Ban Wave EU+US

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486
Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Morbid » 06.04.2016, 09:14 hod.

No podľa mňa by mohli častejšie používať kúzlo ban-wave alebo item banhammer. :lol:

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Naliim » 08.04.2016, 11:52 hod.

Morbid píše:No podľa mňa by mohli častejšie používať kúzlo ban-wave alebo item banhammer. :lol:
Častěji? Kdo potom bude hrát? Nikdo přesně neví kolik to postihlo lidi (spekuluje se o tisících v součtu BW1+BW2) tak si představ když to pujde takovým tempem :)

Raad3k
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Raad3k » 08.04.2016, 13:05 hod.

je úplně jedno kolik lidí se to týká, je to výhodné pro obě strany, zbavíme se té lůzy s boty a blizz prodá x nových licencí :twisted:

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Dava_C » 08.04.2016, 14:28 hod.

D3 už 5 měsíců nehraju, ale ta atmosféra na mě občas dýchne ... D3 je teď bez Gabyho <3 jak španělská fotbalová liga bez Barcelony, musím se Blizzu smát za zabanování svých hvězd :lol:
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Demogorgon » 08.04.2016, 14:52 hod.

BANovat je jediná správná věc.. s dopingem je každý hvězda..

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od dawemorraless » 08.04.2016, 15:34 hod.

Mno jo koupí licenci znovu a bude botit matroš znova vydělá akurát blizz
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Dava_C » 08.04.2016, 16:26 hod.

Demogorgon píše:BANovat je jediná správná věc.. s dopingem je každý hvězda..
Proč by Frantovi z okresního přeboru mělo vadit, že Messi dopuje? Messi je reklama na fotbal a prodává lístky. Já hrál druhou ligu a bylo by mi to jedno, kdyby Gaby botil, protože byl někde jinde než 99,989987% lidí bez ohledu na to jestli botil nebo ne, i když imo nebotil tuhle sezonu.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Naliim » 08.04.2016, 17:37 hod.

Dava_C píše:
Demogorgon píše:BANovat je jediná správná věc.. s dopingem je každý hvězda..
Proč by Frantovi z okresního přeboru mělo vadit, že Messi dopuje? Messi je reklama na fotbal a prodává lístky. Já hrál druhou ligu a bylo by mi to jedno, kdyby Gaby botil, protože byl někde jinde než 99,989987% lidí bez ohledu na to jestli botil nebo ne, i když imo nebotil tuhle sezonu.
Přesně :) každej jen vidí to, že někdo dostal ban a mají radost, ale v podstatě by to kazdemu melo byt fuk... Je na každem jakou se vydá cestou.. Ja na to mam neutrální názor a je mě uplně jedno jestli Gaby nedo Dava_C nebo nevim kdo botuje nebo ne :) Chceš botuj ok.. ale přijmy riziko nebotuješ dobře pro tebe..

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Brum » 08.04.2016, 22:08 hod.

Tak ono to není o Gabym, ale o botování napříč všema úrovněma hráčů. a To je prostě špatně. Z fora jen tady je vidět, že hodně lidí má za cíl se dostat do top 1000 na žebříček. Pár lidí tady má za cíl top100, hlavně na HC. Když odstraní pár set lidí z top 1000 žebříčku pro botování, je život "čistých" hráčů hned o něco snažší ve smyslu dosažení svého vlastního cíle. Asi nikdo tu nemíří na top3. Pokud ano, omlouvám se :)

Mimochodem Barcelona a fotbal obecně by měl zabanovat pár svých hvězd pro simulování. Proto víc a víc tíhnu k rugby i když jsem 25 let hrál jen a jen fotbal... Ale to sem asi nepatří :)

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Venom » 08.04.2016, 22:35 hod.

Osobne súhlasím s tými ktorí sa prikláňajú k názoru, že je to správne. Tiež si to myslím v plnej miere, okrem toho že je to samozrejme porušovanie EULA a všetkého okolo toho, je to aj herne "neetické" voči férovým hráčom, takáto vec sa podľa mňa musí riešiť radikálne, čiže aj takouto formou, vlnami blokovania účtov.

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Demogorgon » 09.04.2016, 08:20 hod.

Dava_C píše:
Demogorgon píše:BANovat je jediná správná věc.. s dopingem je každý hvězda..
Proč by Frantovi z okresního přeboru mělo vadit, že Messi dopuje? Messi je reklama na fotbal a prodává lístky. Já hrál druhou ligu a bylo by mi to jedno, kdyby Gaby botil, protože byl někde jinde než 99,989987% lidí bez ohledu na to jestli botil nebo ne, i když imo nebotil tuhle sezonu.
BOTování pomáhá.. to není názor, to je FAKT, který je snad každému jasný. Nemyslím si, že by tu byl blb, který by to nechápal. Neříkám, že mi to vadí, taky mi to je fuk ale stojím si za tím, že BANování je správná věc. Je to styl hry, to ano ale nefér vůči hráčům, kteří poctivě bojují o TOP umístěn. Tím nemyslím sebe, já jsem v TOP jen vzácně, protože to neřeším. A je asi pravda, že i kvůli BOTerům bych na to neměl motivaci.

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Naliim » 09.04.2016, 13:25 hod.

Další vlna proběhla dnes v noci. Infromace mám přímo z RB fora :) Vypada to, že lidi kteří dostali ban nebyli chyceni při tripwire event tzn Bliz ví o každém kdo botoval...

UPDATE objevují si informaci, že ban dostali i ti hráči, kteří použivají myš, která douvoulje tzv "multiple key bindings" tuto situaci Bliz řeší a objevují si dokonce unbany při prokázaní toho, že hráč opravdu tuto myš má a používal ji.

Heres a few speculations:
1. Blizzard MANUALLY checks suspicious accouints for bot activily. This has been confirmed by a ticket answerd by a blizzard employee.
Blizzard targets mostly the LEADERBOARD as a friend of mine who bought a new account after the second wave got banned by making it to top 100 in only 4 days. She was LEGIT
Blizzard reads your PC memory when checking on your PC. Any third party open at that time will be found by blizzard employee, and NOT WARDEN. This is illegal in some country
For the same reason as above, people using macros to hit more than one key at a time (eg. AHK) also got banned

Right now, its hard to tell blizzard's criteria on banning people. Like i said, some totally legit friends of mine got banned, some others got a deserved ban, some others got banned by using d3h or ahk only.

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od buchis » 09.04.2016, 22:18 hod.

Buchis je death, ať žije herdek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Yaka » 11.04.2016, 10:59 hod.

Hmm déle jak půl roku nehraju. Ted přemýšlím o tom, že bych si zahrál další sezonu. Banoval bych pravidelně před každým koncem sezony všechny účty, které jsou popisovány v jednotlivých vlnách banů.

Problémem je přístup blizzu - banovat makra na klávesnicích a myších už je podle mě dost přitažené za vlasy. Dokud fungoval perma fear WD bylo makro na myši dokonce dovoleno s potvrzením ze strany blizzardu. Teď se za to banuje?....

Sice je to čistě můj názor, ale většina lidí hodnotí svůj "um" právě s dosažením slušného umístění v žebříčku. Paragon level je nesmysl, úroveň itemů při troše snahy je možné vyladit i pro průměrného hráče, takže jediné možné hledisko srovnání je žebříček. Když jsem jeden patch tlačil na umístění dostal jsem se na 20 místo tuším. Výše už to bylo nereálné díky nutnosti fishingu dobrého rollu. To dnes odpadá a bylo by fajn, kdyby se žebříčky vždy před každým koncem sezony takto důkladně "vyčistily":)))

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Glimmer Man » 11.04.2016, 14:52 hod.

Yaka: Jde o to, že makro na klávesnici nebo myši, je pořád technicky vzato SW třetí strany, který ti poskytuje výhodu ve hře, kterou jiní hráči nemají.

Je to hodně přísný, ale je to tak.

Nicméně hranice je opravdu tenká. Pokud má někdo doma 7.1 repro a hraje třeba Call of Duty, tak má asi taky výhodu proti těm, co maj stereo sluchátka, páč dokáže líp slyšet, odkud na něj co běží. To si pamatuju, že když jsem to pustil do repráků, hned jsem věděl, odkud na mě běží pes, otočil se a poslal ho ke svým předkům. Zcela jistě to byla drobná výhoda.

Takže u maker ke klávesnicím fakt nevím... ale pokud to maj v podmínkách, tak asi není co řešit. Ale je jasný, že kdyby mi DH každou chvilku sama vypálila primárku, aby se nahodil F & R bonus, byla by to fajn výhoda. O tom žádná.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od witekcz » 12.04.2016, 09:39 hod.

Čtvrtá vlna.

Kód: Vybrat vše

https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/4eezsj/fourth_banwave/
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od MARVEL_svk » 12.04.2016, 09:42 hod.

Akurat sledujem stream wudijo a teraz to tam hovoril :)
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
Dolfi77
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dolfi77#2259
Bydliště:Beroun

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Dolfi77 » 12.04.2016, 09:42 hod.

Vzpomel jsem si na jednu hlasku : A komu tim pomuzete??? Odpoved : nam,ferovejm hracum :D jen tak dal blizze :D
Nejnebezpečnější příšera ve hře je nováček, který jde vedle tebe
profil : https://eu.battle.net/d3/en/profile/dol ... o/72718723

Uživatelský avatar
MONKey
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MonkeyCZ#2292

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od MONKey » 15.04.2016, 12:54 hod.

zrusit zebricky i paragon = 5.vlna.

hra Diablo je od toho si hrat, zkouset buildy, lovit loot, v lepsim pripade si zahrat s partou na TS - a ne si honit epenisky :D

na progaming tady mame jiny hry, podle me tohle Diablu skodi nejvic. Ok - chces vyzvu - tak vsichni rovny podminky(paragon cap). Kolikrat v clanu mame vsichni Ackovy veci, bozsky rolly :D ale bohuzel ti chybi milion paragonu a tim padem jsi looser :D

Z Diabla se vytratila atmosfera, ted jedou skoro vsichni buildy dle webu nebo zebricku, porad dokola, takze je to spis druha(treti) prace, nez zabava na relax.

Cest vyjimkam :)

i proto jsem si ted rozjel pekne HC do pohody a neresim jestli mam paragon 1 nebo 1000. Ale ten pocit kdyz "prdne" pasivka... to je ta spravna "pohoda" :D
Keep it real

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ban Wave EU+US

Příspěvek od Ryliah » 18.04.2016, 09:42 hod.

Síce už Diablo 3 taktiež pár mesiacov nehrávam, ale tak vyjadrím sa k tým banom. Ono je dobré že Blizz konečne niečo začal robiť ale podľa mna už je dosť neskoro. Kedže plno ľudí išlo 24/7 bota posledné 2 roky bez postihnutia. A to je dovod prečo také množstvo ľudí sa nechalo na používanie botov zlákať. Tým že Blizz zabanoval TOP hráčov (botterov) si defacto zabil reklamu - viz Twitch.tv . Diablo 3 nebolo nikdy tak nízko čo sa týka sledovanosti ako teraz. Taktiež som proti botovaniu v mmorpg a hrách celkovo. Aj keĎ v Diable si myslím to je úplne fuk, kedže tu nefunguje žiaden trading a do TOP rebríčkov sa aj tak Casual hráči nemajú šansu dostať.
Tým že Blizz zabanoval velkú časŤ hráčov až teraz si nijak nepomohol, trebalo to robiŤ skor a pribežne v pravidelných intervaloch, aby ludia nemali motiváciu používať botov. XXX ľudi prešlo k botovaniu po tom čo už dosiahli v D3 svoje cielě a dalej ich mohlo posunúť už iba hrania 15h+ denne, alebo bot. A myslím si že takých ľudí strata účtu netrápi. Prípadne si kúpia nový acc a hurá botovať v ďalšej sezóne a čakaŤ zase rok kým Blizz niečo urobí. Verím že poctivých hráčov toto banovanie potešilo, pre niekoho je dostatočný dovod na radosť poskočenie v rebríčku o pár miest avšak moj názor je že na nejaké banovanie je dosť neskoro a Blizz si zabanovaním top hráčov a streamerov tm iba viac ublížil ako pomohol.
S4 Monk 1100+

Odpovědět

Zpět na „Obecně“