Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět

Hlasování: theory crafting ala nase vlhke sny blizzconu 2016

Diablo 4 Finale serie.
11
19%
Diablo 3 new expansion.
18
32%
Diablo 2 HD.
7
12%
MMO v svete sanctuary
2
4%
Nova hra odohravajuca v svete sanctuary.
2
4%
Strategie alebo kartova hra.
2
4%
Nieco ine.
6
11%
Nic.
9
16%
 
Celkem hlasů: 57

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Javurek » 05.11.2016, 20:55 hod.

Co blbnete? takové věci by dávno oznámili. To nemá logiku aby představili necra ana konci řekli že bude datadisk.

Spata
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ústí nad Orlicí

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Spata » 05.11.2016, 21:03 hod.

Javurek píše:Co blbnete? takové věci by dávno oznámili. To nemá logiku aby představili necra ana konci řekli že bude datadisk.
Mě je jasné, že nic nebude...ale prostě mi to celé nesedí. Necro vypadá jak kdyby to Diablo na Opening Ceremony museli nechat na konec, protože ho potřebovali dodělat. :D

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Psychotoxic » 06.11.2016, 09:15 hod.

No dúfam že za tento DLC pack nebudú chcieť zaplatiť.
Za jednu starú postavu z D2 skilly rovnako okopiruju z dvojky a za rámeček, založky v truhle a peta hádam tiež nebudú chcieť prachy, to dávali ako patche.
Ešte Diablo 1 remake na štýl že bude hrateľný len 1 krát do roka. No to si môžu...... :OXO
Určite to pridajú k tomu DLC packu aby mohli povedať že: "A však pozrite sa spravili sme D1 Remake + nekromanta za niečo si tie peniaze musíme pýtať"

Petkoo5
Fallen Shaman
Příspěvky:57
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Damien#2978

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Petkoo5 » 06.11.2016, 11:58 hod.

treba si uvedomiť, že Blizzard je obrovksá firma, dokocna kótovaná na burze, takže okrem iného aj o D3 podľa mňa rohodujú nejaký kravaťáci, čo tú hru vživote nehrali.. ak im to sype peniaze a majú pekné grafy, potom platia vývojárov, aby robili nové veci a prílákali čo najviac hráčov.
skratka len narážam na to, že nikto im nechce platiť za DLC,,, možno toto DLC je len skúška toho, či sa im oplatí robiť s hrou do budúcna,,, ak nebude záujem a nezarobia, tak nemajú prečo vo vylepšovaní hry pokračovať... môj skromný názor :)

pre zaujímavosť prikladám graf akcie Activision Blizzard, Inc. :)
http://finviz.com/quote.ashx?t=ATVI

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Gold Eagle » 06.11.2016, 16:30 hod.

Tady je graf z dlouhodobějšího pohledu.
http://finviz.com/quote.ashx?t=ATVI&ty=c&ta=0&p=m

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Arnold » 06.11.2016, 18:58 hod.

No nic, takze to bude porad stejna tragedie, akorat s postavou navic. Hm.

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 49.0.2

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od firdecek » 06.11.2016, 19:22 hod.

Já nevím, co tu řešíte a nadáváte. Nikdo z vás ještě ty nové změny viděl jen z části, nehrál to nikdo, tak co tu hodnotíte? Ano Nekroš příjde později, ale přijde. Dostaneme možnost si zavzpomínat na Diablo1 a to v moderním kabátu. Já se na to těším jako malej. Upraví GR, dodaj nový mód (Challenge rift), nové zóny, nové lege předměty. Proboha a vše krom nekra je to zdarma. Po dvou letech od vydání datadisku. Já si toho nekra koupím moc rád.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od lulinak » 06.11.2016, 21:48 hod.

inu pro me (ktery uz D3 skoro rok nezapnul a ani to neplanuje) je na jednu stranu potesitelne, ze na gamesce porad i po tech mnoha letech pracuji a vylepsuji ji, aniz by museli, neznam jine studio ktere ma obdobnou filozofii, cili za toto klobouk dolu a soucasna podoba D3 je na mile daleko od puvodniho relase a uz bych na ni dal nehrabal, pro casual hrace je to vybalancovane dokonale a honici zebricku maji spoustu jinych her.
Na druhou stranu D3 je uz minimalne 2 roky zcela klinicky mrtve, a oni to jasne musi videt na vytizenosti serveru, zustalo jen nemnoho lidi pro ktere ma stale smysl dokola od nuly zacinat nove postavy kvuli s prominutim priblbe sezone x krat za rok apod., ale proc ne, kdyz to lidem dava i poosme smysl...
Co se tyce nekra, tato postava tam jednoznacne chybi, ale asi i spravne tam tehdy dali jako nahradu WD aby to nebyla uplna jeho kopirka a ukazali invenci.
Jen mam pocit ze v soucasnem stavu je to uz s krizkem po funuse, a jsem sam zvedav kolik lidi kvuli nekrovi (ktery se ve finale bude hrat tak nejak stejne jako vetsina ostatnich charu v D3, vzdyt je to vlastne porad jen pres kopirak at se postava jmenuje jak chce) se k D3 jeste na malou chvili vrati, obavam se ze jich bude spis malo, zejmena s vedimim toho, ze s kazdym novym patchem jim budou stavajici predmety a naucene skilly pravdepodobne opet k nicemu protoze to cely potricate prekopaj.
Zaroven je odhadem 75 procent jeho skillu tak nejak jasnych bo ocekavam copy/paste z D2, tak snad to nezabijou nejakou silenou cenovkou, tj. za me cokoli vice nez USD 5. Pokud by k tomu avizovane zmeny v patchi pridali, narychlo vymysleli nejake jeden novej svet, tak by to na datac s vyssi cenovkou i stacilo, cili tenhle krok mi prijde mirne zvlastni, ale vsechno je nekdy poprve.
Kazdopadne stale plati kral je mrtev, at zije kral, a oslavte za rok ci dva sezonu poradove cislo 30. :-)

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Arnold » 06.11.2016, 23:13 hod.

Existuje vubec nekdo, kdo hral Diablo 2 vice nez treba pet let a ho zaroven ho bavi trojka? Ja mam totiz pocit, ze soucasne Diablo vychvaluji pouze ti, co jednicku a dvoujku poradne nehrali. Mozna je to ale opravdu jen muj pocit.

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 49.0.2

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Javurek » 06.11.2016, 23:22 hod.

Arnold píše:Mozna je to ale opravdu jen muj pocit.
Není. Alespoň u 90% hráčů to tak je. To proč nemá Diablo 3 hratelnost jako D2 vychází asi z toho že z lidí co na 3 pracovali nikdo právě d2 těch víc let nehrál a nechápou čím ta hra byla tak dobrá a co 3 postrádá. Proto si myslí jak je ta hra vlastně dobrá a herní systémy jsou v pořádku a řeší jak řekli na blizzconu velmi zásadní věci jako barvu itemů a kde se budou skladovat itemy.

Lulinak kdyby to furt nevylespovali a nedodávali content ta hry by ani omylem nevydržela tak dlouho. Se divím žeto vlastně ještě někdo hraje když je v té hře jediná činnost a to expení :)

DIablo 3 by šlo možná ještě zpravit ale ten team co udělal ten základ to zprasil tak dokonale, že by museli překopat prakticky vše a do toho se jim nechce. Proč taky? Hru už zaplacenou mají a lidi vysolí prachy za nekra klidně i jen z nostalgie aby to na měsíc zapli a zahráli za něj.

Teď už je to Activision Blizzard, velká firma a jde jim hlavně o bussines a podle toho to vypadá. Hry jako Overwatch jim přinesou daleko víc peněz.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od lulinak » 07.11.2016, 08:22 hod.

jojo souhlas, v dobe kdy 99 novych procent her si uziva svou slavu jeden mesic pri relase (kdy to je ochoten za plnmou cenu nekdo fakt i koupit) a jeden mesic ca po roce kdy cena spadne na 20 procent a zaroven je jiz nalezite opatchovano a vcetne DLC (kdy kupuji ostatni, vcetne me) me neprestava udivovat ze D3 se docela drzi i po ctyrech letech, je to jak jednooky mezi slepymi.... :-)
D1 jsem kdysi daaavno hral za vsechny postavy a dokonale si jej uzival, D2 to same a nemel jsem problem klidne znovu rozehrat stejnou postavu jen kvuli tomu abych zkusil jiny build. U D3 uz tohle nehrozi, asi je ten rozdil ca 20 hernich let u cloveka znat a puvodni nadseni ze vseho noveho vystridala jen obycejna zvedavost jestli maji ty stovky a stovky her co na nas ze vsech stran hrnou jeste hry vubec v cem prekvapit, a cim je clovek starsi tim vic zjistuje ze je to vsechno neustale stejny, jen v jinym kabatku, cest jednou rocne za nejakou vyjimku.
Kazdopadne Necra a Druida si tak nejak zaplacli WD, Assasinku si zaplacli DH, takze by me docela zajimalo jakej kravatak s timhle divnym napadem prisel.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od firdecek » 07.11.2016, 09:32 hod.

Mě se líbí, že cokoliv Blizz udělá, tak je to prostě špatně. Když jde svou cestou a zkouší novinky oproti D2, tak je to špatně (u některých věcí uznávám zaslouženě). Když hráčům na jejich brek dodá skilly u nekra, které jsou i v D2, tak je to zase špatně, protože je to vlastně "vykradění D2", že? Oni samozřejmě mohli vymyslet nové skilly, ale právě těm ubrečeným D2 fanouškům chtěli dát to, na co tak naříkají. A zase špatně. D1 remake v novém kabátě, špatně. My chceme D2 remake - a k čemu? zase by to bylo špatně, protože to prostě není D2 (skill tree atd.). Já jsem D2 hrál mnoho let, D1 taky mimochodem. Prostě Diablo komunitě se člověk nezavděčí...

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Glimmer Man » 07.11.2016, 09:48 hod.

firdecek píše:Mě se líbí, že cokoliv Blizz udělá, tak je to prostě špatně. Když jde svou cestou a zkouší novinky oproti D2, tak je to špatně (u některých věcí uznávám zaslouženě). Když hráčům na jejich brek dodá skilly u nekra, které jsou i v D2, tak je to zase špatně, protože je to vlastně "vykradění D2", že? Oni samozřejmě mohli vymyslet nové skilly, ale právě těm ubrečeným D2 fanouškům chtěli dát to, na co tak naříkají. A zase špatně. D1 remake v novém kabátě, špatně. My chceme D2 remake - a k čemu? zase by to bylo špatně, protože to prostě není D2 (skill tree atd.). Já jsem D2 hrál mnoho let, D1 taky mimochodem. Prostě Diablo komunitě se člověk nezavděčí...
Když na tebe nikdo nenadává, tak nejsi dobrej.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Glimmer Man » 07.11.2016, 09:53 hod.

Jo a mimochodem... vzpomene si ještě někdo na Kripp(l)ův důvěryhodný zdroj? :twisted: :D :D :D :D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Bambinot » 07.11.2016, 10:02 hod.

Za mě jednoznačně spokojenost se všemi novinkami >:D 8-)

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od witekcz » 07.11.2016, 10:12 hod.

Lidi by se konečně měli smířit s tím, že Diablo 3 nebylo, není a nebude D2. Get over it. Když jste tak chytří, založte si studio, můžete Blizzardu ukázat, jak se to dělá. Oh wait... https://www.diablofans.cz/uspechy-firem ... blizzardu/
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Glimmer Man » 07.11.2016, 10:39 hod.

witekcz píše:Lidi by se konečně měli smířit s tím, že Diablo 3 nebylo, není a nebude D2. Get over it. Když jste tak chytří, založte si studio, můžete Blizzardu ukázat, jak se to dělá. Oh wait... https://www.diablofans.cz/uspechy-firem ... blizzardu/
Přesně. Měl jsem rád D2 a stejně tak mám rád D3.

D2 bylo taky jen o expení a gamblerství "ještě jednou půjdu a třeba něco padne"... Co já jsem se nachodil "na mefa", než ho zkrouhnuli... V tom nevidím mezi D2 a D3 rozdíl.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od dawemorraless » 07.11.2016, 17:28 hod.

Ted si tak čtu že v retrospektivě 20 let na Blizzconu pustili obrázky místo D2 tak z D2 nějakýho fan modu a z D1jim tam inventář nelícoval taky....to tam fakt dělaj brigádníci? :shock: a toho hejtu všude :shock:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od NargarotH » 07.11.2016, 22:13 hod.

Spíš v současném Activision-Blizzu nikdo nikdy D1/D2 nehrál.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Blizzcon 2016 ...Navrat legendy ? + Anketa

Příspěvek od Glimmer Man » 08.11.2016, 14:43 hod.

Tak i hate umí bejt vtipnej... jsem se pobavil nad upravenou verzí debaty s tvůrc(em)i Diabla:

https://www.youtube.com/watch?v=iEbBJpQ5H18
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Odpovědět

Zpět na „Obecně“