Děkuji

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
sondyn
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Děkuji

Příspěvek od sondyn » 28.07.2015, 19:22 hod.

Děkuji vám páni vývojáři.....
To co jste udělali z mého milovaného Diabla 3 je hnus a ještě jednou zkurvenej hnus.Kdysi v roce 1992 nebo kdy jsem propadl kouzlu D1,milion hodin strávil u D2 a D3 ze začátku také nebylo špatné...Po vašich zásazích do základních principů hry,kdy se čtyři hráči spolu probíjeli dungeonem a pokud narazili na elitku rovnalo se to souboji kdy všichni spolupracovali a chvíli to trvalo než elitní monstrum padlo,těšili jsme se z možnosti že něco padne....
Teď se po mapě motají čtyři debilové,každej v jiném rohu mapy,barbara nejde vůbec doběhnout a elitka má trvanlivost tak 2 sec....
A řeknu to na celou hubu....pánové vývojáři...vy jste prostě piče....co jste to udělali s Diablem ??? To jste se fakt posrali v rychlíku ne ??....
Ano,padají unique itemy....k ČEMU KURWA když padají co 70 sec ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
A nejvíce mě sere že jsem vám za toto vysolil přes 2000 Kč ........ZMRDI.....s*at NA TO .............dík za ban,je mi to jedno,,stejně jsem D3 i RoE dávno rozmlátil na dvoře kladivem.......ještě jednou.........NAAASSSSSSSSSSSSRRRRRRAAAAAAAAATTTTTTTTTTT

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Děkuji

Příspěvek od TeS » 28.07.2015, 19:25 hod.

po dnesnim za*ranym dni v praci mi to tohle vykouzlilo usmev na tvari :-)

Uživatelský avatar
azaxsyndrom
Gorebelly
Příspěvky:293
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kargath #2439

Re: Děkuji

Příspěvek od azaxsyndrom » 28.07.2015, 19:36 hod.

:green: :green: :green: totálka , ale má pravdu ...bohužel.Diablo je už jen o tom honit na obrazovce třiceticiferná čísla a parta by se měla zrušit uplně ....krom xp a lootu se neděje nic.Jen zbírání bordelu .

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Děkuji

Příspěvek od negris » 28.07.2015, 19:49 hod.

Sice sem trošku nepobral proč to píše semka ale jinak vpoho :D nebo tady je snad nějakej vývojář z blizzardu kterej by si to mohl přečíst?
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Děkuji

Příspěvek od Ksinbad » 28.07.2015, 20:21 hod.

No kdo hrál Diablo 1, tak dokáže takovou kritiku pochopit. D2 pokud jste ho nehráli po síti byl zdatným nástupcem D1. D3 byla však od svého vydání úplně jinou hrou, hlavně díky on-line modu. Po zrušení aukce už D3 není o hledání předmětů, ty teď za pár hodin sežene každý, zvláště po novém patchi. Jsem jasná menšina, které se nelíbí zrušení AH. Kooperace s hráčema v publicu je horor, o kterém bych tady mohl psát dlouho, ale škoda slov, každý to už podle mě zažil. Ten problém s toč. barbarama, kteří se jen hrnou dopředu mě v GR dokáže také hodně vytočit. Přesto všechno je pro mě pořád D3 dobrou oddechovou hrou, kterou už však nehraju tak často.

Jinak důležité info D1 vyšla v roce 1996 v USA, takže v roce 1992 (v tomhle roce se ještě prodával commodore 64) si jí těžko mohl hrát, nejspíš jde o překlep. Ke mně se dostala v roce 1997 a pořád na ní rád vzpomínám. To byla hra, kterou jsem pařil dlouho do noci, ta depresivní hudba z tristanu byla na tehdejší dobu fakt hustá.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Děkuji

Příspěvek od fuxicek » 28.07.2015, 20:28 hod.

ja v roce 1992 zacal onanovat, tak nejak no

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Děkuji

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.07.2015, 21:03 hod.

Trošku z historie...

Blizzard North bylo původně nezávislé studio. V roce 1993 ho založili Max Schaefer, Erich Schaefer a David Brevik pod jménem Condor. Bylo však koupeno Blizzardem zhruba půl roku před tím, než vydalo svůj hit, hru Diablo 1. Diablo 1 bylo nesmírně úspěšné a jeho pokračování, Diablo II z roku 2000, ještě úspěšnější. Pro Diablo II vydalo o rok později datadisk Diablo II: Lord of Destruction.

Do června 2003 začali práce na dvou dalších hrách, ale 30. června 2003 několik klíčových zaměstnanců Blizzard North opustilo, aby založili nové společnosti Flagship Studios (sem odešlo 8 zaměstnanců) a Castaway Entertainment (sem odešlo 9 zaměstnanců). Odchod zaměstnanců z Blizzard North pokračoval, celkem odešlo 30 zaměstnanců.

Odchody byly způsobeny spory s vlastníkem samotného Blizzardu, společností Vivendi a také z důvodu touhy po změně. Odchody měly za následek zrušení jedné ze dvou vyvíjených her. Blizzard Entertainment tuto hru později označoval za hru ve stylu Blizzard North.

1. srpna 2005 Blizzard Entertainment ohlásil uzavření Blizzard North. Klíčovým důvodem byla nízká kvalita vyvíjeného Diabla III, které nedosahovalo kvalit očekávaných od Vivendi. Z bývalých zaměstnanců Blizzard North se několik objevilo mezi tvůrci další hry Blizzardu, World of Warcraft: The Burning Crusade. Byli to Joseph Lawrence, Wyatt Cheng, Matt Uelmen. Další bývalý zaměstnanec Blizzard North, Phroilan Gardner, pracoval na karetní hře World of Warcraft.

Společnost (Blizzard North) zanikla v roce 2005.


Takže jestli chcete vědět, kdy se to všechno podělalo, tak v roce 2005.

Spousta lidí si myslí nebo ani neví, že D1 a D2 + LoD dělala společnost Blizzard North, která neměla nic společného s Blizzard Entertainment, což je společnost, která stojí za vývojem a vydání Diabla 3. Sám Blizzard Entertainment prohlásil, že Blizzard North má nízkou kvalitu na vývoji Diabla 3, jak je výše napsáno. Kdo ví, jak by to opravdu bylo.

Blizzard Entertainment se dostal k "moci" i za éry už dávno hraného Diabla 2 LoD. Když si přečtete patch notes, na kterém už pracovali jen a pouze oni, tak narazíte nejčastěji na výrazy: fixed monsters, increased damage xy skills, increased drop chance atd. Ano, napravili ve hře i spoustu bugů. Nutno ale dodat, že spoustu nebo spíš horda bugů D2 stále má.

Takže co se týče Blizzardu jak ho známe teď, tak od něj vlastně neleze očekávat nic jiného, než neustálé zjednodušování hry. Má v tom praxi vlastně už 10 let.

Já osobně se D2 nahrál 13 let. Hraju ho i teď, když je nálada. Patch(e) 1.13 jsem se také dost nahrál, ale když to srovnám s 1.10 nebo 1.07, tak je to asi jak D3 vanilla a D3, které zapnete teď.

Z tohoto pohledu mám obavu, jak ta hra bude vypadat třeba za rok nebo dva.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Děkuji

Příspěvek od NargarotH » 28.07.2015, 21:10 hod.

D3 je prostě komerční s*it, co má jediný cíl - $$$. Těžko se divit že je to hra o ničem dělaná pro konzolové casuály z USA.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Děkuji

Příspěvek od Relic » 28.07.2015, 21:12 hod.

ty kokos to su prispevky :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Děkuji

Příspěvek od Kuki10 » 28.07.2015, 21:37 hod.

Demone díky, to jsem ani nevěděl.
Jinak to dal nekomentuju.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Zamčeno

Zpět na „Obecně“