Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: theory crafting ala nase vlhke sny blizzconu 2016

Diablo 4 Finale serie.
11
19%
Diablo 3 new expansion.
18
32%
Diablo 2 HD.
7
12%
MMO v svete sanctuary
2
4%
Nova hra odohravajuca v svete sanctuary.
2
4%
Strategie alebo kartova hra.
2
4%
Nieco ine.
6
11%
Nic.
9
16%
 
Celkem hlasů: 57

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od dawemorraless » 02.11.2016, 12:31 hod.

Jaký pocity? :lol: podle twiche se dá celkem odhadnout co lidi zajímá baví a co hrají přece nebudou koukat na něco co nebaví.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Glimmer Man » 02.11.2016, 12:49 hod.

dawemorraless píše:Jaký pocity? :lol: podle twiche se dá celkem odhadnout co lidi zajímá baví a co hrají přece nebudou koukat na něco co nebaví.
Podle tvojí logiky já vlastně D3 nehraju, protože se nikdy nekoukám na Twich, jak to hraje někdo jinej.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Bambinot » 02.11.2016, 14:20 hod.

dawemorraless píše:Jaký pocity? :lol: podle twiche se dá celkem odhadnout co lidi zajímá baví a co hrají přece nebudou koukat na něco co nebaví.
Mohu tedy poprosit o nějaký ten odhad kolik lidí hraje D3? >:D :green:

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Vendetta » 02.11.2016, 14:43 hod.

no ked sa tu tak hadate toto forum je pre vsetky diabla nie ? 1 2 a 3 no a teda kolko ludi tu hrava to diablo druhe ? som si prebehol forum diabla 2 a tam pisu snad 3 ludia ? Keby bolo diablo 3 zla hra a nikto ju nehral ako tu pisete tak by bola uz davno v maintrence mode . S krajin s rozsipanym cajom im cingaju peniazky stale. Ale najlepsie by bolo keby blizzard ohlasil na blizzcone diablo2 hd, diablo 3 expanziu a nove diablo a kazdy by bol spokojny, ale realne cisla hrajucich ludi diablo 2jku su zanedbatelne a hd sa nebude konat co je pre mna fajn pretoze ja nerad stare hry obdivujem ludi v dnesnej dobe herneho rozkvetu ze niekto hra hru s 90 rokov .

ps : diablo 3 podla predaji je 7dmou najpredavanejsou hrou na svete.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od dawemorraless » 02.11.2016, 15:27 hod.

50k denně a to tomu ještě fandím ...z 20 mio....na 20k místo v diablo progresu ti stačí paragon 450 v s8 což má i casual za pár hodin.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Slw » 02.11.2016, 15:59 hod.

Vendetta píše: som si prebehol forum diabla 2 a tam pisu snad 3 ludia ?
:green:
tenhle topič flejmuje ze strany na stranu 8-)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Bambinot » 02.11.2016, 16:01 hod.

dawemorraless píše:50k denně a to tomu ještě fandím ...z 20 mio....na 20k místo v diablo progresu ti stačí paragon 450 v s8 což má i casual za pár hodin.
si děláš srandu, že? :green: ... opravdu si myslíš, že by se Blizz zabýval takovou hrstkou hráčů? ... nechme toho offtopic a vydržme do víkendu ;)

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Vendetta » 02.11.2016, 16:30 hod.

Slw píše:
Vendetta píše: som si prebehol forum diabla 2 a tam pisu snad 3 ludia ?
:green:
tenhle topič flejmuje ze strany na stranu 8-)
a co ako ? pise si tam Dark_Deamon, Javurek, Rip a este tusim 2. Takze podla twitchu sa da urcit kolko ludi hra diablo 3 tak podla diskusie diabla 2 je to 1:100 od spustenia hry :) Ale ako sak nech si ludia hraju co sa im paci. Ale niekedy je fakt smiesne si citat posty od ludi aka je len diablo 3 nepodarena a zla hra :OXO a maju nahranych 10 000 hodin . Uz vidim ako mate ostatne hry co ste zane vypalili 60 eur nahratych 10 hodin a uplne si predstavujem ako pisete na forach aka to bola zla hra :ble: ...

ps: za mojich 5 a pol roka tych 200 postoch je teda riadny flejm na to su tu ine kapacity .

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od dawemorraless » 02.11.2016, 16:48 hod.

Bambinot nope Blizzard by se měl právě zabývat těmi co nehrají aby jim mohl prodat svůj další produkt (přes 20 mio potencionalnich kupců)protože od těch co hrají má peníze téměř jisté. Proto pokud bude další datadisk a hru nějak nezmění a pouze přidají necra já nekupuju.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od NargarotH » 02.11.2016, 17:37 hod.

Dost se tu toho za celý den napsalo tak nebudu zbytečně opakovat jednou již napsané, jen dodám co tu pár lidí psalo, že hlavní jsou pro firmu prachy. To ovšem není vůbec pravda. Ano, Blizz se na D3 slušně napakoval. Ale je třeba vzít v potaz že absolutní většina lidí si koupila D3, protože čekala kvalitního nástupce D1/D2, což se nestalo. Když bude Blizz pokračovat ve vydávání předražených rychlokvašek které za chvíli omrzí, tak jejich pověst utrpí a příště si lidi dvakrát rozmyslí jestli si od nich něco koupí, i když zrovna tak velká a populární firma jako Blizz si takové přehmaty může ještě dovolit, protože jejich cílová skupina žere všechno na čem je logo Blizzu.
R.I.P. 27.3.2014

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od cabes » 02.11.2016, 17:47 hod.

d3 preziva mrtve obdobie a urcite je pocet hracov velmi nizky oproti casom najvatsej slavy.odhadujem cca max 20% z cias ked ich bolo najviac.
vidno to na friend liste,clane,fore vsetko je to polomrtve.leadre su tiez teraz casual friendly
d3 mam rad za tie prachy super straveny cas(v case auction house este aj zarobene:D) ale posledne sezony su skoro bez zmien a hram to len koli slotu do bednicky.
som velmi zvedavy co ohlasia na blizkone

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od ZOMB » 02.11.2016, 18:01 hod.

Tohle vlákno celou dobu sleduju, je to zároveň jediné vlákno, které mě ohledně D3 zajímá. Jsem stejně jako spousta lidí zklamaný z D3 a jeho vývoje a nevěřím Blizzardu, že by v případě D4 odvedl kvalitní práci. Myslím že stojí za připomenutí to, že za vývojem D2 a D3 stály dvě odlišné firmy, proto jsou ty dvě hry tak rozdílné a každá cílí na jinou skupinu hráčů. Ale co teď máme za možnosti? Torchlight s jeho pohádkovou grafikou? PoE... sice vypadá jako dobrá hra, ale popravdě... kolik z nás to zkusilo a cítilo, že to prostě "není ono" a dlouho u té hry nezůstalo? Jasně, D2 je jistota a jako hra má pořád co nabídnout (paradoxně víc pro ty, co ho mají nahrané nejvíc), ale přeci jen by to chtělo nějakého kvalitního nástupce, něco, co by dodalo žánru ARPG nový vítr do plachet. Možná to bude PoE, které se stále vyvíjí a prý se na něm podílí i David Brevik. Možná D4. Těžko říct. Každopádně jsem zvědavý, s čím se Blizzard předvede ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Vendetta » 02.11.2016, 18:02 hod.

Pani ci je to tak alebo tak zhodneme sa na tom ze po blizzcone budeme mudrejsi . A urcite doprajem aby kazdemu splnil ocakavania no a zaverom ide o to podstatne aby pre nas hracov /fanusikov/ zislo stoho to najlepsie a to je super zabava na neaku dobu ci uz v pokracovani diabla, noveho dataca a ostatnych hier.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Ksinbad » 02.11.2016, 20:20 hod.

ZOMB

U mě bylo D1, D2 a D3 hlavně o nacházení předmětů a originální kombinací skillů (nikdy se mi nelíbil diktát, jaký skilly mám používat). D2 uškodilo offline hraní, které vedlo k tvorbě podvodných prográmků na získání legendárních setovek a předělání skillů - tomu nešlo odolat, ale po dvou týdnech mi to díky tomu přestalo bavit. D3 to samé akorát s tím rozdílem, že k tomu, aby každý dostal co chce i v ancientu nepotřebuje podvodný program, ale stačí tak týden průměrnýho hraní, ještě horší jsou ty jejich setovky, díky kterým můžeme nějakké skilly již úplně vymazat z výběru a nikomu chybět nebudou, vždy když ve hře vidím fire archon wiz, tak mám chuť někoho od Blizzardu pořádně praštit.

Vzhledem k poslednímu patchi, který téměř nic neměnil je D3 strašně stereotypní a každá změna byť sebehorší zvedne zábavnost hry, jenže už nikdy to nebude jako když D3 vyšlo, to znamená o hlednání předmětů a originálnosti buildů, které byly před setovkami nepoměrně pestřejší.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Slw » 02.11.2016, 22:09 hod.

mistře Vendentto, já psal, že to v tomhle topiči to začíná přihořívat ...

dovolím si citovat velkého hráče Diabla kterého si velmi vážím a snad mi odpustí, že sem použil jeho myšlenku zde bez povolení:

Diablo (ať je to díl 1, 2 nebo 3) je hra. Ale hrají ji lidé.
Když to vezmou příliš vážně, vytvoří si svůj vlastní svět,
ve kterém se chtějí prosadit. Anonymita jim umožňuje
všechno, Všechny zábrany a komplexy padají. Chovají se tak,
jak by si to představovali v reálném životě. Prozradí o sobě
víc, než by chtěli. Ale když to prozradí sobě, vyhrají.
Dhal

take Blizzcon 2016 and other things easy my friends :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 03.11.2016, 08:02 hod.

Ukončíme ten flame a vrátíme se k původnímu tématu, jo? :)

Na gear.blillzard.com už pár týdnu visí triko "Realms of Evil", někdo to tu ve vlákně už zmiňoval. Navíc byl před několika měsíci poptávka po UI/UX designérovi pro D3. Teď někromant.

Je Realms of Evil nový datadisk, ve kterém se dočkáme nové hratelné postavy a velkých změn v UI a případně překopání velké části gameplay?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od RipperOwen » 03.11.2016, 08:07 hod.

ja a asi vsetci na fore dufame ze to tak bude :)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Glimmer Man » 03.11.2016, 08:17 hod.

RipperOwen píše:ja a asi vsetci na fore dufame ze to tak bude :)
Já teda doufám, že toho překopaj co nejmíň. Už jsem si zvyknul a změny mě děsí.

Jen doufám v nějaký nový věci ve smyslu postav, setů, věcí, skillů a tak.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Bambinot » 03.11.2016, 08:32 hod.

No já doufám, že to bude plnohodnotný datadisk, takže bych rád viděl i nové mapy a novou část příběhu.
Potěšila by mě i nějaká ta vychytávka v ovládání např. práce s kostkou ;)

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Vendetta » 03.11.2016, 08:33 hod.

ja som tak neak uvazoval o tom ked ste tu spominali ze ide predovsetkym o prasule tak myslite si ze to bol fakt preslap neakeho pracosa s blizzu ? Podla mna to bol prikaz zhora na dopredat pripadne neake to navisenie predaja virtual ticketov .

Odpovědět

Zpět na „Obecně“