Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939
Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od wert » 26.01.2016, 08:13 hod.

Já zatím 73 celkem na pohodu (gen monk). 75 jsem zkoušel asi 5x a pude, jen chytit trochu normální roll riftu. Co jsem zkoušel včera a předevčírem tak naprostej děs, samý arkány, mouchy, sukuby atd.. Leze to za člověkem celej rift a nedá se tomu utýct.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Seton » 26.01.2016, 10:04 hod.

GR 75 čas 15:01 !!! To nechceš :/ :/. Screen mám doma :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od skyrim1988 » 26.01.2016, 10:11 hod.

:green: :green: :green:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Seton » 26.01.2016, 10:19 hod.

Výsměch jo? co to GR45? už to máš, že se směješ? :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od mdmT » 26.01.2016, 20:41 hod.

HC solo DH 71, teda není se čím chlubit, bylo to vysloveně se štěstím, málem každá elita se potkala s pylonem, 2x proc a stihl jsem to s rezervou 7s. Celkově jssem to hrál pěkně blbě, jsem nějakej nervozní, když to nahrávám :-) ... No každopádně historie se na to ptát nebude :-) ... Kdo by měl chuť, tak video níže, tentokrát jsem to nahrál celý ( a jo je to zahraný pěkně blbě, vím to :-)) ... https://youtu.be/_BydQvNSfPg

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Tyckin » 27.01.2016, 06:53 hod.

15:01, pěkně :green:
mdmT gz, já se dneska snad konečně zase dostanu ke kompu, tak tam našoupu nějaká zviřátka k HT setu a trochu zkusím, co to udělá - ale o RIPy se budu pokoušet až později :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Seton » 27.01.2016, 10:02 hod.

Jn, jako fakt sem byl docela nas*anej :D. Ale včera jsem si spravil chuť s WD ;). GR73 a zápis do žebříčku. Stále amulet bez CritCH!!! a bez gatí!! Takže 75 s WD půjde a pak s GR76 zápis do top500. Jen se k tomu musím pořádně dostat a zrovna víken nebudu, protože jedem do čech :/ :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od skyrim1988 » 27.01.2016, 11:32 hod.

Seton : To bylo jen tak ;) Vsak ja se dosmeju,az to pujdu zase zkouset.A vubec.Tys uz to dal?

Martin888
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abraxa#2350

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Martin888 » 27.01.2016, 13:04 hod.

Zatím na 5 sezóně s Crusaderem

Sólo: GR74 za 13:06, stále je tam prostor tak pro +2GR, 75 půjde vpoho a 76 taky, jen to chce chytit dobrej roll mobek a mapy
Parta: 62-66(nehraju moc v partě, ale věřím, že s dobrým setupem by 80+ mohlo jít napohodku)
PL - 1188

S10
DH Shadow GR 88+
DH Shadow GR 4S+ 90+
https://eu.battle.net/d3/en/profile/Abr ... o/91222838
PL - 850

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od maja » 27.01.2016, 14:43 hod.

a k tomu ještě gear v "A" provedení, to je ovšem se štěstím :-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Seton » 28.01.2016, 10:46 hod.

Včera před spaním solo s WD, GR74 i přes debilního Rime na konci a bez pylonu. Rank cca 750 v EU ladderu a jede se dál ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od mdmT » 28.01.2016, 20:52 hod.

Tak zase je 75 o kousek blíž, dneska solo HC DH 72 za 14:12 ... Hráno s hodně ofensivním buildem ( s cindercoatem, tzn, bez visage a s wolfem ) ale zase s diamantama ...

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Tyckin » 29.01.2016, 06:48 hod.

No pěkně :) Jsem si tě večer všim že to tam honíš vysoko, tak jsem ani nerušil ;)
Já zatím jen farmím s obludkama GR55, pokus o RIPy si nechám na později :D

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Mlok » 29.01.2016, 08:08 hod.

mdmT:
GR72 je na HC už pěkné.

U Wolf + diamanty si zkus srovnat jak ti přesně vychází oproti tomu ubrat nějaké diamanty a místo Wolfu dát Boar. Každému to dle gearu vyjde trošku jinak, takže může jedna z variant vycházet lépe.
U mě to totiž vychází +- nastejno na tougness i dmg. A v tom případě pak nemá cenu hrát variantu Wolf, protože výsledek stejný a musíš ho navíc při hraní hlídat, proto hraju raději Boar. Jediná výhoda varianta Wolf + diamanty je v tom, že když dostaneš pylon navyšující CDR, tak v tu chvíli jsi na tom s dmg lépe než u varianty s Boar. Ale to je jen na 30s a rozdíl není velký, takže jen kvůli tomu bych variantu Wolf nehrál

Já jinak zatím pořád na GR76 a zjistil jsem, že GR77 už bude docela oříšek. Zkusil jsem 15 pokusů z toho 7 odehraných (8 úplně blbých jsem rovnou na začátku riftu zrušil, úplně blbý rift už nemám šanci dát):
- 1x jsem docela dobrý rift dal za 15:10, tedy chybělo už málo
- 1x jsem ještě o trošku lepší rift vyloženě po.ral (zbytečně několikrát umřel), bez těch zbytečných chyb by to bylo ještě tak s 20s rezervou
Je to ale už dost těžké zahrát, protože i přes Perfectionist a Boar je tougness na GR77 dost nízká (něco málo přes 100mil). Je to na hranici s dmg, takže nelze hrát opatrně a je nutné hrát hodně agresivně a to pak snadno přijde s tou tougness chyba. Možná by bylo už lepší hrát s Awareness místo perfectionistu jak je tougness stejně nízká, ale na to nemám HT amulet.

Takže GR77 zahrát půjde, když se ještě budu chvíli snažit, ale už to je docela velká snaha a na můj vkus už docela velký fishing. Na nějaký obrovský fishing typu 100+ pokusů určitě náladu nemám, takže se současnou výbavou GR78 už pak ani zkoušet nebudu. S extra velkým fishingem by se asi ještě dal.
Ono i GR76 je překvapivě někde kolem 350 místa v žebříčku.

Pak jsem si přesně spočítal jak na tom jsem s nedostatky na gearu a paragonem na ty co mají kolem 2000 paragonu v popředí žebříčku. 35% dmg dělá paragon a 30% gear. Nejvíce ztrácím na HT amuletu, jen na něm je to 11-12,5% dmg. Ale kdo má shánět HT amulet s elem + ChC + ChD + díra... i když by ani nemusel být áčkový (áčkový už tak moc neudělá, hlavní je ten zisk za fire místo dex).
Pak oba ringy (je potřeba mít áčkové verze base dmg + ChC + ChD + díra) a trochu na lvl gemů (ty ještě trochu i solo zvednu, určitě aspoň na 80lvl, možná ještě o trošku více, pořád to ale bude ztráta na 95+ gemy).

A celkově za odstranění nedostatků gearu + paragon bych získal +75% dmg a trochu tougness.
A to by znamenalo při stejném riftu a stejném zahrání +4 lvl GR. A tedy zahraný 80lvl a pokusy na 81. Maxium s UE je aktuálně 82lvl a dotyčný má jak ten paragon, tak nemá ty moje nedostatky gearu, tedy má těch +75% dmg oproti mě.

Takže nakonec není vůbec překvapující, že už GR77 jde těžko. To jsem měl jen vyšší očekávání po tom, co jsem GR76 dal na první pokus, ale zřejmě ten roll riftu byl lepší než jsem si myslel.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Seton » 29.01.2016, 10:44 hod.

skyrim1988 píše:Seton : To bylo jen tak ;) Vsak ja se dosmeju,az to pujdu zase zkouset.A vubec.Tys uz to dal?
Já už jo, dodělávám Conqueror pro záložku ;). Aááááá Ty? :D :D :p
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od buchis » 30.01.2016, 11:00 hod.

Tak jsem neodolal ani já, guarg build, 77 done, na první pokus, dost času v záloze, myslím 11:32, bez conductu, power hned u bosse :P (dole asi za 5 sec).
Nejsem ten kterej zkouši třeba 82 celej den, nemám nato nervy, ale trochu mě láká trumfnout tu naši trosku z klanu Keen
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Tyckin » 02.02.2016, 21:21 hod.

HC non-season GR68 13:00 - WD HT set s obludkama :) Potenciál na GR70 tam je, teď jsem to jel trochu Rambo stylem :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od HELLERcz » 03.02.2016, 01:50 hod.

Hurá, DH solo season 5 , GR 76 za 14:01 :)
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od HELLERcz » 05.02.2016, 02:35 hod.

Vylepšil jsem skore :)

GR 77 za 14:16 , foto zde
Obrázek

Uživatelský avatar
Tesiah
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tesiah#2103

Re: Vas najlepsi Greater Rift vysledok

Příspěvek od Tesiah » 05.02.2016, 08:43 hod.

troska nudy spravi svoje, oprasil som monka, vytiahol nejake veci z truhly, nahodil par gemov a 74gr padlo bez nejakeho vacsieho problemu, stacilo to na rebricek rank 800 :) Docela som prekvapeny, ze to islo tak lahko s vecami len z truhly, ziadny novy item, skusal som este gr75 jeden pokus, ale utiekla o 12sekund, cize pri trocha normalnejsom rolle, nie haved z piateho actu pojde 75-76 docela v pohode :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“