Oslavy Blizzconu 2016

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825
Oslavy Blizzconu 2016

Příspěvek od Glimmer Man » 07.11.2016, 07:55 hod.

Udělali mi na Blizzconu radost... v mnoha směrech.

Remake D1 do D3 je jasný signál, že D4 hodně dlouho nebude a jestli vůbec. Vypadá to, že D3 bude něco jako WoW, který se bude jen rozvíjet a rozšiřovat. Mě to vyhovuje. Jako herní věc, nevím, jestli to ocením, ale určitě si to oběhnu a prozkoumám. Ale zvolili to chytře, že to bude jenom časově omezený, takže s tím nebudou prudit pořád. Příjmený zpestření, proč ne.

Nekromancer - to se těším. Problém bude akorát při první sezóně potkat jinou postavu. :-)

Armory
Super věc. Konec otravnýho přenastavování na jinej build nebo nutnosti mít dvě postavy. Když si představím, jak jsem měl dvě mnišky, a neustále vyndávat gemy, měnit postavy, kvůli něčemu zapomenutýmu zase přepínat zpátky, přehodit cokoliv, a zase zpátky... SUPER vylepšení vymysleli. Jen doufám, že to vychytaj a nevznikne chaos s tím, kam se sundaný věci uloží.

Bavící lahvičky u Myriam
To je dobrý nápad. Kdo chce nějakou barvu, stejně si ji opatří a nemá pointu zdržovat obíháním prodejců a čekáním, kterej ji bude mít v nabídce jako první. A pokud mi to u Myriam ještě hodí náhled, jak to bude vypadat pod novou barvou, tak to ještě druhý palec nahoru.

Konec matroše v inventáři
Jak někdo v hale vykřiknul "Thank you", když tohle oznamovali, tak to asi mluví za všechno. O trochu víc místa v inventáři i truhle a hlavně, lepší organizace. Z toho mám radost. Dobře vymysleli taky propojení s kostkou, kdy se jedním klikem u receptu kostka automaticky naplní potřebným matrošem.

Změny v GR
Vylepšeným generováním GR mě taky potěšili. Je to na dobré cestě, jak omezit vliv rybaření a na úspěšnost. Samozřejmě pořád bude faktor štěstí hrát svojí roli, ale pravděpodobnost bude úplně jinde.

Challenge Rifts
O tomhle nevím, co si myslet. Je to zajímavá myšlenka a určitě asi i dobrej nápad. Bude to dovedností soutěž, kdy má každej stejnou šanci. Nebude rozhodovat štěstí v dropu, nebo paragony, ale pouze schopnost zahrát lépe. To je zajímavý. Ale co mě zaráží je to, pro kolik hráčů to reálně bude. Jestli to jen nebude zábava pro pár nejšikovnějších profíků, zatímco my obyčejní causalové brzy pochopíme, že nemáme šanci. Druhá věc - co když hraju sezónu třeba za DH a budu hrát třeba UE multishot build, zatímco challenge rift bude za crusadera. Proč bych to měl hrát? Proč mě bude lákat hrát jinou postavu a nějaký cizí build? A za třetí - trochu to popírá Diablo, kdy si šperkuju postavičku, hledám a snažím se, abych byl lepší. A najednou budu hrát cizí postavu. Ohledně tohodle jsem zatím zvědavý, jak to dopadne.

Ostatní věci taky vítám s nadšením a těším se. Není nic, co by mě zklamalo. :D :D :D
Naposledy upravil(a) Glimmer Man dne 08.11.2016, 08:53 hod., celkem upraveno 1 x.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Still-Alive » 07.11.2016, 08:20 hod.

Já doufám, že se to kromě matroše, bude týkat taky gemů :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od HELLERcz » 07.11.2016, 08:23 hod.

Glimmer: chtěl bych se vrátit v čase a mít znova taky takovou radost ze hry, jako ty teď :)
Obrázek

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od pns » 07.11.2016, 08:34 hod.

Nekromancer - to se těším.
jen takova mala drobnost, podivejte se na gameplay nekro a ostatních postav z d3, jestli tam neuvidíte nejakou tu podobnost... chápu, ze to nekterym lidem staci, je to barevne, hybe se to, občas to i promluvi, ale pro me je to jen další ukázka jak ubohy ted blizz je a v budoucnu bude... proc asi udelali "remake" d1 a ne i d2 :wave: proste blizzcon ukazal kam blizz smeruje a dokud někdo nevymysli nejakou "novou malou zajimavou gamesu" aby ji blizz vyhypoval(vykrad), tak nic nového od blizz nebude(snad si nemyslite ze napr. ow je puvodni myslenka blizz)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od dawemorraless » 07.11.2016, 08:37 hod.

Heller.... to víš no nováčci :green: taky nás to bavilo po roce hraní :lol:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od hulkxxxl » 07.11.2016, 08:56 hod.

i veteráni se těší :D

jasně že každej bude hrát nekra to je jasný koupím si to přece proto abych si zahrál novou postavu, těším se z armory, snad bude stačit to mít v truhle a bude si to pamatovat že tenhle kousek chci nasadit (ideální by bylo kdyby to bylo uložený v tý krabici a bylo místo v truhle že), těším se na vylepšennou hustotu monster, těším se na gem do helmy z eventu (ale budeme na něj skoro rok čekat?)

vylepšené legendy nějak neuchválity, jsem zvědavej na ten rift snad bude i nějaká odměna a ne jen e-kláda, aspoň matroš z bounty by se hodil

jsem rád že neudělali zase nějaký totální výmaz všeho co bylo
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Glimmer Man » 07.11.2016, 08:58 hod.

Still-Alive píše:Já doufám, že se to kromě matroše, bude týkat taky gemů :)
Gemů ne, protože ty potřebuješ uchopit a někam je vložit. Kdežto matroš jsi nikdy nepotřeboval nikam dávat, kromě kostky.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Glimmer Man » 07.11.2016, 09:05 hod.

hulkxxxl píše:i veteráni se těší :D

jasně že každej bude hrát nekra to je jasný koupím si to přece proto abych si zahrál novou postavu, těším se z armory, snad bude stačit to mít v truhle a bude si to pamatovat že tenhle kousek chci nasadit (ideální by bylo kdyby to bylo uložený v tý krabici a bylo místo v truhle že), těším se na vylepšennou hustotu monster, těším se na gem do helmy z eventu (ale budeme na něj skoro rok čekat?)

vylepšené legendy nějak neuchválity, jsem zvědavej na ten rift snad bude i nějaká odměna a ne jen e-kláda, aspoň matroš z bounty by se hodil

jsem rád že neudělali zase nějaký totální výmaz všeho co bylo
Armory: prej to ještě budou vymejšlet, proto to nebude už teď v lednu ve 2.4.3, ale až pozdějc. Ale prej bude volba, jestli chci svléknutý věci dát přesně na místo těch nově oblečených a nebo do inventáře. Kousky si to bude pamatovat a gemy taky. Pokud budeš mít víc stejnejch gemů, tak to nasadí ten nejvyšší lvl. Možná bude zrada, když něco vyměníš a v armory si to neaktualizuješ... Uvidíme. Rozhodně super věc. Vyřeší se tím i to, že někdo má málo slotů na postavy. Takhle ti bude stačit jedna postava na 5 buildů. Fakt bomba.

Gem do helmy nevím co si myslet. Získat půjde už ve 2.4.3, jak jsem pochopil, ale pro nás na sezóně to bude k ničemu. Ale jak jsem koukal na jeho vlastnosti, tak to žádnej odvar nebude, ten gem.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Glimmer Man » 07.11.2016, 09:06 hod.

HELLERcz píše:Glimmer: chtěl bych se vrátit v čase a mít znova taky takovou radost ze hry, jako ty teď :)
Holt musíš jít o hru dál...
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Javurek » 07.11.2016, 09:12 hod.

Což o to, věci co ukázali jsou pro hráče dobré, jenže lidé čekali daleko víc. Tohle jsou skoro jen kosmetické změny.

Ty barvy potěšili, vždy jsem chtěl černou a musel jsem jí shánět až buh vi kde :)

Co se týče těch challenge rifts, nějak si vůbec nedokážu představit že by to někoho mohlo bavit, ale třeba se pletu.

To co udělali pro D1 má do remaku hodně daleko podle toho co jsem viděl, spíš to bude takovej delší Rift :) Pokud tam narvou hodně Lore věcí a mini questů třeba to tak hrozné nebude, uvidíme no.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Glimmer Man » 07.11.2016, 10:02 hod.

pns píše:
Nekromancer - to se těším.
jen takova mala drobnost, podivejte se na gameplay nekro a ostatních postav z d3, jestli tam neuvidíte nejakou tu podobnost... chápu, ze to nekterym lidem staci, je to barevne, hybe se to, občas to i promluvi, ale pro me je to jen další ukázka jak ubohy ted blizz je a v budoucnu bude... proc asi udelali "remake" d1 a ne i d2 :wave: proste blizzcon ukazal kam blizz smeruje a dokud někdo nevymysli nejakou "novou malou zajimavou gamesu" aby ji blizz vyhypoval(vykrad), tak nic nového od blizz nebude(snad si nemyslite ze napr. ow je puvodni myslenka blizz)
... For I wield the power they cannot. >:D >:D >:D >:D
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Ksinbad » 07.11.2016, 10:04 hod.

Glimmer Man se tu rozepsal jak je spokojený a přitom Blizzard slíbil jen jednu relevantní věc, kterou je necromancer. Žádný datadisk k D3, žádná D4, žádná nová hra - naprostý nic a kulový k tomu, a přesto se najde někdo tak spokojený omg.

Všechny ty kosmetické úpravy, petové i například ta transformace D1 do D3 jsou věci, které hratelnost stereotypní D3 rozhodně neoživí. Čekal jsem od nich datadisk nebo nějaký monstrózní patch (nejlépe obojí), který by překopal hru nebo aspoň přípravu velkého množství nových legendárek a setovek a vylepšování těch starých, ale nic z toho nebylo.

Ještě k tomu necromancerovi, strašně mi štve, že to vyjde jako placené DLC (než to sem nějaký mamlas napíše, tak si nestěžuji, že bych na to neměl, ale na to, že Blizzard sliboval po zrušení AH, že nikdy k něčemu takovému nepřistoupí). Já vím, že to dělají i jiné společnosti, ale vždy jsem byl proti takové strategii. No ještě se neví kolik to bude přesně stát, ale jedna nová postava by podle mě neměla stát 2/3 ceny celé D3, jenže tak na 90% to tak bude.

Také prezentace toho necromancera byla otřesná. Podle mě to vytvořili asi tak 3 dni před Blizzconem a téměř vše okopírovali z D2. Tomu nasvědčuje i fakt, že to DLC slíbili až koncem roku 2017, já to vidím s jejich přístupem možná až na rok 2018. Ty jejich odpovědi na otázky také stáli za to, jen samé ne, nevíme, zkusíme zjistit, podíváme se na to, neplánujeme to a děkujeme všem, že jste přišli. Ten Blizzcon byl naprosto zbytečný, stačila normální krátká zpráva, že chystají placený DLC s necormancerem, protože to ostatní bych se styděl s nějakou slávou oznamovat.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Glimmer Man » 07.11.2016, 10:35 hod.

Ksinbad:

Mě se nedávno vybavila dávná vzpomínka - kdy mělo vyjít D3, tak tvůrci řekli, že tam nebudou všechny starý známý postavy, ale jen některý a zbytek budou nový. A pak řekli, že to nechávaj otevřený a že jednou, když to bude chybět, tak tu postavu přidaj. No a to se podle mě teďka stane.

A nebude to placenej bonus, kterej ti pomůže být lepší, ale placenej obsah navíc. Jestli to daj za 20 € a prodaj toho 20 miliónů kopií, tak maj zase vyděláno na pár let. Proč ne.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Bambinot » 07.11.2016, 10:48 hod.

Mě největší radost udělali drobné změny týkající se ulehčení kraftění, armory (za tyhle 2 věci největší díky Blizu) :love: ... dále nové mapy a samozřejmě Necromancer ... a velkou radost mám z toho, že se nic zásadního nemění, mě D3 systém gameplaye atd naprosto vyhovuje >:D 8-)

... D1 i D2 jsem hrál a jednoznačně tvrdím, že D3 je nejlepší z těchto her (v souvislosti s dobou kdy hry vyšli mě nejvíce asi bavilo D1), takže velice vítám i ohlášený "remake" D1 >:D

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Glimmer Man » 07.11.2016, 11:11 hod.

Bambinot píše:mě D3 systém gameplaye atd naprosto vyhovuje >:D 8-)
Přesně tak... rozšiřovat, ladit, vychytávat... hlavně nepřekopávat. Volantem to fakt ovládat nechci.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od HELLERcz » 07.11.2016, 12:53 hod.

Glimmer: njn holt je to tak, ale já se tam sem tam vracím :) až tak to nejde vypustit úplně :) jen věnuju větší část jinde, jak říkáš.
Obrázek

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od bleptys » 07.11.2016, 14:24 hod.

A úprava chat okna bude taky? Rád bych vypnul nebo úplně bokem dal ty upozornění na elity a podobně. Se mi to tam spamuje, že mi kolikrát uniknou nějaké zprávy.
Jinak jsem naprosto spokojen se vším co dodají do hry!
NEKROMAMCER v D3 to je úplná bomba!!! Děkuji blizzarde!
CZSK Komunita

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Glimmer Man » 07.11.2016, 14:28 hod.

bleptys píše:A úprava chat okna bude taky? Rád bych vypnul nebo úplně bokem dal ty upozornění na elity a podobně. Se mi to tam spamuje, že mi kolikrát uniknou nějaké zprávy.
Jinak jsem naprosto spokojen se vším co dodají do hry!
NEKROMAMCER v D3 to je úplná bomba!!! Děkuji blizzarde!
Zkus si projít nastavení, ono se dá spousta věcí vypnout ze zobrazování.

Mě by se hodilo, aby to nereagovalo na najetí myši, páč někdy ve hře najedu a ono se mi to rozbalí a pak mi to roluje místo toho, aby postavička někam chodila, protože používám force move na kolečku myši.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Uživatelský avatar
Bassmann
Fallen Shaman
Příspěvky:53
BattleTag:Yerzy#2483

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Bassmann » 07.11.2016, 16:11 hod.

Glimmer Man píše: Konec matroše v inventáři
Jak někdo v hale vykřiknul "Thank you", když tohle oznamovali, tak to asi mluví za všechno. O trochu víc místa v inventáři i truhle a hlavně, lepší organizace. Z toho mám radost. Dobře vymysleli taky propojení s kostkou, kdy se jedním klikem u receptu kostka automaticky naplní potřebným matrošem.
No, mně se to taky líbí, ale jak jsem viděl nějaké obrázky, tak do kostky se nalije veškerý materiál, který bude člověk mít. Tzn. například 7 850 death breathů, nebo 3 524 forgotten soulů atd. A odečte se vždy příslušné množství, tj. 25 nebo 50 apod. Jenže mně se už několikrát stalo, že mi milá kostička sežrala všechen materiál, který jsem do ní dal, nikoli jen dané potřebné množství. Takže při představě, že mi kostka sežere najednou 15 000 forgotten soulů a budu mít kulové, mi jde mráz po zádech. Tak doufám, že to ještě vychytají, když s tím hodlají přijít až v průběhu příštího roku.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Diablo 3 FANS - novinky z Blizzconu (komentáře)

Příspěvek od Relic » 07.11.2016, 16:49 hod.

Konecne vymysleli ten armor 4 buildy ked to urobia dobre tak je to este lepsie ako dalsi slot na postavu dufam ze to zmaknu. remake D1 no neviem to ma nejako netaha je to take stare smiesne ale uvidim ked si to zahram. Necromancer konecne...bezkonkurencna bomba hram vacsinou WD teraz budem NEcra :) mna diablo bavi, pacia sa mi vsetky nove veci a je toho naozaj dost, keby ma nebavilo tak tu vobec nestracam cas. A vsetci ti co su nespokojni si nic kupovat nemusia.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“