Level

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
drres
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Level

Příspěvek od drres » 13.02.2017, 09:21 hod.

Zdravim, měl bych pár dotazů a předem se omlouvám jestli to tady už někde je, jsem nováček.
1 - Hraju teprve akt 1, ale už mám level 20 - je to normální? Na youtube jsem sledoval video a po dohrání celé hry měl hráč level 32 - 33.
2 - Hra mi připadá směšně jednoduchá, na obtížnost nomal. Nechci si dát větší obtížnost, protože pak je tam bonus k XP. Budou další akty trochu obtížnější?
Hraju za Barbara a zkoušel jsem i Wizarda.
Děkuji za odpovědi.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Level

Příspěvek od wirgie » 13.02.2017, 16:44 hod.

1. Mam boty c. 8 a kamos nosi desitky. Je to normalni? :D
Ano je.
2. Rad koukam na filmy, ale nechci chodit do kina, protoze bych si to vic uzil :D
Obtiznost hry se stupnuje, ovsem na normal necekej velke zvraty

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Level

Příspěvek od Bambinot » 14.02.2017, 09:15 hod.

drres píše:Zdravim, měl bych pár dotazů a předem se omlouvám jestli to tady už někde je, jsem nováček.
1 - Hraju teprve akt 1, ale už mám level 20 - je to normální? Na youtube jsem sledoval video a po dohrání celé hry měl hráč level 32 - 33.
2 - Hra mi připadá směšně jednoduchá, na obtížnost nomal. Nechci si dát větší obtížnost, protože pak je tam bonus k XP. Budou další akty trochu obtížnější?
Hraju za Barbara a zkoušel jsem i Wizarda.
Děkuji za odpovědi.
... ad 2 tak hra ti připadá směšně jednoduchá, ale nechceš si dát větší obtížnost >:roll: ... jen pro tvojí představu max level je 70, ale po něm se vylepšuje paragon level a ten nemá strop, bonus k XP na pozdějších úrovních (teď je max torment 13) je potřeba 8-)

drres
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Level

Příspěvek od drres » 14.02.2017, 14:32 hod.

Na normal obtížnost je hra hodně snadná, ale mě jde spíš o to, že se mi zdá že jsem už v první aktu hodně přelevelovanej. Lets play na you tube, a je jedno za jakou postavu ukazuje, že po dohrání všech čtyř aktu by měla mít postava level něco kolem 32 - 33, právě teď se blížím ke konci 1 aktu a mám už level 26.
Větší obtížnost bych si nastavil, ale jde o to jak už jsem psal, že pak je tam bonus k XP, což samozřejmě nepotřebuju. Je ale možné, že ten "lets play" byl starý a teď je to jinak, proto sem píšu.

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Level

Příspěvek od Bambinot » 14.02.2017, 14:44 hod.

drres píše:Na normal obtížnost je hra hodně snadná, ale mě jde spíš o to, že se mi zdá že jsem už v první aktu hodně přelevelovanej. Lets play na you tube, a je jedno za jakou postavu ukazuje, že po dohrání všech čtyř aktu by měla mít postava level něco kolem 32 - 33, právě teď se blížím ke konci 1 aktu a mám už level 26.
Větší obtížnost bych si nastavil, ale jde o to jak už jsem psal, že pak je tam bonus k XP, což samozřejmě nepotřebuju. Je ale možné, že ten "lets play" byl starý a teď je to jinak, proto sem píšu.
Nezlob se na mě, ale jsi úplně mimo 8-) ... teprve od levelu 70 tě hra pustí do greater riftu ... kampaň se víceméně nehraje vůbec, tu si projdeš jen párkrát a pak se hraje hlavně nephalem a greater ritfy a bounties ... obtížností je více jak už jsem psal a nejlepší drop itemů je samozřejmě na nejvyšší obtížnost

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Level

Příspěvek od Relic » 14.02.2017, 20:22 hod.

prelevelovany :D

ja mam auto a jazdim na 3 rychlostnom stupni mam tam este 4 a 5 pojde auto na tyhchto stupnoch rychlejsie? :) pripada mi to strasne jednoduche preradit do stvorky ale neurobim to lebo pojdem rychlejsie a bude mi to menej zrat :D 4 a 5 su strasne predimenzovane ide tam auto velmi rychlo a to nechcem. skusal som aj kamosove auta tam maju tiez 4 a 5 dokonca aj 6 tak to uz je strasne prehnane :D tak ja si veselo jazdim na 3 a 100 km za hodinu tiez prejdem tak isto ako aj na 4 a 5 :D

no co mi na toto napisete :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Level

Příspěvek od dawemorraless » 14.02.2017, 21:53 hod.

Prostě si hru užij lvl nemá až tak význam důležitej je pak paragon. Prolítni si kampan pak stejně budeš hrát jen adventure mod. Něco najdeš tady a spousta infa na hlavní straně.
Relic píše:no co mi na toto napisete
že to je zbytečnej OT
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

drres
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Level

Příspěvek od drres » 15.02.2017, 11:21 hod.

Uz jsem pochopil, ze hra je od doby kdy jsem videl to video predelana. Ten vysoky level me proste zarazel. Jak uz jsem psal jsem novacek. Ted je jasne, ze v patem aktu bych si s lvelem 32 - 33 asi nezahral, a to je duvod toho rychleho levelovani. Chapu, ze tady jsou hraci kteri to hraji uz dlouho a maji to v maliku, ale to neni duvod psat sem treba to co napsal "Relic". V poradku i tak dekuji za odpovedi.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Level

Příspěvek od witekcz » 15.02.2017, 11:54 hod.

Vyřešeno. Zavírám.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Zamčeno

Zpět na „Obecně“