Account BAN

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
juklik
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Juklik#2175
Account BAN

Příspěvek od juklik » 19.06.2016, 19:59 hod.

Zdravím všechny,

mám problém, protože mi Blizzard zabanoval účet - údajně za cheatovaní.

Upozorňuji ze jsem nikdy necheatoval, BOT porgramy nepoužíval ani jinak neohrozil hru.

Je mi 30, mám rodinu a čas na hraní buď odpoledne nebo večer.

Tak mi řekněte proč mě zabanovali a hlavně bych potřeboval poradit jak se proti tomu bránit.

V žebříčku nejsem nikde vysoko, hraji jen pro zábavu buď sám nebo s kamarády z klanu.


Odpověď při podání ticketu
byla pouze, že bylo přezkoumány a důvody trvají, ale stále nevím nic. Nevím kdy, co a jak sem provedl.
Jak zabránit abych v budoucnu nedopadl stejně, když nevím za co mě smazali? Nemluvě o tom, že jsem vážně nasranej.

Jak se mohu bránit?

Moc děkuji za rady. :)

Juklik

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Account BAN

Příspěvek od Ksinbad » 19.06.2016, 20:46 hod.

I když je možnost, že došlo k chybě, tak jsem si jistý tak na 99%, že tam nějaký nelegální prográmek máš. Není možné, že ho tam někdo (z rodiny) nainstaloval aniž by jsi o tom věděl? Podle toho, co píšeš, tak je Blizzard o správnosti banu přesvědčený a proti tomu se těžko můžeš bránit. Řešením asi bude jen nový účet. Zkus je ještě požádat jaký program se jim v tvém počítači nezdá, tím sice ban neodstraníš, ale aspoň budeš vědět, kvůli čemu tě ho dali.

juklik
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Juklik#2175

Re: Account BAN

Příspěvek od juklik » 19.06.2016, 20:51 hod.

Jako hraju jen DIablo III a WoT, jinak vůbec nic. PC mám od Vánoc nové a jestli tu mám nějaký vir, to je možné, ale pochybuji o tom, že by mi dal výhodu v Diablu.
I myš mám obyčejnou s*ač. Nechápu prostě.

Jak mám zjistit jestli tam mám nějaký software který by měl na hru vliv a hlavně jaký vliv?

Na pc mám přístup z rodiny jen já. Žena se max koukne na net, ale rozhodně by se nepouštěla do nějakého instalování programů.

Jinak super teda, udělají si tým, který nabourá pc lidem, dá jim tam program a můžou vesele smazat kohokoliv aniž by za to mohl, super tohleto!!!


Dobře, koupím novou hru a co pak?? Za měsíc, 2 nebo 3 mi to smažou znova?? Jak tomu předejít mi neporadí, tak jsem prostě v prdeli.

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Account BAN

Příspěvek od Bambinot » 20.06.2016, 10:24 hod.

Vzhledem k tomu, ze se nejedna o zadne free to play, ale o placenou hru, tak bych trval na konkretnim objasneni.
Doporucuju vytrvat, me osobne se u jine hry taky podarilo dokazat neopravnenost BANu a jeho nasledne zruseni (a dokonce se mi pak jeste povedlo i pres cca 14 dni stop vyhrat cely 3 mesicni turnus ;)

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Account BAN

Příspěvek od buchis » 21.06.2016, 11:38 hod.

Blizz mejlem psal že nebude řešit příčiny banu,
před pár dnama jsem někde zahlídl blue post, že údajně budou kontrolovat zda se KW nespletl.
Já znám několik lidí co dostali ban jako ty a nikdy nic nepoužívali, otázka je jakou máš myš či klávku, umí makro? pokud ano, má soft nastaveno toto makro?
tipl bych, že jsi prostě někdy nevědomky zmáčkl párkrát makro, bo si to dělal soft spíš sám a ty o tom ani nevíš, a v té chvíli měl KW otevřené oči.

Předejdeš tomu tak, že si dáš pryč soft na klávku či myš, pozvi si někoho kdo komplům rozumí a projde ti taskamanger, on ten třetí program za který byly bany může být cokoliv.

jinak naprosto s tebou souhlasím, tohle je fakt čuňačina.
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Account BAN

Příspěvek od Seton » 21.06.2016, 11:49 hod.

Jako sorry, ale Monka bez makra hrát prostě nebudu, to je humus :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Account BAN

Příspěvek od Bambinot » 21.06.2016, 11:51 hod.

IMHO je to zrale na pomoc pravnika ... pokud opravdu rozdavaji BANy za "herni" HW tak to nemaji v hlave v poradku :(

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: Account BAN

Příspěvek od buchis » 21.06.2016, 13:06 hod.

Seton píše: Monka bez makra hrát prostě nebudu
= BAN

Bambinot píše: pokud opravdu rozdavaji BANy za "herni" HW tak to nemaji v hlave v poradku :(
za HW ne, ale za to co umožnuje software, mám na mysli makro, za software somotný to nedostaneš, ale jde o to co umí.
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Account BAN

Příspěvek od Bambinot » 21.06.2016, 13:39 hod.

No osobne mam take herni klavesnici i mys a dokonce mam 1 makro i na D3, se kterym jsem chvili experimentoval na predchozim buildu.
Kdyz o tu klavesu nechtene zavadim tak mi chvili trva nez prijdu na to co se to zase ku*va deje :D ... asi bych to makro mel radsi smazat :D

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Account BAN

Příspěvek od Ryliah » 21.06.2016, 19:58 hod.

Od Blizzu sa normálnej odpovede nedočkáš pokiaľ si dostal ban, prídu ti len copy/paste maily. Pokiaľ si si istý že to je neoprávnene a hru si náhodou kupoval pomocou Paypal tak to chargebackni, ban to síce neodvráti ale peniaze máš na 100% spať.
S4 Monk 1100+

juklik
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Juklik#2175

Re: Account BAN

Příspěvek od juklik » 10.07.2016, 09:23 hod.

Tak je to skoro měsíc a napíšu vám jak na tom jsem. :)

Situace stále trvá, prostě mám smůlu a Dibalo III si už nezahraju. Chtěl bych koupit nové, ale opravdu stále nevím co jsem provedl.

1) Nemám ani kávesnici ani myš s makry, všechno stará klasika.
2) Nikdy jsem nepoužil paraelně jiný software když jsem hrál Diablo.
3) Nikomu jsem nikdy nepůjčil můj účet.

Ve finále jsem se dozvěděl jen, že jsem nějaký program použil a nebylo mi řečeno kdy, jestli mě někdo hacknul účet nebo jestli na to má vliv společné připojení v době (4 rodiny).

PO někonečném vyptávání mě uzavřeli ticket, jako vyřešeno a mě odkázali na legal@blizzard.com. Tam jsem psal 3 maily v týdenních odstupech a opět žádná odpověď, tak jsem dnes opět založil ticket na Battlenetu.

Jinak mě to fakt sere, hrál jsem jen po práci každý den pár hodin. Nebyl jsem žádný profi hráč, paragon jsem měl malý oproti většině. Nic jsem nikdy neporušil a stejně jsem v prdeli a nevím proč.

Koupím novou hru a za týden mě klidně smažou znova. :)

Hru jsem koupil krabicovou, aspoň něco mi tak po ní zbylo.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Account BAN

Příspěvek od Relic » 10.07.2016, 11:02 hod.

Inak akoze toto je dost svinske od blizzardu ja by som ich kazdy den otravoval niekolko krat nech im aspon na nervy idem :D

Uživatelský avatar
Smashulin
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Account BAN

Příspěvek od Smashulin » 10.07.2016, 11:52 hod.

Ale já na druhou stranu ten přístup adminů na blizzardu chápu. Denně rozdají spousty banů a denně jim cheateři píší, že nic nepoužili, nebo že to chtěli jen vyzkoušet nebo že cheatoval jejich mladší bratr a podobné lahůdky. :-) Takže potom ke každé stížnosti na ban logicky přistupují jako na otravný spam a odpovídají na ně rychle a absolutně bez zájmu. Prostě stylem "cheatoval jsi, my to víme, tak teď si nes následky a nebreč". A v drtivé většině případů je to pravda. Jenže když se jednou za čas opravdu stane, že byl ban udělen neprávem, tak se dá těžko odlišit stížnost onoho neoprávněně zabanováného od stížnosti cheatera, který se vymlouvá a hledá polechčující okolnosti. Pokud tvůj případ uzavřeli, tak si myslím, že už s tím nic neuděláš, protože momentálně řeší zase další bany a další stížnosti na ně a ten tvůj je prostě už neaktuální a zapomenutý.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Account BAN

Příspěvek od Relic » 10.07.2016, 12:22 hod.

takze uz ti zostava jedine kupit diablofky 2x po 14€ to nie az tak moc

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Account BAN

Příspěvek od dawemorraless » 10.07.2016, 12:56 hod.

Z hlavní strany.......Blizzard koncem května opět máchl svým ban kladivem. Na tom by nebylo nic divného, kdyby spousta těchto banů nebyla rozdána "neprávem". Spousta lidí píšte, že byla zabanována, i když žádný druh nepovoleného software nepoužívala. Na vině bude nejspíš anti-cheat Warden. Ten omylem označil jako cheaty používání komunikátorů Curse Voice a Skype, ovladačů pro zvukové karty Xonar, ovladačů pro grafické karty nVidia. Spousta lidí dosáhla úspěchu s odvoláním proti těmto "false positive" cheatům.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

juklik
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Juklik#2175

Re: Account BAN

Příspěvek od juklik » 17.07.2016, 23:14 hod.

Btw klidně bych další Diablo III koupil, ale nevím jak předejít tomu aby mě zase nesmazali, když doteď nevím co vlastně je sralo tak, že mě smazali. :) Tak se mi do toho moc jít nechce.

Po několika dalších urgencích mě pohrozili smazáním celého účtu na battlenetu, takže radší už mlčím. Prostě se nedozvím nic. :)
Doufám, že se to nikomu dalšímu nestane, je to prostě s*ač. :) A to sem sam byl temy BAN hammery nadšený a podporoval to. :)

Mějte se pěkně a užívejte hru. :)

Juklik

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Account BAN

Příspěvek od marian_r » 29.07.2016, 09:02 hod.

Hraj POE. Zadarmo.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Account BAN

Příspěvek od DEU » 04.08.2016, 10:03 hod.

Kdyby se takto chovali ke mne, poslal bych je kamsi a trval na zruseni celeho uctu. Nemel bych zapotrebi nechat se sikanovat a urazet do cheatera a podobnych a uz vubec ne je podporovat hranim. Jestli si chces kupovat novou hru, doporucuji cistou instalaci Windows.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Odpovědět

Zpět na „Obecně“