Patch 2.4.1

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825
Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Glimmer Man » 30.05.2016, 11:54 hod.

HELLERcz píše:No, přesně jak píše hulk ... a na sezoně 6 tuto partu nemám, takže jsem si udělal nějaké to solo za WD, ale už to asi nebudu hrotit, nemám ani s kým, schválně jsem si udělal krom supp wd, i supp barbara .. a nedaří se nic a nikoho najít. Tak smůla :)
A koho hledáš?
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Stanley » 30.05.2016, 11:54 hod.

Presne tak, je to o tom jak mas nastavenou partu. My na HC jezdime GR90 za 7-12 minut. FB Archon dmg a suppove monk, WD a DH.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od pan HU » 30.05.2016, 12:09 hod.

Support DH ? Tank, jo ? :-D To už taky v Diablu jde??? :-o
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Stanley » 30.05.2016, 12:57 hod.

No jasne, uz jak davno :)))

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Glimmer Man » 30.05.2016, 13:00 hod.

Stanley píše:No jasne, uz jak davno :)))
Nevím teda jako build se hraje s DH na support, ale jinak to může bejt náhodou hodně dobrý. Jednak boar na odolnost, jednak vlk na damage. A pak nasadit jedovatej gem a používat Marked for death a multishotem jich zasáhnout co nejvíc... Proč ne. A nevím co ještě se dá vymyslet...
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od pan HU » 30.05.2016, 13:02 hod.

Bože kam ta hra spěje ... DH který musí dbát na to aby ho nic ani neškráblo, hraje tanka :-D
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od HELLERcz » 30.05.2016, 13:38 hod.

Glimmer Man
Hledam hlavne wizze a monka. O wd ci barbara se umim postarat ja.

Sent from GT-N7100
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Glimmer Man » 30.05.2016, 13:55 hod.

HELLERcz píše:Glimmer Man
Hledam hlavne wizze a monka. O wd ci barbara se umim postarat ja.

Sent from GT-N7100
Shodou okolností jsem Wiz já. Ale nevím jak moc dobrej, včera jsem reagoval na jeden "inzerát" a prej mám moc malou damage. Tak teď fakt nevím. Ukazuje mi to asi 1,8 mil. A žebříčkový maj kolem 2,1. No mezery ve výbavě asi ještě mám, to je pravda, paragon mám asi 820. Ale když to dobře nastackuju, tak i na GR 80 občas nějakou slabou potvoru oneshotuju.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.05.2016, 14:33 hod.


Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Ksinbad » 05.06.2016, 06:57 hod.

Zajímalo by mě, jestli jsem tady jediný, kdo si myslí, že patch 2,4,2 už nikdy nepřijde. To samé platí i o dalším datadisku k této hře.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od dawemorraless » 05.06.2016, 07:31 hod.

No těžko by na datadisk nalákali nové hráče když Ti co ještě hrají budou mít paragony kolem 3K a víc. Nějaký ladící (tady přidáme tady ubereme a budete hrát toto) patch bude ale asi nic převratnýho. Hodně lidí uteklo k Overwatch je to znát i v Heroesech tak počtám že na D se ted u Blizzu moc nemyslí ...no možná přemýšlejí nad WOD :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Tyckin » 05.06.2016, 11:46 hod.

Patch asi jo, datáč těžko - ačkoli zrovna ten by se fakt hodil, udělal by takový reset ve hře a ten je ukrutně třeba - ty čísla jaký tam teď lítaj a celej systém už je totálně v pr...

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Ksinbad » 05.06.2016, 13:20 hod.

No něco by s tím udělat měli, z D3 se hlavně kvůli legendárním setům a jejich snadné dostupnosti stala nudná hra. Rád vzpomínám na D3 v roce 2012, kdy to bylo na obtížnost inferno pořádná výzva a kdy hru zpestřoval aukční dům. Něco jako radost z nalezeného vzácného předmětu už dávno neexistuje. Další patch podle mě jen něco nerfne (zasloužil by si to např. fire set v kombinaci těch setových zbraní poslilující archona - zdá se mi to moc OP), ale pochybuji, že by přidal do hry něco podstatného, ono ani tento patch 2,4,1 nic podstatného do hry nepřidal. Otázkou ovšem také je, zda další patch vůbec bude. Osobně si myslím, že pokud do září nebude nějaké info o přípravě dalšího patche, tak je tento patch posledním.

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Vendetta » 05.06.2016, 16:48 hod.

No tak potom neviem naco doberal blizz ludi na diablo projekt , a dalich na novy diablo projekt to by potom nedavalo zmysel. Osobne si myslim neviem co sa kuti v blizzarde ale urcite nas nieco caka bud datac alebo nova hra . Ale uz sa im celkom mina miesto na nove hry v lancru.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Ksinbad » 05.06.2016, 17:04 hod.

To bych spíše věřil v Diablo 4, v D3 už není co dělat a nějaká radikální změna, která by přitáhla větší množství hráčů je velmi nepravděpodobná.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od HELLERcz » 05.06.2016, 20:46 hod.

Stokrat uz se to rikalo. Ale 2 datace by mely probehnout nez se zacne delat nova hra. Pokud to oficialne nevyvrati

Sent from GT-N7100
Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Glimmer Man » 06.06.2016, 05:50 hod.

Ksinbad píše:To bych spíše věřil v Diablo 4, v D3 už není co dělat a nějaká radikální změna, která by přitáhla větší množství hráčů je velmi nepravděpodobná.
K čemu radikální změna? Stačí dodělat dvě nový postavy (třeba necromancer) a bude zase na chvíli plno. Zvedne se maximální level ze 70 na 90. Přidaj se charmy a runy a bude zase o zábavu postaráno.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Tyckin » 06.06.2016, 06:05 hod.

Pro mne osobně D3 zabíjí sezona a augmenty (mimo jiné samozřejmě) - jako casual hráč toho v sezoně tolik nestihnu a díky augmentům je to zabitý. Radost z dropu je pryč - sety a legy vám padají furt, člověk už na to ani nekouká, navíc vše se vyrobí kostkou či přes Kadalu. Získat kus setu je samozřejmost a vůbec nic to neznamená, pak už se jen čeká na ancík verzi a pak opravdu kupa práce s honěním gemů pro augmenty, teprve poté se dá říct že je postava hotová a to je fakt moc moc práce :roll: A samzřejmě čím vyšší GR se nyní běhaj, tím vyšší gemy se honěj a o to déle to trvá. A tom jaká fraška je T10, bounty či ubeři snad ani mluvit nebudeme že, při farmení už člověk ani nevnímá že hraje HC, co je pasivka už prakticky nevím...
Vzpomínám na dobu, když jsem na softu sháněl Kukri - za rok hraní jsem ji nezískal, to bylo jiný kafe :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od HELLERcz » 06.06.2016, 07:18 hod.

Mě se augmentace itemů líbí to je fajn nápad :)
Nejprve si udělám sám várku GR 55-60 supr rychlých, pak přejdu na svižné GR 70-75 .. a na cca 90 musím hledat partu.. tu je kámen úrazu, ale snad se to zlepší :D
Daleko více mě štve nepoměr expení a snadného zabíjení na Torment X oproti těm vysokým GR, co se chodí .. Proto doufám, že v menu to volné políčko za TX obtížností bude něco jako Torment "zvol si obtížnost" jako u GR :)
Obrázek

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Ksinbad » 06.06.2016, 10:51 hod.

Tyckin

Souhlasím snad se vším o čem jsi psal.

HELLERcz, Glimmer Man

Prál bych si, abyste měli pravdu, jenže teď na mě ta hra působí takovým uceleným hotovým dojmem, lépe to nedokážu vysvětlit. Myslím tím, že by datadisk musel mít ne jednu, ale tři nové postavy rozdílně zaměřené (síla, obratnost, inteligence) nový akt nebo dva, nové skilly, balancování hry, nové předměty, prostě je toho tolik, že si nemyslím, že budou mít chuť se v tom vrtat. S tím prvním datadiskem to měli lehké - přidali Cruse, který stejně jako Barbar je na sílu, přidáním jen sedmé postavy u druhého datadisku by tak narušili tuhle rovnováhu. Věřím, že pravdu, jak to bude s D3 se dozvíme určitě do konce října, jestli totiž nebude do té doby oznámen datadisc nebo nový patch s podstatnými změnami, tak už Blizzard bude D3 jen udržovat ve stavu, ve kterém je teď.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“