Patch 2.4.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939
Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od wert » 10.11.2015, 11:31 hod.

Jo když byl dvojitej bonus, tak jsem si nahrabal, ale to už je pryč. A DB si moc nenafarmíš, na T7 jich moc nepadá a stejně zabíjíš jen co musíš, zbytek proběhneš.

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od wert » 10.11.2015, 11:41 hod.

Tyckin - přesně. Keywardeni mě taky dokážou pěkně nasr*t, čím dýl ho hledáš, tím větší je šance, že nedá ;) . Posledně co jsem to zkoušel z 12 nájezdů dal jen 4 mašinky. Naštěstí těch pár amu a ringů co jsem udělal byly celkem využitelný, takže už je tak neřeším.

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Sonic1SVK » 10.11.2015, 11:42 hod.

Na PTR je patch 2.3b . Tesil som sa na 2.4 no zatial nie je spusteny na strane servera

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od witekcz » 10.11.2015, 12:09 hod.

Sonic1SVK píše:Na PTR je patch 2.3b . Tesil som sa na 2.4 no zatial nie je spusteny na strane servera
Až koncem týdne!
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od witekcz » 10.11.2015, 12:10 hod.

Sesumíroval jsem pro vás Diablo novinky z Blizzconu, nechť se líbí!

Kód: Vybrat vše

https://www.diablofans.cz/novinky-z-blizzconu.html
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 10.11.2015, 12:23 hod.

kujeme :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Kuki10 » 10.11.2015, 12:46 hod.

To je sikovnej kluk. :)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od marian_r » 10.11.2015, 13:32 hod.

Hmmm nechápem, veď je to na oficiálnej stránke.

http://eu.battle.net/d3/en/

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od witekcz » 10.11.2015, 13:49 hod.

Porovnal si můj článek s tim na Battle.net? Asi ne.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 10.11.2015, 13:53 hod.

@marian_r :
Věr tomu nebo ne, né každý tady ovládá angličtinu, někteří měli na škole ruštinu, někteří němčinu, někteří nezvládnou nic z toho. Jsme CZ/SK server, takže překlad novinek ze zahraničí je jedna ze základních věcí co zde dají očekávat, proč tě to tak překvapuje?.
Já to mám z (cokoliv).com taky načteno už 7x, ale spousta lidí prostě čeká na CZ text....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od kaindra » 10.11.2015, 14:07 hod.

Skvela prace ten preklad
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Tyckin » 10.11.2015, 18:11 hod.

Já se začínám učit japonsky :green:
Ad ty bounty a opruz u klíčníků a uberů - na softu to není moc problém, ale na HC člověk pracně získá např. pěknej HF amulet, kterej se mi povedlo po 10 minutkách excelentně RIPnout :D A jako bonus jsem si těsně před tím nacraftil 2ks Aughild, takže kupa bounty matroše v řiti :)
Snad s tím něco udělaj, bounty je fakt otrava a nuda. Nicméně na soft už nejdu ani kdyby mne strašili pěti kolonoskopiema za měsíc :lol:

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 10.11.2015, 20:47 hod.

První datamined info
http://www.diablofans.com/news/48574-pt ... d#comments

A koukám, že nepřímé pěkné posílení UE, to se mi líbí:
"P2_ItemPassive_Unique_Ring_005: Your generators and, Multishot, and Vengeance deal [{VALUE1}*100]% increased damage for every point of Discipline you have."
tedy přidání Vengeance do bonusu dmg, což samo o sobě by ještě až takové terno nebylo

K tomu navíc:
P4_ItemPassive_Unique_Ring_023: Reduce the cooldown of Vengeance by {c_magic}[{VALUE1}*100]%{/c_magic}.
Tady jsem zvědavý co to bude za typ předmětu

A dále k tomu:
změna Vengeance
"Vengeance Vengeance: Now also gives 40% increased damage. (new)
From the Shadows : Freezes enemies for 3 seconds (up from 2).
Dark Heart : Now reduces all damage taken by 50%. (reworked from doing Lightning damage around you)"
Při použití 50% redukce by mělo smysl hrát v kostce s Obsidianem. Současně s použitím itemu na redukci cooldownu Vengeance by to mohlo znamenat klidně i perma Vengeance. A tedy nahradilo by to solo unity a současně 40% dmg bonus + dmg Vengeane násobená bonusem UE, paráda.

A to tu je ještě navíc i předmět s
"P4_ItemPassive_Unique_Ring_041: Vengeance gains the effect of the Dark Heart rune."
To kdyby šlo současně použít U6 + předmět s redukcí cooldownu Vengeance a tenhle předmět, pak by šlo hrát současně 50% redukce + 10/s hatred reg. To by bylo opravdu parádní, takhle by se mi U6 hodně líbilo.

Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Sonic1SVK » 10.11.2015, 21:40 hod.

Ze by konecne sa dali pouzit stranky ktore boli na nic?
Kanai's Ingredients
[BLACKROCK LEDGER]: 4, 8, 15, 16, 23, 42
Note: 6 pages of the Green Hills of Stranglethorn, mislabeled with these numbers also exist in the game files.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Ksinbad » 11.11.2015, 07:21 hod.

Neví někdo, kdy ten patch nahodí na PTR?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od witekcz » 11.11.2015, 07:39 hod.

Je to tu několikrát zmíněný. Když půjde všechno jak má, bude na PTR koncem tohoto týdne.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Mlok » 11.11.2015, 08:59 hod.

Redukce XP gearu je u všeho na 10% původních hodnot (jak na itemech, tak šutr v helmě). Mně se tenhle velký nerf XP gearu líbí, klidně bych ho zrušil úplně. Konečně se na XP gear zase můžu solo úplně vykašlat a hrát v helmě CDR (což se bude ve 2.4 zase hodně hodit pro DH).

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Rawmen » 11.11.2015, 09:11 hod.

Díky za překlad, asi poprvé v životě zkusím PTR, i když ani nevím, co to pořádně znamená. :lol: Potěšila mě úprava některých setů, takže rozjedu nejspíš nové (že by dokonce všechny - tedy kromě crusse, ten mě furt nějak neláká) postavy. Těším na wizzarda a DH, když jsem se vrátil k Diablu a rozjel S4, tak mě zklamalo, že u DH se nehraje Mara, a že u wizze není FB, archon se mi nikdy nelíbil a TR set mě také nezaujal.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od McT » 11.11.2015, 09:39 hod.

XP nerf, sice bude velký ale vzhledem k tomu že zvednou XP za zabití nepřátel tak to v konečném důsledku nevyjde tak špatně ne? Moc se mi totiž nechce věřit, že ty to tak brutálně nerfly a borci by denně v TOP neudělali X paragonů denně :-)
Koukal jsem co teď přidali na PTR za upravené sety a vypadá to vše moc dobře. Ale z těch čísel nedokážu posoudit, která postava bude na tom nejhůř :-D
Jinak z nového setu u DH jsem mírně zklamaný a to z toho důvodu že maximální bonus že setu je v podstatě jen na jedno použití. Takže dle mě na vysoké GR nepoužitelné,ale třeba se pletu :-) Taky jsem myslel že se zbavíme natalky a ona dostane ještě bonus ve formě většího CDR. To mě teď ale napadlo že by se možná už dalo pro kombinovat jinak a nahrát to se strafe :-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.4.0

Příspěvek od Seton » 11.11.2015, 09:48 hod.

Dost příjemná změna je redukce zobrazovaných čísel :). Zas o něco méně bordelu na obrazovce :). A konečně ty buffy dali do kupy :). Na předměty atd. bych počkal až tak na poslední týden PTR, teď vážně nemá smyls nic vymýšlet, protože pokud to bude jako vždy, tak se drtivá většina změní pod rukama v průběhu PTR.....
Btw:
Divím se, že tu nikdo nezmiňuje OBROVSKEJ nerf Monků....Static a Heal, 2 naprosto stěžejní buildy pro TOP GR v partě, budou naprosto k ničemu do party, pokud to takhle nechají :/ :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“