Patch 2.4.1

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Tyckin » 08.06.2016, 19:30 hod.

Hezky řečeno :) A ono jak zábavné D3 momentálně je se už vcelku jasně samo ukazuje tady na fórku - už je zde prakticky mrtvo a ve hře je to taky vidět víc a víc - každou sezonu do toho vlaku naskočí méně a méně lidí a dříve to zapíchnou - typicky tak měsíc po začátku sezony to začne mizet - aktivní hráč má po měsíci prakticky hotovo, to mi kontrastuje s tím jak jsem kdysi asi rok marně sháněl Kukri :twisted: U D3 jsem od samého začátku, ale i na HC se mi z toho stala ukrutná nuda - ono není možný lítat furt jen extra vysoký GR, hra vás vysloveně nutí hrát i to ostatní a tam už je to na můj vkus opravdu moc "speed" - takže příjemnou zábavu zůstávajícím :P Pokud bude nějaký zajímavý patch či datáč, rád se vrátím, ale aktuálně motivace vážně chybí :roll:

Longmahu
Fallen Shaman
Příspěvky:85
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hitacu#2596

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Longmahu » 09.06.2016, 06:49 hod.

Pod Dark_Daemonův post se klidně taky podepíšu. Pro mě byla koupě D3ky jasná a vyhlížel jsem jí jak příchod nového mesiáše. Líbila se mi kromě AHčka, tak jsem si dal do RoS pauzu. Crus mě sice neuchvátil, ale hrál jsem až do prvního nerfu, kdy jsem najednou přeskočil jen tak několik obtížností, dal Malthaela na max a přestal. Nedávno jsem se zas vrátil, zahrál pár set paragonů na solo a za poslední měsíc jsem to dohromady zapnul asi tak... počkejte, spočítím to... ani jednou. Nejsem žádnej herní maniak a D-serie je pro mě velmi srdcovou záležitostí, přesto nehraju. Ke všem těm věcem, který Dark_daemon tak pěkně sepsal se u mě navíc přidali nějaký osobní časově náročný a vyčerpávající komplikace a tak místo pokusů o vyšší a vyšší GR raději v těch několika málo volných chvílích zkouším něco, co mi přináší více zábavy. Co se týká PC her tak zrovna Total War Warhammer, nebo na free serveru Warhammer Age of Reckoning. Na zdejších forech už jen vyhlížím nějakou optimistickou novinku, která by ve mě vykřesala jiskřičku naděje a chuti znovu zapnout. Tak jak teď momentálně D3 vypadá je pro mě potenciálně pouhou občasnou kratochvílí například formou absolvování kampaně s novou postavou bez equipu a paragon bodů. Pokud totiž hru začnu právě takhle, tak mi ještě může nabídnout radost z nových věcí, hru v obtížnosti, která mi vyhovuje, absenci časové tísně a hlavně nádech atmosféry, která je pro mě asi tím nejdůležitějším, co na Diablu je.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od pan HU » 09.06.2016, 08:21 hod.

D3 mě vyhovuje tím, že to není problém zapnout na 15 minut před spaním. Nicméně už také začínám (a to hraju od vydání D3 výhradně jen D3) pozorovat jistý útlum v radosti ze hry. Proto už jsem rozhodnutý, že koncem června nainstaluji Zaklínače 3 včetně všech rozšíření a zcela tomu propadnu (z čehož mám strach, protože u Z1 to bylo stejné a trpěla tím rodina, zdraví i práce, Z2 jsem nehrál). A to mi vystačí určitě na rok, protože já jsem takovej ten důkladnej poctivec co nechce nechat na mapě jediný otazníček a pokud možno prolézt úplně vše.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Bambinot » 09.06.2016, 09:48 hod.

Nemám problém respektovat ostatní názory ;-) ... jen mi poslední dobou přišlo, že už je těch "nářků" trošku moc.

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od casperdeluxe » 09.06.2016, 11:48 hod.

Osobně si myslím, že je největší problém v dropu. V D3 má člověk gear vcelku rychle. Stačí si proběhnout pár riftů, pár GR a je hotovo. Pak už to je jen hra čísílek. Kdyby v T1 padaly nějaký itemy, v T2 by padaly lepší, T3 ještě lepší atd...byla by nějaká motivace hrát vyšší obtížnost. Je úplně jedno, jestli chodím GR 50 nebo 80. Itemy padají všude stejný. A padá jich mraky. Ono běhat GR50 za 2 minuty pořád dokola abych měl každej run 4-7 lege je celkem o ničem. Jasně boost z lege gemu je slušnej. Ale zase. Proč? Jak v tomto směru může někdo srovnávat D3 s D2? že paragon nahrazuje lvl 99? haha :D. z lvlu 90 na 91 to trvalo při baal runech asi tak týden. A tos nesměl umřít. Smrt = půl lvlu dolů. Takže lvl 99 bylo na mooooc dlouho a hlavně to něco dalo. Každej level stál za to.
Drop itemů byl taky jinde. Jsou věci, který mě v životě nepadly. Rozmanitost craftů byla šílená. Bylo milion kombinací. A RW? O tom už vůbec nemluvím. Posbírat runy na enigmu třeba? Asi tak rok, když se člověk hodně snaží. A obtížnost, to bylo jiný kafe. Baal runy chodit sám bylo skoro nemožný. Bylo potřeba krůček po krůčku se zlepšovat, aby to člověk dával sám. D3 bylo super na začátku. Obtížnost šílená, drop malej. Ale to jsme přece chtěli ne? Blizz sliboval že budem umírat. A moc. A na infernu teprve padal drop. A teď? :) Nevím no....

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od kaindra » 09.06.2016, 11:55 hod.

no tak nez trapne furt chodit dokola Baal runy, tak tu D3 nabizi daleko vetsi moznosti ve forme riftu a griftu. Nedokazu si predstavit chodit v kuse tejden tu samou lokaci. Proto jsem D2 hral Zy-El, kde bylo co craftit a co furt delat. Kdyz chces umirat a mit super obtiznost tak si prekonavaj rekordy v GR a mas po problemu. :wave:
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od casperdeluxe » 09.06.2016, 12:23 hod.

kaindra píše:no tak nez trapne furt chodit dokola Baal runy, tak tu D3 nabizi daleko vetsi moznosti ve forme riftu a griftu. Nedokazu si predstavit chodit v kuse tejden tu samou lokaci. Proto jsem D2 hral Zy-El, kde bylo co craftit a co furt delat. Kdyz chces umirat a mit super obtiznost tak si prekonavaj rekordy v GR a mas po problemu. :wave:
No právě že nemusíš chodit jen bruny. Bylo pořád co dělat. A umírat ve vysokých GR? Proč? Abych měl místo čísla 70 číslo 90? Uchází mě právě smysl toho GR.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Yaka » 09.06.2016, 12:51 hod.

Jste trochu neféroví vůči D3. Koncept D2, kde více méně vrcholem všeho byly právě Bruny a jejich prostřednictvím navyšování levelu byl na danou dobu jedinečný a skvěle funkční. Na dnešní dobu dávno překonaný a dost nudný - než současné možnosti D3.

Současné D3 má určitě mnohem více možností a dává možnost mnohem více různých druhů hráčů, než většina podobných her. Má svoje mouchy, ale každý si tam může najít co chce - lovit achivmenty/set dungeony/farmit křídla/progresovat GR/chodit v partě progresovat GR/farmit paragony/zkoušet spoustu různých buildů nezávisle na GR atd atd... V tomto všem hoši z blizzu udělali poměrně slušný kus práce od spuštění s hloupatou akcí a nastaveným systémem dropu, kde žlutej rare měl lepší staty než většina legendárek.

Hra je stále trochu degenerovaná divně nastaveným paragon systémem, ale jinak okej. Pravdou je - že většina lidí místo efektivní systematické snahy ovlivněné individuálními časovými možnostmi na hraní té které hry radši pláče na forech co všechno je špatně:)

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Vendetta » 09.06.2016, 17:31 hod.

No to co pise Yaka tak plne stym suhlasim a ziadny DD a podobne mi nebudu tvrdit opak. D2 som hral dlho ale ked vyslo teraz by som ho zahral uz jedine s nostalgie pretoze na svoju dobu bolo D2 super ale teraz vladne 3jka. Potom este bola celkom zabavna T2jka a na neaku dobu PoE .

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.06.2016, 18:48 hod.

Když vládne to D3... :) Foceno dnes kolem 19:00

Jinak asi nemá moc cenu se už k tomu vyjadřovat. Někteří zřejmě nepochopili smysl mých příspěvků.
Co se týče D2, tak to určitě nebylo jen o Baal runech. Jak už jsem zmiňoval...možnost pořádání desítek turnajů, několik buildů pro každou postavu, area lvl, drop rate atd.

Neříkám, že je D3 kravina, jen by to chtělo určité oživení v pár konkrétních věcech.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od Tyckin » 10.06.2016, 06:05 hod.

Jako D2 jsem prakticky nehrál, ale D3 mi zabil prostě ten obrovský nekontrolovatelný boost všeho a sezony. Vzpomínám, jak tuhle řešili postavy a paragon v nové sezoně po měsíci od začátku - dotyčný někde PL900 tuším, pěknej gear a prohlásil něco ve stylu "A ani to nezabralo moc času, nějakých 160h" :) Jako pánové, 160h je standardní měsíční pracovní úvazek, to mi jako málo času nepřijde :D Jeden D3 kámoš takhle hraje taky - vlítne na to, po měsíci PL1000+ a pak ho tam dva měsíce nevidím. Já jako casual za ty 3 měsíce sezony nahraju méně než tihle blázni a tudíž jsem furt pozadu, prakticky v klanu bych neměl s kým hrát (či budu do počtu) a hlavně i když neripnu, nikdy nestihnu postavu dokončit a nějak třebas poblbnout vysoké GR do žebříčků, pak konec sezony a zase můžu začínat znova práci kterou jsem ani nedokončil :?: Sezony prostě pro casualy nejsou a non-season je mrtvé, takže buď to hrát full time a nebo vůbec.
A k tématu "kdo chce vysokou obtížnost, ať hraje vysoké GR" - bohužel nelze, bez otravných bounty a nudné T10 nemůžete fungovat kvůli klíčům a materiálu, a na zpestření si dejte super obtížné Ubery :green: Kde jsou ty časy, kdy jsme na MP10 měli problém Ubery vůbec upižlat, na softu jsme tam kolikrát všichni lehli a jelo se znova - a bylo to tak správně, ne ta fraška co je dnes nejen u Uberů... D3 mi sice bude chybět i kvůli srandě v klanu, ale hrát to aktuálně prostě nedokážu :(

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od HELLERcz » 10.06.2016, 07:06 hod.

Co na to říct, asi už nic.
Situace je bídná, taky jsem chtěl původně hrát sezonu 6 jen na slot do truhly, nakonec jsem tomu věnoval trochu více času, ale vidím to, jak je to na prd. Naštěstí tu je OW, kde to zatím furt žije a je to zábava :)
Letos koukej Blizzarde na Blizzconu něco vytasit z rukávu :D
Obrázek

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od babacho » 10.06.2016, 20:05 hod.

Škoda Tyckine že si občas nezahraješ. Já bych si s tebou nějaký run dál. Moc toho teď nenahraju, ale zabehal bych s tebou. Nehraju nijaké pakarny, tak by jsme si pěkně zahráli.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Patch 2.4.1

Příspěvek od babacho » 12.06.2016, 21:55 hod.

Tak si asi moc nezahraju. V sobotu mně chytl hexenšus, dnes jsem musel jet do Olomouce, pěkně jsem to dorazil a tak podle toho dnes vypadám. Jsem rád že si lehnu do postele [LOUDLY CRYING FACE]

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Obecně“