře? Je ... tak si slož jiný build ....btw hrál si vůbec D2 ? WW barb tam byl stejnej moták jako tady a nikdo si nestěžoval.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Ksinbad » 10.08.2015, 15:45 hod.

azaxsyndrom

Já hrál D1, D2 a samozřejmě i D3 se všema jejich datadiskama. Perma WW je prodkuktem D3 a ano u mě je to trapný build. Má samozřejmě i své klady, je účinný a celkem jednoduchý na ovládání. Já chápu, že je to zdaleka to nejlepší co barbar teď nabízí, jenže je to strašně stupidní, když nedělá nic jiného než že se točí. Já nemám nic proti tomu skillu, ale nesmí být používán takhle permanentně.

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Černý vlk » 10.08.2015, 15:54 hod.

Ksinbad píše:azaxsyndrom

Já hrál D1, D2 a samozřejmě i D3 se všema jejich datadiskama. Perma WW je prodkuktem D3 a ano u mě je to trapný build. Má samozřejmě i své klady, je účinný a celkem jednoduchý na ovládání. Já chápu, že je to zdaleka to nejlepší co barbar teď nabízí, jenže je to strašně stupidní, když nedělá nic jiného než že se točí. Já nemám nic proti tomu skillu, ale nesmí být používán takhle permanentně.
já tě chápu a pro mě máš pravdu. Je to to samé, DS monk, prostě "divné". Každý si hraje co chce a nemusíme hrát, co nám blizz předepisuje, že ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od dawemorraless » 10.08.2015, 16:33 hod.

To nemusíme no to je fakt ale bez setu se dá pižlat sotva T3 a to že nejsou sety na to a tamto mě vytáčí řádně.....ww ds a old cm wizz no comment :ble:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od PeterKiss » 10.08.2015, 22:37 hod.

zakladny problem je ze Postup v D3 je mozny jedine v nejakom sete.

keby namiesto toho pridavania novych lege upravili tych stavajuch 100 a dali im poriadne schopnosti tak by sa dal poskladat pekny build aj na legenach a nielen potrebujem set potrebujem set.

to by bolo kombinacii a moznosti.... pokial ale D3 bude o setoch vzdy sa bude v Gr hrat ten najviac OP kedze sa GR hra preve pre postup na lamenie a pokec atd tu je klasicky rift.

no blizzard to nejak nechce pochopit ze i ked si budem moct ulozit dalsie 3 schopnosti do kocky je to malo a ten priestor ktory zaberaju sety mohli byt prerobene lege ktore by nejaky zunni strcili do vacku.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Tyckin » 11.08.2015, 05:53 hod.

Barbaři ať se točí jak je libo, ale hrát s nima teda není lehký :) Např. 2x barbar, 1x WD, 1x strašák WD - ten strašák to má dost těžký a moje WD pak taky - v GR51 (HC) prostě drží krok s barbary, takže vzadu zůstává hromada mobů s 20% HP a já to s WD prostě skippovat nemůžu - a zabíjet ty zbytky taky není moc efektivní. Jenže barbaři prostě musej furt něco žužlat a ženou se dopředu, takže pak často přijdou k elitce dřív než strašák, ta rozhodí affixy, za ní zůstanou zase nažužlaný mobky, tudíž já s WD sám pižlám ty zbytky mobek a k elitce nemůžu. A co vzpomínám, když jsem sám dělal strašáka, tak to bylo vážně super v kombinaci barbar + DH - barbar furt lítal kolem takže člověk nevěděl kde strašit dřív (klidně přitáhnul i druhou elitu, což byl malér) a DH mi to zase svým buildem odhazoval stranou, no vážně bezva :D
Moc se těším na změny pro WD, toho už se držím asi 2 roky bez ohledu na to jestli je nebo není "in", nestřídám postavy podle toho co je zrovna nejsilnější - i tak už je pár měsíců přebarbarováno :lol:

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Ksinbad » 11.08.2015, 07:37 hod.

Tyckin

Přesně tak, jen dodám, že nejhorší u barbarů je to, že ww build (já mu říkám "točeňák") je bezkonkurenční. Dřívější buildy "skokan" nebo "narážeč" se mu nemůžou rovnat. Balanc barbar buildů se tak Blizzardu hrubě nepoved. Dodnes nechápu co se jim nelíbilo na pet barbarovi, kterého nakonec nepustili ani z přechozího PTR. Ten měl aspoň trochu potenciál konkurovat točeňákovi, ale bohužel. Aspoň kdyby se s těmihle toč. barbari dobře hrálo ve skupině, ale i to je značně problematické. Doufám, že Blizzard brzo nabídne pro barbary i nějaký jiný efektivní build než je ww build.

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Rhondien » 11.08.2015, 07:48 hod.

Záleží na hráči, jak ww barbara hraje. Dá se hrát i tak, že nikam nežene a jde se zbytkem skupiny. S ww barbarem se mi stalo pouze dvakrát, že jsem byl vyhozen z public hry, takže žádná křeč. A pokud se někomu nelíbí, jak někdo hraje, může být vždycky vykopnut.

Jakýkoli build je že své podstaty repetetivní, protože pořád se opakuji ty stejné skilly.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od lulinak » 11.08.2015, 08:13 hod.

jeden z duvodu proc jsem public prestal hrat byli prave arogantni WW barbari, co za sebou nechavali vetsinu mobu, ale hlavne ze byl vzdycky "rychlej"...

Doufam ze T10 na publicu uz bude konecne k necemu vypadat a lidi budou nuceny si zase zacit normalne pomahat aby prezili, snad....

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Rhondien » 11.08.2015, 08:23 hod.

T10 bude vypadat úplně stejně jako T6, takže od publicu bych si být tebou žádné zázraky raději nesliboval...

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Ksinbad » 11.08.2015, 08:42 hod.

Rhondien

Tak to nebude ani náhodou, mám to vyzkoušený z PTR. T10 je GR45 a i dnes je pořád hodně hráčů (hádal bych i nadpoloviční většinu), kteří nedají GR45 solo. Cube hodně pomůže, ale nebude to stačit. Fakt si myslím, že hodně hráčů na T10 nepoleze a spokojí se např. s T8. Také předpokládám, že se zase začnou vyhazovat na T10 slabí hráči, bude to dost podobné tomu, co bylo před patchem 2.1.0. T10 se ani náhodou nebude rovnat T6, která je teď.
Naposledy upravil(a) Ksinbad dne 11.08.2015, 08:44 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 11.08.2015, 08:43 hod.

Tyckin píše:..... když jsem sám dělal strašáka, tak to bylo vážně super v kombinaci barbar + DH - barbar furt lítal kolem takže člověk nevěděl kde strašit dřív (klidně přitáhnul i druhou elitu, což byl malér) a DH mi to zase svým buildem odhazoval stranou, no vážně bezva :D
Tak si měl toho DH poučit, že v grupě se nejede Stampede(odhazovák), ale Anathema (granáty na jeden flek-přímo do piraňáda ;)).
lulinak píše:Doufam ze T10 na publicu uz bude konecne k necemu vypadat a lidi budou nuceny si zase zacit normalne pomahat aby prezili, snad....
Přesně jak píše Rhondien a jak jsem psal Já pár dní zpět....T10 bude stejná farma jako teď T6 do dvou týdnů od patche na NS a do 3 týdnů na S4 :(.
PeterKiss píše:zakladny problem je ze Postup v D3 je mozny jedine v nejakom sete.
to je bohužel pravda, ale možná svítá na lepší časy, Gen.monk si po patchci vystačí jen s 2p bonusem Rainmentu, jinak jede lege :) ;).
Zrovna včera jsem ho zkoušel na PTR, ale nemám potřebný itemy (jel sem chvíly, takže ani buff nepomohl).

Monka updatnu do Mončičácké sekce ;) jako vždy ;).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“