Patch 2.4.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442
Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od lulinak » 15.12.2015, 08:42 hod.

cimz se nam wiz zda se opet posunul tam kde je uz od zacatku, tedy na propadliste dejin, gratulace blizzu ze tento standard vytrvale drzi a nepousteji... :-)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 15.12.2015, 08:46 hod.

Reset žebříčku ještě nebyl. Ale dle blue postu bude v průběhu týdne. Čekají ještě na nějaké hotfixy na straně serveru a nechtějí udělat reset žebříčku ještě před hotfixy (aby se nemusel hned dělat znovu).

lulinak:
Otázka jak v partě, tam možná bude problém (to se teprve uvidí). Solo ale určitě na propadlišti nebude. Naopak ten poslední nerf možná ani není nerf, to bude možná dokonce boost.

Vypadalo to nejprve na změnu 50%->25% a 300%->250%, což by byl jasný nerf.

Nakonec to ale bude 50%->25% a 300%->600%. Tedy trash má nerf na polovinu, elitky naopak na dvojnásobek (i když je to pořád bonus, který je jen 1x a nenavyšuje se za počet elitek). To ve výsledku bude spíš buff, protože to hodně pomůže u RG (a během riftu se to +- vyrovná snížení za trash a navýšení za elitky).
Já myslím, že takhle to bude solo docela ok a tipuju, že FB set bude stále na předních příčkách žebříčku oproti ostatním postavám.

Stěžovat si tu (aspoň pro solo) mohou jiní. Třeba U6 u DH bude rozhodně pořád nejméně o 4-5 GR na tom hůře než FB set. S6 set dostal nerf, takže půjde také níže. A M6 dostal také mírný nerf (to navýšení čísel u M6 už je déle na PTR, to není aktuální změna) za úpravu CA skillu a za snížení bonusu u Manticory.

Edit:
FB setu by prospělo, kdyby bonus za trash byl upraven, jak už někdo navrhoval na US foru. A to navýšit zpět bonus na vyšší hodnotu (na 50-100%, to by se musel otestovat jak by to vyšlo) a k tomu přidat limit na počet mobů, aby to nebylo přepálené při velké densitě. Tím by se to vyvážilo, tedy posílení při horší densitě a nepřepálení při velké densitě.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Y0G1 » 15.12.2015, 14:22 hod.

No ja ked sa divam na s5 tak mam trosku dilemu a podla mojho nazoru.

Barbar co nic nebude hratelne?
Monk co rekt ?
Dh bude priemer ?

Zeby zacala era crusa a wizarda?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od hulkxxxl » 15.12.2015, 14:32 hod.

jako wd taky dostal dobrej boost ne?

Zunimassa's Haunt
(6) Set Bonus
Damage bonus increased from 275% to 800%
Duration increased from 4 to 8 seconds

The Short Man's Finger
The damage bonus granted to each Gargantuan has been tripled

Gargantuan
Damage increased from 100% to 450% weapon damage
Obrázek Obrázek

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od lulinak » 15.12.2015, 15:24 hod.

mlok: nevim, zaroven nerfli ten mec na disintegrate o 75 procent, coz bylo tusim multiplikativni, takze jsme sam zvedav co pouzitelnyho z toho nakonec vyleze, delsi horeni elitek je fajn, ale kdyz kazda druha na me dlabe a musim se pro xkrat vracet bo prestala horet, tohle kdyby dladili to by bylo supr...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 15.12.2015, 18:27 hod.

Maličkost, ale potěší :). Ranky gemů jsou vidět v inv i při upd gemů ;)
Obrázek
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od DrSma » 15.12.2015, 18:44 hod.

Super!
To se opravdu hodí :!: :)

Uživatelský avatar
Model88
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Model#2654

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Model88 » 15.12.2015, 19:57 hod.

30.12.2015 Končí season 4
15.1.2016 Začíná season 5
takže někde mezitím bude nahozen patch 2.4.0 ou ye :twisted:

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Tyckin » 16.12.2015, 06:31 hod.

Setone pěkně :P
To já nemám nic, průběžně ty gemy RIPuju :D Takže jsem vůbec rád, že mám co na postavy :)
Ale konec sezóny jsem doufal o týden dřív, jsem se těšil že po Vánocích už budu mít spojené obě truhličky dohromady ;) Přecijen na non-season je tuna matroše, klíčů i nějakej ten pěknej gear - DoD 3260dps atd. :)

Uživatelský avatar
MONKey
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MonkeyCZ#2292

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od MONKey » 16.12.2015, 13:30 hod.

"sranda" je ze zmeni a pridaji milion veci, ale lagy jak kdyby neexistovaly... v patch notes zadna zminka... jsem velmi zvedavej jak to bude po patchi vypadat - protoze nechat celou S4 v takovych sra.kach... to se jen tak nevidi.
Keep it real

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od HELLERcz » 16.12.2015, 19:34 hod.

Podle mě už to tak zůstane :/
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Brum » 17.12.2015, 12:49 hod.

Asi by to chtelo zmenu kodu hry a k tomu nikdy nedojde. Proc taky. Je to firma jako kazda jina. Jde o prijmy. Nema smysl investovat obrovsky zdroje do produktu, ktery sam o sobe jiz nevydelava. D3 ma a vzdy bude mit tolik fanousku, ze to na udrzeni merchendise znacky bohate staci a muze tak podporovat jine produkty z rodiny. Rozvijet budou jine hry a D3 pojede s mensim tymem na setrvacnost. Treba se pletu, ale ja bych postupoval presne takhle.

Uživatelský avatar
MONKey
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MonkeyCZ#2292

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od MONKey » 17.12.2015, 16:15 hod.

Jde o to, ze ta hra je rozbita a kdo chce hrat rozbitou hru? Zrovna Blizzard neni firma jako kazda jina - jen tim jak se o sve hry stara a pridava stale novy obsah... a taky to chce myslet dopredu - neposkodit si jmeno,,, no uvidime. Stav ve kterym je ted Diablo, je ostuda pro Blizzard. O popravde jsem necekal, ze hru nechaji celou sezonu v takovym stavu... uz je neberu jako firmu, pro kterou jsou hraci duleziti. Takze postup, ktery napsal Brum je velmi pravdepodobny - vydojit a jit dal...
Keep it real

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Sonic1SVK » 17.12.2015, 23:31 hod.

Podla mna vedia ze cele to je nejako zle navrhnute. Staci vyssie GRko , monkovia s palmami a WD s celou armadou k tomu nejaky WW barbar a je to recept na ultra lagy. Ono to nie je o grafike, len nejako dodrbali to prepocitavnie dmgu vsetkeho a server sa ide z toho zblaznit. Ako hrat HC asi sa zastrelim . Bliz o tomto lagfeste vie uz sakra dlho. Ich klasicka odpoved dxdiag a aktualizovat ovladace. :twisted:

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Y0G1 » 18.12.2015, 07:51 hod.

Hc hram a neskapal som este nikdy na lagy ..maximalne na svoju sprostost D

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od marian_r » 18.12.2015, 12:29 hod.

Y0G1 píše:Hc hram a neskapal som este nikdy na lagy ..maximalne na svoju sprostost D
+1

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Naliim » 23.12.2015, 09:44 hod.

No ofiko stránkách D3 se objevil celkem pěkný preview na sozonu 5. Můžeme se dočíst o různých conquestech a odměnách :) No vypádá to zajímavě!

PS: Myslíte si, že bude nějaký vánoční buff? Ano a jaký :?: :?:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 23.12.2015, 16:27 hod.

Snad bude no :). Já osobně bych opět potřeboval bounty buff abych mohl ve 2.4 točit jak divej :D. Obecně matroše mám málo :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Naliim » 23.12.2015, 16:40 hod.

Seton píše:Snad bude no :). Já osobně bych opět potřeboval bounty buff abych mohl ve 2.4 točit jak divej :D. Obecně matroše mám málo :/
No to jsme na tom hodně podobně :) Co se týče bounty tak je to asi nejnudnější věc ve hře :D Btw chystáš se na sezonu? Nebo zustenš NS ?

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od PeterKiss » 23.12.2015, 19:53 hod.

ja pojdem sezonu len do splnenie season journey ( aby som mal ten jeden stash navyse) + set dungeon

potom do NS a hrat za vsetky postavy pretoze tento patch je uzas.

hovori sa ze monk je low ale LB hovori ze je tam len balance :-)

Asi sa najviac tesim na postavu co som si povedal ze uz nikdy viac a to je DH ten novy shadow set vyzera woow :-)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“