season 7 jaky char?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Martin888
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abraxa#2350
Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Martin888 » 10.08.2016, 20:48 hod.

Tak jsem rozjel WD Helltooth + Gargantuan build a jsem fakt překvapený jak to Ti peti krájí(hlavně rift bosse, na 70 na 4 rany :D), zatím nejvíc GR 75(za cca 5,5 dnů co začala sezóna...), ale s téměř 5 min. rezervou, takže 80 pravděpodobně nebude žádnej problém. Přituhovat začne asi nad 80, zatím jsem nejvíc v žebříčku viděl GR 88 sólo, ale ten člověk má skoro full AC postavu a už i vylepšený eq o Intell z kostky.

Každopádně uvidíme kam až se dostanu, zatím v tomhle buildu vidím slušnej potenciál a né nerf. Můj odhad je na 7 sezóně GR 82-84 max. víc asi nedám(nebude čas - práce, mladá, a rodina...)

Jinak souhlasím, tohle už není D3, jaké bylo, set dostaneš na začátek, takže v klidu strouháš T6-T8, T3-T4 se dá už dávat ve žlutém eq(dřív nešla dát pomalu ani T1), za pár hodin máš zákl. eq a tradá vklidu na T10, no a T13, do 2-3 dnů. Já dával T13 už po cca 2-3 dnech, sice to místy skřípalo, ale šlo to dát)
PL - 1188

S10
DH Shadow GR 88+
DH Shadow GR 4S+ 90+
https://eu.battle.net/d3/en/profile/Abr ... o/91222838
PL - 850

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od firdecek » 11.08.2016, 08:30 hod.

Já jsem též rozjel HT WD a zatím si nemůžu stěžovat. Z party mě nevyhazují :)

U mě zatím GR68 tuším solo. Ale moc jsem to nepušoval, spíše jedu v grupě a tam se blížím GR80. Co se týče WD, tak se docela hodně rozjel Firebats WD do party, tak toho zkusím časem...

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Gold Eagle » 13.08.2016, 15:00 hod.

Já už to asi nevydržím a teda si zahraju S7. Po takový pauze ani nebudu vědět kde se co mačká. Budu hrát crusadera, kterýho jsem snad nikdy pořádně nehrál. A díky zkušenostem z minula, kdy jsem často hrál public a čuměl na to co se tam občas děje za blbiny, budu nyní hrát hardcore. Tam se buď lidi poučí na publicu nebo vymřou a zmizí a zůstanou normálnější hráči.

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Ryliah » 15.08.2016, 12:11 hod.

Ja som sa tiež začal teraz baviť po 2 - sezónnej prestávke. Hraje vobec D3 ešte niekto ? Nejak mŕtvo je tu na fóre. Začal som Gen Monka ale prešiel na WD, kedže ten gen Monk je extrémne "squishy" a nevyhovuje mi taký štýl hrania,
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od hulkxxxl » 15.08.2016, 12:47 hod.

ale jo hraje :) před startem S7 tu bylo docela živo teďka všici paří

u nás bývá i 10+ lidí online :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od dawemorraless » 15.08.2016, 17:15 hod.

Jj hraje se ...kua nějak mě nedá spát že na gamesconu bude celkem dost streamu (2 dny stejně jako wow a tomu ted někdy vyjde datáč?) diabla a kupodivu hlavně speedruny D2...něco se chystá >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od HELLERcz » 15.08.2016, 18:59 hod.

Ja cumim jak blizz furt hypuje at jsme ready na gamescom.. Na Facebooku

Sent from Huawei P9
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od witekcz » 16.08.2016, 14:07 hod.

Na GC odhalí Sombru, to už je skoro jasný (OW), pak by mělo vyjít nějaké video o Bastionovi (taky OW). Pak něco do Warcraftu, nový hrdiny pro Heroes. Pro Diablo se akorát chystá stream straých diablovek od Quinn69. A pozvali myslím Rhykkera, tak uvidíme.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od HELLERcz » 16.08.2016, 15:31 hod.

Diablo na rozpise nema nic extra. To se dalo cekat. Na to spis ocekavam az blizzcon :-)

Sent from Huawei P9
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od firdecek » 17.08.2016, 06:16 hod.

Já si od blizzconu očekávám maximálně oznámení nového datadisku. D4 je podle mého názoru fikce, která nebude dřív jak 2020. A to kdo ví, jestli tento žánr bude ještě tou dobou populární s tím, jak všichni venku loví pokémony :) :) :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od HELLERcz » 17.08.2016, 06:50 hod.

offtopic: pokemoni, jak rychle přišli, tak rychle odešli :D autoři moc pro to nedělají, aby hra udržela déle jako pár dní :D

Od Blizzconu je nejlepší neočekávat nic moc velkého a při nejlepším se nechat příjemně překvapit :)
Moc bych se nějakých teorií a výpočtů a ohlédnutí za historii nedíval, změna je život. Co ty víš ))
Obrázek

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od RipperOwen » 17.08.2016, 07:19 hod.

myslim ze neoznamia nic
jedine na co je sanca je to, ze pred casom vysla info o D2HD tak ked uz to vyslo navonok mozno to taka fikcia nebola a mozno na nej rok robili a mozu to vydat ako novinku s D1HD remake. az tak fikcia to nieje ked oslavuju 20 rokov
uvidine v najblizsich dnoch, ja by som si D2HD urcite rad zahral

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od witekcz » 17.08.2016, 09:12 hod.

Gamescom: Pro ty, kteří vládnou angličtinou, rozhovor s Wyattem Chengem. Video má anglické titulky a je to docela jednoduché na překlad.

https://www.youtube.com/watch?v=c7piCKQvUxQ

Edit: Wyatt vypadá, jako by to všechno vyprávěl z povinnosti. Jako by DIII už nebylo tím, co pro něj znamenalo dřív.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od firdecek » 17.08.2016, 09:42 hod.

No pravda, že Wyatt zdá se už takový přepracovaný, bez života..možná měl třeba jen něco špatného na oběd před tím interview :) Zajímavé je, jak odpověděl na otázku, zdali bude nějaký content dodaný i do budoucna - víc odbočit od odpovědi už nemohl :) :)

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od RipperOwen » 17.08.2016, 17:12 hod.

no pani podla toho videa si par hracov zahra D1 a D2 po par rokoch a tym asi gamescon pre diablo hasne :{

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Dava_C » 18.08.2016, 10:41 hod.

Dava_C píše:
firdecek píše:No Dava_C tuším přešel na Wowko. Jestli se ještě vrátí, kdo ví :)
Zdravím po 9 měsících :).

Po tom, co sem seknul s Diablem sem dal asi měsíc pauzu, pak sem začal hrát WoWko a na jaře sem si našel holku, takže už se k PC moc nedostanu :).

Teď mám víkend volnej a rozhodl sem se skočit do S7, ale stylem, že pojedu jinou classu (monk nebo sader) 4fun po 6000 hodinách wizard only a pojedu po 4 letech kampaň a jen tenhle víkend a zas konec. Kdo by se chtěl přidat, tak může, ale jak sem psal, nepojedu klasickej powerleveling, ale prostě si to užít zas jako v květnu 2012 :).
firdecek píše:Dave je fajn, že si opustil no-lifing a začal taky trochu žít :) Moc ti to přeju a ať ti to s holčinou klape. Užij si start S7.
maja píše:přání i ode mne Dave, je třeba okořenit život i něčím jiným než jen hraním, ať se daří :wave:
Díky.

Tak mám nakonec odehráno 60 hodin a můžu říct, že v D3 je už místo i pro ultra casual hráče. Začínal jsem s monkem, o kterém nevím vůbec nic, nic jsem nečetl o buildech a hrál jsem kampaň prvních asi 25 hodin, což jsem si po 4 letech užil a seznamoval jsem se s postavou.

Po 50 hodinách jsem měl zkompletované všechny sety a všechny potřebné legendárky. Do té doby jsem se postupně vydrápal na T6 s 4fun buildem, jak mě napadlo. Teprve pak jsem si načet meta buildy.

Po 60 hodinách už farmím T10/GR45 do 3 minut s PL 250-350, což by bylo s min-maxovaným PL 1700 wizem v průběhu S4, kdy sem naposledy hrál, nereálný.

- Mám základní rolly itemů
- Nemám žádný ancient
- Nemám ani max gemy v gearu
- Lege gemy na 45 (T10/GR45 jsem začínal s lvl 30 gemy, i tak to šlo)
- Nemám augment
- Všechno solo, i bounties
- Nemám Rama gift

Celkově mě takhle občasný 4fun hraní solo baví a nejsem tak otrávenej jako jsem býval tehdy při Paragon huntu .) .

Nikdy jsem si nemyslel, že rozjet season je taková zábava a že je reálný, aby season byla reálně hratelná pro casual hráče. S tímhle to Blizz za poslední dobu docela vychytal, za 100 hodin za 3 měsíční sezonu může mít solo casual hráč všechno pro občasnou pohodouvou farmu, když neni do čeho píchnout :P .
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od witekcz » 18.08.2016, 10:45 hod.

firdecek píše:No pravda, že Wyatt zdá se už takový přepracovaný, bez života..možná měl třeba jen něco špatného na oběd před tím interview :)
Třeba pověstnou německou klobásu a chtělo se mu po ní strašně kadit? :lol:
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Gold Eagle » 18.08.2016, 13:15 hod.

Od toho rozhovoru se nedalo čekat nic zajímavého. Dozvěděli jsme se se, že "Einstein přišel kdysi se speciální teorií relativi a poté s obecnou a to bylo a je super." Mezitím jsme si připomínali, že voda teče shora dolů. Na otázku zda by nemohla téct i do strany jsme se dozvěděli, že dneska je celkem fajn počasí.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: season 7 jaky char?

Příspěvek od Gold Eagle » 30.08.2016, 15:53 hod.

Tak jsem za crusadera zkouš nějaý ten build a nakonec koukámže Invoker/LoN thorn bombardment buid je asi takový nejblbuvzdornější a i asi za crusadera nejlepší pro GR. Ostatní buildy pro crusadera jsou proti němu slabé. Paladin jehož největší zbraní je to, že je potlučeněj hřebíkama. To zase napadlo koho? :green:

Odpovědět

Zpět na „Obecně“