Book of Cain

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Mastrix6
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastrix#2316
Re: Book of Cain

Příspěvek od Mastrix6 » 10.01.2012, 20:50 hod.

Tak jsem nakonec sebral všechnu odvahu, půl hodiny četl na netu o posílání peněz na PayPal a peníze jsem odeslal. Teď jenom aby peníze přišly a mi se to podařilo úspěšně přes to zaplatit... :-| Jestli mezitím zruší to poštovné zdarma nebo tu slevu tak mně jebne, ale pro Diablo cokoli ! :twisted:
" Everyone dies. Sometimes we must return to finish what we started ! "

franzkfk
Quill Rat
Příspěvky:20

Re: Book of Cain

Příspěvek od franzkfk » 11.01.2012, 20:23 hod.

Kluci. PayPalu se vůbec nebojte. BTW, debetní kartou by to mělo jít také. Krom toho, nemusíte si na PayPal posílat peníze, ale stačí si ve svém účtu zadat svou kartu, i debetní. Poté, co provedete nákup, tak vám budou z účtu strženy prachy podle kurzu banky, v které máte peníze. ALE, jelikož platíte kartou, kterou máte na PayPalu, tak WEB, nebo-li prodejce, kde si kupujete nějakou věc, to číslo vaší karty nevidí, v tom spočívá ta sranda. Takže kdyby někdo hacknul jejich stránku, což se u těhle prodejců stává, tak vám nic z karty nemůžou vzít, jelikož ten prodejce ji ani neznal. Bohužel je i možné, že vám vyberou účet na PayPalu, ale to je vám jedno, poněvadž PayPal vám peníze vrátí, stejně jako banka. Akorát jde o čas:/ Takže doporučuju pro opatrné si tam vždycky poslat částku, s kterou chcete zaplatit (přes converter si spočítat kolik potřebujete poslat v CZK, aby vám to dělalo tu sumu v cizí měně, poněvadž PP nemá moc pěkný kurzy:/) a po cca 3 dnech nakoupit a máte to;)

franzkfk
Quill Rat
Příspěvky:20

Re: Book of Cain

Příspěvek od franzkfk » 11.01.2012, 20:26 hod.

Jo a zapomněl jsem jednu věc. Bookdepository je výtečnej, co se týče ceny. Avšak to může trvat trochu déle, než vám ta knížka dojde. Normálně by to přišlo třeba po třech dnech, ale u BD to bejvá tak 5 - 7. Prostě tržní ekonomika. Chcete něco levně či zadarmo? Tak to nikdy není, vždycky se najde ale:)

Uživatelský avatar
Mastrix6
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastrix#2316

Re: Book of Cain

Příspěvek od Mastrix6 » 11.01.2012, 22:46 hod.

ja asi tu kartu nemam aktivovanou jinak nevim, ani wow mi tim nejde platit, proto to platim pres kamosovu kreditku vzdycky... pritom mam visa electron...
" Everyone dies. Sometimes we must return to finish what we started ! "

franzkfk
Quill Rat
Příspěvky:20

Re: Book of Cain

Příspěvek od franzkfk » 12.01.2012, 10:31 hod.

zajímavý...no, já si zakládal účet už hodně dávno a nepamatuju si, jestli jsem ji měl automaticky aktivovanou na internetovej obchod nebo ne...zkus si napsat mail do banky nebo jim zavolat...za zeptání nic nedáš.

Uživatelský avatar
Mastrix6
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastrix#2316

Re: Book of Cain

Příspěvek od Mastrix6 » 13.01.2012, 08:10 hod.

Do háje s tím ! konečně mi na paypal přišly peníze a ta blbá knížka už stojí 20euro a mi chybí 0,5 Euro, protože ty jejich kurzy tam jsou fakt pošahané... >:'(
" Everyone dies. Sometimes we must return to finish what we started ! "

franzkfk
Quill Rat
Příspěvky:20

Re: Book of Cain

Příspěvek od franzkfk » 13.01.2012, 20:19 hod.

tak mi napiš do PM mail, na kterym máš zareg. svůj PayPal, já ti to tam pošlu...páš další dva-tři dny čekat na pár kaček - to bych se pos*al :D

Uživatelský avatar
Mastrix6
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastrix#2316

Re: Book of Cain

Příspěvek od Mastrix6 » 13.01.2012, 20:41 hod.

Hj tak nic už je to vyprodany :OXO Ale fakt dik za ochotu...
" Everyone dies. Sometimes we must return to finish what we started ! "

Uživatelský avatar
Lahváč
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Lahvac#2142
Bydliště:New Tristram

Re: Book of Cain

Příspěvek od Lahváč » 13.01.2012, 21:08 hod.

když to bylo za 14 eur, tak jsem si říkal, že to objednám další den po zkoušce a už to nebylo, pak to bylo za 20 a teď už to zase není vůbec, pff :evil:

a jestli to tak rychle vyprodali, tak už nemají potřebu to dát za těch 14 eur nejspíš... :cry:

franzkfk
Quill Rat
Příspěvky:20

Re: Book of Cain

Příspěvek od franzkfk » 13.01.2012, 22:27 hod.

nevěště hlavu, zdá semi to spíš jako marketingovej tah....mně se totiž stalo to samé...taky byla cena někde dole na těch 14, pak to najednou bylo na 20 a vyprodaný, a že do 6dní zpět, tak jsem to předobjednal minulej víkend za těch 20 a čekám. Blbý je, že BD neposílá maila, že to už odeslali, takže nevim, kdy mi to odeslali, ale v pondělí to bylo zase na skladě za těch 14:D, takže fakt nevim...jestli na tu knížku nespěcháte, počkejte a každej den koukejte, za kolik to je, podle mě to zase spadne na těch 14...jako několikrát předtím.

Uživatelský avatar
Lahváč
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Lahvac#2142
Bydliště:New Tristram

Re: Book of Cain

Příspěvek od Lahváč » 13.01.2012, 22:36 hod.

díky za info.

tak teď mám stejně zkouškové, tak je mi vcelku jedno, jestli to budu mít teď nebo za měsíc, budu teda pravidelně koukat a doufat, že hodí zase nižší cenu :roll:

Uživatelský avatar
Mysterious Stranger
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stranger#2311
Bydliště:somewhere between Tristram and Silent Hill

Re: Book of Cain

Příspěvek od Mysterious Stranger » 15.01.2012, 15:40 hod.

Počujte páni, objednával si ešte niekto Book of Cain cez book depository? Je to už 6 dní, čo som si u nich Book of Cain objednal, tranzakcia prebehla v poriadku no doteraz mi neprišiel žiaden potvrdzovací email typu "Áno, na vašej objednávke sa už pracuje, je na ceste, atď." Po krátkom googlení som našiel veľa podráždených zákazníkov, ktorí mali rovnaký problém s tým, že poniektorým ich zásielka vôbec neprišla. Za akékoľvek info ďakujem.

Uživatelský avatar
Mastrix6
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastrix#2316

Re: Book of Cain

Příspěvek od Mastrix6 » 15.01.2012, 21:04 hod.

Tvle máš pravdu, taky jsem si teď četl nějaké ty stížnosti a jsem nakonec rád, že mi to den před objednáním vyprodali... :D
" Everyone dies. Sometimes we must return to finish what we started ! "

Mikro
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mikro#1307

Re: Book of Cain

Příspěvek od Mikro » 15.01.2012, 22:00 hod.

OT
Mastrix6: geniální avatar :D True Story až to bolí
Obrázek

Uživatelský avatar
Lahváč
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Lahvac#2142
Bydliště:New Tristram

Re: Book of Cain

Příspěvek od Lahváč » 15.01.2012, 22:41 hod.

Mysterious Stranger píše:Je to už 6 dní, čo som si u nich Book of Cain objednal, tranzakcia prebehla v poriadku no doteraz mi neprišiel žiaden potvrdzovací email typu "Áno, na vašej objednávke sa už pracuje, je na ceste, atď."
jestli ti to dojde něco, tak to sem kdyžtak napiš, ještě uvažuju, jestli to od tama koupit, kdyby to bylo zase slevněné, ale kdyby to nedošlo, tak bych se na to asi radši ...

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: Book of Cain

Příspěvek od Azure » 15.01.2012, 22:54 hod.

Mysterious Stranger: ještě jsem jí neobjednal, ale zítra pokud bude na skladě bych si jí koupit chtěl... já to zatim nikdy nestihl, ráno kdy nemůžu je knížka na skladě a odpoledne jí zas nemaj xD...
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
Mysterious Stranger
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stranger#2311
Bydliště:somewhere between Tristram and Silent Hill

Re: Book of Cain

Příspěvek od Mysterious Stranger » 16.01.2012, 13:39 hod.

Nuž stále nič a rovnako tak nereagujú na maily. Tým z vás, ktorí si odtiaľ plánovali niečo objednávať to nedoporučujem, ak náhodou predsa len začnú komunikovať tak dám vedieť.

Uživatelský avatar
Tyrael
Quill Rat
Příspěvky:28
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Book of Cain

Příspěvek od Tyrael » 16.01.2012, 14:16 hod.

Doporučuji: http://www.amazon.com/Diablo-III-Book-C ... 702&sr=8-1

Na amazon nedám dopustit, profi, rychle a v pohodě :)

Jinak Book of Cain přečtena a doporučují všem Diablo lore "fanatikům" a i těm, co dočetli trilogii Sin War (v ang. originále, u nás zatím jen první díl).
Obrázek
Obrázek
"Samotná Nebesa se otřásla - k zemi padne vlk v rouše beránčím..."

Uživatelský avatar
Tyrael
Quill Rat
Příspěvky:28
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Book of Cain

Příspěvek od Tyrael » 16.01.2012, 14:20 hod.

Loki137 píše:jenom bych chtěl říct že pro lidi co si to hodlají číst tak občas tam narazíte na slova která vám nepřeloží ani strýček google :-( (cca jednou za 2 stránky).
Pokud chceš, můžeš mi do PMka poslat ta slovíčka co jsi nenašel na googlu a já tis tím pomůžu :wave: Pravdou je, že Cain používá občas archaické výrazy a s tím se google moc nekamarádí.
Obrázek
Obrázek
"Samotná Nebesa se otřásla - k zemi padne vlk v rouše beránčím..."

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: Book of Cain

Příspěvek od Azure » 16.01.2012, 14:27 hod.

Mysterious Stranger: tak to je škoda :(...

Tyrael: ty už se v tom asi vyznáš že? kolik teda stojí clo?
nebo jinak, koupim si book of cain z amazonu za 23,1 USD + 2x 3,6 USD za dopravu, tj cca 600 kč... tj výsledná cena nebo se k tomu ještě něco přičítá?
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“