Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sonic1SVK
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sonic1SVK#2152
Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Sonic1SVK » 11.11.2015, 22:46 hod.

http://www.diablofans.com/builds/80-lightning-strikes je to sice na 2.1 ale starsie buildy na Monka tam uz nie su.
Pripadne pozri Monk sekciu https://www.diablofans.cz/forum/viewforu ... &start=100
Problem je ten ze najprv zisti na akom patchi vlastne si. Vypisuje to pre login screene

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od alak » 12.11.2015, 07:28 hod.

mam tam C.2.0.9 toto myslis ?

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od alak » 12.11.2015, 12:25 hod.

ono hrajem na T3 a T4 mam problem z hlavnymi bossmi na konci pred smrtou zacnu hadzat take kuzlo ze to neustojim inac to prechadzam v pohode
este sa chcem spitat hrate po odomknuti adventura modu uz len adventura mod alebo aj champing napriklad v champingu mi z konecneho bossa v akte 5 vipadli dve legendary veci a v adventura mode som ho dal uz dvakrat na T3 a zatial nic tak neviem kde to viac pada ...

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od alak » 16.11.2015, 18:02 hod.

este sa chcem spitat na http://eu.battle.net/ som pozeral v sekci zbrane ze najlepsia sekera a najlepsie fisty su Hallowed Breach Hallowed Hold a tie uz mam taze to uz v hre ziadne lepsie zbrane uz nenajdem ? lebo som pozeral postavi a tam mali niektori ovela lepsie zbrane z lepsim utokom ... alebo na http://eu.battle.net/ niesu vsetky ? dik

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od alak » 17.11.2015, 14:46 hod.

tolko skusenych hracov tu chodi a sa nikomu nechce kliknut na odpovedat a poradit ? :OXO :OXO >:D

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od hulkxxxl » 17.11.2015, 17:06 hod.

myslím, že vypsané jsou všechny, koukej i do class sekcí podle postavy, je to rozdělené

zbraní je spousta, hodně má specifické vlastnosti (legendy / set), které uplatníš v konkrétním buildu

pro hledání buildu pátrej na http://www.diablofans.com skus si tam nastavit patch, který máš dostupný a podívat se na to co se hrálo - a jakej potřebuješ gear

edit: koukám tak staré patche tam nejsou tak asi zapátrat na youtube
Obrázek Obrázek

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od alak » 17.11.2015, 17:23 hod.

no zatial sami hra dobre idem si to v klude na T3 ochvilu asi prepnem na T4 lebo sami odost zlepsila postava. Zatial hram stym co padne nemam moc na viberanie lebo skoro vsetko je bud lepsie nez to co mam abo horsie nez to co mam len ma zaujimalo ci mozem cakat este lepsie zbrane na monka nez tie stoho setu alebo je to uz vrchol ale jak tak pozeram zkazdej strany na tom batlenete tak ten set Hallowed Fisty a Sekera su posledne z najlepsim utokom potom je tam lepsi este jednorucak dajaky ... ale co som pozeral postavi comaju zac veci na sebe videl som tam zbrane aj z omnoho vetsim utokom tak neviem ... a este otazocka co je Gear ?

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 17.11.2015, 18:07 hod.

Rychlým nakouknutím do slovníku v hlavě, gear = vybavení. Takže vše co nosí tvá postavička.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od alak » 17.11.2015, 19:45 hod.

aha ok diky no zatial berem to co mam mozno neskor ked budem mat viac setov na vyber to bude ine

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od bleptys » 22.11.2015, 14:31 hod.

Zdravím, hraji monka a v kostce mám radiance a v liště inner sanctuary. Zakouzlí radiance IS i runou? :-D Předpokládám, že ne. Moc Vám děkuji.
CZSK Komunita

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od alak » 23.11.2015, 03:34 hod.

mam taku dilemu a nechcel som zakladat novy topic ... mam dve set predmety ktore spolu robia Ranged and Melee Attackers take 6000 fire damage per hit
ale ked ich mam na sebe tak mam utok 280K ... inac mam miesto tych predmetov dve ine leg predmety ktore ked mam na sebe mam utok 296K ... a tak teraz mam dilemu ci je lepsi do utoku ten set co dava este tych 6000 fire damage alebo tie leg predmety z ktorimi mam vyssi utok o 16K ... vopred dakujem za radu :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od hulkxxxl » 23.11.2015, 08:40 hod.

těch 6000 tě opravdu nespasí takže nato kašli

doporučuji ti si přečíst nějaké základy hry co tvoří tvoji dmg a pak nějaké buildy https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 44&t=10792

jink na postavu by neškodil
Obrázek Obrázek

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od alak » 23.11.2015, 08:55 hod.

jak spravim ten jink ?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od hulkxxxl » 23.11.2015, 09:04 hod.

na battlenetu si najdeš podle svého battletagu

nebo mi dej jen battletag (jméno#číslo) a já si tě najdu
Obrázek Obrázek

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od alak » 23.11.2015, 09:25 hod.

A jak zistím ten batlle tag?meno postaví alak ale číslo neviem aké chceš vysvetlí nevadí že hrám na konzole ?budem tam ?aha vidím že ty máš toto hulkxxxl.... Atď ale ja to nikde v hre neviem nájsť .. De to nájdem ?a vopred dik že sa snazis poradiť ....
Naposledy upravil(a) alak dne 23.11.2015, 09:33 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od hulkxxxl » 23.11.2015, 09:32 hod.

á konzolista tak to asi neuvidím

přečti si ty základy, nastuduj buildy podle patche který máš na konzoli už jsi to tu řešil myslím
Obrázek Obrázek

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od alak » 23.11.2015, 09:41 hod.

Hej no konzola ... Škoda .. Isto to tam nebude?nechal by som si poradiť ... Ja som pozeral jedného monka na youtube som dal že best skill a približne podľa neho mám skilli ale aj tie čo sami zdajú najúčinnejšie a veci davam tak naseba zeby sedel aspoň 2 set a aby som davali čo najvetsie hodnoty utoku obrany lifu a nehra sami zle na torment 3 to prechádzam ľahko ... Moc tým buildom nechapem prečo taký skill ku takym veciam ked mne sa napriklad stym skillom nehra dobre

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od alak » 23.11.2015, 10:11 hod.

Chcel by som celi set blackthornes zatiaľ mám dve časti tuniku a nohavice zdá sami že sú to najsilnejsie obliecky čo som zatial nasiel helmu mám dobru aj podla buildov mempo of twilight potom mám set nahrdelnik prsten zbrane dvojset hallowed breach a hallowed hold zatial som lepsie. zbrane z lepsim útokom nenasiel plus dávajú 100resist a 10 attack speed no tá tak môžem hľadať ďalej popadadaju este lepsie predmety ?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od hulkxxxl » 23.11.2015, 11:18 hod.

všechny postavy mají sety pro sebe, monk má několik setů, nevím který patch jedeš ale určitě je tam třeba Innas set a asi i další - většinou je základ set pro danou postavu!!!

ty můžeš kombinovat s jinýma setama/ legendárkama a celkově si pomoct k dmg, často nevidíš to číslo v informacích, ale uděláš nějaký útok ten něco udělá a monstra pak dostanou třeba o 1000% větší pecku, celé je to o synergii výbavy a skilů

celkově bych řekl že se dřív jelo hlavně na regeneraci spiritu a následně spotřebu - třeba WOL (zvon nebo pilar), pak byly různé buildy s generátorama atd.
Obrázek Obrázek

alak
Fallen Shaman
Příspěvky:88

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od alak » 23.11.2015, 11:59 hod.

No dneska mi vipadol planik od démon setu ten je pre monka dava bonusi skillom ale vetsinou ked vyrobim predmet nedava bonus tomu skillu čo pouzivam ale inemu

Odpovědět

Zpět na „Obecně“