Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 20.04.2017, 12:16 hod.

Kdysi tady někdo dával odkaz na pomocníčka pro CoE cyklus. Nevíte někdo ? Byl to nějaký mega jednoduchý soft na lepší viditelnost jednotlivých cyklů CoE nebo tak něco.... docela bych to teď ocenil.
Nejednalo se o žádné makro nebo čtení paměti, jen na začátku to člověk ve správnou chvíli spustil aby to zesynchronizoval s CoE.
Díky všem pamětníkům :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Kankys
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kankys » 26.07.2017, 14:40 hod.

Ahoj měl bych dotaz, hraji první sezónu svoji. Začal jsem hrát z witch doctorem a toho jsem smazal a začal hrát znovu za demon huntera. A teď když se podívám do leaderboards je tam stále ta smazana postava. A dotaz když teď hrají za jinou bude se mi zvyšovat score a rank i tak? Děkuji

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 26.07.2017, 15:10 hod.

Z leaderboards postava zmizí, až se dostane za 1000. místo. Nebo když bys dostal BAN ;) S novou postavou se ti bude zvyšovat Paragon. Nevím co myslíš Score a Rank.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

tomulkabambulka
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od tomulkabambulka » 02.08.2017, 09:35 hod.

Ahoj, jsem na Diablu nový, nehraji ještě ani měsíc, ale docela mě to chytlo a tak jsem se do toho pustil. Mám bohužel spoustu otázek, na které bych velmi rád našel odpověď, možná už tu někde byla, forum jsem projel dost, ale znáte to, vesměs je to staré a abych se pídil po internetu v anglickém znění, tak na to nemám bohužel jazykové znalosti, holt starší člověk a jazyky, to není moje. Budu tedy moc rád, když nějaká otázka bude Vámi zodpovězena a tímto Vám děkuji a omlouvám se za moji gramatiku a sloh, je to čím dál tím horší se mnou jako s člověkem.
Založil jsem si postavu Crusadera a rozhodl se, že dokud tento char neprozkoumám naprosto dopodrobna, tak nemá smysl hrát další, takže otázky se budou hodně točil okolo Crusadera a jeho problémů. Jakmile jsem začal hrát, sotva jsem dodělal 70 lvl, tak začala sezona a já se do ni vrhl, času moc není, skill je slabší, parťáků málo, železo slabší, ono problémů je prostě dosti, ale tímto Vás zatěžovat nebudu, jdu na ty otázky.

1. Optimalizace Diabla.
Jak již jsem psal, hraji na ntb, je to taková moje holčička slabší, ale mám ji rád. Holka má 8 GB DDR3 pamět, grafiku postarší AMD Radeon R7 2 GB, procesor je taky nějaký AMD Quad Core AB-7100. Snažil jsem se to nějak osekat, ale pořád si nemohu dopřát nějaké luxusní 4man hraní, je to dost sekavé a takové neplynulé a jelikož jsem počítačema nepolíbený (nic jiného nehraji, jsem i hrami nepolíbený, jen to Diablo taková nostalgie na mladické hraní jedničky), tak si moc nevím rady, jak to natavit, jak to upravit, jak to poladit, aby to šlapalo nějak rychleji. Máte někdo nějaké tipy či triky jak tak nějak optimalizovat Diablo 3 na tu moji herku?

2. Místo, místo, místo.
Ze začátku jsem si schovával všechno, pak jsem pochopil, že místa je málo, věcí je hodně a tak nějak jsem ustoupil. Ale i když jsem se zbavil té obsedantní poruchy všechno střádat, pořád mám pocit, že místa v truhle je nějak moc málo. Mám jen Crusadera, nic jiného nehraji, sety na ostatní chary vyhazuji, ale i tak mám pocit, že to zkušenější hráči musí dělat nějak jinak. Z prstenů a amluletů mám už jen ancient itemy. zbraně a štíty to samé, ale i tak přece jako nováček nemohu vědět, co se kdy bude hodit. Krom koupení nekromanta a dvou truhel mně už moc nenapadá.
Pak leda založit si nějaké pofiderní postavy a využívat jejich místo v inventáři, ale to je takové řešení neřešení. Tak pokud byste měli nějaké rady jak vyřešit či vylepšit místo, budu moc rád. Potřeboval bych tak odhadem dalších 5-6 truhel a to mám jen Crusadera.

3. Pomocníci, templar.
Potřeboval bych vypnout skill. Díval jsem se, byl jsem ještě Diablem nepolíbený a předemnou stála možnost Charge a nebo Onslaught. Dneska když se na to dívám, tak se mně nehodí ani jeden tento skill, ale vypnout to nevím jak. Jde to přepínat ale já byhc byl nejraději, kdybych neměl ani jeden. Jde to nějak udělat? Zkoušel jsem přehazovat mezi pomocníky, různě jim odebírat equip, ale jak jsem to již jednou zvolil, tak se nedaří vypnout.

4. Crusader buildy
Rád bych si jednou zahrál všechny takové ty známější buildy. Momentálně mám v oblibě Roland set + Sweep atack, trošku equipnutého mám i kladiváře. Chtěl bych se poptat, jaké další známější a zábavnější buildy Vás napadají. Já tam vidím toho Bombaře, pak možná Thorns ale dál asi už nic moc.
A co Crusader tank či support? Zatím mám ty 4-many takové nehratelné (viz bod 1), takže jsem to ještě neřešil, ale velmi se na to těším, že bych si jednou zahrál i vícečlenné party a tam mě napadá, že by mě hodně bavilo tankovat a nebo supportit. Lidi na to nadávají, že je to opruz, slabé, dle statistik se to ani moc nehraje, ale já nejsem nějaký profík, hrál bych to spíše někde na GR75 - GR85 a tam by se to uživit mohlo. Rád se nechám inspirovat nějakým zkušenějším člověkem.

5. Bounty + DB
Ze začátku jsem hodně bojoval s goldy a gemy, ale tak nějak jsem časem pochopil, že to je ten nejmenší problém. Daleko větší problém je materiál z Bounty a ještě více bolí Death Breath. Chtěl bych se poptat, jestli nevíte o nějaké urychlené farmě těchto materiálů. Hodně tajů hry je mně zatím skryto, tak se rád nechám isnpirovat. DB farmím skrze rift na klíče, ale to moc nedává a bounty dělám na solo a je to dost opruz.

6. Využití a náplň hraní.
Co jsem zatím pochytil, tak hlavní myšlenka Diabla je nafarmit dostatek klíčů, které pak člověk spotřebuje v GR, kde se snaží posouvat svoje limity, ať už v solo hře či při hře s více hráči. Samozřejmě u toho je důležité farmit equip a vylepšovat ho, na to slouží chození bounty, již zmíněných GR a craftění z materiálů, který se zase někde huntí.
Já se chci poptat jeslti existují i další nějaké zábavy, kde strávit hezký čas hraním Diabla, nějaké výzvy, nějaké těžké dungy, chození nějakých míst kde jsou třeba jen elitky či nějaké schované a utajované lokace? Zatím o ničem moc nevím, mám pár nějakých klíčů do infernal machine, ale dál jsem to nezkoumal.

7. Ovládaní hry
Mám jeden takový vlhký sen. Ovládat pohyb myší a skilly mít na klávesnici. Rád bych se umačkal na klávesnici než na myši. Můj sen je takový, že pohyb budu řešit prostě klasicky levým tlačítkem, kde nebudu mít žádný skill. Přitom ale nechci ztratit možnost mít 6 skillů. Momentálně to používám move kolečkem když nechci použít skill na myši, ale není to ono. Jen se mně nedaří nějak dostat move na levé tlačítko myši.
K tomu ovládání, 6 skillů je tak nějak málo. Tak se chci zeptat, jestli existuje nějaká možnost nějakých bindů. Třeba že bych si na klávesnici nějak nabindoval změnu skilu či runy - Dám příklad. Je to na hraně, chci spíše defensivní postup, zmáčknu pár tlačítek a ejhle změnil se mně skill a nebo runa. Když budu chtít zase jiný styl, bo situace to vyžaduje tak přehodím zpátky atd. Nebo třeba bindování itemů (rychlé přehození třeba opasku z 25% redukce melee na nějaký dmg opasek), taky nic?

8. Magic find
Nikde na itemu nevidím žádný bonus na tento stat, přesto ho v detailech vidím a mám +5%. Sám nevím, kde jsem k tomu přišel a tak bych se chtěl zeptat, je někde nějaká informace o tomhle? Tady na diablofans jsem něco našel, ale moc mně to nepomohlo. Jinak obecně bych uvítal, jestli neexistují nějaké informace k detailům o postavě. Dost se z toho dá pochopit logikou, ale některé věci jsou ještě dost mimo mě a jsem z nich zmatený. Udám příklad, v detailech je napsané Dmg increased by STR, to je jasné, ale hned pod tím je Dmg increased by skill a tam mám mínus 20% a netuším proč a jak to funguje a toho bude asi více.

Jinak ono by se toho našlo asi více, ale tohle je takový ten základ. Pokud bych se měl rozepsat třeba o strategii a pohybu na bohišti, tak bych těch otázek vytáhl asi padesát a naprosto Vás zahltil. Budu moc rád za jakoukoliv radu. Načteno mám hodně, dost se těď v práci nudím a tak čtu, čtu, čtu, koukám na buildy atd, ale víte jak, není nad to se přímo někde zeptat. Třeba se mně poštěstí a chytnu nějakého brutal Cruse někde na TSku a hodinu života mu vysaji.
Díky moc a budu rád za jakoukoliv radu či nápad. Hezký den přeji.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 02.08.2017, 11:14 hod.

Ahoj. Rád vidím nově příchozí :). Zkusím co nejvíc, ale přesný a detailní odpovědi bych dal až doma od PC kde si můžu ověřit jak se co jmenuje a kde to je abych tě mohl navést přesně ;). Ideální by bylo, kdyby ses připojil na Discord a vše bysme vysvětlili ve hře přes hlasovou komunikaci ;).

1. Optimalizace Diabla.
Pomáhalo stáhnout v nastavení hry zvuk na nejnižší kvalitu (low 16 channels, myslím). Dále pak v nastavení grafiky nastavit max FPS na 60 a max background FPS třeba na 20. Ujisti se, že máš stažený nejnovější ovladače ke grafice ;). Vypni V-sync pokud už jsi neudělal. Zbytek nevím z hlavy, z domu pošlu nastavení .ini souboru, kde se toho dá oříznout víc ;).

2. Místo, místo, místo.
Jakožto věčný skladovač "co kdyby předmětů" tě naprosto chápu, nicméně opravdu to nemá smysl. Nech vždy jen ty nejlepší kusy, ani nemusí být ancient, to není nutně záruka kvality. Vybersi do začátku třeba 2 hlavní buildy co chceš zkusit a sbírej věci jen na ně, neměl by s místem být problém (i když my už tady všichni máme 3 pr*ele záložek z minulých sezon, tak ono se to mluví :D.

3. Pomocníci, templar.
Mám takovej špatnej pocit, že to nejde, ale není to nic co by tě brzdilo vyloženě ne? vyber "menší zlo" pokud opravdu nechceš žádný skill. Pomocník je při solo hraní užitečnej, nech ho dělat jeho práci ;).

4. Crusader buildy
Populární buildy najdeš na anglícké verzi našeho webu (diablofans.com). Jinak pokud potřebuješ striktně v češtině, poradí ti někdo zde na fóru v sekci Charaktery --> Crusader. Cruse bohužel nehraju tak osobně nevím ;).

5. Bounty + DB
DB je nejlepší prostě farmit na T13 klasické rifty. Klidně přeskakuj hloučky a zabíjej jen elity (z těch to padá). Bounty se holt musí dělat, jinak ten matroš neseženeš. Nejlepší je varianty tzv. split bounty, kdy jste 4 hráči a každej si vezme jedno bounty a dělá ho sám. Tím je akt hotovej za chvililičku a máš vystaráno. Klidně s tebou kolečko oběhnem, nick vydíš u mého avatara tak si mě přidej ve hře ;).

6. Využití a náplň hraní.
GR, klasické rifty, Bounty, Vault (otevře ti občas goblin když ho zabiješ, nebo otevřeš pomocí prstenu Puzzle ring v kostce (takže ten si schovávej!), Kraví level(otevírá se taky přes kostku, když do ní vložíš speciální halapartnu a dáš transmute), pak je tajná lokace, kterou ti otevře rainbow goblin když ho zabiješ atd. vše se ti ve hře podaří jednou najít ;). Set dungeony (návod možná zde na Dfans)

7. Ovládaní hry
Pokud nechceš ztatit skill a pohybovat se bez toho aniž bys každým klikem zavadil o monstrum, je v nastavení kláves tzn "force move". Většina ho má nastaven na kolečko myši, takže jen lehce šmrdláš kolečem a tím běháš (jen běháš, bez útoku). Ohledně bindu atd. veškerý software 3. strany co ti sám spouští skilly nebo sám přehazuje automaticky atd je zakázaný a je to na vlastní nebezpečí (možný BAN). U HW se to neřeší (různé makra dodávané k myši nebo klávesnici (razor atd.).

8. Magic find
Ten neřeš, je to přežitek z prní verze, nic nedělá.
DMG icreased by skills znamená, že ti nějaká lege vlastnost nebo skill zvyšují/snižují dmg. pokud tam máš -20%, zřejmě máš nasazený gatě Hexing pant, jejihž lege vlastnost žíká "pokud se pohybuješ, dmg je zvětšeno o X %, pokud stojíš, dmg je zmenšeno o X %", tohle se právě promítá do té statistiky v detailu inventáře.

Přidej se na ten Discord (navod tady někde na Dfans) a slovně vysvětlím vše co je třeba ;)
Hodně úspěchů a zábavy ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

tomulkabambulka
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od tomulkabambulka » 07.08.2017, 12:19 hod.

Ahoj, díky moc za odpovědi.
Snad se někdy na ten discord dostanu a nebo na TSko, přeci jen žena, práce atd. takže když někdy zůstane čas na hraní, tak spíše někde v klidu večer a potichoučku ať neruším.

Add 1. Díky moc. Zkusil jsem a je to lepší, pořád ty 4-many jsou takové všelijaké, ale už aspoň trošku hratelné. Ohledně V-sync jsem četl, ale na Win10 jsem toho moc nenašel a natolik zdatný nejsem, abych to zvládl bez návodu.

Add 2. Jsem netušil, že za skončenou sezonu dostanu nějakou truhličku či tak něco, to je paráda. Já sbírám opravdu jen ty nejlepší kousky. Ale to máš 3 solo buildy, do toho 2 group buildy a už je problém. Do toho pak další věci v několika kvalitách (Nemesis bracer pro Holy skill, pro Fire skill atd) a už jsem plný. Ale vyházel jsem toho dost, dokonce i pár A věcí, tak snad s tím nebude problém do budoucna. Přeci jen pořád objevuji. Na klasice jsem si taky říkal že nebudu jezdit Roland set a vyhodil něco co se s odstupem času jevilo jako nejlepší možné botky (vyjma PA itemu). Od té doby raději setovky skladuji a nechávám od každého jeden top kousek.

Add 3. Kvality pomocníka oceňuji, ale vyloženě mně to kazí kolikrát. Je tam blbý výběr. Třeba při hraní BH+FS nechci aby ten skill použil a když to udělá, tak to zdržuje o pár vteřin. Při Roland setu se Sweep Atackem taky. Já bych si rád natahal sám a ten frajer to někdy udělá tak nešikovně, že mám místo jedné veliké grupy dvě menší. Jsou to vteřinky, zanedbatelná věc, ale onehda jsem neudělal GR o asi dvě vteřiny a zrovna v tom GR to udělal nešikovně asi 2x. Ano, je to moje chyba, že jsem to zahrál blbě, ale víš jak. Asi kouknu po jiném pomocníkovi. :-)

Add 4. Už jsem to tam položil, je to dlouhé, tak snad nikoho neodradí ta délka. Uvidíme, zatím je to tady mrtvé krom sekce necromanta, tak snad se pletu.

Add 5. Vida novinka, nemám moc nahráno a už vůbec nev partě. Tohle je příjemné, tímto se to redukuje na čtvrtinu času a to už nezní tak otravně. Díky moc.

Add 6-7-8. Díky moc, velice poučné. To ovládání trošku mrzí, ale s tím nic neudělám. Takhle točím aspoň bracery ručně, vždy když uvidím pylon, přehodím a pak zase zpátky. Je to otravné, ale něco to udělá.

Snad se někdy potkáme, otázek je dalších bambilion. Škoda, že nehraješ Crusadery, tak nějak mám pocit, že bude fuška tady najít spřízněnou duši na ten char.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 07.08.2017, 13:02 hod.

Čau. V pohodě, taky mám full time job a rodinu, takže čekám až všichni usnou a pak teprve pařím, denně cca 22:00-02:00 :D. Přidej si mě do přátel a dáme pár jízd ;). Discord by byl fakt ideální, než to člověk vypíše do chatu, je půlnoc, takhle můžeme kecat a běhat zároveň. Myslím, že toho pořešíme dost i bez toho aniž bych detailně znal Cruse, spousta věcí je obecně a počítaná stejně, základní principy atd budou stejný.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od witekcz » 07.08.2017, 15:12 hod.

tomulkabambulka píše:Add 1. Díky moc. Zkusil jsem a je to lepší, pořád ty 4-many jsou takové všelijaké, ale už aspoň trošku hratelné. Ohledně V-sync jsem četl, ale na Win10 jsem toho moc nenašel a natolik zdatný nejsem, abych to zvládl bez návodu.
Ve hře si v nastavení grafiky zaškrtni LOW FX. Odlehčuje to grafické kartě. Navíc hraješ na ntb. Nejspíš tam máš disk s 5 400 otáčkama, Diablo bude na stejném fyzickém disku jako OS. To taky zpomaluje. Někteří to řeší tak, že si koupili 32 GB flash disk a Diablo mají tam.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Bambinot » 08.08.2017, 07:27 hod.

Seton píše: 8. Magic find
Ten neřeš, je to přežitek z prní verze, nic nedělá.
DMG icreased by skills znamená, že ti nějaká lege vlastnost nebo skill zvyšují/snižují dmg. pokud tam máš -20%, zřejmě máš nasazený gatě Hexing pant, jejihž lege vlastnost žíká "pokud se pohybuješ, dmg je zvětšeno o X %, pokud stojíš, dmg je zmenšeno o X %", tohle se právě promítá do té statistiky v detailu inventáře.
... jseš si jistej, že magic find nefunguje? ... já jednoznačně pozoruju, že když jsem v partě tak padá více věcí než při solo hraní ... a za každého v partě je vidět v detailech +10% magic find, takže ve full partě je vidět 30% ... netvrdím, že se vyplatí mít místo optimal buildu na sobě nagel ring nebo cain set od kováře

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Bambinot » 08.08.2017, 07:32 hod.

witekcz píše:
tomulkabambulka píše:Add 1. Díky moc. Zkusil jsem a je to lepší, pořád ty 4-many jsou takové všelijaké, ale už aspoň trošku hratelné. Ohledně V-sync jsem četl, ale na Win10 jsem toho moc nenašel a natolik zdatný nejsem, abych to zvládl bez návodu.
Ve hře si v nastavení grafiky zaškrtni LOW FX. Odlehčuje to grafické kartě. Navíc hraješ na ntb. Nejspíš tam máš disk s 5 400 otáčkama, Diablo bude na stejném fyzickém disku jako OS. To taky zpomaluje. Někteří to řeší tak, že si koupili 32 GB flash disk a Diablo mají tam.
... no tak nevím, ale dávat diablo na flash disk, když přístup na USB storage navíc zatěžuje CPU bych jako optimum rozhodně neviděl :roll: ... to radši v tom noťasu vyměnit hdd za ssd což dokáže zrychlit celý systém 8-)

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Bambinot » 08.08.2017, 07:40 hod.

to tomulkabambulka

... jestli chceš tak pojď k nám do klanu MGC Mrtvolky ... najdeš ho mezi klany v english sekci (i když je to CZ/SK klan) ... určitě tam najdeš dost spoluhráčů, kteří rádi pomohou a mám dojem, že tam někdo jede i cruse 8-) ... na teamspeaku budeš také vítán 8-)

... ad hraní ve fullpartě se support charakterem - na nižšší speed grka asi nebude problém i s crusem, ale na vyšší to chce barbara nebo monka ... složení je teď víceméně jasné monk+barbar jako support + wd na zabíjení trashe + necro jako elite a boss killer 8-)

Uživatelský avatar
Morbid
Doom Knight
Příspěvky:425
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Morbid#2486

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Morbid » 08.08.2017, 08:21 hod.

Už sem psal SZ pozvánku pre tomulkabambulka.Jestli dnes budu v DIII (což je dost možné,mám volno celý den) tak te i popotáhnu.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 08.08.2017, 09:02 hod.

Bambinot píše:
Seton píše: 8. Magic find
Ten neřeš, je to přežitek z prní verze, nic nedělá.
DMG icreased by skills znamená, že ti nějaká lege vlastnost nebo skill zvyšují/snižují dmg. pokud tam máš -20%, zřejmě máš nasazený gatě Hexing pant, jejihž lege vlastnost žíká "pokud se pohybuješ, dmg je zvětšeno o X %, pokud stojíš, dmg je zmenšeno o X %", tohle se právě promítá do té statistiky v detailu inventáře.
... jseš si jistej, že magic find nefunguje? ... já jednoznačně pozoruju, že když jsem v partě tak padá více věcí než při solo hraní ... a za každého v partě je vidět v detailech +10% magic find, takže ve full partě je vidět 30% ... netvrdím, že se vyplatí mít místo optimal buildu na sobě nagel ring nebo cain set od kováře
Jo jsem. Pokud bys chtěl hodnotu magic fing vyšroubovat tak aby alespoň vzdáleně něco dělala, budeš s tím gearem běhat T10 a to se prostě nevyplatí. Navíc i blizz sám kdysi řekl, že ten stat je mrtvej :). V partě je to daný tou partou, na sobě nemá smysl nic s MF mít a o to dotazujícímu šlo ;).
Bambinot píše:
witekcz píše:
tomulkabambulka píše:Add 1. Díky moc. Zkusil jsem a je to lepší, pořád ty 4-many jsou takové všelijaké, ale už aspoň trošku hratelné. Ohledně V-sync jsem četl, ale na Win10 jsem toho moc nenašel a natolik zdatný nejsem, abych to zvládl bez návodu.
Ve hře si v nastavení grafiky zaškrtni LOW FX. Odlehčuje to grafické kartě. Navíc hraješ na ntb. Nejspíš tam máš disk s 5 400 otáčkama, Diablo bude na stejném fyzickém disku jako OS. To taky zpomaluje. Někteří to řeší tak, že si koupili 32 GB flash disk a Diablo mají tam.
... no tak nevím, ale dávat diablo na flash disk, když přístup na USB storage navíc zatěžuje CPU bych jako optimum rozhodně neviděl :roll: ... to radši v tom noťasu vyměnit hdd za ssd což dokáže zrychlit celý systém 8-)
Světe div se, ono to funguje a je to ověřený spoustou notebook uživatelů(včetně mě) co nemají v plánu kupovat SSD (což by samozřejmě byla nejlepší varianta to je jasný)

P.S. tomulkabambulka: Do mrtvolek tě samozřejmě rádi přijmem ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Bambinot » 08.08.2017, 09:26 hod.

Seton píše:
Jo jsem. Pokud bys chtěl hodnotu magic fing vyšroubovat tak aby alespoň vzdáleně něco dělala, budeš s tím gearem běhat T10 a to se prostě nevyplatí. Navíc i blizz sám kdysi řekl, že ten stat je mrtvej :). V partě je to daný tou partou, na sobě nemá smysl nic s MF mít a o to dotazujícímu šlo ;).

... no tak nevím, ale dávat diablo na flash disk, když přístup na USB storage navíc zatěžuje CPU bych jako optimum rozhodně neviděl :roll: ... to radši v tom noťasu vyměnit hdd za ssd což dokáže zrychlit celý systém 8-)
Světe div se, ono to funguje a je to ověřený spoustou notebook uživatelů(včetně mě) co nemají v plánu kupovat SSD (což by samozřejmě byla nejlepší varianta to je jasný)

... ad magic find, takže funguje a ne, že ne >:D ... o tom jestli se to vyplatí mít na gearu je jiná věc - souhlas jak už jsem psal ... ale může být situace kdy se to vyplatí - např. když někomu pomáháš sehnat gear a on sám nic nezabíjí, tak se mu IMHO nagel ring vyplatí 8-)

... ad usb flash disk můžeš tedy prosím napsat kolik ti to cca přidalo FPS ... navíc pokud má někdo slabší CPU tak bych to opravdu neviděl moc růžově

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 08.08.2017, 09:47 hod.

Nevím no, nepoužívá to nikdo na světě :D u nikoho sem to nikdy neviděl ani streameři a top hráči to nepoužívají na farmu atd. prostě MF nebrat.

Nemůžu, na noťasu už hodně dlouho nehraju, pořídil jsem stolní mašinu :). Ale vím, že tam určitý zlepšení bylo a psalo to více lidí. Pokud flešku má, ať to zkusí, za to nic nedá :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Bambinot » 08.08.2017, 09:52 hod.

Seton píše:Nevím no, nepoužívá to nikdo na světě :D u nikoho sem to nikdy neviděl ani streameři a top hráči to nepoužívají na farmu atd. prostě MF nebrat.

Nemůžu, na noťasu už hodně dlouho nehraju, pořídil jsem stolní mašinu :). Ale vím, že tam určitý zlepšení bylo a psalo to více lidí. Pokud flešku má, ať to zkusí, za to nic nedá :).
... však jsi si určitě všiml, že píšu, že na sobě při normal hraní se to místo optimal buildu nevyplatí ... šlo mi jen o to, že jsi psal, že to nic nedělá - což si já nemyslím howg >:D 8-)

... jj za zkoušku nic nedá souhlas >:D ... ale já bych spíš uvažoval o tom SSD - je to největší posun výkonnosti kompletního systému co jsem zažil za více než 25 let praxe v IT ... často to dokáže prodloužit životnost i jinak už nepoužitelného systému s hdd 8-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 08.08.2017, 10:51 hod.

MF... ale víš jak, ono to reálně fakt nic nedělá :twisted: :D. jakože fakt nic. Otestuj si to, zaběhni 1000 T13 riftů s a 1000 riftů bez MF na gearu. Pokud najdeš rozdíl, bude tak malej, že to bude jen statistická odchylka na těch 1000 případů.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Bambinot » 08.08.2017, 11:48 hod.

Seton píše:MF... ale víš jak, ono to reálně fakt nic nedělá :twisted: :D. jakože fakt nic. Otestuj si to, zaběhni 1000 T13 riftů s a 1000 riftů bez MF na gearu. Pokud najdeš rozdíl, bude tak malej, že to bude jen statistická odchylka na těch 1000 případů.
... takže ty ten rozdíl 30% mf v partě nevidíš? ... já tvrdím, že je to znát a padá toho víc než při solo play s 0% mf 8-)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 08.08.2017, 12:03 hod.

To není normální MF, to je nějakej blizzovskej pevně nastavenej party MF :D :D, ale mf všude jinde nic nedělá prostě :D. Ten párty neřeš, nedá se odstranit, změnit, jen tam prostě je konstantně :D. Já chápu o co ti jde, a ano, v partě to padá víc, ale dá se říct, "že je to partou, mf obecně nic neřeší" :D.
Ano, máš pravdu. Hlavně jsem ho chtěl upozornit, ať zbytečně na ten stat nekouká, protože skládat to na věcech je ultra nesmysl a v partě to funguje automatiky prostě, tak to sem ani nezmiňoval ;).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Bambinot
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bambinot#2874

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Bambinot » 08.08.2017, 12:12 hod.

Seton píše:To není normální MF, to je nějakej blizzovskej pevně nastavenej party MF :D :D, ale mf všude jinde nic nedělá prostě :D. Ten párty neřeš, nedá se odstranit, změnit, jen tam prostě je konstantně :D. Já chápu o co ti jde, a ano, v partě to padá víc, ale dá se říct, "že je to partou, mf obecně nic neřeší" :D.
Ano, máš pravdu. Hlavně jsem ho chtěl upozornit, ať zbytečně na ten stat nekouká, protože skládat to na věcech je ultra nesmysl a v partě to funguje automatiky prostě, tak to sem ani nezmiňoval ;).
... no ukazuje to těch 30% (10% za každého spoluhráče) na stejném místě jako se ti zobrazí bonus z nagel ringu a dokonce se to s tím nagel ringem sečte, takže je možné tam mít 80% (neřeším teď cain set) ... ale OK budu věřit zkušenějšímu >:D :green: a dál už to neřešme 8-)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“