Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.

Hlasování: Jakou byste chtěli formu PvP pro české & slovenské hráče Diabla III

Velké turnaje (cca každý měsíc)
55
25%
Miniturnaje (každý týden)
54
24%
Liga vytvořená webem
81
36%
ESL liga
34
15%
 
Celkem hlasů: 224

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:
Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Garn » 30.10.2011, 19:58 hod.

Jakou byste chtěli formu podpory našeho webu co se PvP týká? Nápady, návrhy, diskuze.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Ecthe
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 3
BattleTag:Fndk#2544

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Ecthe » 30.10.2011, 20:09 hod.

Jedná sa len o českú komunitu alebo pre komunitu http://www.diablo3.cz registrovaných užívateľov čiže aj sk hráčov?
"What we do in life echoes in eternity"
http://img230.imageshack.us/img230/4260/casas2.jpg

Uživatelský avatar
Jireky
Doom Knight
Příspěvky:440
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Jireky » 30.10.2011, 20:15 hod.

Miniatruní turnaje jsou IMHO asi nejlepší volba. Narozdíl od normálních turnajů není zas tak velká šance, že někdo nebude mít čas na všechny.
[ZeroOne]to Jireky: S tebou se opravdu neda domluvit. Kazdy argument se snazis co nejvice urputne vyvratit.[/ZeroOne]
[lu-xXx-us]online singleplayer je u diabla imho stejne stupidni pojem jako rict ze muzete plavat na koupaku sami kdyz si nebudete vsimat ostatnich lidi[/lu-xXx-us]

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Grammator » 30.10.2011, 20:17 hod.

Ecthe: jistěže ne... slováci budou mít zákaz a všechny kdo se budou za čechy vydávat budeme trestně stíhat... dokonce jsme už najali komando ČEZu, aby ověřovalo, jestli lidé kteří se jich budou účastnit skutečně bydlí na území ČR...
:roll: :roll:
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Andrew26
Wraith
Příspěvky:111
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Andrew26 » 30.10.2011, 20:26 hod.

Gramm: No do háje. Ale přecejenom, když jsem čech a bydlím na území Slovenska, nešla by udělat vyjímka? Moc prosím, chtěl bych si taky zahrát. :-|

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Garn » 30.10.2011, 20:28 hod.

Heej, wtf. Tak jsem to fakt nemyslel, když mluvím o češích tak automaticky beru slováky. :D To by mě nenapadlo, že toto někdo bude řešit, jasně, že je to i pro Slováky. :twisted:
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

AJey
Gorebelly
Příspěvky:330

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od AJey » 30.10.2011, 20:37 hod.

K tem turnajum a lize je anketa mozna podana trochu nepresne samozrejme ze liga by mohla mit mini turnaje v sobe + velke finalove turnaje na konci a jeste upresnim ze esl liga by byla tvorena diablo 3 webem jen by se vyuzivalo esl formularu a jejich webu
Naposledy upravil(a) AJey dne 30.10.2011, 20:38 hod., celkem upraveno 1 x.
D3Pedia.cz

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Programos » 30.10.2011, 20:38 hod.

Já bych chtěl spíš rozlišit nějaké miniturnaje, které vlastně mohou být kdykoli, jakýkoli den a hodinu(třeba buch- zejtra si dáme miniturnájek,...nebo buch...sobota, hafo lidí na mumble-dáme si za pár hodin miniturnájek).

No a potom je tu nějaký ten ladder/liga....
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Grammator » 30.10.2011, 21:26 hod.

ty sezóny se mi celkem líbí... ale dal bych zvlášť i souboje týmů...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Johny » 30.10.2011, 21:44 hod.

Pravidelne ligove utkani + turnaje(male nebo velke, podle nalady, eventu)

Ceny by nemusely byt jenom goldy, vy jako ctena redakce, ktere zalezi na hracich a ctenarich webu, budete obetovat jednou za cas nejaky ten unikat nebo runu.. popripade kdyz najdu unikat, ktery se mi nebude hodit, taky bych treba podporil nejaky turnaj a daroval ho.. ( jasne ze vyherci se nemusi taky vubec hodit, nebo ho hned disenchantne, jde spis o takovou symbolickou vyhru )
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Javurek » 30.10.2011, 23:15 hod.

Tak většinou se dává zápisné z které pak sebere vítěz .)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Programos » 31.10.2011, 00:18 hod.

To o čem píše Johny se mi líbí. Rozhodně to nebude první hra ve které jsem takhle podporoval turnaje a rozhodně, pokud se bude dělat turnaj, budou ceny jen od hráčů či pořadatele. V budoucnu bych takový turnaj rád zasponzoroval a když se domluví více lidí(včetně třeba části redakce) tak pod záštitou webu takovéto turnaje lze organizovat.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Kubis » 31.10.2011, 09:11 hod.

Já jsem hlasoval pro Ligu vytvořenou webem (to by se mi líbilo asi nejvíc)...A jako druhou možnost velké turnaje. Malé turnaje každý týden mi přijde jako špatná volba. Nedělalo by se nic jinýho než hrálo turnaje. Když to vidim jak takový turnaje probíhají na českých realmech D2, kde hraje jenom hrstka hráčů a je docela problém s některýma zápasama aby se dotyčný vůbec domluvili na nějakej čas, tak pochybuju, že by se turnaj v D3 s několikanásobně více lidma odehrál během týdne..

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Garn » 31.10.2011, 19:43 hod.

Možná jsem to měl v úvodním příspěvku více osvětlit...dal jsem možnost zaškrtnout dvě odpovědi a předpokládám, že většina lidí zvolila formu turnaje + formu ligy. Abych to vysvětlil:

Velký turnaj
Třeba jednou za měsíc, udělaly by se skupiny. Padlo by to např. na víkend, v sobotu by se hrály skupiny každý s každým, v neděli by se jelo Double-elimination pavouk.

Miniturnaje
Každý týden/ 14 dní by se rozházel pavouk a jelo by se, časová náročnost by byla třeba 4 hodiny a odehrálo by se to v jeden den.

Liga dle webu vs. ESL
ESL je formát ligy, kde funguje princip ELO. K potvrzení výsledků se musí zasílat screenshoty, musí se dodržovat obecná pravidla toho portálu a člověk tam musí být zaregistrovaný.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Kubis » 01.11.2011, 08:58 hod.

Pořád si myslim, že ste moc velký opimisti s těma PvP turnajema. Dle mého názoru dohrání takovýho turnaje zabere hoodně času a ne 4hod (miniturnaj) nebo víkend (velký turnaj).

Když bude Liga, tak bych se vyprdnul na miniturnaje a pořádal větší turnaje třeba i o nějaký lepší ceny. Člověk pak bude mít aspoň nějakej čas na trénink a tunění postavy.

A ještě k tý lize. Vzhledem k tomu, že D3 nebude balancovaný pro PvP, jsem pro to, aby ligu pořádal web. Hned vysvětlim proč. Balance PvP bude nejspíš probíhat stejnym způsobem jako v D2. To znamená, že si hráči sami udělají nějaký pravidla, omezení equipu, skillů apod. A věřim tomu, že hráči co by byli i zároveň registrovananý na webu by si rozmysleli podvádět. Už by si pak v týhle komunitě neškrtli. A třeba by se nemohli účastnit ani turnajů pořádaných webem. Ale na druhou stranu by webu přibylo moře práce navíc...

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od saesa » 01.11.2011, 09:30 hod.

Tak třeba turnaje o 70 lidech v d2 zabrali nanejvýš 4 hodiny, ale většina z nich se vlezla i do tří hodin. A popravdě řečeno hrát takový miniturnaj několik dní, to na atraktivitě příliš nepřidá. Celkově turnaje hrané déle než den jsou velmi otravné a jak se blíží finále, tak se protahují do nedohledna.

Taky byste si měli rozmyslet banování. Spousta lidí začne ve velkém stylu a občas použijou nějaké ty cheat prográmky, ale pak je 5 let nenechat hrát, to vám jedině ublíží a oseká scénu.
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Programos » 01.11.2011, 13:11 hod.

Tak o tohle se doufám postará sám Blizzard a bude nějaké ty "cheatovací prográmky" co nejdříve eliminovat. A jestli ho tady z vás někdo použije, klidně ban na 5 let, ať si to příště rozmyslí. Pro mě nějaká tolerance cheaterů nepřipadá v úvahu.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
StoneCZE
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:StoneCZE#2386
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od StoneCZE » 01.11.2011, 20:34 hod.

Jak uz tu od nekoho zaznelo..udelal bych to stylem - 1 turnaj/mesic.. takze trosku vetsi turnaj,kdyz bude 12x do roka... a asi poradany webem,to se mi zda nejlepsi.. a taky,kdyz to budete poradat vy,tak to berte i z te stranky,ze si udelate reklamu a dozvi se o vas vice lidi ;-) a budete best web o D3 nejen v CR,ale i za hranice;-) a kvalita webu tomu odpovida;-)

Uživatelský avatar
Klaunik
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Klaunik#2380
Bydliště:Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Klaunik » 01.11.2011, 20:56 hod.

Vaše streamovaní sice nestíhám, protože v neděli nemám čas. Ale dokoukávám to potom na youtube. A myslím že nejlepší nápad byl ten jak jste se bavili o pavouku s tím že by:

Byli 2ligy A,B (profi/obyč pvpčkaři)
+ Poražení z A by v další lize šli do ligy B
+ Vítězové z B by šli do ligy A

Třeba vždycky prvni 3 a poslední 3 ... by se takhle přehazovali... :)

přesně jak jste říkali ... profi přinesou něco nového do ligy B
a vítězové ligy B ... by ochutnali jaké to je v lize A :)

A je na každém jestli by chtěl začít v A nebo B ... to se myslím časem usměrní samo.

Faltos
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Podpora PvP ze strany webu Diablo3.cz

Příspěvek od Faltos » 01.11.2011, 23:31 hod.

Liga: Hodně se mi líbí nápad rozdělit na lepší a horší ligu

Turnaj/Mini turnaj: Bych souhlasil s Javurkem, že až by byla vypracována tabulka té ligy, tak každý hráč by mohl dostat ohondnocení od 1-5 třeba a podle toho by musel dát "startovné". Pro profi hráče by tu bylo nějaké riziko, že by mohli prohrát dobré věci a pro ty slabší zase motivace, že by mohli dostat něco dobrého a nemuseli by ani moc riskovat ;)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“