Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: theory crafting ala nase vlhke sny blizzconu 2016

Diablo 4 Finale serie.
11
19%
Diablo 3 new expansion.
18
32%
Diablo 2 HD.
7
12%
MMO v svete sanctuary
2
4%
Nova hra odohravajuca v svete sanctuary.
2
4%
Strategie alebo kartova hra.
2
4%
Nieco ine.
6
11%
Nic.
9
16%
 
Celkem hlasů: 57

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od dawemorraless » 01.11.2016, 23:40 hod.

Tak za 2 roky bude 20 let starcraftu tak počítám že blizzcon bude ve vesmíru...btw uplně nejvíc by bylo kdyby ohlásili obojí tzn. D4 + new patch s necrem do D3. D3 už meeeeeeh možná S10 až bude poskládanej grál v D2 :green: já jen jak si to po sobě čtu tak to vyznívá blbě můj předchozí post... jo a sem línej to editovat proto píšu ted kraviny .... kua kde so ty pilule
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od NargarotH » 02.11.2016, 07:49 hod.

Co na tom záleží jestli bude D3exp nebo D4, pokud bude mít Blizz pořád stejnou politiku, tak se stejně těžko něco změní. Navíc na D4 je prostě brzo.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Glimmer Man » 02.11.2016, 07:54 hod.

NargarotH píše:Co na tom záleží jestli bude D3exp nebo D4, pokud bude mít Blizz pořád stejnou politiku, tak se stejně těžko něco změní. Navíc na D4 je prostě brzo.
Jsou úspěšní. Proč by měli měnit politiku?
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Javurek » 02.11.2016, 07:59 hod.

Asi myslí politiku k d3, protože rozhodně tak úspěšné jako d2 není.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 02.11.2016, 08:52 hod.

Neřekl bych, že D3 není ůspěšné...

Kód: Vybrat vše

http://www.statisticbrain.com/blizzard-entertainment-statistics/
a to v tom evidentně nejsou započítané konzole, v tu ránu by D3 vyletělo na 30 milionů.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od pns » 02.11.2016, 09:23 hod.

..d3 samozrejme uspesna je, tedy pouze po financni strance... pokud si někdo mysli, ze je to zásluha samotne hry (nejhorsi hra kterou blizz vydali), tak je opravdu hodne naivni... d3 neprinesla nic nového co by se v budoucnu dalo ve videohrách uspesne pouzit, pouze vykradaji stary "content" ... tuto politiku samozrejme blizz neopusti, protože financne se jim to stále vyplaci... d4 z komerčního nahledu zni daleko lepe nez d3exp. tak uz jen z tohoto duvodu si myslim ze bude ohlasena "nova" hra... snad budou znovu alespoň pekna videa a uchazeji pribeh...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Javurek » 02.11.2016, 09:46 hod.

Přesně jak píše pns. Prodané kusy moc neznamenají co se týče úspěšnosti hry. Záleží kolik z těch 30 milionů to hraje aktivně.

Taky nejde srovnávat prodej kusů d2 a d3, protože to byla prstě jiná doba, na konzole to nebylo, na planětě žilo méně lidí atd :D:D:D

Je tam ještě jeden faktor, nikdo neví kolik lidí si to stáhlo a hrálo nelegálně, to u d3 nejde. Takže skutečná čísla hráčů d2 budou ještě o dost vyšší.

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Bambinot » 02.11.2016, 10:12 hod.

Když už tady tak pěkně hodnotíte "úspěšnost" D3 atd. jistě máte k takovým soudům reálná čísla, že? ... nebo jen odhadujete podle osobních preferencí?

... myslím, že pro Blizz je jednoznačně důležitější ekonomický úspěch, jinak by taky mohli skončit jako plno jiných studií ... osobně nevěřím, že Blizz pustí takový potenciál jako má série Diablo jen tak k vodě, IMHO bude placený datadisk k D3 plus oznámení, že makaj také na D4 >:D

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 02.11.2016, 10:29 hod.

Bambinot píše:... myslím, že pro Blizz je jednoznačně důležitější ekonomický úspěch...
To je to, co v dnešní době je známkou úspěchu, ne nějaká dojmologie někoho z Horní Dolní (no pun intended).
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Javurek » 02.11.2016, 10:45 hod.

Bambinot píše: ... myslím, že pro Blizz je jednoznačně důležitější ekonomický úspěch

To není tak nezbytně pravda, Diablo je jedna z jejich značek a hodně lidí bylo díky Diablu 3 zklamáno a jako výsledek se může stát to že spoustu lidí už blizzardu přestalo věřit, že by udělali další diablo tak, aby bylo důstojný nástupce předchozích dílů. A to se samozřejmě může odrazit na výdělku z dalšího Diabla.

Vemte si třeba příklad No Man Sky, jak to bylo vyhypováno kolik lidí koupilo a jak to dopadlo. Pochybuju že například o jejich budoucí hry bude nějaký velký zájem.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od dawemorraless » 02.11.2016, 10:53 hod.

Snad kvantita neprebije kvalitu. Blizz má oproti ostatním obrovskou výhodu ve fanouscich ikdyby vydali tetris tak to bude megahit :green: D4 mi dává větší smysl než D3exp už jen proto kolik lidí hraje D3. To by museli nějak výrazně poradit D3 pač nekro to nespasi.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Bambinot » 02.11.2016, 10:54 hod.

Javurek píše:
Bambinot píše: ... myslím, že pro Blizz je jednoznačně důležitější ekonomický úspěch

To není tak nezbytně pravda, Diablo je jedna z jejich značek a hodně lidí bylo díky Diablu 3 zklamáno a jako výsledek se může stát to že spoustu lidí už blizzardu přestalo věřit, že by udělali další diablo tak, aby bylo důstojný nástupce předchozích dílů. A to se samozřejmě může odrazit na výdělku z dalšího Diabla.

Vemte si třeba příklad No Man Sky, jak to bylo vyhypováno kolik lidí koupilo a jak to dopadlo. Pochybuju že například o jejich budoucí hry bude nějaký velký zájem.
O tom nepochybuj, že jsou pro ně money na prvním místě, až na pár vyjímek většina z nás chodí do práce vydělávat na živobytí.

Myslím, že srovnání s No Man Sky není na místě, IMHO Blizz funguje trošku jinak než komunitní financování.

Já určitě patřím mezi Ty, které D3 rozhodně nezklamalo a plně veřím, že Blizz udělá důstojný datadisk i nové pokračování >:D

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Bambinot » 02.11.2016, 10:56 hod.

dawemorraless píše:Snad kvantita neprebije kvalitu. Blizz má oproti ostatním obrovskou výhodu ve fanouscich ikdyby vydali tetris tak to bude megahit :green: D4 mi dává větší smysl než D3exp už jen proto kolik lidí hraje D3. To by museli nějak výrazně poradit D3 pač nekro to nespasi.
Můžeš mi tedy prosím prozradit kolik lidí hraje D3, abych si mohl udělat představu jak je ta hra vlastně mimo? ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od dawemorraless » 02.11.2016, 11:36 hod.

Celkem je zde dost příspěvků od vás jak dobyvate top 100. Jste casualove a starší ročníky vážně si myslíte že by jste mohli uspět v top 100 v např S1? Další měřítko twich D3 lidi moc nezajímá když vezmu top streamera oproti top streamerovi D2. Jako bonus fl v mém D3 hraje než 1-2 lidí a to jich tam bývalo mrak. Navíc zde kdysi byl graf tuším z forbesu jak ubyvali hráči. D3 není špatná hra to ne ale repetetivnost tu není pač sou lepší závodní hry např Gran turismo.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Bambinot » 02.11.2016, 11:50 hod.

dawemorraless píše:Celkem je zde dost příspěvků od vás jak dobyvate top 100. Jste casualove a starší ročníky vážně si myslíte že by jste mohli uspět v top 100 v např S1? Další měřítko twich D3 lidi moc nezajímá když vezmu top streamera oproti top streamerovi D2. Jako bonus fl v mém D3 hraje než 1-2 lidí a to jich tam bývalo mrak. Navíc zde kdysi byl graf tuším z forbesu jak ubyvali hráči. D3 není špatná hra to ne ale repetetivnost tu není pač sou lepší závodní hry např Gran turismo.
Aha ... takže jak jsem si myslel pouze osobní domněnky a pocity, žádné čísla 8-) ... co se týká streameru atd. to mě nikdy nebralo a nevím jestli se podle toho dá soudit kolik lidí hraje.

A odpovím Ti i na Tvou otázku ohledně případného TOP100 v S1 ... v každé hře, která mě bavila a věnoval jsem jí trošku více času, jsem se dokázal dostat do nějaké té TOP a jednou si mi povedlo i v jedné hře být v jedné sezóně na prvním místě a porazit hráče, kteří do té hry nasypali spoustu peněz ... takže si myslím, že TOP100 v S1, pokud bych to v té době hrál, by mohla být celkem reálná 8-)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Javurek » 02.11.2016, 11:53 hod.

Bambinot píše:
dawemorraless píše:Snad kvantita neprebije kvalitu. Blizz má oproti ostatním obrovskou výhodu ve fanouscich ikdyby vydali tetris tak to bude megahit :green: D4 mi dává větší smysl než D3exp už jen proto kolik lidí hraje D3. To by museli nějak výrazně poradit D3 pač nekro to nespasi.
Můžeš mi tedy prosím prozradit kolik lidí hraje D3, abych si mohl udělat představu jak je ta hra vlastně mimo? ;)
Vzhledem k tomu jak je tady defakto mizivá komunita hráčů d3 oproti d2 před x lety tak bych řekl že momentálně velice málo. Myslím si, že diablo 2 hraje na battle netu+singlu+módy+jiné realmy víc lidí než aktuálně Diablo 3.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 02.11.2016, 11:55 hod.

A kolik z těch aktivních D2 hráčů jsou boti? :) Co jsem hrál naposledy, tak to bylo odhadem tak 80 %.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Javurek » 02.11.2016, 11:58 hod.

A kolik z těch aktivních hráčů d3 jsou boti? :D :D :D :D

Boti v d2 jsou jen na battl netu, pak máš singl , módy realmy kde nejsou. ALe i ti boti se přece musí počítat, neříkej mi že ten hráč botí jen aby botil, pakt y itemy musí využít.

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Bambinot » 02.11.2016, 12:02 hod.

IMHO jediný kdo zná správná čísla je Blizz ;) ... IMHO si myslím, že D3 hraje víc lidí než D2 :green: >:D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od HELLERcz » 02.11.2016, 12:22 hod.

Diablo 3 je legenda už jen kvůli těm Vašim neustálým hádkám, jestli je nebo není úspech a dobrá hra :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“