Hrozně jednoduchá hra?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
izziliash
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Hrozně jednoduchá hra?

Příspěvek od izziliash » 02.05.2016, 07:43 hod.

Ahoj, hrál jsem diablo naposled v betě ale pamatauji si, že to takhle lehké nikdy nebylo. Dohrál jsem teď první akt kde je na konci ten butcher za Witch doctora a všechno zranění, co jsem dostal se mi normálně v pohodě regenilo a pořád jsem byl na full HP. Nevím jestli je to těma itemama, co dávají HP za hit ale takhle mě to prostě nebaví :/ Hraji na to nejtěžší, co to jde (expert). Co se s tou hrou stalo, že je takhle snadná? A to ani nemluvím o tom, když jsem to hrál s kamarádem, který hrál monka. Ten mě už nepotřeboval vůbec.. Bude ta hra těžší ? nebo je tam nastaveno něco pro začátečníky, že mě to takhle pořád regeneruje? :D Hraji kampaň a tu sezónu.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Hrozně jednoduchá hra?

Příspěvek od HELLERcz » 02.05.2016, 08:14 hod.

Kampaň je holt takto jednoduchá ( ty jo to jsem si uvědomil, že jsem kampaň dlooouho nehrál:D ) .. ono vyšší obtížnost pak přichází s trochu vyšším lvl v adventure modu, kdy chodíš do riftů příklad.

No a pořádný endgame přichází po dosažení 70 lvl a honbou za paragony a zvyšováním obtížností až na Torment 10 , rifty na Torment 10 , Greater rifty, kdy ze začátku bude problémek udělat GR 20, poté si přikládáš obtížnost až jak ti síly a umění hrát a RNG bude stačit :D
Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Hrozně jednoduchá hra?

Příspěvek od marian_r » 02.05.2016, 08:34 hod.

Áno je to oveľa ľahšie.

Keď som hral prvý raz, nevedel som dlho prejsť na začiatku aktu 2 prvý kaňon so včelami. Musel som farmiť A1.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Hrozně jednoduchá hra?

Příspěvek od HELLERcz » 02.05.2016, 08:55 hod.

Tak musíš brát na vědomí to, že ze začátku byla jen kampaň. Hra se mění, přibyl ten zmíněný adventure mod , rifty, stup'nování obtížnosti v GR ... :)
Obrázek

izziliash
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Hrozně jednoduchá hra?

Příspěvek od izziliash » 02.05.2016, 11:50 hod.

Aha, tak díky moc. A hraje dneska teda ještě jen Kampaně jen tak? :D zkoušel jsem se k někomu napojit na kampaň ale hledalo to asi 10 min, tak jsem to pak zrušil.

To je celkem škoda, ta beta se mi líbila v tom, že to mělo příběh a hra byla skutečně obtížná už od začátku .. :) a bylo super, že hned v prvním aktu nastala situace, kdy vám to vykillovalo partu ve 4 lidech :D takhle mi to stylem připomíná patch of exile :D taky hrozně lehká hra ze začátku.

Jen trošku OT ale nemohl jsem to nikde najít. Síla zbraně neovlivňuje sílu kouuzel, že?

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Hrozně jednoduchá hra?

Příspěvek od Demogorgon » 02.05.2016, 12:15 hod.

Hádám, že kampaň se jede snad už jen kvůli achievmentu (mimo podmínku mít ji dohranou pro odemčení adventure modu). Škoda to rozhodně je.

Ano, síla zbraně ovlivňuje sílu kouzel. Paradoxně musíš mít např. s Wizem pořádnou sekeru s vysokým DMG, aby jsi sesílal velkou sílu blizzardu.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Hrozně jednoduchá hra?

Příspěvek od hulkxxxl » 02.05.2016, 12:19 hod.

ahoj, přečti si trošku základy hry https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 44&t=10792
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Hrozně jednoduchá hra?

Příspěvek od HELLERcz » 02.05.2016, 12:20 hod.

Ohledně obtížnosti kampaně nevím no. Já se už do kampaně jen tak nepodívám, nemám ani proč. A tak se na to těžko reaguje. Ale nic nemění na tom, že celkově obtížnsot klesla, vyšší obtížnost najdeš až na vysokých Greater Riftech v adventure modu. Jinak nic.
Obrázek

izziliash
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Hrozně jednoduchá hra?

Příspěvek od izziliash » 02.05.2016, 12:24 hod.

Ještě jednou díky moc :) jen nás to překvapilo a pak přestalo postupně bavit :D tak jsem se raději zeptal, jestli tam není nějaký tutoriál hellper zapnutý :D či nějaký newbie buff na regen HP :D

hulkxxxl - jj, to jsem četl ale tam jsem ten svůj dotaz nenašel a klidně mě tedy oprav, nebo jsem to špatně pochopil.

Uživatelský avatar
MARVEL_svk
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MARVEL#22102

Re: Hrozně jednoduchá hra?

Příspěvek od MARVEL_svk » 02.05.2016, 15:59 hod.

Nemyslim si ze je to jednoducha hra a tu kampan vobec neries...mne sa napriklad pacila a uzil som si ju,vobec som neriesil obtiaznost.End game je uplne niekde inde...ale samozrejme kazdy ma iny styl hry a iny ciel...
MARVEL // DemonHunter // SoloPlayer // Profile! // MARVEL´s SoloSF Topic! //

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Hrozně jednoduchá hra?

Příspěvek od bleptys » 03.05.2016, 11:41 hod.

V 5.aktu si užiješ trochu srandy [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk
CZSK Komunita

Odpovědět

Zpět na „Obecně“