Jak na lagy a error 3007

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890
Jak na lagy a error 3007

Příspěvek od witekcz » 13.12.2015, 11:06 hod.

Ahoj,

při hledání řešení na Buchisův problém s error 3007 jsem narazil na poměrně zajímavé vlákno s postupem, jak vyřešit tento problém. Navíc se zdá, že tento postup eliminuje lagy. PROSÍM O VYZKOUŠENÍ, ZDA SE VÁM TÍMTO POSTUPEM POVEDE ODSTRANIT LAGY, VÝSLEDEK NAPIŠTE DO TOHOTO VLÁKNA. Mě osobně to hodně pomohlo, včerejší hra s HT WD byla naprosto v pohodě.

1) Najděte na ploše Diablo III zástupce. Pokud ju nemáte, otevřete Battle.net, v levé horním rohu klikněte na "Options" a "Create desktop shortcut". Battle.net klienta ukončete.
Obrázek
2)Klikněte pravým myšítkem na zástupce Diablo III, kterou máte na ploše. Vyberte "Vlastnosti" (Properties)
Obrázek
3)Klikněte na záložku "Zástupce" (Shortcut).
4)Launcher.exe změnte na Diablo III.exe a za uvozovky přidejte ještě parametr -launcher.exe včetně mezery před pomlčkou!
Obrázek
5)Vpravo dole klikněte na tlačítko "Použít" (Apply) a zavřete okno.
6)Jestliže ikona zástupce změní barvu z červené na modrou, je to naprosto v pořádku.
7)Diablo spouštějte přes tohoto zástupce, BATTLE.NET KLIENT MUSÍ BÝT VŽDY UKONČENÝ!
8)Hra se vám nebude patchovat. Proto je občas nutné spustit Battle.net klienta a provést kontrolu. Nezapomeňte vždy klienta ukončit.

Pokud bude tento postup fuknční, přesunu jej do vlákna s technickými problémy a bude připnut jako důležitý. Děkuji za spolupráci =)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Jak na lagy a error 3007

Příspěvek od Mlok » 13.12.2015, 12:05 hod.

Tomu moc nevěřím, že by to mohlo něčemu pomoct. Není žádný důvod, proč by mělo. Vyzkoušet to nicméně ani nemohu, protože solo se nic nepoznám, protože solo mi hra nelaguje vůbec i když je D3 spuštěno standardně.

Jediný rozdíl oproti startu přes battle.net klienta je v tom, že po spuštění hry není klient spuštěný. Pokud by samotný klient běžící na pozadí způsoboval nějaké problémy, tak není problém ho po spuštění hry ukončit a dosáhnout stejného výsledku.

Edit:
Po napsání příspěvku jsem pár minut hledal také a našel blue post doporučující to samé co jsem napsal:
It would be better to try and work through any problems you have that may be related to the launcher. Perhaps you could try closing it altogether after launching the game properly?

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Jak na lagy a error 3007

Příspěvek od Ksinbad » 13.12.2015, 12:15 hod.

Tohle podle mě nemůže vyřešit Buchisův problém s přihlášením. Možná to řeší něco s lagy, ale zkoušet to nebudu, když mi funguje vše jak má. Lagy podle mě stejně odstraní s příštím patchem.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Jak na lagy a error 3007

Příspěvek od Ksinbad » 13.12.2015, 12:24 hod.

Ehm a pokud ano a řeší to problém s errorem 3007, tak by tam mělo být nějaké vysvětlení čím to je a koho přesně se to týká, protože většina lidí nemá s přihlášením do hry žádný problém.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Jak na lagy a error 3007

Příspěvek od witekcz » 13.12.2015, 13:05 hod.

Ksinbad píše:...tak by tam mělo být nějaké vysvětlení čím to je a koho přesně se to týká...
Jsou to interní chybové kódy, těžko bude někdo vědět, co znamenají, co je způsobuje a koho se týkají. Takže buďte tak hodní, a přestaňte řešit off-topic. Veškerá další diskuze bude moderována, pokud se nebude týkat tohoto: PROSÍM O VYZKOUŠENÍ, ZDA SE VÁM TÍMTO POSTUPEM POVEDE ODSTRANIT LAGY, VÝSLEDEK NAPIŠTE DO TOHOTO VLÁKNA.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
MONKey
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MonkeyCZ#2292

Re: Jak na lagy a error 3007

Příspěvek od MONKey » 13.12.2015, 14:26 hod.

pri zkousce tohoto navodu - se mi diablo prihlasi asi na USA servery a tam nemam zadny postavy... nejaka idea?

update - pri prihlaseni dat Setting a vybrat eu server jako primarni :-)

na lagy to samozrejme vliv nema - ht set na 60gr stale zastavuje celou mapu... :-)

nemuzeme na nasem pc vyresit Blizzardi servery... ale kazdy napad se da alespon vyzkouset :D tesime se az jednou tady bude novina: LAGY - VYRESENO - :D
Keep it real

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Jak na lagy a error 3007

Příspěvek od Ksinbad » 13.12.2015, 17:15 hod.

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo měl stejný problém s přihlášením jako Buchis (error 3007) a jestli někomu tento návod pomohl. Lagy jak píše Monkey to zřejmě neřeší. No aspoň ten Buchis by to mohl vyzkoušet, když už si witekcz dal s tím takovou práci.

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Jak na lagy a error 3007

Příspěvek od buchis » 14.12.2015, 11:40 hod.

Kluci to radsi nectete, me ukamenujete :-D
sem se s tim mrdal celej den, prochazel bt forum, zkousel ruzny špeky jak to odstranit, kdyz sem byl ve win tak klasicky net vse v poradku,
uz sem byl fakt nestnastnej, furt nic nepomahalo,
pak sem nasel naky link kde radili nastavit neco v port forwardingu, tak se pichnu na router hledam nastaveni a buch, odpichlo me to z IP routeru, rikam si kua cj, no nic znova login na router za chvili me to zas vykoplo,
tak si rikam ze by zde chyba?
tvrdej reset routeru a bylo vyreseno, tot byl onen problem.
Jak sem nadaval na blizz co zas delaj, tak O2 opet nezklamalo....
Buchis je death, ať žije herdek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Jak na lagy a error 3007

Příspěvek od Gold Eagle » 14.12.2015, 20:38 hod.

:OXO :shock: :D :green:

Odpovědět

Zpět na „Obecně“