Patch 2.4.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890
Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od witekcz » 13.11.2015, 11:00 hod.

ellumiro píše:a máš původní diablo? ros je pouze datadisk a samostatne nefunguje
Xbox != PC!!! A navíc píšeš do špatného vlákna! Další otázky směruj sem:

Kód: Vybrat vše

https://www.diablofans.cz/forum/viewforum.php?f=141
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od iki » 13.11.2015, 11:30 hod.

Zkusil jsem vcera chvilku DH s M6, pohoda a parada. Prihlednu hodne k tomu, ze mam nizky paragon (750) a veci na DH jsem mel v truhle od doby, kdy se dal jeste hrat, tak jsem to nejak poskladal a byl prekvapen. T10 rift prochazka, tedy jsem zkusil probehnout i GR50, 58 a 60. 60 jsem nedal asi o tri vteriny, protoze to nemam v ruce a udelal jsem radu zbytecnych chyb, jako skakani do zdi (zvyk z monka), panika a celkove nizka odolnost. DMG se mi zdala v pohode.
Takze ano, byl bych i moc rad, kdyby to takto zustalo, pro me naprosto vyhovujici a zabavny build.
Nova mapa je pekna, prihlasovani do hry mi trvalo maximalne tri minuty, nesekalo se, nespadlo.
Ostatni classy nevim, monka jsem si uzil tuto sezonu, barba predchozi, wd predtim, wize jeste predtim. Crus me nelaka vubec, takze pokud zachovaji M6 v takove parade, jako byl kdysi davno, budu spokojen.
Pak je otazka, co do party, casto jsem koncil u nejakeho supporta. Uvidime, co se tam vymysli.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 13.11.2015, 11:52 hod.

M6 a U6 podle mě zůstane jak je. Spíš je otázka, jestli vůbec jsou dostatečně posílené. Nerf u nich nečekám. Tedy až na tu kombinaci co jsem zmínil v předchozím příspěvku o využití 1000% dmg bonusu z melee weapon pro cast sentry. Tam to ale mohou vyřešit více způsoby (posun 2p bonusu až do 6p u Shadow's Mantle nebo třeba omezení setry cast podmínkou na kuši/luk).

GR55 jsem dal s M6 i na live ve 2.3. U6 jsem dal zatím GR60 a více se nesnažil. Jestli se to v poslední době nezměnilo, tak U6 mělo max na GR66.
Aby se dalo říct, že sety jsou ok, tak s nimi musí na PTR někdo dát minimálně GR75 nebo spíše ještě více.

Na test M6 a U6 je bohužel potřeba nový gear (takže jsem ho testnul jen zběžně a nezkoušel vyšší GR), jinak se využije jen část posílení setů a moc se to nepozná. Je potřeba hlavně:
- nový Rucksack s +75-100% Sentry damage (nový DML pro U6 s +75-100% Multishot damage)
- novou Dawn do kostky na Vengeance (pro U6 i M6)
- novou Manticoru s s RCR 30-40% a 75-100% Cluster Arrow damage (nebo na U6 Yangs případně i na M6 Yangs)
- a pak případně nové itemy na defense, pro M6 hlavně nový pásek s "You take 6-7% less damage for each Companion you have active"
- případně zakomponovat perma Vengeance se současným použitím Dark Heart (nově 50% dmg redukce) + Seethe pomocí použití nové helmy "Visage of Gunes" s leg. power "Vengeance gains the effect of the Dark Heart rune", která se dá do kostky (Seethe by mělo stačit, aby se nemusel v kostce použít ani Cindercoat pro fire, ani RCR helma pro jiný element)

Ostatní už není tak podstatné, tedy ani perfektní rolly, ani zatím řešit vylepšení áčkových kousků o main stat za leg. gemy. To už s výsledkem nezahýbá tolik (i když nakonec to také posune zase o něco výše).

Dawn s Vengeance už jsem testoval. S Obsidianem není problém mít perma Vengeance. Ale nemám ani nový Rucksack, ani DML a to obojí přidá opravdu hodně dmg. A na PTR mi baví něco zkusit, ale nebaví mi tam shánět gear, takže si počkám až to zkusí jiní. Dawn jsem vyrobil hned, tam to problém nebyl, ale na toulec se mi čekat nechce (narozdíl od Dawn nebude stačit první jakýkoliv drop, ale musí mít aspoň trochu slušné staty).

Novou helmu Visage of Gunes na PTR ještě také nemám, ale tu bych si tam opatřit mohl, tam zase bude stačit jakýkoliv roll, když půjde do kostky.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 13.11.2015, 12:32 hod.

No (psal to už Mlok) Legacy of Nightmares set musí dostat nerf. Pokud by takto zůstal, nikdo nebude hrát nic jinýho. Dmg toho setu je tak nesmyslné, že tu hodnou asi střelila nějaká manželka programátora od pasu.... viz screeny z včerejšího testu TR monka. Podotýkám, že 3 věci na gearu ještě nebyly áčkový a samozřejmě gear byl z prvních kusů co padly nebo truhla, zkrátka žádnej min-maxig, neřešil jsem ani boost skills, poskládáno za 10min a takhle to dopadlo:
DMG1:http://www.imgup.cz/images/2015/11/13/TR_monk_DMG.jpg
DMG2:http://www.imgup.cz/images/2015/11/13/TR_monk_DMG2.jpg
One-shot guardiana na GR60 po 3 sekundách changellingu cold-TR (včerejší zkušenost) opravdu není dobrý....

Inna společně s lege na podporu WoL bude taky moc dobrá záležitost!! Navíc samotní Allys dělají hodně slušný DMG takže to bude použitelný :). Neměl jsem všechny itemy ještě (kromě 6p Inna, tu mám) a i přesto to slušně nakládá. Pěkný je, že když aktivujete skill Ally, spustí se ability všech Ally naráz s Crudama 2x :)!!! Nic jinýho jsem už v noci nestihl, přebíral jsem věci ze sezony atd. bylo toho dost.

Ohledně nejvyššího GR na PTR: Na to teď vůbec nekoukejte, nemá to žádnou vypovídací hodnotu! Už jen nerf LoN setu to posune o dost GR níže! O nerfu LoN nemám žádný pochybnosti, i slepej vidí, že tohle je prostě moc :D

Malé dmg čísla (s afixem M,K atd.) jsou volitelný v menu :) jsem rád, že takový věci nedělají natvrdo, ale volitelné :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 13.11.2015, 12:41 hod.

LoN určitě nerfnou, to je jasné.

Jsem ale zvědav, zda současný první nástřel přežije FB set, přeci jen i ten je už takhle brzo dost vysoko (tedy jestli je ještě pořád na GR85 a není už ještě výše).

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Y0G1 » 13.11.2015, 13:26 hod.

Kedy bude buff na ptr? Tiez by som rad skusil ale farmit to tyzden sa mi nechce D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 13.11.2015, 13:53 hod.

Podle mě tam je, ale nějak skrytej, protože za jeden T10rift (jen po RG) nasbírám vždy plnej inv lege a to se jich dost nevleze ještě...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od iki » 13.11.2015, 13:58 hod.

Buff tam je, jen se jeho ikonka zobrazuje nahore vedle hodin. Za jeden T10 rift plny batoh legend a padaly mi setovky i pro jine classy.

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od marian_r » 13.11.2015, 14:15 hod.

Tyckin píše:Přemýšlím nad budoucí funkcí "REBIRTH", tzn. převod vybaveného hrdiny do nové sezóny.
Pokud se převede s gearem i s tím co má v inventáři, a nebude to omezeno pouze na jednoho hrdinu, nýbrž všechny, pak si takhle můžete ze současné sezony do nové přestěhovat hrdiny i kompletní truhlu skrze jejich inventáře, což by byla pakárna popírající sezonu jako takovou.
Jedinou ztrátou by pak byly goldy, zřejmě paragony a hrdiny by bylo nutno znovu udělat na 70lvl jak tam čtu. Snad to tak nebude.
http://eu.battle.net/d3/en/blog/1994104 ... on_Rebirth
Neviem načo to tam je...

Sometimes, when you finish a Season, you just can’t wait to jump straight into the next one. We wanted to introduce a way for players to transition from Season to Season quickly and seamlessly, avoiding the tedium of the end-of-Season purge. The Season Rebirth option does just this, taking a non-Seasonal hero, reducing them to level 1, and stripping all their gear. Any gear removed from a hero in this way is automatically mailed to you in the non-Season, giving you thirty days to reclaim the items at a later time.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Ksinbad » 13.11.2015, 14:38 hod.

Chtěl bych se zeptat, jestli jen já mám problém se dostat do PTR. Včera večer jsem se tam dostal bez problémů, ale dnes ráno a i teď se nemůžu dostat přes retrieving list. No a když jsem se tam jednou dostal nějakým zázrakem, tak jsem vybral jinou postavu (přes select hero) a hned error 3006, ze kterého se nešlo dostat jinak, aniž by se neustále neopakoval, než ukončením hry přes správce úloh.

Jinak D3 mi běží normálně a nemám žádný jiný problém jen s tím PTR.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od HELLERcz » 13.11.2015, 14:47 hod.

To se holt stava. Je to test realm a servery jsou v Americe.

@tabletofon
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 13.11.2015, 14:47 hod.

PTR nejel ještě asi před hodinou. Teď už jede ok.

První testy U6:
- mám už helmu pro Vengeance 50% redukci a používám v kostce
- perma Vengeance je bez problémů s Obsidianem, ale žádná velká rezerva tam není, tzn. nepůjde použít druhý skill s velkým cooldownem
- zatím mám další skill companion s 20% AR a používám pasivně pro větší tougness
- testuju teď na notebooku, kde to běží blbě + ještě velký ping na US server, dohromady se to hraje hodně blbě, protože testuju zatím s velkou tougness (půjde to poladit do větší dmg s menší tougness)
- i s Obsidianem (bez unity) tougness 128mil., jsem docela čuměl jak to šlo snadno vysoko (ono se to nasčítá 50% za UE, 50% Vengeance, 35% bracery + dva defense skilly + už mám na dost itemech navýšený main stat za gemy)
- hatred stačí s perma Vengeance, dochází pouze sem tam u elitek a u RG, ale to jen proto, že jak hraju s vysokou tougness, tak nemusím zatím téměř vůbec se snažit uhýbat (až to bude na vyšších GR s větším uhýbáním, tak bude hatred pořád dost)
- když už hatred sem tam dojde, tak generárot +15hatred/s obnový hatred strašně rychle
- použil jsem ještě i přepracovanou Thrill of the Hunt, takže se vše pak hezky zpomaluje
- už by nebylo nutné použít Iceblink a chtělo by Stricken, ale ten nemám z live nalevelovaný (protože NS)

Chybí mi nový toulec se 75-100% na MS, což je velká ztráta dmg. Ten to zase posune dále.

Zatím GR63 hodně blbý roll za 10 minut + jak hraju na tom notebooku, tak to dle toho vypadá (bída s nouzí). Zkusím ještě výše, ale chtělo by to dropnout nový roll DML pro MS bonus.

Už jsem ale dropnul nově použitelný rucksack, takže budu moct testnout M6. Zatím v MS variantě. Sice jsem dropnul Manticoru, ale neáčková verze a blbý roll. S tím to nemá cenu testovat s CA.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Ksinbad » 13.11.2015, 17:36 hod.

Na PTR jsem se konečně dostal, testoval jsem u monka kompletní set Inna v kombinaci se dvěma kusy Uliana a Shenlong zbraněmi a rozhodně je to natolik silná kombinace, že s ní lze chodit i GR60+. Doufám, že to moc měnit nebudou, protože je to nejenom efektivní, ale především zábavný build.

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od limubai » 13.11.2015, 19:34 hod.

no ja se na PTR nedostanu, když už se dostanu na hru tak mi to nenecha ani založit hrdinu, pak zásek a jedi ne killnout

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Gold Eagle » 13.11.2015, 20:48 hod.

Stále se obávám, že LoN set prsten tak nerfnou, že to bude na pytel (dají tam z 800% nakonec 100% nebo méně za každou legendu) a zase budeme mít zasetrash setovku.
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 13.11.2015, 21:34 hod., celkem upraveno 1 x.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Dava_C » 13.11.2015, 21:02 hod.

Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Gold Eagle » 13.11.2015, 21:21 hod.

Sbohem LoN.
Dopadne to jako grasp, promise a pod. Zase to bude na trash jako starej Litany. Viz pet barbar pře d rokem s 500= boostem pak nerf na 100% a protože to pak blo moc trapný jak to nerfli, tak to v létě zvedli na 250. :ble:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 13.11.2015, 21:45 hod.

Tak nerf byl potřeba, to snad každej uzná, nechat to v prvním znění by pohřbilo 100% setů ve hře, a to by ste pak všichni pič*vali ještě víc :roll: věčně nespokojený zákazník... :roll:
Neříkám, že nerf na 100% je správnej, měli dát tak 250-300%, ale muselo to přijít, jinak by to zruinovalo sety....
Kolikátej den PTR je? druhej?? :lol: :lol: nevím, proč se vzrušovat. během příštího týdne to dají na 500, pak na 250 a pak to nechají, nebo odstraní den před Live, jako ty barb brancery ;) :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 13.11.2015, 21:51 hod.

Já si myslím, že nerf na 100% je pořád málo (a těch původně nastřelených 75% vůbec nebylo málo). Souhlasím, že to znamená cca -13GR oproti 800%. A když předtím bylo s LoN zahráno GR95, tak to je pořád GR82 a ještě to půjde výše.

Nerf na 300% by znamenal pouze cca -6GR a to je pořád strašně přepálené. To by znamenalo u Cruse a WD pořád GR90 s LoN.

Oproti tomu třeba U6 je pořád hodně slaboučký set. DH se na GR83 dostal jen divnou kombinací dvou setů, kterou možná také nerfnou.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Gold Eagle » 13.11.2015, 23:03 hod.

Jestli koukám dobře, tak diskusi k tomu určenou (LoN set prsten) zase nyní locknuli.

Ono to je citlivé, bo LoN umožňuje hrát konečně komba, která nejsou dopředu připravena Marzoprdama jako jsou nyní předpřipravené ultrasety. Taky se to bude hůře balancovat. Oni se z toho snad pokakjí tak, že LoN nerfnou k nepoužití "pro jistotu", jako jiné, nebo to zruší úplně. Aby nemuseli ladit balanc legendárek a kostky do toho.

Uklidňování, že PTR zrovna začala neznamená nic. Vím co jsem hrál v předchozích PTR testech a jak s tím mávali a jak to dopadlo. V tomto býti optimistou je jako objednat si projektanta, firmu apod. aby vám na haldě hnoje postavila markodrap. :shock:

Odpovědět

Zpět na „Obecně“