Patch 2.4.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636
Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od McT » 17.11.2015, 11:12 hod.

Stačí jej mít nachystaný. Podle mě to stejně nerfnou tak že to bude na nic

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od lulinak » 17.11.2015, 11:36 hod.

tak jsem chvili testoval na wizardovi FB set postaveny viz par prispevku vyse (plus nove shouldery na disintegrate). Konecne je to build ktery nepotrebuje neustale mackani klaves 1-4, hraje se na pohodu, a pro bezneho casuala s prumernou vybavou jako napr. ja to konci ca na GR68. S AP atz na vyjimky problem neni.
Zasadni nedostatek tohoto setu vsak je, ze dotka se sama vypne pokud se od moba vzdalim asi 1,5 obrazovky, coz ho IMHO postavi na vedlejsi kolej, protoze k cemu mi je ze rozdavam dotky a postupuju sfvizneji dal, kdyz mobove kterym utecu ji zase hned ztratej.
Kazdpadne ca na GR68 zacina byt zaroven zasadni nedostatek DPS, kdy ubytek zdravi elitek je uz tak pomalej, ze se to obtizne stiha, a to i v pripade kdy mam nastackovano 60+ na FB setu.
Chtelo by to jeste dotahnout, chybi tomu nejaka poradna DPS pecka jako maji ostatni chary, uvidime...

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Gold Eagle » 17.11.2015, 14:07 hod.

McT píše:Stačí jej mít nachystaný. Podle mě to stejně nerfnou tak že to bude na nic
S tím počítejte. Nerf bude nakonec až moc a komba legendárek budou opět jen ve vlhkých snech. Mrazorpdi na to nemají toto vybalancovat. :roll:

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 17.11.2015, 14:13 hod.

lulinak: FB set ale vede žebříček na PTR. Tedy když nepočítám LoN buildy. Takže určitě nepočítej s jakýmkoliv posílením, maximálně ještě tak nějaký nerf.

A vypnutí DoT záleží na typu moba. Nezáleží na vzdálenosti, ale na tom, že musí o tebe jevit zájem a sledovat tě. Některé typy mobů to dají i třeba na 3 obrazovky, některé nedají ani těch 1,5.

S aktuálním dmg bonusem o mnoho větším pro elitky je nutno hrát FB set na elitky. Tzn. všechny menší skupiny obyč mobů se rovnou přeskakují a hledají se elitky a ty pak nejlépe přitáhnout k větší skupině obyč mobů.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od McT » 17.11.2015, 22:21 hod.

To je nějaký cheat? Crusader gr150 za 5:48? A to ma na sibe dva kousky rolandu, bornu a kapitana setu. Bez zelených prstenů :-)

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od lulinak » 18.11.2015, 09:12 hod.

Mlok: diky za objasneni, ono by to asi nebylo uplne fer jen skakat, rozdavat dotky na jednu ranu, a zaroven mit jistotu ze tim je mob hotov, ale stavajici system taky neni uplne dotahnuty, kdyz nekteri mobove me proste nesleduji a prdi na me, v kombinaci s pomerne pomalym horenim na GR75+, ale nemuzeme chtit vsechno....
v buildu jsem uplne zapomnel na zelenou kombinaci traveller/compas a pak i na novy mec na disintegrate, tim pak skoci DPS skoro na 3-4 nasobek (pokud je to multiplikativni) a pri dobrych rollech by nemel byt GR75 vetsi problem. Zaroven myslim ze ty Arcane meteory ani nebudou potreba, nezaznamenal jsem moc DPS efekt, spis bych je nahradil ohnivym torrentem s bracerama na vsucavani.

Kazdpadne me tento primocary a jednoduchy build velmi bavi a je to prijemny odreagovani s dobrymi vysledky, trikrat hura, jen to nekonecny pizlani RG na konci je opruz.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 18.11.2015, 09:37 hod.

Star pact udělá dmg opravdu hodně, už jsem koukal na nějaké video a bylo to tam dost znát, především u RG.

A pižlání RG právě ani tak moc není (koukal jsem myslím na GR85), protože Star pact + Stricken. Tím to pak hezky zrychluje jak se postupně stackuje Stricken a Starpact dává více a více dmg.

McT: Trošku se ten bug se snapshotováním Thorns vymknul z ruky :-) To ale opraví.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Y0G1 » 18.11.2015, 11:26 hod.

https://www.youtube.com/watch?v=K6z4YiREpzE

Aky mate nato nazor ? okrem bug veci dik za nazory

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Ksinbad » 18.11.2015, 12:41 hod.

Y0G1

Já mám na to názor velmi negativní. Thorns stejně jako například no CC monk, to je pandořína skříňka. Tyhle buildy v kombinaci s novými legaendárkami přinášejí často nečekané výsledky. Problémem je hlavně to, že je nesmířně těžké je nějak vybalancovat na úroveň normálních setů. V 9 z 10 pokusů to buď dakonale zabijou nebo to bude bezkonkurenční top build. Všechny buildy by podle mě měly být závislé na CC, CD a AS, ve zkratce na maximalizaci DPS. Podle mě s thorns se jim balancování buildů dařit nebude a nakonec to zabijou, a pořád to ještě bude ta lepší možnost.

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od PeterKiss » 18.11.2015, 13:29 hod.

tak zabijat sa to nebude je to halvny tahak na crusa v 2.4 potrebuje to len nerf.
hovorim o nerfe ale dalo by sa to povedat aka "balance" kedze to je ptr tam sa veci testuju a bud boostuju alebo nerfuju aby sa dosiahlo efektu vyrovnanosti postav, setov, lege.... atd.

A niesi sam tiez som z toho sklamany ale pokal sa odhalia vsetky exploity a bugs doladia sa lege a sety tak to bude best sezona ever !

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od ReptileSVK » 18.11.2015, 20:14 hod.

Staci ked na kazdu helmu daju + 3000 main stat a nemusia riesit focus + restraint co sa bude rovnat litany. DA SA POVEDAT blizz je v koncoch. Farmenie na level 70 za dve hodiny+ jeden predpisany set pre postavu=traposina pre deti a botov kde patri samozrejme aj seto a davac.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od DrSma » 18.11.2015, 20:17 hod.

Já si vždycky říkal, že Dava a Seton jsou Boti. A možná je Dava Setonův Bot ve skutečnosti :idea:

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od ReptileSVK » 18.11.2015, 20:25 hod.

Davac a seton. Ked frajeria ze maju 300+ ramalandi gift inak sa to vysvetlit ani neda. Ale kazdy ma svoj styl hrania. Len potom nech nefrajeria ze davaju gf 64.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od DrSma » 18.11.2015, 20:32 hod.

Přesně :green:

Uživatelský avatar
fanky
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fanky#2166

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od fanky » 18.11.2015, 20:35 hod.

Seton i Dave jsou LOWfky xD >:D 8-)


btw. zkoušel už někdo ten thorn bug s crusem na vysoký GR ? 8-)
* Seasone 5 *
* Paragon: 700 *

* Seasone 4 *
* Paragon: 1011 *

------------------
- fanky párty -

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Gold Eagle » 18.11.2015, 20:47 hod.

Ale vždyť o thornech už hype před nějakým rokem byl a jak to bude boží, bylo z toho prd a schválně jestli to nyní dopadne jinak. :D

Mě teď jen zajímá jak moc k nepoužítí LoN znerfujou nebo zrušej úplně.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 18.11.2015, 21:10 hod.

fanky píše:Seton i Dave jsou LOWfky xD >:D 8-)
btw. zkoušel už někdo ten thorn bug s crusem na vysoký GR ? 8-)
Přesně tak (u mě). Každý, kdo si přes Bnet najde profil, lehce, podle mého PL a Gearu pozná, že to hraju vycházkově :D.
ReptileSVK píše:Davac a seton. Ked frajeria ze maju 300+ ramalandi gift inak sa to vysvetlit ani neda. Ale kazdy ma svoj styl hrania. Len potom nech nefrajeria ze davaju gf 64.
ReptileSVK píše:Staci ked na kazdu helmu daju + 3000 main stat a nemusia riesit focus + restraint co sa bude rovnat litany. DA SA POVEDAT blizz je v koncoch. Farmenie na level 70 za dve hodiny+ jeden predpisany set pre postavu=traposina pre deti a botov kde patri samozrejme aj seto a davac.
Nevím, kde jsi si tyhle informace vycucal, spoustu lidí z Dfans tady mám ve FL a hrál sem/hraju s něma. Po sloučení S4 s NS budu paragon cca 850 :D .To bych botoval hodně mizerně (10 Rama giftů po sloučení) :D :D.
Nicméně, mě tohle osočování začíná vadit, i když vím, že je to čistokrevnej trolling (Tím hůř na diskusním fóru)! Mohl by s tím už někdo něco udělat prosím? Není to první vlákno s trollem...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od DrSma » 18.11.2015, 21:18 hod.

Setone, Reptile byl "hájenej" dokud lidi bavil, což víš. Obtěžující Trolling mi (nebo komukoliv se zeleným nebo červeným nickem) hoďte do PM.
Jestli to lidi už nebaví, není problém.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od dawemorraless » 18.11.2015, 23:39 hod.

Mě Reptil baví no ban pls :wave: :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od maja » 19.11.2015, 07:47 hod.

hlasuju pro Reptila :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“