Patch 2.4.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240
Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Ksinbad » 07.12.2015, 04:47 hod.

Fanky

Jediný slovíčko, které jsem tam připsal, je slovo upgrade, aby bylo všem jasný, že se ptám na nejnovější verzi patche pro PTR, což většina asi kromě tebe stejně pochopila. Samotné slovo patch lze přeložit jako upgrade. Nic více jsem tam nepřipsal ani nezměnil.

Píšeš, že jsi mně korektně odpověděl.
fanky píše:Co? wtf? ještě jednou? Nechápu? Ehm? jo? lol? prosím? ???Je dneska 6.12? Jen jesli sem se nevrátil v čase a je patch 1.2
V jakém světě je toto korektní odpověď? Myslím, že tady debatuji s někým komu není více než 15 let, více se k tomu vyjadřovat nebudu.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od HELLERcz » 07.12.2015, 08:17 hod.

fanky: dávám Ti za pravdu, protože jsem v tu dobu zrovna tady na foru byl a četl jsem to :) měl tam "Neví někdo, kdy bude ten patch pro PTR." a poté to upravil, což jde i vidět datum úpravy. Nejprve jsem si taky říkal, co to má znamenat, že asi myslel hotfix .. ale nechal jsem to tak :D a tys odpověděl a už to pak spustilo lavinu emocí.

Seton: já se včera nudil, tak jsem zkoušel toho pet monka, celkem jsi mě jím navnadil :D no do noci jsem sbíral equip, dneska budu pokračovat, tak bys mohl přijít za mnou na PTR a trochu bysme mohli zahrát ? :)
Obrázek

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Ksinbad » 07.12.2015, 08:48 hod.

Heller

četl jsi ten můj příspěvek těsně nad tvým, kde se netajím tím, že jsem kvůli jistému fankymu připsal slovo "upgrade". Možná jsem to tam měl napsat hned, jenže vzhledem k tomu, že celé dvě poslední stránky se týkali debaty o změnách v patchi pro PTR, tak mi to přišlo zbytečné.

Zajímalo by mě, když mu dáváš za pravdu, jestli souhlasíš i s jeho korektní odpovědí.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od HELLERcz » 07.12.2015, 08:54 hod.

Ksinbad:
no to už je zase jiná věc ... taková odpověď, jako já bych takový styl odpovědi nevolil ... ale je to jeho věc.
Obrázek

Uživatelský avatar
fanky
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fanky#2166

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od fanky » 07.12.2015, 11:23 hod.

HELLERcz píše: já se včera nudil, tak jsem zkoušel toho pet monka
A pojedeš to s Grandeur a s nebo bez Thousand Storms či bez nebo full Inna? :)
Přemýšlím že bych taky zkusil toho pet monka :twisted: , ale víc mě láká ten boomogen monk :love:
Seton píše::)
Hele víš jak sme se bavili vo tom Gen monkovi včera?
koukni na toto
http://www.diablofans.com/builds/67995-quin-2-4-meta
* Seasone 5 *
* Paragon: 700 *

* Seasone 4 *
* Paragon: 1011 *

------------------
- fanky párty -

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 07.12.2015, 11:26 hod.

HELLERcz píše: Seton: já se včera nudil, tak jsem zkoušel toho pet monka, celkem jsi mě jím navnadil :D no do noci jsem sbíral equip, dneska budu pokračovat, tak bys mohl přijít za mnou na PTR a trochu bysme mohli zahrát ? :)
Zkus, je to funny :) obrat o 100% v gameplay oproti jakýmukoliv "Gen" Monkovy :). No snad večer budu, ale očekával bych mně až tak okolo 22:00 ;).
Dělal jsem opět kopírování z live, kvůli WD (abych měl zas matroš atd) tak nevím co teď, možná opět copy a upd monka....

Fanky:
No jak jsem včera říkal, já jel na PTR Full Inna vezi a ta je moc moc super :). Tohle ovšem vypadá taky moc pěkně, dnes asi zkusím, gear mám v áčku komplet tady na to :) :)
Edit: Nevím no...koukám na to, bude to prd*l, ale bez 6p inna setu bude slabší dmg...vyzkouším, uvidím ;)
Naposledy upravil(a) Seton dne 07.12.2015, 11:29 hod., celkem upraveno 1 x.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
fanky
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fanky#2166

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od fanky » 07.12.2015, 11:28 hod.

Já si myslím, že by to mohla být taková ta meta toho Gen/Pet monka :D

Na solo to má hodně dobře vymyšlený se mě zdá.
* Seasone 5 *
* Paragon: 700 *

* Seasone 4 *
* Paragon: 1011 *

------------------
- fanky párty -

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od witekcz » 08.12.2015, 07:21 hod.

Příští středu bude 2.3.0b, novinka na webu Soon(TM).
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Bagr13 » 08.12.2015, 08:59 hod.

UZ se vi kdy bude nova sezona? na ptr uz je pomerne dlouho?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od witekcz » 08.12.2015, 09:04 hod.

Vypadá to, že to před vánocema utnou.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od McT » 08.12.2015, 09:07 hod.

Pokud jo tak to by museli teď ohlásit. Otázka je jestli sezóna spíš neskončí na konci roku a v pulce ledna start nového patchu a i sezóny. Toť můj názor :-)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od witekcz » 08.12.2015, 09:10 hod.

Když ohlásí konec zítra (s patchem 2.3.0b), tak to skončí den před vánocema. Od začátku tvrdili druhou polovinu prosince a několik týdnů volna mezi sezonama. Nechme se překvapit :)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od HELLERcz » 08.12.2015, 11:20 hod.

fanky píše:
A pojedeš to s Grandeur a s nebo bez Thousand Storms či bez nebo full Inna? :)
Přemýšlím že bych taky zkusil toho pet monka :twisted: , ale víc mě láká ten boomogen monk :love:
Jako nejsem v těch pojmech až tak kovanej, takže nevím moc, vo co gou :D monka jsem za dobu déčka moc nehrával. Ale zkouším build, kdy mám s RORGem full inna set (včetně inna 2h zbraně) a taskery rukavice a crudest boty.

Teď tak zkouším TX je pohoda s prstem v nose, ale GR 60 dostávám čočku :D tam se musí vypilovat trochu výdrž, ty IK mě moc nebaví.
Obrázek

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Baglik » 08.12.2015, 13:50 hod.

Nová sezóna bude asi až v lednu protože tentokrát by měla být mezi nimi delší pauza patch snad stihnou v prosinci.

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Sarevok » 08.12.2015, 21:58 hod.

Tak som si to myslel aj ja. A ak by sa nasiel nejaky bug, nevybalancovana kombinacia tak to mozu do zaciatku sezony odstranit. Predsa len viac ludi im to otestuje na live serveroch. Lenze ked si tak spominam na predchadzajuce roky, nie je sa moc na co tesit, kopec deti bude mat cez prazdniny cas a lagy budu take akoby teraz vsetci hrali lagovacieho WD...

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 11.12.2015, 09:18 hod.

Další verze PTR se blíží a je tu nový datamining:
http://www.diablofans.com/news/48600-ne ... ember-11th

Další nerf FB setu:
6 pieces: Your damage is increased by 25% (down from 100%) for each enemy that is burning. Elites that are burning increase your damage by 250% (down from 1000%).
Ty původní čísla v závorce jsou zavádějící, to jsou čísla poslední verze client patche. Poslední verze server patche byla 50% a 300% (tedy je to aktuálně 50%->25% a 300%->250%).

Nerf S6:
Shadow's Mantle
2 pieces: While equipped with a melee weapon, all damage is increased by 600% (down from 1000%).

nerf FoK:
Lord Greenstone's Fan: Every second, gain 80 - 100% (down from 250-300%) increased damage for your next Fan of Knives.

Tím budou sety u DH opravdu hodně vyrovnané. Už tam nebude tak vysoko LoN build s FoK.
A sety tipuju po nerfu, že S6 = M6 > U6 (U6 bude mírně ztrácet a chtělo by to mírný boost). N6 nevím jak je na tom.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od hulkxxxl » 11.12.2015, 11:20 hod.

už mi to připadá jen jako "kosmetické" změny, nic zásadního +- něco dolů něco nahoru

škoda že to nevydají před svátkama, nuž co aspoň mám čas naexpit kýbl gemů pro všechyn postavy (to je opruz)
Obrázek Obrázek

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Naliim » 11.12.2015, 19:36 hod.

hulkxxxl píše:už mi to připadá jen jako "kosmetické" změny, nic zásadního +- něco dolů něco nahoru

škoda že to nevydají před svátkama, nuž co aspoň mám čas naexpit kýbl gemů pro všechyn postavy (to je opruz)
Ty gemy to je opravdu hnus.. Už jsem začal a peklo :D Jsem hodně zvědavý na DH sety:) A souhlasím s názorem byl bych radši, kdyby to bylo před svátkama mám volno a chtěl bych ho využít no >:D

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 15.12.2015, 08:25 hod.

Nová verze PTR má oficiálně venku patch notes:
http://us.battle.net/d3/en/blog/1994104 ... 12-14-2015

Odpovídá to předchozímu dataminingu.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od McT » 15.12.2015, 08:26 hod.

Proběhl i reset žebříčku?

Odpovědět

Zpět na „Obecně“