Nová postava na S8 - koho pojedete?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od firdecek » 16.10.2016, 10:26 hod.

Zdravím všechny zarputilé diabláře.. S8 nám startuje tento pátek. Máte už někdo jasno, za jaký char budete hrát? Já jsem S7 dohrál jako WD na 235. místě. Teď přemýšlím mezi barbem a monkem. Uvidíme, asi to bude rozhodnutí na poslední chvíli >:D
Naposledy upravil(a) firdecek dne 16.10.2016, 17:33 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dolfi77
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dolfi77#2259
Bydliště:Beroun

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Dolfi77 » 16.10.2016, 11:08 hod.

ja po erach DH se vrhnu na monka konecne :twisted:
Nejnebezpečnější příšera ve hře je nováček, který jde vedle tebe
profil : https://eu.battle.net/d3/en/profile/dol ... o/72718723

JduSi
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JduSi#2340

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od JduSi » 16.10.2016, 13:35 hod.

Ja pojedu WD a chci atackovat TOP 100 !!! A kdyz neco chci,tak to udelam :P

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od firdecek » 16.10.2016, 17:34 hod.

No já si tak vysoké nároky nedávám, stačí mi být umístěný v TOP 300.. s tím monkem to bude docela leháro ne? :)

Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Unbroken » 17.10.2016, 10:04 hod.

Osobně uvažuji nad monkem , nebo crusaderem.
Vybírám postavu tak aby set z odměny k něčemu byly. A aby to byla postava , která dokáže solidně solovat a hlavně rychle solovat.

Barba ne , naprosto sem alergický na leapbarbary, který skáčou x minut jako kkt, aby trash mobkám sebraly 20%. Skoro bych řek ,že barbar bývá s pugem ten nejhorší demage. WIz nebo DH demage maj solidní , ale na solo je aktuálně moc nevidím.

Za mě tedy monka, ale je to jen názor.

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od wert » 17.10.2016, 11:37 hod.

Skákací barbar že má špatnou damage? Tak to bude asi tím, že s ním někdo neumí hrát. Já bych řek, že je to jeden z nejlepších killerů.

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Bambinot » 17.10.2016, 12:20 hod.

Klokan patří IMHO mezi TOP3 buildy sice je z těch 3 nejslabší, ale že by dával málo dmg rozhodně říct nemůžu a i v GR90+ sem s ním stále dost platnej >:D
... na minulé sezóně jsem s ním skončil v TOP100 (nejvýše rank 57 a konec rank 77) 8-) ... pokud pojedu S8 kvůli záložce tak opět s barbarem ... nejdřív HOTA a pak klokan 8-)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Glimmer Man » 17.10.2016, 13:02 hod.

Bambinot: Myslím, že TOP 3, je trochu přestřelený... ;)

Koukeš-li na sezónu a top výsledky, tak nejlepší výsledky jsou tyto:

Wizard: 103
Monk: 100
Witch Doctor, Crusader: 99
Demon Hunter: 98
Barbarian: 97

Z toho je patrný, že barbaři jsou na tom celkově momentálně nejhůř. A ještě se dá vykoukat, že top barbaři používaj reakor + immortal king set.

Takže klokan určitě nepatří mezi top 3. Je to ale hodně dobrej a silnej build. Škoda, že's to pustil a neuhrál TOP 50. 8-)

Nicméně se jim podařilo tak nějak smazal rozdíly mezi postavama, který už nejsou tak markantní. Sice mi zase není moc jasný, jak bych tak mohl s mojí chuděrou kouzelnici uhrát 103, ale budiž.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od firdecek » 17.10.2016, 13:14 hod.

Barb je dle mého názoru nejslabší DPS char, proto se taky v grupě vyskytuje v 99% pouze v support verzi. A solo LB také ukazují, že je barb nejníže. No někdo být poslední musí, že? :) Na druhou stranu, člověk chce i tu zábavnost. Cruse jsem hrál a je neskutečně těžký na gear. DH mě obecně nebere a Wizze bych i zkusil, nebýt toho šíleného ohňostroj-buildu (firebird), který prostě vypaluje oči na monitoru... takže mi zbývá Monk :)

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Bambinot » 17.10.2016, 13:25 hod.

TOP3 mysleno pouze barbar buildy ;)

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Glimmer Man » 17.10.2016, 13:28 hod.

Bambinot píše:TOP3 mysleno pouze barbar buildy ;)
No tak to jo... 8-)
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.10.2016, 14:15 hod.

firdecek píše:Cruse jsem hrál a je neskutečně těžký na gear.
A přesně takhle by to mělo být u každé postavy. Diablo bylo vždy o hledání gearu. A ne že se po prvním týdnu od startu sezony nabere vše potřebné a pak se už jen hledá, co by člověka o 1% boostlo. Gear vlastně člověk z 80% získá ve městě :-| A pak se z toho stane jen nudnej hon na co nejvyšší PL proloženej GR, který mají z 80% tak tragický mapy, že se čeká jen na dream rift.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od pan HU » 17.10.2016, 15:06 hod.

Tak tak, kompletního LoN Cruse jsem doskládal komplet až v sobotu z truhly na non-S :D A musím říct, že na farmu v riftech nebo na bounties je to díky rychlosti asi bezkonkurenční postava co jsem kdy hrál.

Jinak teda jen tak zkusmo si teď dávám DH z 0 na 70 a jen se ujišťuju v tom, že tuhle postavu v ruce opravdu nemám ...strašná lama jsem s DH :{
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od firdecek » 17.10.2016, 16:13 hod.

No mě nevadí hledat ty ancient itemy, ale hledat správnou kombinaci primary atributů s tím, že MUSÍŠ mít zároveň i Thorn secondary affix, to už je opravdu pro otrlé. Hrál jsem cruse tuším v S5 a po 100h hraní jsem se blížil cca nějakému hratelnému gearu (viz můj profil) :) A poznámka o tom, že gear získáváš ve měste je naprosto přesná - v podstatě Kadala+kostka teď suplují Auction house :)

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od vavik » 17.10.2016, 17:31 hod.

firdecek píše:No mě nevadí hledat ty ancient itemy, ale hledat správnou kombinaci primary atributů s tím, že MUSÍŠ mít zároveň i Thorn secondary affix, to už je opravdu pro otrlé.
souhlasím, že kromě ancient verze najít ještě thorn affix navíc je pro otrlé, ale mě tohle hledání prostě baví :) taky mi vadí, že člověk najde použitelný gear na T13 speedfarmu za pár dnů, pak se ze hry stává stereotyp a hledání boostu o 1% není zábavné

v předminulé sezóně jsem postavil LoN barba a ta radost byla neskutečná, monstra s ním padaly jak hrušky :twisted: škoda, že myšlenka LoN setu je nedotažená - proč díky hledání ancient věcí s určitými vlastnostmi jsme si nakonec nemohli zvolit z většího počtu skillů, které se jinak nepoužívají? LoN by zajistil dostatečný dmg a hráči by mohli stavět zábavné buildy podle sebe

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od firdecek » 17.10.2016, 18:38 hod.

vavik píše:škoda, že myšlenka LoN setu je nedotažená - proč díky hledání ancient věcí s určitými vlastnostmi jsme si nakonec nemohli zvolit z většího počtu skillů, které se jinak nepoužívají? LoN by zajistil dostatečný dmg a hráči by mohli stavět zábavné buildy podle sebe
Vždycky po nějakém čase se najde nejvíce optimální build a všichni ho začnou kopírovat. Je jedno, jestli je založen na LoN nebo na setových bonusech. Bohužel, to je daň za rychlý internet a Twitch :-| Za doby D1 si prostě každý musel nějak poradit sám :)

Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Unbroken » 18.10.2016, 07:55 hod.

firdecek píše: Za doby D1 si prostě každý musel nějak poradit sám :)
No tak s D1 to má být vtip ? To bych vůbec nesrovnával, tam nějaký pokročilí buildy nebyly. Tam se nemusel řešit proc, cd, % na tohle ,nebo na támhleto. Byla to prakticky jen honba za "Obsidian ring of zodiac" a "mesršmitem" .

Uživatelský avatar
Unbroken
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unbroken#2567

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Unbroken » 18.10.2016, 08:23 hod.

wert píše:Skákací barbar že má špatnou damage? Tak to bude asi tím, že s ním někdo neumí hrát. Já bych řek, že je to jeden z nejlepších killerů.
Ano má z mého pohledu má Laep barb špatnou DMG, protože je ho jde hrát i s blbýma itemy a má velký surv potenciál. Do nějaké normální party na rifty na čas to opravdu nebývá dobrý. Prostě nejen já nechci v normálním riftu trávit 10 a víc minut. Pokud to někdo cce pižlat xx minut prosim sle aď se nediví že dostane kick nebo leavujejou lidi z party.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Glimmer Man » 18.10.2016, 08:56 hod.

Unbroken píše: Ano má z mého pohledu má Laep barb špatnou DMG, protože je ho jde hrát i s blbýma itemy a má velký surv potenciál. Do nějaké normální party na rifty na čas to opravdu nebývá dobrý. Prostě nejen já nechci v normálním riftu trávit 10 a víc minut. Pokud to někdo cce pižlat xx minut prosim sle aď se nediví že dostane kick nebo leavujejou lidi z party.
To se mýlíš. Skákací barbar je velice mobilní, aniž by tomu něco obětoval. Čili je rychlej na přesuny "by design". A navíc se nikde nezasekne. Takže nemá problém zvládat časovky o nic hůř, než ostatní.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Nová postava na S8 - koho pojedete?

Příspěvek od Ksinbad » 18.10.2016, 09:38 hod.

Tak já osobně opět sezónu vynechám, protože nepřináší nic nového, co by mě motivovalo ji hrát. Byl bych rád, kdyby Blizzard přišel s novým patchem, který by přinesl především nové legendární sety. Strašně rád bych si zahrál například za cold wiz nebo throw barb build. Je trochu divné, že udělali u wiz tak silný fire set a na cold set a skilly se vykašlali, a přitom například cold hydra, blizard, ray of frost nebo frozen orb mají velký herní a zábavný potenciál. Rozhodně bych nebyl jediný, kdo by to tak chtěl hrát, jen kdyby to šlo aspoň na trochu slušné úrovni. Něco takového by mě určitě přesvědčilo, abych začal hrál sezónu.

Už jen pár dní zbývá do Blizzconu, kde se rozhodne o osudu této hry. Ohledně Blizzconu jsem trochu skeptický, přesto doufám, že se Blizzard bude v D3 ještě hrabat, aby narušil její stereotyp a aspoň na chvíli prodloužil zájem většího počtu hráčů tuto hru hrát.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“