Seznamka hráčů Diabla III

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Javurek » 21.08.2011, 15:06 hod.

Ne, opravdu se nejedná o seznamování osob opačného pohlaví přes Diablo III :D. V tomto tématu se chci věnovat všemu kolem toho jak plánujete hrát, hledání vhodných spoluhráčů pro to co chcete dělat, pvp, pve, rushe atd atd.

Osobně jsem za dobu hraní Diabla II poznal hrozně moc lidí, s kterými bych opravdu rád začal v partě od první chvíle Diabla III, bohužel je maximální množství členů v partě 4. Taky nevím jestli někdo bude mít zájem hrát zrovna se mnou .) Pokud nenajdu spoluhráče ze starých známých, tak zvolím plán B a začnu asi s kolegy z práce :)

Myslím že by se hodilo, kdyby zde lidé napsali jaký styl hry budou preferovat, zda hledají někoho do party a zjistili na sebe už dopředu nějaké kontakty. Pro ty co mají Starcraft 2 zaregistrovaný tak je tu možnost už se rovnou přidat na battle netu do přátel.

Takhle nějak bych si představoval pár základních údajů, které následní v dalším příspěvku uvede ke své osobě.

1)Budu hrát pouze single player nebo partě, případně obojí?
2)Preferuji hru se známými, lidmy z tohoto webu nebo se prostě připojím do nějaké hry a zahraju si s někým náhodně?
3)Jak často budu hrát PvP?(obas, aktivně, jen PvP...)
4)Jak hodně a zda vůbec budu používat Real Money Auction House(kupovat i prodávat, jen prodávat, občas, vůbec...)
5)Softcore nebo Hardcore(pouze SC, pouze HC, oboje, nejdřív SC pak HC...)
6)Jaký styl hry budu preferovat(pvp, pve, item farming...)
7)Mám nyní možnost si přidat někoho do přátel přes wow nebo Starcraft?(teprve až si koupím D3, mám jen BN2 účet, hraju SC2, WOW...)
8)Jakou hlavní postavu plánuji hrát nejdříve?A jakého pohlaví bude?(Wizard,Witch Doctor,Monk, Demon Hunter,Barbarian)
9)Jméno hlavní postavy nebo postav pod kterými na mě ve hře můžete narazit.
10)Kdy se budu vyskytovat v Diablu III a kolik hodin denně plánuji hrát?
11)Achievmenty(kašlu na ně, chci jich co nejvíce...)
12)Zde můžete uvést váš nick na Battle netu a ID(ne e-mail),Vaše ID vidíte když dáte add friend.
13)Další údaje které chcete uvést.

Kdo chce může se připojit a také napsat něco o sobě a stylu jak bude hrát.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Javurek » 21.08.2011, 15:06 hod.

1)Od začátku plánuji hrát v partě
2)Chci hrát s lidmy které už znám z D2, ale určitě se budu připojovat i do cizích her.
3)PvP chci hrát aktivně
4)Přes RMAH budu asi jen občas prodávat nějaké dražší věci. Ty nej věci si hodlám nechávat na svých postavách.
5)Určitě začnu nejdříve na softcore, ale plánuji hrát hodně i hardcore.
6)Všechny styly, lidi co mě znají, ví že item farming byla moje oblíbená činnost :)
7)Mám Starcraft 2, takže si můžu případně rovnou někoho přidat do přátel.
8)Chci začít za Wizarda. V Diablu II jsem hrál vždy za kouzelnici tak by mi přišlo divné hrát za kouzelníka :D, jinak postupem času chci hrát za všechny samozřejmě.
9)Ještě nevím , nějaká jména budu muset vymyslet. Wizardka bude asi Chloe, pak možná Barbarian Javurek :D
10)Záleží na tom jak budu vítížený reálným životem :D, většinou budu online asi později odpoledne.
11)Achievmenty chci mít všechny.
12)Nick javurek,ID 965, pod tím si mě můžete přidat.
13)jak už jsem psal v příspěvku výše, hledám lidi do party a na společné hraní. Mám SC2, takže si rovnou můžu někoho přidat a kldině můžem zahrát SC2. Jen upozorňuju že v tom moc dobrej nejsem .)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Konig » 21.08.2011, 15:18 hod.

Tak já odpovím jednou odpovědí na všechny otázky :D

Díky tomu, jak se Blizzard postavil k fanouškům, rozhodnutí jaké udělal ohledně D3 (nemožnost offline, automatické rozdělování skillů apd.), jsem se rozhodnul, že Diablo 3 kupovat a ani hrát rozhodně nebudu.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Pseudopes » 21.08.2011, 15:21 hod.

Neflamuj, když nechceš hrát, tak to napiš a tečka :)

1) Jak to půjde vašnosto :)
2) Se známými, už mám splašenýho kamaráda, ale řekl bych, že bychom mohli hrát i s někým více ;-)
3) PvP? Vzhledem k tomu, že jedu HC tak asi moc ne :-D Možná časem založím SC na PvP
4) RMAH opět - jedu HC, ne-e, možná pokud založím SC PvP tak budu prodávat drahý věci tak max.
5) nejdřív HC, později SC
6) PvE / Item Farma v bezpečných měřítcích ;-)
7) SC2 mám, Ashencz - #585 - pokud napíšete kdo jste, klidně přidávám ;-)
8) Pohlaví nevím, určitě to bude Witch Doctor, SC alta nevím, vyzkouším asi více :)
9) jméno bude Pseudopes nebo Pseudodog :-D Ještě nevím
10) Jak to půjde vašnosto :) Pátek, sobota a neděle dost, přes týden nevím, říkám, jak to půjde ;-)
11) Achievy, možná nějaký cool :)) V SC2 dělám achi na nějaký portrét nebo tak, rozhodně né achi hunter :)
12) Ashencz 585, enjoy ;-)
13) SC2 zahraju klíďo, akorát teď moc nehraji, až bude škola zlepší se to přesně podle návodu v bodě 10. Jsem stříbrný Toss (takže lowka lol). Pokud někdo bude chtít, můžeme hrát nějaké crazy 2v2 pro zábavu a abychom se trocha poznali - TS by asi šlo a bylo by ideální kdyby jste měli server. My sice máme klanové, ale tam bych asi tahat nikoho neměl :-D ;-)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od kojot » 21.08.2011, 15:31 hod.

Pseudopes: Taky sem Silver toss. Tak až budu mít čas tak si tě najdu a můžem dát nějakej ten 4gate (jak je u PvP zvykem :D ).

Jinak k tématu: Budu hrát s bratránkem, ze začátku asi ve dvou, ale pozdějc bych se nějakýmu rozšíření naší skupiny nebránil. Budu hrát Wizarda. Ze začátku si to vklidu projedem a pak bych se chtěl hodně zaměřit na PvP a později určitě zkusím i HC.
Obrázek

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od GrOsO » 21.08.2011, 15:33 hod.

1) urcite MP
2)tak isto . urcite by som si rad zahral so starymi hracmi z d2, snad si namna este niekto pameta
3)na pvp sa urcite tesim . ci aktivne alebo rekreacne sa ukaze az ked to uvidim
4)tazko povedat ale urcite sa tam nieco preda
5)zo zaciatku urcite sc .
6)tazko povedat zo zaciatku sa urcite zameram najviac na farmu a lvling
7)mam sc2 takze pohoda pridajte si ma . budem len rad Groso#673
8)najviac ma zaujala hunterka . uvidim
9)nieco odvodene od "groso" :D
10)neviem kurna jak to mam vedet :D
11)---
12)Groso#673
13) uz som planoval nieco take podobne zalozit aj ja :) fakt sa tesim na d3 a jak uz som povedal rad by som si zahral so starymi ludmi z d2 a kludne aj s hocikym z fora :)
inak javor rad by som stebou zase hral .)

inak co sa tyka sc2 hral som tak 3 tydne ked som to kupil . islo mi to celkom bol som v platine ale prestalo ma to bavit a teraz mam novy net a mam zablokovane porty na sc2 atd nejake problemy neskor to musim poriesit. modem minepovoluje nic otvorit
Naposledy upravil(a) GrOsO dne 21.08.2011, 15:55 hod., celkem upraveno 3 x.
Obrázek

Pseudopes
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Pseudopes » 21.08.2011, 15:35 hod.

Jenom přidám, pokud máte SC2, pište i IDčko - né email, ale takovéto číslo. Bez toho si vás nikdo nepřidá ;-))

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Garn » 21.08.2011, 15:59 hod.

Vzhledem k tomu, že mi každý týden v průměru 2 lidi napíšou na icq nebo mail, jestli s nimi budu hrát Diablo III, tak se myslím radši angažovat nebudu. ^^ Spíš když s někým budu chtít zahrát (třeba Pseudozvíře), tak se jim ozvu sám. Nicméně dobrý nápad. =)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Javurek » 21.08.2011, 16:20 hod.

Doplnil jsem svoje ID do 2 příspěvku a tebe jsem si groso přidal .)

Pseudopsovi děkuji za poznámku s ID, upravil jsem první příspěvek.

Uživatelský avatar
metalmorfoza
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od metalmorfoza » 21.08.2011, 18:32 hod.

1)uvidime jaka nalada bude panovat
2)vzhledem k tomu ze zatim moc znamich na webu nemam :-D tak necham vec nahode :-D
3)občas
4)v pozdejsich fazich hry mozna prodavat
5)SC
6)pve (neni nic lepsiho nez tuny mrtvol podemnou muhehe) nejake to farmeni ovsem taky :-)
7)bohuzel
8)tak jako prvni to bude patrne monk ... a nebo DH :-D
9)vychrice, uraggan, fujavice, fujavec ... cert vi co to ve finale bude :-D
10)pokud to cloveka chytne tak asi dost casu u toho stravim :-D
11)vsechno!
12)...
13)D2 jsem hraval celkem dlouho a dost rad tak uvidime jak to dopadne tady kazdopadne uz se nemohu dockat :-)

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Jireky » 21.08.2011, 18:49 hod.

Pseudopes píše:Neflamuj, když nechceš hrát, tak to napiš a tečka :)
Ale, pán se tu ještě ani nerozkoukal a už trolluje... To vždycky zahřeje u srdíčka.

1) Vzhledem k tomu, že SINGLEPLAYER v Diablu 3 neni, budu hrát MULTIPLAYER SÁM a doufat, že mi nebude internet padat jak o život.
2) Jen sám, ostatní se mi tam jen pletou, pokud to teda zrovna neni nějakej fťypnej borec přes skajp.
3) Podle toho, jak mě to bude/nebude bavit
4) Tak, nakupovat určitě nic nebudu, prodat se mi asi taky nic nepodaří
5) HC od začátku, dokud mě nepřemůže chuť na pvp... nebo HC pvp :twisted:
6) HC pvp zní jako lákadlo, ale to asi budu hrát jen sporadicky, spíš pve
7) nop
8) Budu pokračovat tradici a pojedu female DH
9) Na vymejšlení je ještě času dost ^^
10) Podejte mi moji křišťálovou kouli
11) To mi je celkem jedno
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Grammator » 21.08.2011, 19:13 hod.

1) rozkoukám se sám, pak pojedu v partě
2) vždycky sem měl hodně přátel, přesto ale mám rád cizí lidi (člověk potká další přátele)
3) 48 hodin denně
4) wtf? :D
5) SC
6) podle míry zábavy
7) nicht
8) holka wizard
9) hádej
10) -,,-
11) wtf?
12) hádej :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Konig » 21.08.2011, 22:18 hod.

Pseudopes: Víš co je flame? Když tady teď budu opakovaně psát, že D3 bude hovadina, nesmysl, a bezohledu na to, že by stačilo napsat, že to hrát nebudu, a není to vhodné téma, tak bych to dookola stále a pořád psal. Místo toho jsem pouze napsal své pocity ohledně D3, že to nebudu hrát, a dál to neřeším. Pokud ovšem konstatování bereš za flame, pak ano.

Jireky: Díky ;)
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Javurek » 21.08.2011, 22:36 hod.

Hlavně už žádné debaty a piště jen k věci prosím .)

Arty
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Arty » 22.08.2011, 09:12 hod.

1)pouze v partně jak bude možné, i třeba s cizincema.
2)zatím koho znám a hrají diablo 2, a chou jít do 3 tak jsou asi 2, určitě bych si i zahrál s vámi a budu se na to i těšit.
3)nevím jaký tam bude systém, jestli za vyhrané PvP bude i nějaký equip(měna), ale převážně PvP a ve volných chvílích PvE kvůli tomu equipu.
4)za zlato budu v action hause určitě vydělávat nebo něco i tam sem nakoupím, ale za realné peníze jenom tehdy když mi padne nějaká vzácná zbraň a vím že bych ji za ty realné peníze mohl prodat, tak potom si ty peníze tam pošlu.
5)nejprve softcore, abych se s tím seznámil a našel si hrdiny za které budu hrát věčně a potom tehdy nastupuje možnost hardcore, nepatřím mezi ty co se hned hrnou na hardcore, a na 50lvl zemřou a jdou odznova protože to něměli ještě pořádně pod palcem.
6)na max. lvl určitě PvP a item farming.
7)k battle.net učtu jsem ztratil heslo a nemohu se ani dostat k té změně přes email, tak zatím mám ještě dodatečně vytvořenej jeden učet, ale ten je bohužel prázdnej,(
8)pohlaví ,) to vůbec nevím a je to docela fuk, ale jinak plánuji hrát nejprve Wizarda a potom demon huntera, ještě zvažuji monka ale to ukáže čas.
9)Arty, Artus, Knout, Alzheimer/o, ale snad mi to nikdo nesebere:(, jinak v nejhorším k tomu nicku dohodím CZ
10)podle toho kolik budu mít času, ale převážně se budu věnovat dost, když jsem vydržel parkrát hrát WoW celý den.
11)Achievmenty- hm...stejně jsou k ničemu? nějaké psychické úspěchy mně moc neberou....
12)mohu vám dat max. kontakt na Xfire

ZeroOne
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od ZeroOne » 22.08.2011, 09:34 hod.

1) Hrat budu radsi v parte, ale to pouze v pripade CZ, SK hracu jinak single.
2) viz. bod 1
3) Zalezi na tom jak bude PVP zpracovano, podle toho co jsem zatim videl tak PVP asi obcas.
4) V tuhle chvili bych rad pouzil RMAH na prodej lepsich veci at se trochu vrati naklady vlozene do D3 (novy stroj, nakup hry). Ale zalezi i na tom jake budou poplatky jak se budou pohybovat ceny atd.
5) Ze zacatku urcite softcore postavu jednak pro seznameni s hrou a vyzkouseni snad vsech obtiznosti. Pozdeji nejaky alt na HC.
6) PVE
7) Mam bnet ucet a hral jsem drive Wow momentalne neaktivni. Mezi pratele bych si pridal az po startu D3.
8) V D2 jsem mel nejoblibenejsi postavu Necra. Ale ted po par letech jsem si vyzkousel Barbara takze v D3 asi prvni postavou bude Barb smerovanej na vydrz v podstate takovy tank.
9) Jeste nevim.
10) Vetsinou asi navecer a tak dvakrat do mesice o vikendu.

Prozatim asi zakladni info kdyz me neco jeste napadne pridam.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Slw » 22.08.2011, 09:36 hod.

1)MP nejlépe se stálou partou kamarádů, SP na buildy, testování...
2)Budu hledat old school hráče (tzn i Tebe Javore :twisted: )
3)zatím nedokážu říct
4)Budu využívat na 100% nákup/prodej věcí - (tak jak to třeba teď mastím v Hellgate)
5)Softcore možná tak první dvě, tři postavy než se rozkoukám. pak only hc
6)PvM (questing is all my life), PvP uvidím jak bude vybalancované
7)ne
8)hrát budu jen asi jen mončice a barbary (ano close combat - a nejlépe holy to je moje)
9)to bude zas něco poetického ;)
10)večer, a druhé závisí na tom, jak mě to chytne
11)Achievmenty is all my life (vše a všecičko >:D )
12)že by Slw? nebo něco na ten způsob...
13)zatím nwm
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Johny » 22.08.2011, 19:00 hod.

oukey
1)+2) Kdyz uz sem online, tak proc tam byt sam, kazdopadne multi, at uz se najde dobra skupinka (ts,vnt) nebo s tichym cizincem
3)Pravidelne, po delsim farmareni vypraskat nekoho :)
4)Kupovat urcite ne, prodavat nepotrebne predmety, proc ne...
5)Prvni urcite SC
6)Cokoliv, co me udela silnejsim (xp farm, item farm, pvp experience)
8)Witch doctor/Wizard only male
9)Muertho,not,Johny HoneyCake
10)Pokud to nebude zklamani, tak kdykoliv cas dovoli (ale zanedbavat pratele a slecnu urcite nebudu)
11)chci to, chci to vsechno.. jako prvni ! : ) Tak zas tak horke to nebude, ale urcite jsem pro
13) Nebylo by zle, najit rozumnou part lidi a postavit se infernu spolecne.. uvidime co prijde
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od Fraxinus » 22.08.2011, 19:02 hod.

Pokud se rozhodnu D3 i přes všechny moje výhrady hrát, hrál bych tam nejspíš takto:

1) Hraju rád sám, občas když by mě někdo ukecal, tak ve dvou, max ve třech. Když hraju sám, vyvaruji se chyb, co mě pak obvykle stojí život postavy
2) --
3) Maximálně bych to jen zkusil. Ale nevyhledával to.
4) Cashe za prodej se hodí, ale nakupovat rozhodně nebudu.
5) Pouze a jedině HC
6) pvm
7) Nic takového nevedu a nehodlám vést
8) Nevím
9) Vysoká pravděpodobnost výskytu postavy jménem Fraxinus.
10) Hrál bych jen příležitostně
11) Dohrát obtížnost Inferno na HC
12) V diablu2 je to Fraxinus86, ve warcraft 3 Fraxinus
13) Nic
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
NOX
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Seznamka hráčů Diabla III

Příspěvek od NOX » 22.08.2011, 20:08 hod.

1 Multi, ale ak nebude ziadny kamos online , tak aj SP
2 Niekedy si zahram aj s cudzimi ...raz za uhorský rok...
3 Pvp si dam ked bude na to chuť, to bude asi dost často
4 Kupovat urcite nie, mozno sa nekedy nieco podari predať
5 SC aj HC, HC len so známymi, prípadne niekto odtialto
6 Z každého rošku trošku
7 Nie,nemám SC2 a Wow som vymazal-uz nikdy mi nebude zaberat miesto na disku
8 Asi hodím kockou :D, bude to muž
9 Horrendous, a ostatne asi budem opakovat z Diablo 2
10 Neviem, ale moju hraciu dobu umiestnim niekam medzi 15:00-23:00, nezalezi ci je vikend alebo pracovny den
11 Uz sa tesim na zaslapovanie nevinných zvieratiek :dead:
12 Niaky Hurin
13 ...
Naposledy upravil(a) NOX dne 07.12.2011, 20:58 hod., celkem upraveno 1 x.
"We have long lain dormant, and the time to play has come. After our long wait, we are filled with great hunger. Soon, now, we shall feed..."

Odpovědět

Zpět na „Obecně“