D3 ROS na pC

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
hanzlik
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
D3 ROS na pC

Příspěvek od hanzlik » 15.12.2015, 21:31 hod.

Když si chci koupit Diablo 3 reaper of souls na pc tak abych to mohl hrat tak mi staci koupit za 20 USD ROS nebo musim koupit + za dalsich 20 USD diablo 3 ?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od witekcz » 15.12.2015, 21:40 hod.

Musíš mít i vanilla D3, jestli chceš hrát RoS.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

hrabex
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hrabex

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od hrabex » 26.01.2016, 11:15 hod.

Začal jsem hrát D3( AKT 2) a mám i datadisk RoS. Má pro mě nějaky smysl naistalovat datadisk ještě před ukončení základní D3.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od Seton » 26.01.2016, 11:46 hod.

Určitě má. spousta nových funkcí a hlavně nejnovější patche ;). který na D3 základ nebudou předpokládám.
Normálně to naistaluj a pokračuj tak kde jsi skončil, enbo začni znova klidně ;) do A2 to nebude taková práce ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od marian_r » 26.01.2016, 12:28 hod.

Ospravedlňujem sa za zneužitie témy, je nejaká možnosť kúpiť elektronicky D3+ROS inému človeku?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od witekcz » 26.01.2016, 13:58 hod.

Přes americký batte.net můžeš koupit D3+RoS zaráz

Kód: Vybrat vše

https://us.battle.net/shop/en/product/diablo-iii-ultimate-evil-edition
a vyber "Gift".

V evropě musíš po jednom

Kód: Vybrat vše

https://eu.battle.net/shop/en-us/product/game/diablo
Taktéž vyber "Gift".

Edit: rozdíl je kvůli slabému dolaru cca. 80 korun. A je jedno, kde koupíš, jestli v US nebo EU, bo hra se aktivuje ve všech regionech.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od NENIE » 27.01.2016, 07:56 hod.

za me mohu doporucit tento eshop, nakupuji na nem často a bez jediného problemu a klic opravdu dostanes okamzite po zaplaceni

https://www.instant-gaming.com/en/20-bu ... -diablo-3/

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od Glimmer Man » 27.01.2016, 09:03 hod.

Já jsem chtěl koupit RoS a ono mi to hned u Blizzardů napsalo, že musím mít licenci i na původní Diablo a ihned mi to ukázalo nabídku Diablo + Diablo: RoS za 34,99 €.

Tož jsem to odklepal, zaplatil přes paypal a hned jsem instaloval. No problem.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od c4llix » 27.01.2016, 09:36 hod.

Glimmer Man: 35€ a ještě se tím chlubí :DDDDD. To je jako když jsem přes jeden eshop koupil v den vydání GTA V na PC za 960,- a odpoledne jsem musel chtě nechtě do k+b elektro něco koupit a nějakej chlápek platil za gta V 1499,- a ještě se vítězoslavně usmíval, z toho jsem měl velkou srandu, jak jsou lidi blbí.
Naposledy upravil(a) c4llix dne 27.01.2016, 13:55 hod., celkem upraveno 1 x.

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od Arnold » 27.01.2016, 12:36 hod.

A proc by meli byt lidi blbi? Nikde nevidim, ze by se tu nekdo chlubil tim, ze neco koupil za 35 EUR, bylo to proste normalni sdeleni. Ja si koupil treba D3 s datadiskem taky pres battle.net a je mi uplne jedno, ze nekde na xzone nebo kde to maj o par stovek levneji. Kazdej ma jine priority, nekdo chce nakoupit co nejlevneji, jiny zase co nejpohodlneji a nechce hledat, kde maji co zrovna v akci a nejlevneji. Pro blbeho kazdy blby...

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 43.0.4

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od Kuki10 » 27.01.2016, 12:39 hod.

Souhlas. A hlavně ne kazdej to ví a ma čas a náladu hledat. Já si taky koupil diablo přes Bnet, než pak čekat na poštu, nebo to někde nahanet to by me mohlo.
Ono je pěkný ušetřit nějakou korunu, ale ten ušetřené čas?...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od Glimmer Man » 27.01.2016, 12:46 hod.

c4llix píše:Glimmer Man: 35€ a ještě se tím chlubí :DDDDD. To je jako když jsem přes jeden eshop koupil v den vydání GTA V na PC za 960,- a odpoledne jsem musel chtě nechtě do k+b elektro něco koupit a nějakej chlápek platil za gta V 1499,- a ještě se vítězoslavně usmíval, z toho jsem měl velkou srandu, jak jsou lidi blbý.
Myšleno 35€ dohromady... to je nějakejch cca 950 korun. To i když měli v JRC tejden akci, tak by to vyšlo dráž. Levnějc sem to v ten den nákupu nikde nenašel.

Ale ok, možná to někde levnější bylo, ale mě nebaví čekat, a upřímně, je mi to jedno, svůj čas za 50 kč slevu nevyměním. 8-) 8-)

A taky - raději zaplatím za licenci přímo Blizzardu než nějakýmu pofidérnímu šopu.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od Demogorgon » 27.01.2016, 12:57 hod.

Koupě v battlenetu i garantuje to, že s Vámi bude technická podpora mluvit. Když jsem koupil 3x datadisk na ebay a ani jeden klíč nefungoval, tak mě blizzard poslal do háje :) . Naštěstí jsem dostal prachy zpět od prodejce na ebay a koupil pak jinde. Ale teoreticky jsem mohl mít datadisk v době vydání opravdu velmi levně (nebo velmi draze) :D .

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od Glimmer Man » 27.01.2016, 13:02 hod.

Demogorgon píše:Koupě v battlenetu i garantuje to, že s Vámi bude technická podpora mluvit. Když jsem koupil 3x datadisk na ebay a ani jeden klíč nefungoval, tak mě blizzard poslal do háje :) . Naštěstí jsem dostal prachy zpět od prodejce na ebay a koupil pak jinde. Ale teoreticky jsem mohl mít datadisk v době vydání opravdu velmi levně (nebo velmi draze) :D .
Přesně... na tohle "blbnutí" už jsem moc starej. :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od c4llix » 27.01.2016, 13:51 hod.

Ok. Přijměte moji omluvu, každý ať si dělá co chce. Já prostě nerad platím víc za něco, co můžu mít někde levněji.

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od NENIE » 28.01.2016, 07:49 hod.

presne, muj uvedeny shop je vyzkouseny a není problém a zadnem dlouhem hledani to není, když chces něco vedet taky si to dohledas a jako sorry, ale platit za něco vic nez musim a je to ve stejne kvalite, tak to mi prijde trosku s zcestny a pripomina mi to hospodareni našeho státu, ale tak nakonec je to každého věc, ja si za usetrene peníze dam pivo nebo koupim něco detem...

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od Glimmer Man » 28.01.2016, 08:20 hod.

Hele, kluci, a proč zatím ani jeden z vás nenapsal teda za kolik a kde? To je nějaký tajný?

Né že by to něco změnilo, podruhý si to kupovat nebudu, ale schválně mě to zajímá, kvůli jaký částce se to tu řeší.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od witekcz » 28.01.2016, 08:31 hod.

Předpokládám, že se zde baví o stránkách typu Kinguin, G2A a další. Legálnost těchto přeprodávaných her je při nejmenším pochybná a ze strany mnohých vydavatelů se nákup na podobných webech nedoporučuje. Nota bene, když několikrát do roka slevy poskytuje sám Blizzard, nebo české Xzone a další.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od Demogorgon » 28.01.2016, 11:34 hod.

A hlavně koupě KDEKOLIV jinde než u blizardu znamená, že když se cokoliv stane, tak vám technická podpora blizardu neporadí. Někdo hned namítně, že to nikdy potřebovat nebude ale nikdy neříkej nikdy. Já ji jednou potřeboval a měl jsem smůlu. Naštěstí jsem to vyřešil..

Ale abych se přiznal, tak jak hra vyšla, tak jsem samozřejmě chtěl hrát hned a to sleva blizzardu nebyla, takže mám taky hru odjinud. Jestli si dobře vybavuju, tak na D3 jsem ušetřil cca 300,- a na datadisku cca 200,- .

NENIE
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NENIE#2758

Re: D3 ROS na pC

Příspěvek od NENIE » 28.01.2016, 14:08 hod.

Glimmer Man píše:Hele, kluci, a proč zatím ani jeden z vás nenapsal teda za kolik a kde? To je nějaký tajný?

Né že by to něco změnilo, podruhý si to kupovat nebudu, ale schválně mě to zajímá, kvůli jaký částce se to tu řeší.
tak si to vlakno projdi ještě jednou, ja jsem zde link jiz postoval

D3 jsem dostal v den vydani ve slavne Tesco akci za 750 Kč, s RoS jsem vahal protože me zaklad zklamal, takže jsem se rozhodl pro vyčkávací taktiku a reakce hracu a po 2-3 mesicich koupil v akci za 500 Kč

a o supportu nejen Blizzu bych se radsi vůbec nezminoval, od te doby co se na zadny supprot neda dovolat je to jak posilat tickety do cerny diry a od te doby co Blizz chce pro overeni udaju obcanku nebo pas, si o nem taky myslim svoje aneb Big Brother (NSA) si mne ruce

Odpovědět

Zpět na „Obecně“