Recenze

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
snowpalmer
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Recenze

Příspěvek od snowpalmer » 23.03.2018, 10:41 hod.

Ahoj,

Uvažuju o koupení Diabla 3, ale chci se tady zeptat na vaše zkušenosti se hrou.Koukal jsem na internet, ale jsou tam samé nepotřebné recenze, které mi jsou k ničemu.

Chtěl bych se zeptat, proč bych tu hru měl nebo neměl koupit.Co je fajn, ale co vás na opak strašně štve.Hrál jsem Diablo 1,2 Lod i POE.

Díky moc

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Recenze

Příspěvek od HELLERcz » 23.03.2018, 12:05 hod.

No nevím nevím, chodí tady v současnosti 5 a půl chlapů ... z toho 5 vychvaluje POE a staré dobré Diablo 2 LOD ... a moc pozitivní kritiky na 3. díl tady nenajdeš.

Za mě, pokud hru miluješ, není co řešit. A jsi schopný překousnout všechny její neduhy. Nahráno mám tisíce hodin, baví mě to furt a stále, někdy dojde ponorka, dám si menší či delší pauzu a pak se k ní rád vracím. Nejlepší je, pokud je možnost hrát denně s člověkem, který má hru podobně rád.
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Recenze

Příspěvek od witekcz » 23.03.2018, 12:12 hod.

Pokud hledáš Hardcore grind, jako je v PoE nebo D2, tak tě D3 asi bavit nebude. Pokud si u hraní chceš vyčistit hlavu, užít si, pak je D3 ideální hra. Dobré je hrát sezóny, každé tři měsíce začínáš od začátku a hru si užiješ zas a znova a dá se v ní utopit stovky hodin.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Recenze

Příspěvek od dawemorraless » 23.03.2018, 12:56 hod.

Pokud máš rád Poe tak kup je to ten stejnej maglajz....v Poe akorát trvá dyl než se k hraní toho maglajzu dostaneš.

Momentálně hraju D3 HC T6 kampaň only a musím říct že si to neskutečně užívám a takový end game bych si představoval že by měl být.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Obecně“