Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
patopast
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od patopast » 25.05.2012, 19:10 hod.

GrOsO píše:
patopast píše:
Helljovany píše:Tohle je Diablo. Všechno je o náhodě a o štěstí a proto tuhle hru tak milujeme :)
a prave tuto podstatu znicil Blizz s AH a RMAH .... dakujeme...
budes 60. lvl a behat po bossoch a dungeonoch ,dostanes super item , normalne by si sa tesil a bol pysny ze si ho poctivo vybojoval ale potom zistis ze naky pamrd si rovnaky item kupi v RMAH a tym padom motivacia v prdeli...
v diablu 2 si si tiez mohol kupit co si potreboval ..nevidim problem . .nechod na aukciu teda fakt si to kazis tu hru potom sam ked sa ti to nepaci
tu ide o to ze D3 uz je fakticky na itemoc viac polozene nez D2 ale pevne verim aj na to co citam na offi forach diabla ze ludia tam robia mass thready s touto temou , ja viem oldskool diablo z toho nemalo byt ani nebude ale trocha viac motivacie (stastia) by nevadilo....

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od GrOsO » 25.05.2012, 22:50 hod.

neviete kde je taka ta ladova jaskina ? su tam take bizony bo co to je -,-
Obrázek

Uživatelský avatar
Ordkomber
Quill Rat
Příspěvky:34

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Ordkomber » 25.05.2012, 23:27 hod.

Frozen Cave se objevuje ve třetím aktu, v tej oblasti jak tam ničíš katapulty.

mates25
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mates B.

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od mates25 » 26.05.2012, 08:29 hod.

Zdravim chlapy a slečny, prosim poslal by mě někdo quest pass, rád bych si D3 koupil, ale nevim jeslit to muj stroj zvládne, díky moc.
email: bmates@seznam.cz

patopast
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od patopast » 26.05.2012, 10:17 hod.

mates25 píše:Zdravim chlapy a slečny, prosim poslal by mě někdo quest pass, rád bych si D3 koupil, ale nevim jeslit to muj stroj zvládne, díky moc.
email: bmates@seznam.cz
ja som v praci doma mam 1 guest pass ked ho dovtedy nebudes mat napis spravu a poslem ti ho vecer , ale ci to stroj zvladne si jednoducho pozri v poziadavkach , ja mam PC ktory utaha vsetko na FULL ale v massfightoch mam neplynule FPS , neseka ale je neplynule ale blizz to ma coskoro fixnut sami sa vyjadrili ze hru musia este doladit ... ale tie nerfy nemuseli robit skor mohli zmenit nahodnost padania itemov...

reaper_666
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od reaper_666 » 26.05.2012, 10:40 hod.

Dobry den chcel by som sa spytat ked stahujem diablo 3 z battlenetu je to plna verzia ??? ma 8 giga tusim....lebo niekde som videl ze diablo nainstalovane ma 15 giga...dakujem vopred za odpoved

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Winty » 26.05.2012, 12:05 hod.

Verze z Battle.netu je plná verze. Soubory jsou zkomprimované a po instalaci má celá hra více než 8 GB.

osf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od osf » 26.05.2012, 18:14 hod.

Jde pouzivat treba Haunt a Firebats soucasne? nvm jak to popsat, proste mit 2 skilly z defensive soucasne :)

Trhanec
Wraith
Příspěvky:182
BattleTag:Trhanec#2317

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Trhanec » 26.05.2012, 20:25 hod.

Můj dotaz nesměřuje přimo k diablu, ale chci se zeptat jak upgraduju ten account na battle.netu, abych mohl zakládat topicy na foru?
EDIT: Už to mam

Uživatelský avatar
pejtrix_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:90
BattleTag:pejtrixcz#2651
Bydliště:Karlovy Vary

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od pejtrix_cz » 26.05.2012, 20:45 hod.

osf píše:Jde pouzivat treba Haunt a Firebats soucasne? nvm jak to popsat, proste mit 2 skilly z defensive soucasne :)
v options si zapni Elective mode

Uživatelský avatar
fanky
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:fanky#2166

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od fanky » 26.05.2012, 20:54 hod.

osf píše:Jde pouzivat treba Haunt a Firebats soucasne? nvm jak to popsat, proste mit 2 skilly z defensive soucasne :)
Options -> Gameplay -> Elective Mode

:)
* Seasone 5 *
* Paragon: 700 *

* Seasone 4 *
* Paragon: 1011 *

------------------
- fanky párty -

osf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od osf » 26.05.2012, 21:34 hod.

super, moc dekuju. Jinak dalsi dotaz. Ty legendarni veci, to da nejakej bonus kdyz je jich vic? nebo proc jsou tak drahe, kdyz maj relativne male bonusy oproti vecem stejne drahym ale RARE. diky
Naposledy upravil(a) osf dne 27.05.2012, 17:19 hod., celkem upraveno 1 x.

mira889
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od mira889 » 26.05.2012, 22:35 hod.

Mám dotaz ohledně Parental Control, na začátku při registraci to po mě chtělo email na parental controls, a tak jsem ho zadal, ale teď tam čtu, že parental control je jenom dokud nemáte věk na tu hru, pokud jsem to dobře pochopil takže 15 let, ale já na to mám věk tak tam píšou, že v případě zrušení je máme kontaktovat, tak prosím poradíte mi kam mám napsat a spíš co mám napsat, protože moje angličtina je hrůzyplná :D Díky :)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od DeathHero » 27.05.2012, 15:30 hod.

ahoj mam dve otazky jak se ziskavaji veci na creft a jak se daji obarvit predmety nekde sem to cetl ???
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kojot » 27.05.2012, 15:39 hod.

Věci na craft získáš tak, že budeš rozkládat magic a rare itemy u blacksmitha. A předměěty obarvíš pomocí Dye. Ty koupíš u obchodníka. Jsou to takový lahvičky.
Obrázek

Uživatelský avatar
Rinkimen
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rinkimen#1265

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Rinkimen » 27.05.2012, 15:43 hod.

DeathHero píše:ahoj mam dve otazky jak se ziskavaji veci na creft a jak se daji obarvit predmety nekde sem to cetl ???
1. U kováře máš ikonu kovadlina (salvage). Klikni na ni a pak můžeš přetavovat předměty (pouze žluté a modré). Za přetavení předmětů získáš suroviny na craftění.

2. U nějakých obchodníků se v sekci lektvarů nachází takové velké lahvičky, které obarvují předmět. Podle mě není rozdíl až tak velký, ale to je věc názoru :)

e: kojot mě předběhl :D
Obrázek

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od JamieChris » 27.05.2012, 20:52 hod.

Sockety je možné přidat i velmi kvalitním předmětům, které ještě žádný nemají. V takovém případě je potřeba zajít za klenotníkem (jeweler) a požádat ho přidání socketu.

A jako jak ? Mam mu napsat e-mail ?! Nebo je info chybný a socket do zbraně přidat NEJDE?

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od mafian89 » 27.05.2012, 20:57 hod.

JamieChris: Sockety přidávat nejdou, sám Blizzard to potvrdil.
Obrázek

osf
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od osf » 28.05.2012, 06:22 hod.

Hodim to sem jeste raz, protoze odpoved zatim nikde a docela me zajima jak to je ;)
Ty legendarni veci, to da nejakej bonus kdyz je jich vic? nebo proc jsou tak drahe, kdyz maj relativne male bonusy oproti vecem stejne drahym ale RARE. diky

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kojot » 28.05.2012, 06:48 hod.

Nedávají žádné bonusy. Drahé jsou, protože jsou LEGEN wait for it DARY. A to je strašně cool. Kdo by nechtěl mít legendary? :D :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“