2.4.3 - Patch notes

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890
Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od witekcz » 10.11.2016, 19:28 hod.

hulkxxxl píše:btw má někdo zájem o překlad? můžu se do toho pustit jak budu mít chvilku
Pošli mi to do mejlu. Písnu ti na G+
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od witekcz » 10.11.2016, 19:30 hod.

Psychotoxic píše:...Ok prebraté úrovne z D3, rovnako tak prebraté skilly a char z D2 za toto by som byť nimi si nedovolil pýtať viac ako 5 eur...
Darkening bude zadarmo a dostupný každoročně pouze v lednu.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od firdecek » 10.11.2016, 21:43 hod.

Četli jste někdo na comáckém diablofan datamined informace? Je tam nový recept do kostky - Infuse legendary power. Vypadá to, že by bylo možné v budoucnu přesouvat legendary power na jiné předměty? Anebo co by ten Infuse mohl znamenat jinak? :)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od dawemorraless » 10.11.2016, 22:34 hod.

Firdecek...vypadá to tak tzn další zjednodušení? Možná by to nakoplo diverzitu buildů ale co je op ted by bylo nejspíš víc :lol:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od firdecek » 10.11.2016, 22:43 hod.

no jestli už bys opravdu mohl předělávat legendární power z předmětu na předmět, tak by asi bylo možné mít DH, který má lege power určenou pro sekeru, na své kuši. Byl by to docela bordel no :) Jsem zvědavý, co z toho bude nakonec.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od dawemorraless » 10.11.2016, 22:50 hod.

Tipuju že to pujde házet na setovky co máš na sobě což by asi nebylo špatný.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od witekcz » 11.11.2016, 08:08 hod.

Nemůže to znamenat, že dáš legendary power na věc, která standartně legendary power nemá?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
wert
Wraith
Příspěvky:176
BattleTag:Scavenger#2939

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od wert » 11.11.2016, 08:11 hod.

To by bylo docela zajímavý, třeba přidat generátor monkovi na Shenlongy bonus z Oathkeeperu, a na belt z bonus Wrath Hunteru :) . To by byl slušnej mazec. Ale tak to asi nebude, to by byla přímo revoluce.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od witekcz » 11.11.2016, 08:34 hod.

Chápu to tak, že ti padne ultimátní áčko. Nebo si ukoveš něco u kováře. Zbraň, top staty, ale smůla, že nemá legendary power. Dojdeš do kostky a legendary power "naliješ" do předmětu. Taková dvoucestná Kanai's cube. Budeš moct extrahovat legendary power, ale i dávat sílu věcem, které ju nemají.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od hulkxxxl » 11.11.2016, 10:00 hod.

to by bylo super, protože by předměty bez lp nešly rovnou na soul, a zároveň by byla vyšší šance mít "pěknej" roll, hlavně u charů kde hledám 100% vlastnosti vč sekundárek že (thorn barb, crus atd...)
Obrázek Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od firdecek » 11.11.2016, 14:37 hod.

No bylo by to super, ale bohužel by to ještě více zkrátilo dobu budování dobrého charu - třeba teď postavit dobrý LoN build je na 100h a víc. s touto featurou to bude mít brzy každý... Vše má plus i mínus. Nejsem proti tomu, ale obávám se, že až tak volné to nebude. Optimalizovat balanc postav a buildů by pak byla ještě větší noční můra než teď :)

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Ksinbad » 11.11.2016, 19:27 hod.

Pamatuje tady někdo, jak se v roce 2012 farmil na nejtěžší obtížnost inferno konec prvního aktu a jak byl začátek druhého aktu neskutečně těžký zvláště díky těm vosám? Konec roku 2012 a rok 2013, kdy ještě fungoval aukční dům byli nejlepším obdobím pro D3. V té době bylo D3 výzva, zábava a ještě se v ní dali vydělat reálné peníze. Kdo si koupil hru až po roce 2014, tak o hodně přišel.

Nikdy jsem nechápal ty kecy, které Blizzard později měl, že aukční dům byl omyl a že většina hráčů ho nechce. V té době jsem si uvědomil, že bez něj nastanou dvě varianty a to, že Blizzard zavede měsíční poplatky nebo přestane hru podporovat. Jenže Blizzard to udělal šalamounsky a vydal k D3 datadisk, ovšem tato událost jen na chvíli odvrátila ty dvě negativní možnosti (měsíční poplatky nebo nulová podpora). Jedno musím Blizzardu uznat, v roce 2014 a 2015 se ještě hodně snažil hru zlepšovat a inovovat, aby tím prodloužil její hratelnost a zábavnost. V letošním roce ovšem už došlo na má slova a výsledkem je nulová podpora.

Patch 2.4.3 je z velkých patchů absolutně a bezkonkurenčně nejubožejší patch, který Blizzard vydal od roku 2012. Vůbec by mi nevadilo, kdyby ho zrušili, protože hře nepřidává nic, co by zvedlo její hratelnost.

Jak tady někdo může kritizovat hlášky D3 je mrtvá hra a označovat je jako nenávistné (Glimmer man a spol). Vždyť jde jen o konstatování faktu, Blizzard naprosto jasně stáhl svou podporu D3 (je mu šumafuk kolik lidí hraje D3, protože z toho nemá peníze a více hráčů jen zatěžuje servry, jejichž údržba není zadarmo).

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od witekcz » 11.11.2016, 20:16 hod.

Hra je mrtvá, tak to musím napsat do každého topicu. Nejlíp opakovaně... Tak proč tu hru ještě hraješ?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Ksinbad » 11.11.2016, 23:57 hod.

witekcz

Hraji ji jen jednou týdně a končím tak po půl hodině, po který si vždy uvědomím, jak je teď ta hra hrozná a stereotypní a na dále bude hrozná a stereotypní dokud a to je otázka s tím něco neudělají.

To nemusíš, ale co takhle zpracovat nějaký článek o tom, jaký byl Blizzcon z hlediska očekávání hráčů průšvih a jak reaguje Blizzard na kritiku hráčů nebo spíše nereaguje. Není nějaké vyjádření Blizzardu o tom jakým způsobem bude hru v budoucnu zlepšovat a podporovat (nebo spíše nepodporovat)? Takové věci by mi zajímali. Není přeci možné, aby Blizzardu ten Blizzcon jen tak bez žádné kritiky prošel. Zajímalo by mi například jaký na to má názor většina hráčů v USA? Hru hraje čím dál méně lidí, bude s tím Blizzard něco dělat? Všímá si Blizzard kritiky hráčů na svých webových stránkách?

Jako moderátor těchto stránek by jsi měl být objektivní a zpracovat i článek, který odráží současnou realitu Blizzardu a jeho her a ne se tvářit, že je všechno v pořádku a žádná kritika hry od hráčů neexistuje. Uvědom si, že tentokrát nejde o kritiku pár nespokojenců, ale o kritiku velké hráčské obce.

Uživatelský avatar
Glimmer Man
Doom Knight
Příspěvky:558
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GlimmerMan#2825

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Glimmer Man » 12.11.2016, 00:06 hod.

Ksinbad: evidentně jsi se křápnul do šišky, protože sis asi nevšimnul, že jsi na stránkách pro fanoušky diabla.

Pokud každou chvíli zapínáš diablo jen proto, aby ses znova a znova přesvědčil, že stojí za prd, a proto o tom musíš pokaždý podat zprávu fanouškům diabla, tak se nech odborně vyšetřit.

Hezký víkend.
S11 - těším se... necromantský žebříček čeká, až do něj vyreju svoje jméno :-)

Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Glim ... o/84033455

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Ksinbad » 12.11.2016, 00:35 hod.

Glimmer Man

A fanouškům se vždy musí vše líbit? Nech se vyšetřit sám. Já tu kritizuji Blizzcon a D3, protože se mi nelíbí kam tu hru přivedli a nevidím nic špatného na tom, aby se zpracoval i nějaký článek, který by odrážel současnou situaci.

Sranda je, že mě jako fanouškovi vadí současný přístup Blizzardu ke svým hrám a Glimmer manovi zase to, že jsem si dovolil na to upozornit na fanouškovských stránkách.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Relic » 12.11.2016, 07:11 hod.

Ksinbad: pises tu somariny diablo je mrtve uz to pochop :) patch 2,4,3 priniesol toho az moc vela by som povedal ze viac ako ine. A ja si velmi dobre pamatam diablo od zaciatku aj tu obtiaznost aj AH a mozem ti povedat ze tu trepes :) daj si otazku preco sa zaoberas s tym co ta hneva a co sa ti nepaci scim nie si spokojny? nam sa to paci sme radi ze aj po tolkychh rokoch stale nieco menia pridavaju a stale nas to bavi takto hrame. Ale ty si to zapinas a rozculujes sa nehanbis sa? :D

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od witekcz » 12.11.2016, 07:16 hod.

@Ksinbad - Ono je sice hezký, že ti to vadí. Ale že svýma negativistickýma kecama o mrtvosti hry doslova (a teď si nebudu brát okolky) zasereš každej topic a spustíš flame, to vadí nám. Nedělám si iluze o tom, že jinde už bys měl dávno ban.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od Ksinbad » 12.11.2016, 08:34 hod.

witekcz

Stačilo mi odpovědět, že žádný objektivní článek o Blizzconu a celkové spokojenosti s ním a D3 tady nebude. Je to škoda, protože by to tady možná zajímalo více lidí, kteří třeba úplně nechápou, proč Blizzard pomocí patchů nadále nechce rozvíjet D3.

Relic

Patch 2.4.3 toho přinesl více než jiné patche??? Opravdu si to myslíš? Jestli jo, tak mi dva si nikdy neporozumíme.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: 2.4.3 - Patch notes

Příspěvek od witekcz » 12.11.2016, 09:36 hod.

@Ksinbad - Proč bych to dělal? Aby ses do komentářů nasáčkoval ty a pár tobě podobných a dokola tam opakovali jak je Diablo mrtvé a nic ho nespasí? Aby to vypadalo jako komentářová žumpa na novinkách? Jestli se chceš rochnit ve sra******, jdi na Reddit nebo oficiální fóra.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“