Book of Cain

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:
Re: Book of Cain

Příspěvek od Garn » 16.01.2012, 14:28 hod.

Všimli jste si, že na Amazonu autor knihy je Deckard Cain? :P
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Tyrael
Quill Rat
Příspěvky:28
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Book of Cain

Příspěvek od Tyrael » 16.01.2012, 14:40 hod.

Garn píše:Všimli jste si, že na Amazonu autor knihy je Deckard Cain? :P
Jj něco jako Jára Cimmerman u nás :D Však je to jen dobře, lepší, než tam psát kolektiv autorů nebo nějaké neznáme jméno, takhle tomu dali (i s tou mapou v obálce s pečetí) dokonalý Diablo punc >:D

Ad CLO: tak díky naší milé vládě to je teď na nic. Takže: hodnota zboží < 22 EUR = bez CLA, pokud je 22 a více, pak CLO + DPH 20% + manipulační poplatek. Nezapomínat vždy přepočítat dle aktuálního kurzu na $ (pokud tuto funkci nemá obchod již zabudovanou). Je to tedy cca 25-30$.

Pokud seženeš BoC v nějaké bližší zemi, samozřejmě to bude pro tebe výhodnější, např. Anglie, Německo, Itále, etc.

PS: Kniha je dost velká, má tvrdé desky a luxusní papír (napodobující pergamen - dokonce i jemně otrhané okraje), takže si připadáte, jako když si opravdu čtete zápisky Decarda Caina nalezené někde v Tristramu ještě před tím, než se vydáte pobít všechnu tu pekelnou havěť :dead:

PPS: Nechci tu nic prozrazovat, ale dost věcí mě tam překvapilo a jedna dokonce zarazila... no už se těším na D3 :green:
Obrázek
Obrázek
"Samotná Nebesa se otřásla - k zemi padne vlk v rouše beránčím..."

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: Book of Cain

Příspěvek od Azure » 16.01.2012, 14:56 hod.

Garn: jj všiml, celkem jsem na to koukal xD...

Tyrael: dík moc :)... a ta 1/5 se počítá vč. počtovnýho nebo bez?
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
kuba7
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuba#2857
Bydliště:Val Mez

Re: Book of Cain

Příspěvek od kuba7 » 16.01.2012, 15:04 hod.

héééj už nic neříkejte...mě to úplně ničí,že vy už to máte doma a přečtené a mě přijde až 9.2. :( to je děs,hra v nedohlednu,knížka na cestě,tak mi nezbývá než čekat.aspoň si krátím dlouhé chvíle sledováním myši jak na ní pěkně rožíná a zhasíná to logo :D:D:D

franzkfk
Quill Rat
Příspěvky:20

Re: Book of Cain

Příspěvek od franzkfk » 16.01.2012, 16:59 hod.

Podle mě jsou ty rádobyotrahané okraje tím nejslabším na knize. První strana to nemá vůbec, ta je čistá jak dětská prdýlka. Zatímco některé vypadají opravdu skvěle, jiné zase působí jako klasicky odtrhnutý lístek u perforovaného místa. Měli se na tuhle kravinu vykašlat a nechat to čistý. Ale jinak supr knížka.

franzkfk
Quill Rat
Příspěvky:20

Re: Book of Cain

Příspěvek od franzkfk » 16.01.2012, 17:05 hod.

Ještě jednou pro ostatní. Z BOOKDDEPOSITORY si objednejte, co chcete, ale počítejte s tím, že vám to dojde třeba až za 10 dní. Je to cena za poštu zdarma. Vy jste typický Češi, co nejvíc levně a pak se divit, že je v tom 30% masa. A ještě pro ty, co si chtějí objednat tu knížku z US obchodů. Jakmile dodje do naší matičky země a bude její cena převyšovat 22Euro (asi i s poštovným a balným), tak si pro ni budete muset dojet hezky do Prahy, zaplatit CLO/DPH. (Na české poště bych to nenechával :D)

Uživatelský avatar
Mastrix6
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mastrix#2316

Re: Book of Cain

Příspěvek od Mastrix6 » 17.01.2012, 19:02 hod.

hele s tim clem to vubec nemusite resit pokud tomu shopu napisete treba mail, jestli by vam tam nemohl pak napsat mensi cenu,my jsme jednou objednavali veci za 45 euro ze zahranici a prodejce nam napsal cenu 20, zalezi samozrejme na domluve...
" Everyone dies. Sometimes we must return to finish what we started ! "

franzkfk
Quill Rat
Příspěvky:20

Re: Book of Cain

Příspěvek od franzkfk » 18.01.2012, 16:27 hod.

Tak mi došla. Objednáno 8.1. Došla 18.1. takže 8. pracovní den to došlo do Prahy.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Book of Cain

Příspěvek od Spellsword » 18.01.2012, 21:22 hod.

Furt to nechápu - platí se clo i na BookDepository?

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: Book of Cain

Příspěvek od Azure » 18.01.2012, 21:44 hod.

Spellsword: nemělo by, protože to je dovážený ze státu EU... myslim že tak to je...
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

franzkfk
Quill Rat
Příspěvky:20

Re: Book of Cain

Příspěvek od franzkfk » 19.01.2012, 00:10 hod.

Ježiši, dyť sem to psal asi třikrát. Jen mimo země EU se platí (a to nad 22eur). Bookdepository posílá v rámci EU.

Uživatelský avatar
Erunno
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Safiman#2425

Re: Book of Cain

Příspěvek od Erunno » 19.01.2012, 13:35 hod.

Tak mi včera přišla:) objednával sem 9.ledna a jestě sem to stihnul v ty akci:) je nádherná:D jen se mi moc nelibej otrhany stranky, protože nevim jestli to byl záměr nebo lemplovství:D možná proto byla v akci:)

Uživatelský avatar
Lahváč
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Lahvac#2142
Bydliště:New Tristram

Re: Book of Cain

Příspěvek od Lahváč » 19.01.2012, 14:37 hod.

tak bych to rád objednal z bookdepository, ale nebere mi to moji VISA kartu :evil: neměli jste s tím někdo taky problém?

EDIT: případně není problém s tím, že s kartou od české spořky nemůžu platit zahraniční platbu? ještě jsem to nikdy nezkoušel, tak nevím...

Uživatelský avatar
Erunno
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Safiman#2425

Re: Book of Cain

Příspěvek od Erunno » 19.01.2012, 15:14 hod.

já si to musel tehdá u český aktivovat, ale to už je pár let zpátky

Uživatelský avatar
kuba7
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuba#2857
Bydliště:Val Mez

Re: Book of Cain

Příspěvek od kuba7 » 19.01.2012, 19:33 hod.

Tak dneska mi konečně dorazila a je to...moment hledám to správné slovo...epický kousek :) ...prostě pohlazení na duši pro každého Diablo fanatika...těžko popsat slovy :)...no nic du číst :P

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: Book of Cain

Příspěvek od Azure » 22.01.2012, 21:27 hod.

ták... jeden moc hodný kamarád mi dnes objednal Book of Cain z bookdepositary... jsem zvědav kdy mi přijde, píšou 7-10 pracovních dnů, tak by to tu mohlo být 31.1.-3.2. :)... já se tak těšíííííím :) :) :)
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Uživatelský avatar
Erunno
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Safiman#2425

Re: Book of Cain

Příspěvek od Erunno » 22.01.2012, 22:07 hod.

jj těš se:) sem z ní naprosto nadšenej:) jen bych se chtěl ještě zeptat, máte taky jednu stranu listu jakože tak potrhanou nebo spis ze to vypada opotrebovane?

Uživatelský avatar
kuba7
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuba#2857
Bydliště:Val Mez

Re: Book of Cain

Příspěvek od kuba7 » 23.01.2012, 15:04 hod.

má to vypadat epicky potrhaně jako nějaké prastaré svitky co Cain někde po letech sepisoval dohromady,ale vypadá to tak nějak podivně,spíš to mohli udělat stylem jako je ta mapa v té obálce :) ...(na videu se mi to líbilo víc než pak v reálu)

Uživatelský avatar
Erunno
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Safiman#2425

Re: Book of Cain

Příspěvek od Erunno » 23.01.2012, 18:26 hod.

tak aspon ze nejsem sam:D jaky video?

Uživatelský avatar
kuba7
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuba#2857
Bydliště:Val Mez

Re: Book of Cain

Příspěvek od kuba7 » 23.01.2012, 19:00 hod.


Odpovědět

Zpět na „Obecně“