Patch 2.4.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
pns
Gorebelly
Příspěvky:213
Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od pns » 08.01.2016, 07:49 hod.

...d3 ze nevydelava blizz mesicne dolarky, ale vydelala jim tolik na zacatku, ze by mely davat patche kazdych 14dni a ze patch 2.4 meni hru ? :lol: :lol: a vcem jako :lol: :lol: ,ze stale dokolecka jeden podivny blizzardi matfyzak meni par cislicek, ktere maji nakonec takovyto prinos, jeden sutr pridava 1-5% a druhy 2-4%, ktery si tak vyberu ? :D nejvtipnejsi ovsem zuustava, ze to hodi cele na ptr a oni mu lidi vlastne sami reknou co a jak funguje a co s tim ma udelat, takze ve vysledku zase s tim moc prace nema, hm... hlavne se poradne pripravte at mate dosatatek materialu na novy patch :wave:

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Sarevok » 08.01.2016, 08:30 hod.

Prevádzka serverov tiež niečo stojí, ale nik sa im o online only neprosil... Podľa mňa diablo patchujú a budu patchovať až kým väčšina hráčov neuzná že tá hra je dobrá. Na tomto stojí ekonomika blizzardu. Vydali hru ktorá bola čo sa týka hrateľnosti veľmi podpriemerná no napriek tomu to bol bestseller. To preto lebo ľudia kupovali pokračovanie dobrej hry od firmy ktorá má povesť že každá ich hra je výborná. Ak by diablo 3 nechali tak, pri prípadnom vydaní diabla 4 už by to neplatilo. Diablo 3 predaj zabezpečila popularita diablo dvojky. Trojka musí urobiť tú istú službu následovníkovi inak predaje nebudú ani polovičné.
Podľa toho posledného tweetu to vyzerá že konečne pochopili prečo ľudia nemajú radi zahmlievanie okolo dátumu patchu. Ja som si tiež zariadil 5.1. Voľno :)

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Vendetta » 08.01.2016, 08:42 hod.

pns nebud prosimta smiesny a nekidaj hnoj ked sa ti hra nepaci nikto ti nedrzi u hlavy pistol aby si to hral ...cital si vobec patch notes k 2.4 ? ciselkami to iba zacina je tam daleko viac novych veci tak si precitaj alebo radsej nic nepis. A za ten cas co diablo funguje a kolko hodin poskitol to prekonava x dalsich hier ktore stoja omnoho viac a daju ti par hodin .

Osobne fandim CD projekt Red to studiu co ponuklo hru ktora dala stovky hodin zabavi 16 free dlc datadis za 10eciek ktory pridal viac hernej doby ako tie slavne aa hry a dalsi datadisk na ceste.

Takze v globale blizzard mohol hru vydat a prdiet nato a nie sa starat aj po 5tich rokoch a pridavat novy content. Alebo to mohol robit ako to slavne EA bude novy patch 2.4 nachystajte si kreditky 15 eciek, a to iste aj v predoslich major updatoch. Alebo chcete novu legendarku 2 ecka ... takze zatial si zaplatil 2x hru+datadisk nie dlc.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 08.01.2016, 09:12 hod.

DrSma píše:
Seton píše:..Moderuje to tady vůbec někdo...????
Ano Sete, moderuje. Ban byl udělen už 6.1., šlo o technickou závadu. S adminama se ban udělil přes administraci a už je to v pořádku.
Už od včera. (viz. Sekce Banování)

EDIT: a ano, jeden jeho příspěvek od 7.1. jsem přehlídnul při promazávání, tak se omlouvám..
Ok, v pohodě, já právě v sekci banů ten ban viděl, proto jsem se zděsil, když den potom čtu jeho příspěvěk...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od pns » 08.01.2016, 09:30 hod.

Vendetta píše:pns nebud prosimta smiesny a nekidaj hnoj ked sa ti hra nepaci nikto ti nedrzi u hlavy pistol aby si to hral ...cital si vobec patch notes k 2.4 ? ciselkami to iba zacina je tam daleko viac novych veci tak si precitaj alebo radsej nic nepis. A za ten cas co diablo funguje a kolko hodin poskitol to prekonava x dalsich hier ktore stoja omnoho viac a daju ti par hodin .

Osobne fandim CD projekt Red to studiu co ponuklo hru ktora dala stovky hodin zabavi 16 free dlc datadis za 10eciek ktory pridal viac hernej doby ako tie slavne aa hry a dalsi datadisk na ceste.

Takze v globale blizzard mohol hru vydat a prdiet nato a nie sa starat aj po 5tich rokoch a pridavat novy content. Alebo to mohol robit ako to slavne EA bude novy patch 2.4 nachystajte si kreditky 15 eciek, a to iste aj v predoslich major updatoch. Alebo chcete novu legendarku 2 ecka ... takze zatial si zaplatil 2x hru+datadisk nie dlc.
pobavil si, patch jsem cital a to mi ver, ze staci abych vedel jak d3 bude vypadat i nadale :D nezmeni se nic, jo vlastne "Padl vám předmět a nevíte, zda jej máte v bedně? Nyní vám to předmět řekne sám" , pridaji x-desitek legendarek, (proc tomu stale vlastne rikaji legendarky :lol: ) ano to se zmeni a v tomto duchu jsou samozrejme i dalsi zmeny, co d3 zcela prekopou :D

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Vendetta » 08.01.2016, 09:42 hod.

pns : ono je asi najvecsi problem ze aj ked hodne s vas pise ze diablo je zla hra a ze pridavaju nove itemy a ze ci ju mame a nemame ale v podstate ide o to co uz bolo v d2 postavit fungujuci build nadropovat potrebne itemy s co najlepsim rolom . aRPG kosenie ton nepriatelov dropovanie a poslkadanie v ramci moznosti najlepsie fungujuci build. Takze v podstate je vsetko v cajku.

A ak mas lepsiu aRPG tak daj odkaz pretoze po pravde vsetky ostatne arpg stoja za vylis pr*el.

alby
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:belzebub

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od alby » 08.01.2016, 09:45 hod.

Vendetta píše:pns : ono je asi najvecsi problem ze aj ked hodne s vas pise ze diablo je zla hra a ze pridavaju nove itemy a ze ci ju mame a nemame ale v podstate ide o to co uz bolo v d2 postavit fungujuci build nadropovat potrebne itemy s co najlepsim rolom . aRPG kosenie ton nepriatelov dropovanie a poslkadanie v ramci moznosti najlepsie fungujuci build. Takze v podstate je vsetko v cajku.

A ak mas lepsiu aRPG tak daj odkaz pretoze po pravde vsetky ostatne arpg stoja za vylis pr*el.



přesně, lepší aRPG není

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od pns » 08.01.2016, 09:54 hod.

dokud bude "complexity" v pridavani previsovat "depth" nikdy se to nezmeni a d3 zustane na urovni podprumernych a zapomenutych ci spise nezapomenutelnych her, jak se nemaji delat...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 08.01.2016, 09:54 hod.

pns píše:
Vendetta píše:pns nebud prosimta smiesny a nekidaj hnoj ked sa ti hra nepaci nikto ti nedrzi u hlavy pistol aby si to hral ...cital si vobec patch notes k 2.4 ? ciselkami to iba zacina je tam daleko viac novych veci tak si precitaj alebo radsej nic nepis. A za ten cas co diablo funguje a kolko hodin poskitol to prekonava x dalsich hier ktore stoja omnoho viac a daju ti par hodin .

Osobne fandim CD projekt Red to studiu co ponuklo hru ktora dala stovky hodin zabavi 16 free dlc datadis za 10eciek ktory pridal viac hernej doby ako tie slavne aa hry a dalsi datadisk na ceste.

Takze v globale blizzard mohol hru vydat a prdiet nato a nie sa starat aj po 5tich rokoch a pridavat novy content. Alebo to mohol robit ako to slavne EA bude novy patch 2.4 nachystajte si kreditky 15 eciek, a to iste aj v predoslich major updatoch. Alebo chcete novu legendarku 2 ecka ... takze zatial si zaplatil 2x hru+datadisk nie dlc.
pobavil si, patch jsem cital a to mi ver, ze staci abych vedel jak d3 bude vypadat i nadale :D nezmeni se nic, jo vlastne "Padl vám předmět a nevíte, zda jej máte v bedně? Nyní vám to předmět řekne sám" , pridaji x-desitek legendarek, (proc tomu stale vlastne rikaji legendarky :lol: ) ano to se zmeni a v tomto duchu jsou samozrejme i dalsi zmeny, co d3 zcela prekopou :D
No....zapoměl jsi dodat, že součástí je i nová mapa/bytosti, nová funkce kostky, set dungeony, změny v sezóně, změny v inv (malé ale velice užitečné!!) atd atd. Nebo jsi to zapoměl schválně, protože by to narušilo tvůj D3 hate??? Bavíš tady spíš ty, co se mého názoru týče :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od McT » 08.01.2016, 09:58 hod.

Jako malé děti :-)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od HELLERcz » 08.01.2016, 10:04 hod.

Kéž by patch 2.4 obsahoval i starou novinku, hraní s kýmkoliv a na jakýkoliv GR bez trhání, lagů, zamrzání atd :) to bych se i dost těšil na hru.
Obrázek

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Vendetta » 08.01.2016, 10:05 hod.

McT : ano tata uz nebudeme . :wave:

Seton : pekne napisane asi to prehliadol , (ne)zamerne ?

pns : ked je to taka podpriemerna a zabudnuta hra preco sa stale hra aj po x rokoch ? a preco ti lezi v zaludku ked uz by si mal davno hrat tu super aRPG co si opisoval . Ale neak som nedostal nazov tej hry.

Heller : neviem ale mne uz dlksiu dobu hra nelaguje a ani ziadne tebov opisane prob lemi nemam neviem ci to je tym ze prevazne hravam solo .
Naposledy upravil(a) Vendetta dne 08.01.2016, 10:07 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 08.01.2016, 10:07 hod.

McT:
Všichni hráči jsou kouskem duše malé děti ;) jinak by nás to nebavilo tak dlouho ;) :D.

Už máte vybráno za koho začnete v S5?? Já určitě WD, uplatnění v partě jak DMG dealer(LoN dart) tak support (Last breath build) takže multifunkční class, kterou navíc aktivně hraju, takže cajk :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od McT » 08.01.2016, 10:10 hod.

V S5 určitě nic :-) jinak hlavní asi Impale DH, možná cluster, UE už mám teď. Pak supp barba, toho už mám taky teď skoro hotového krom nových věcí. Další postavy uvidíme, možná oprasim wizarda když jsem sním začínal, ale na něj nemám vůbec nic. Takže postavy spíš budu rozjíždět dle toho kolik budu mít na upgrade gemu :-D Crusadera asi vůbec, mám tušení že za něj budou hrát všichni

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 08.01.2016, 10:15 hod.

Vendetta: Solo hra nelaguje.

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od pns » 08.01.2016, 10:18 hod.

...nezapomel jsem na nic, ty co jsem vypsal jsou jen absurdnim dukazem jakym smerem se d3 stale ubira.. jestli si nekdo mysli, ze nova lokace neco radikalne meni, no ani pro nej nemam slov... ja jsem nekde psal o nejake super arpg? d3 je arpg ? od kdy ? , ze si to blizz dali v 96 k d1 do popisu, vtipne :) jak uz jsem napsal, doufam ze mate dost materialu na novy patch ;)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 08.01.2016, 10:31 hod.

Nikdo si nemyslí, že to něco radikalně změní, celá tato diskuse vznikla ohledně týpka, co si myslí, že patch velikosti 2.4 může vycházet každej týden!! Což je prostě technicky nesmysl nadruhou!! Ztratil jsi vlákno a důvod diskuse, to je celé.
Nikdo tady nic takového netvrdil, jen jsem upřesnil, že je toho v patchi více než jen změna čísel, jak si psal ty a to je proste nepopíratelnej fakt(patch notes). Nikdo ale v této diskusi netvrdil, že je to brutal masakr obsah hodný obdivu, to né ;). O tom jestli je série Diabla aRPG nebo ne, o tom se bavit nebudu, to je snad jasný...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od HELLERcz » 08.01.2016, 10:53 hod.

Vendetta: pokud převážně hraješ solo, tak tento problém moc nezjistíš :)
Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od marian_r » 08.01.2016, 10:53 hod.

Seton píše:
marian_r píše:Hrám Rappelz, je free, každý týždeň maintenace, patch, každého pol roka nová verzia.
Každej týden patch velikosti 2.4? Pokud ano, jsou to supermani a smekám klobouk, pokud ne, neplácej tu pi*oviny (bavíme se o 2.4). Patch typu "opravena textura a změna hodnoty goldů pro 2 itemy" je diametrálně odlišnej od patche 2.4 (minimálně co do pracnosti). A maintenance má D3 taky každej týden....když už jsi zmínil údržbu.

No, kľud, aby nepraskla žilka. 2.4 je verzia. (ne)Hráme verziu 2.3. Rappelz má verziu 9.2 a na testserveri 9.3. A áno, väčšinou každý týždeň patch (nejaká oprava) a občas event.

https://translate.google.com/?hl=en#en/sk/patch

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od wert » 08.01.2016, 11:05 hod.

Ono dělat větší změny příliš často je spíš na škodu. Takhle třeba pohřbili docela dobrej mod D2, Median 2008. Každejch pár týdnů novej patch a ve výsledku jen k nas*ání.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“