Season 8 - společný start

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825
Season 8 - společný start

Příspěvek od Glimmer Man » 07.10.2016, 07:15 hod.

Zdarec,

hledám kolegy do party pro start osmé sezóny. Jde o to, sejít se v pátek 21.10. v 17:00 - 17:03 a začít pouť za levelem 70 a skončit jí až bude 70 dosažena, takže takovej podvečerní a večerní maraton. Akorát občas drobný přestávky na jídlo, WC, pití atd.

Je asi úplně jedno, s jakou postavičkou pojedete.

A viděl bych to že pojedeme rifty, nebo můžem jet cursed chesty a profitovat z massacre bonusů. To je vcelku jedno.

Kdo má zájem, stačí se přihlásit. Pokud se nestane závažný zdravotní problém v rodině, tak budu přesně v 17:00:05 klikat na zakládání nový postavy... 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

JduSi
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JduSi#2340

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od JduSi » 07.10.2016, 07:33 hod.

Hlasim se chlape :) Ted jsem to pocital a budu mit volno,takze to urcite odstartuju a muzes se mnou pocitat. S7 jsem zacal pozde,takze S8 chci trosku potryhardit a zkusit udelat TOP 100-50-10 ?

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od HELLERcz » 07.10.2016, 07:42 hod.

Jen tam mimochodem, co nabídne nová sezona 8 ? dal jsem výpověď sezoně 7 a jestli do 8 vůbec jít ... (max na journey)
Obrázek

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od pan HU » 07.10.2016, 08:57 hod.

Já bych měl být taky připraven ... co si budeme povídat ...tenhle maraton 0-70 bez protahování někým, je pro mě asi nejzábavnější :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od Glimmer Man » 07.10.2016, 09:36 hod.

pan HU píše:Já bych měl být taky připraven ... co si budeme povídat ...tenhle maraton 0-70 bez protahování někým, je pro mě asi nejzábavnější :-)
Jo, má to svoje kouzlo... jenom stát a koukat, jak mi to za pár minut doskáče na 70, to je nuda... dropnout první mlíko a najít první použitelnou legendárku na lvl 70, pak to skládat a dávat dohromady, to k tomu patří.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od Cartman » 07.10.2016, 19:09 hod.

Sevas hoši, OT, ale co vy berete?

Já se tak ukrutně snažim najít v nějaké hře smysl, aby, když už chci vypnout mozek a hrát, tak aby mě to vážně bavilo a nelitoval jsem ztracenýho času(možná tady je chyba). Místo toho vidim chyby a nebo mě repetetitivnost brzy odradí, nebo žere moc času(WoW). V D3 mám nahráno 1500hodin, ale hraji od roku 2012
. Ve WoW mám nahráno tisíce hodin, ale hrál jsem to do roku 2013, od roku 2004.
Problém nastal, když jsem ve dvaceti opustil hnízdo, a nenacházel jsme čas na hraní. Na to navázalo založení rodiny a tim se vysvětluje, proč už nepařim, jak jsem pařil, ale rád bych něco hrál v mých né moc volných chvílích.

Předpokládám, že vy také nejste zrovna puberťáci, ti ani moc u takovéhle hry moc nevydrží a krom toho vidim, jak se vyjadřujete.
Já to tu rok tiše sleduji(nehraji) a nechápu, jak jste do té hry neustále zapálení.

V čem jsou ty sezóny tak super?
Pro: začínáte znova, je tam ta "atmosféra", ale zanedlouho se to zase do*ere.

Proti: Nemám prostě čas dělat něco od znovam když to mám na nesezóní a můžu v klidu hrát.

Možná když mi vysvětlíte, proč Vás baví hrát každý 3 měsíce od znova postavu, tak mě to chytně a zase to zahraju a přidám se k Vám ; )- (snad to není jen honění é penisu)

PS: Před pár dny jsem začal hrá, za rok se toho změnilo dost a dost, takže nějaký nový connect tam je, ale napohodu jsem dal GR 75, není to sice na žebříček, ale kdybych zamakal na gearu a když si vezmu, že sem to poskládal za den ten gear a nemám zkušenosti, tak si položim otázku, co bych tam zachvíli dělal?

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od Relic » 08.10.2016, 07:44 hod.

Ja by som sa tiez pridal, len neviem dokedy vydrzim :)

cartman: Ma to svoje caro podobne ako ked si zapol D3 prvy krat, odmeny, progres, journey... ale musi ta to bavit.

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od vavik » 08.10.2016, 08:23 hod.

ahoj, rád bych se přidal, pokud bude příležitost; nejen pro dosažení lvl 70, chtěl bych do žebříčku (solo/parta), tak hledám partu nejen na úvodní run :) každopádně 21.10. v 17:00 jsem připraven ;)

kdyžtak si mě prosím přidejte

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od Glimmer Man » 08.10.2016, 19:02 hod.

vavik píše:ahoj, rád bych se přidal, pokud bude příležitost; nejen pro dosažení lvl 70, chtěl bych do žebříčku (solo/parta), tak hledám partu nejen na úvodní run :) každopádně 21.10. v 17:00 jsem připraven ;)

kdyžtak si mě prosím přidejte
OK, píšu si... tady v topicu jde sice o jen o ten úvodní run v pátek večer, ale pokud se budeme scházet ve stejným čase tak nějak pravidelně, tak samozřejmě dalšího kolegu uvítám...

Já hrávám tak nějak večer 19:30 - 22:30 skoro pravidelně, když se nic nesemele... a jinak podle počasí. Ale blíží se zima, to je venku pořád tma jako v pytli, tak u toho možná budu častěji.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od Glimmer Man » 08.10.2016, 19:04 hod.

Takže JduSi a pan HU - s váma taky počítám, takže jsme komplet.

Klidně se hlaste další a společně můžete vytvořit druhou partu... může to tady sloužit jako seznamka. :) 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

JduSi
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JduSi#2340

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od JduSi » 08.10.2016, 22:00 hod.

Taky chci tuhle sezonu vice hrotit,takze urcite budu rad za skupinu lidi na vyssi GR :)

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od vavik » 09.10.2016, 08:05 hod.

super, herní čas vyhovuje (kdyžtak se domluvíme podle možností ;) ), těším se :twisted:

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od Glimmer Man » 09.10.2016, 17:44 hod.

JduSi píše:Taky chci tuhle sezonu vice hrotit,takze urcite budu rad za skupinu lidi na vyssi GR :)
Super... budem hrotit společně. :twisted: :twisted: :twisted:
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

JduSi
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JduSi#2340

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od JduSi » 09.10.2016, 19:42 hod.

Jen te chci upozornit,ze rozjizdim taky WD :) Treba to bude mit vyhodu,ze si budem moct menit drop :D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od hulkxxxl » 13.10.2016, 07:00 hod.

http://us.battle.net/d3/en/blog/2032404 ... 10-12-2016

Here are the sets granted by Haedrig’s Gift in Season 8:

Barbarian – Immortal King’s Call
Crusader – Seeker of the Light
Demon Hunter – Natalya’s Vengeance
Monk – Uliana’s Stratagem
Witch Doctor – Spirit of Arachyr
Wizard – Vyr’s Amazing Arcana

škoda za wd bude set dobrej tak na firebaty :(

PS: pochopil jsem správně že set dung (+ mastery) zůstal v běžných úkolech pro stash?


Conquests

Boss Mode (kill all 16 main bosses in 20 minutes on TX). This is the easiest conquest by far, even for a solo player; see guide here.
Curses! (kill 350 monsters in a Cursed Chest even on TX). Pretty straightforward and the second easiest conquest - you look for the "Cursed Peat" bounty in Path of the Drowned in Act V.
Divinity (GR75 solo) as usual.
Years of War (GR55 solo with six different class sets). Not as difficult as Divinity, but more time consuming.
Masters of the Universe (master 8 set dungeons). This one isn't as hard as it seems, you just have to gather the easiest sets. Here's a great thread with all guides for the different set dungeons; note though that the ranking is subjective. It may be easier to collect 2 sets from 4 classes rather than 4 sets from 2 classes!
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od Glimmer Man » 13.10.2016, 07:42 hod.

hulk: jo, úkol odmastrovat set tam bude pořád... ten conquest je pak další úkol, ze kterýho budeš mít 1/8 splněnou, když ten jeden dungeon odmastruješ.

Celkově jsou conquesty asi hodně těžký (pro někoho, kdo hraje season jen kvůli stast tab), páč jenom jeden z nich vyplyne z běžný hry (tj. gr 75 solo). Na ostatek se musíš soustředit a není to legrace.

CURSES je docela zrádný a už to chce oneshotovat a umět to v sakra rychlým tempu (dobrý pro DH), Boss Mode je o štěstí na rychlou cestu, rychlou partu a synchronizaci. Další tě nutěj mít dvě postavy a na to kašlu.

Ale ten rámeček je taky hezkej a andarielský křídla určitě budou taky zajímavý lákadlo.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od hulkxxxl » 13.10.2016, 10:46 hod.

jo rám a křídla budou hlavní motivace, a pak ta poslední záložka

no to mastery fůůůj, pamatuju si jak jsem to dělal v s7 a jak jsem byl šťastnej že se to konečně povedlo a mám ten opruz zasebou

koukám že se pojede samá wd to je zase naprd do party, když každej bude mít to samé, přemejšlím zda nevzít zase monka/ cruse kvůli mantrám nebo aspoň law
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od Glimmer Man » 13.10.2016, 10:55 hod.

Hulk: nemyslím, že to bude poslední záložka. Ono je to vymyšlený tak, že potom dostaneš nahoře v tom vodorovným přepínači třetí truhličku a pojede se na dalších pět záložek.

Je otázka, o jakou partu ti ale jde. Do party na bounties, rifty a nízký GR je to buďto jedno a nebo výhoda, že budem všichni WD. A pokud ti jde jen o záložku, tak nepředpokládám, že máš v plánu to "hrotit" a tlačit na maximum možný, takže nebudeš potřebovat "ideální partu".
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bassmann
Fallen Shaman
Příspěvky:53
BattleTag:Yerzy#2483

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od Bassmann » 13.10.2016, 11:15 hod.

Já měl za to, že to je/bude poslední záložka. Blizzard, tuším, pořád mluvil o tom, že maximální počet záložek bude 10.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Season 8 - společný start

Příspěvek od Glimmer Man » 13.10.2016, 11:22 hod.

Bassmann píše:Já měl za to, že to je/bude poslední záložka. Blizzard, tuším, pořád mluvil o tom, že maximální počet záložek bude 10.
Uvidíme.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Odpovědět

Zpět na „Obecně“