Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: theory crafting ala nase vlhke sny blizzconu 2016

Diablo 4 Finale serie.
11
19%
Diablo 3 new expansion.
18
32%
Diablo 2 HD.
7
12%
MMO v svete sanctuary
2
4%
Nova hra odohravajuca v svete sanctuary.
2
4%
Strategie alebo kartova hra.
2
4%
Nieco ine.
6
11%
Nic.
9
16%
 
Celkem hlasů: 57

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od dawemorraless » 03.11.2016, 08:39 hod.

Spíš to byla krpa už se jim stalo v Heroesech že frantíci pustili něco na web dřív než měli...podle mě jsou lidi nahypovaní už dost. V kolik že to zítra vypukne?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 03.11.2016, 08:44 hod.

Jestli oznámí Diablo datadisk, tak to bude na Opening Ceremony a na tu Virtual ticket není třeba. Jak píše Dawe, nebylo by to poprvé, co podobnou chybu někdo udělal.

@Dawe - v 19:00, ale nevim, jestli někdo počítal se změnou letního času na zimní. Jestli ne, tak to bude už v 18:00.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Glimmer Man » 03.11.2016, 09:03 hod.

No já si ten lístek včera koupil. Takže budu sledovat.

No a taky jsem chtěl toho peta, ale ten je zatím nehratelnej, protože je moc hlasitej. Pořád jen dělá drsný zvuky a fakt dost nahlas a dost často. Ale je na to slíbenej hotfix, páč to štve víc lidí a přiznali chybu. Ale vypadá pěkně. :)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Ksinbad » 03.11.2016, 10:00 hod.

Pokud bude nový datadisc, tak bych chtěl tři nové postavy a pořádně překopat celý systém starých legendárek a setovek plus samozřejmě nové legendárky a setové věci. Nejhorší je, že i kdyby přidali třeba jen jednu postavu a minimum změn, tak si to stejně koupím a určitě tady nebudu sám. :{

Pokud bude nový datadisc, tak jako nová postava by tam mohl být druid, vrah, ninja, necromancer, černokněžník (temná obdoba wiz) možná i něco více překvapivého jako upír, víla, serafin apod. Nic moc dalšího mi nenapadá. No za tři dny budeme vědět, tak snad Blizzard nezklame. 8-)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 03.11.2016, 10:15 hod.

Z Diablofans.com fóra

Realms of Evil je kapitola v Book of Cain. Deckard a Leah našli v "Deserts of Aranoch" cosi s názvem "Netzem* Petroglyphs". Jedná se o skalisté útvary, Leah se po jejich uzření "zcvokla".

*Přečtěte si to pozpátku a prohoďte "T" a "Z" :)

Co si z toho můžeme vyvodit?

Datadisk: Realms of Evil
Nový akt: Aranoch Deserts. Ve hře se objevují narážky na Skovos Islands, domov Amazonek. Takže možná bude součástí.
Nová postava: Necromancer
S křižákem přišel lvl70, s nekroušem bude 80?

Když už byli Prime Evils poraženi (a někteří opakovaně)
Hlavní boss: Tathamet, The Prime Evil. "All seven Evils housed within one body". Baal, Diablo, Mephisto, Duriel, Andariel, Belial, Azmodan vznikli z Tathametových sedmi hlav, teď se opět spojí. Tathamet má mít podobu draka.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Jimmi » 03.11.2016, 11:58 hod.

@witekcz

Znie to zaujimavo co si napisal...ale ja si stale myslim ze to bude iba nejake DLCcko. Level 80 asi nie...pridaju veci co mali rozpracovane z druheho nevydaneho datadisku + act 6 ktory bol planovany. Novy act kludne moze byt ako si povedal aranoch deserts. Ja pojdem zajtra pit tak sa mrknem v noci sem na stranku co nam prinesies za spravy:)

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Vendetta » 03.11.2016, 11:58 hod.

wow witek ty nam davas prisun normalne uz ani neviem co chcem ci zavrsenie pribehu ala pekla a leah zachrany alebo to co popisujes ty. a mozno nas cakaju aj dve postavy amazonka a nekro :)

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od c4llix » 03.11.2016, 12:09 hod.

Já doufám v D4, necromancer a už vůbec amazonka mi do D3 nepasují, je tam wd a dh. D3 je pro mně mrtvý, i kdyby byl nový akt, tak těch zbývajících 5 znám nazpaměť a honit se za virtuálníma čísličkama nemá pro mně cenu, já chci novej příběh. Můj pohled, nikomu nenutím...

Uživatelský avatar
RipperOwen
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:RipperOwen#2330
Bydliště:Martin, Slovensko

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od RipperOwen » 03.11.2016, 12:12 hod.

Zvlastne
Narážky na skovos Island registrujem už asi tok aj pol. Dokonca som niekde zhliadol aj náčrt. Neviem či to bolo ofic alebo iba fan art
Kazdopadne ak logo realms of evil bolo v jedním pošte na diablofans.cz zverejnené krátko po vydaní vanilly
Teraz. Viem či recykluju alebo je zo plan

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Arnold » 03.11.2016, 12:29 hod.

Celej ten pribeh uz je dost trapnej, porad dokola se zabijeji zla, ktera se porad vraci. A nekdy se dokonce vsechny spoji dohromady - fakt parada, takovou strasne slozitou zapletku by dokazalo vymyslet i dite v materske skolce.

Blizzard my nejlip udelal, kdyby se na D3, ktere proste nejde nijak vylepsit (pouze nastavovat), protoze je od zakladu spatne, vykaslal a ohlasil D4. To by vyslo treba za pet, sest let a byl by to totalni restart, ktery by si vzal to nejlepsi ze vsech dilu (tzn. z trojky by tam nebylo vubec nic).

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 49.0.2

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Glimmer Man » 03.11.2016, 12:35 hod.

Arnold píše:Celej ten pribeh uz je dost trapnej, porad dokola se zabijeji zla, ktera se porad vraci. A nekdy se dokonce vsechny spoji dohromady - fakt parada, takovou strasne slozitou zapletku by dokazalo vymyslet i dite v materske skolce.

Blizzard my nejlip udelal, kdyby se na D3, ktere proste nejde nijak vylepsit (pouze nastavovat), protoze je od zakladu spatne, vykaslal a ohlasil D4. To by vyslo treba za pet, sest let a byl by to totalni restart, ktery by si vzal to nejlepsi ze vsech dilu (tzn. z trojky by tam nebylo vubec nic).

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 49.0.2
Člověče, že ty nezaložíš konkurenční herní studio a nepřivedeš Blizzard na buben, když tomu tak rozumíš. :roll:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 03.11.2016, 12:58 hod.

@Arnol, ale i další - proboha, neberte to jako fakta! Je to (prozatím) čirá spekulace.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od HELLERcz » 03.11.2016, 13:01 hod.

Pokud to bude tak, jak spekuluje Vítek, tak počítám i s překopáním technického základu hry, který je fakt bídný. 64 bit klient hry, plná podpora všech jader CPU a nesekanou hru s více nepřáteli :D baf
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od dawemorraless » 03.11.2016, 13:12 hod.

D4 bych osobně bral radši taky s tím nejlepším ze všech dílů. D1atmosféra D2 skill tree samozřejmě nějak vylepsen ,třeba dropem skill run který by nějak poupravili skill a původně měli padat i v D3. Samozřejmě runy nějaký slot na charmy jak má např teplak a určitě drop rate + imunitu na element pro monstra ne vždy se trefit....z D3 bounties Jop i like them . Grka ale ne na čas s tím že když tam někdo ripne konec riftu a určitě ne rng a pylony. To GM get over it
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 03.11.2016, 13:17 hod.

Z Battle.net shopu zmizla Ultimate Evil Edice (Vanilla + RoS), objevila se Battlechest (Vanilla + RoS) a cena klesla o $/€10. Bude UEE navrácena později a bude obsahovat Vanilla + RoS + X2?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od firdecek » 03.11.2016, 14:09 hod.

To by bylo super jít do samého nitra pekla a rozbít tam všechny pekelníky najednou v podobě pološíleného draka :) jen tak dál, takové spekulace mám rád. Snad zítra uvidíme, že je něco z toho i pravda :)

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Ksinbad » 03.11.2016, 14:51 hod.

Mě tyhle spekulace baví, myslím, že se hodně nasmějeme až zjistíme co pro nás Blizzard chystá a srovnáme to s našimi odhady. :D :D :D

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Arnold » 03.11.2016, 14:51 hod.

witekcz píše:@Arnol, ale i další - proboha, neberte to jako fakta! Je to (prozatím) čirá spekulace.
Vsak ale uz ve tretim dile byl trapny pribeh s tim, ze vzali vsechny zla, dali to do velkeho sutru a udelali z nej jedno velke. To neni spekulace, ale fakt :)

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 49.0.2

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Arnold » 03.11.2016, 14:56 hod.

Člověče, že ty nezaložíš konkurenční herní studio a nepřivedeš Blizzard na buben, když tomu tak rozumíš. :roll:
Bohuzel nemam dosatecny kapital :) Ze tomu rozumim - v tom mas pravdu, klidne bych i poradil, ale Blizzard se neozval a cpat se jim tam nebudu.

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 49.0.2

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Glimmer Man » 03.11.2016, 14:59 hod.

Arnold píše:
witekcz píše:@Arnol, ale i další - proboha, neberte to jako fakta! Je to (prozatím) čirá spekulace.
Vsak ale uz ve tretim dile byl trapny pribeh s tim, ze vzali vsechny zla, dali to do velkeho sutru a udelali z nej jedno velke. To neni spekulace, ale fakt :)

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 49.0.2
Jediný co bych na tom vylepšil je, aby nechali to zlo chvilku ohřát. Chudák Diablo se po útrapách zhmotnil a během chvilky už se zase válel. Chtělo by to nějaký to stíhání, pátrání po něm a neustálou konfrontaci s tím, co napáchal. Aby měl člověk chuť ho sejmout. Nebejt toho, že zamordovali Líju, tak by mi byl Diablo skoro fuk, páč Nebe bych nejraději vyplenil taky. :twisted:

S Malthaelem už to bylo o trochu lepší, ale jenom v rámci jednoho docela krátkýho aktu.

Třeba takovej Sauron v LOTR, to byl lepší padouch. Tam se toho muselo odehrát a odehrálo mnoho, než s ním mohli skoncovat.
Naposledy upravil(a) Glimmer Man dne 03.11.2016, 15:02 hod., celkem upraveno 1 x.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Odpovědět

Zpět na „Obecně“