Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most
Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od DeadMeat » 26.04.2012, 19:27 hod.

Chěl bych se zeptat na jednu věc, je to asi jasný jako facka, ale tohle šlo nějak mimo mě... Budou ve hře i nějaký lahvičky s manou jako tomu bylo v D2? Některým postavám se dobíjí energie tím, že zabíjej se skillem, který ji generuje, ale třeba u wizarda (toho jsem dotáhl v betě na 8lvl) jsem žádný takový gener skill neviděl, vždycky jsem popoběhl a počkal až se mi ta energie zase sama nabije.
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Tib3rian » 26.04.2012, 19:33 hod.

Lahvicky nebudu, preto budes musiet dobre "manazovat" svoje resource. Wizard ma tzv. Signature Spells, ktore nestoja arcane power a kuzlis ich ked nemas arcane power. To je nato aby sa neprerusila akcia.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kojot » 26.04.2012, 19:38 hod.

Lahvičky na resource nebudou. Žádný spelly na generování Arcane Power nemá. Jenom když si dáš pasivku Prodigy, tak tvoje signature spelly budou generovat AP. Ještě jsou tam u některých Signature spellů runy, který přidávají AP při zásahu. Wizardův resource funguje jinak, než třeba u Monka nebo Barbara. Neubývá mu jako např. Barbarovi, naopak dost rychle se sám regeneruje, takže generátor jako takový není třeba.
Obrázek

Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od DeadMeat » 26.04.2012, 20:47 hod.

Dík za vysvětlení hoši. Tak to bude zajímavý... body inteligence už v D3 nenavyšují celkovou kapacitu resource, takže by se rychlost regenerace neměla za celou hru měnit, že jo? (teda pokud do toho potom nezapojím tu pasivku Progidy či jiný vychtávky)...
nebo v tom bude eventuelně figurovat i výše dosaženýho levelu?
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Programos » 26.04.2012, 21:16 hod.

I classové předměty ti přidají regen resource :-)
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kojot » 26.04.2012, 21:25 hod.

Tak třeba zrovna u toho Wizarda je pasivka, která zvyšuje AP o 20 a ještě je runa u Energy Armoru, která taky zvyšuje AP o 20. Takže se dá dostat na 140 + to co seženeš na předmětech. Hlavně si musíš uvědomit, že ten systém funguje úplně jinak, než v D2. Tady se ti ani resource cost se zvyšujícím se levelem nezvyšuje, takže není nutnost, aby se zvyšoval resource pool.
Obrázek

Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od DeadMeat » 26.04.2012, 21:50 hod.

Už v tom mám docela jasno, tenhle systém se mi zdá lepší než ten z D2. No ještě se nechám překvapit jak to bude běhat ve full verzi. Ale jsem z toho docela nadšenej a myslim že to bude legen.... počejte si...dární! Legendární !!!! :) Už aby bylo 15týho....
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

Rimmsi
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rimmsi#2243

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Rimmsi » 27.04.2012, 15:09 hod.

Zdarec

Nevim jestli se to tu uz resilo ale :
Psalo se uz nekdo o tom jestli se planuje davat predmety BOE nebo BOP ?

priklad - nekdo si koupi legendarku kterou casem nebude potrebovat. Tak ji proste veme a da na AH kde se mu za ni vrati $.

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 27.04.2012, 15:23 hod.

zatím to tak vypadá :)
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Ceci77
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Dotaz ohledně D3

Příspěvek od Ceci77 » 27.04.2012, 16:18 hod.

Dobrý den,
přemýšlím o před-objednávce D3 ale chci se zeptat jestli nemám počkat protože kde jsem všude hledal tak všude je manuál a lokalizace EN nebo jiný jazyk ale nemůžu najít CZ. Moje otázka je: Jestli nemám počkat až vyjde s českou lokalizací nebo předobjednat hned s EN a pak jestli to bude možné, přístupné a bezpečné pro všechny. Předem Děkuji za odpověd.

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Dotaz ohledně D3

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 27.04.2012, 16:20 hod.

česká lokalizace nebude, resp zatím není v plánu - to by bylo oficiální cestou a neoficiální překlad taky nebude, protože se vše natahuje ze serveru. Jinak ta angličtina tam fakt není tak složitá...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Ceci77
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dotaz ohledně D3

Příspěvek od Ceci77 » 27.04.2012, 17:26 hod.

kojot píše:Rozhodně na českou lokalizaci nečekej. Nedočkáš se. Pokud by přece jenom v budoucnu byla, tak není problém na ni přejít.
Jestli nebude problém tak já taky žadný nemám :) jinak doporučujete nějaký obchod který má předobjednávku ?

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kojot » 27.04.2012, 18:04 hod.

Obrázek

kenny135
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kenny135#2112

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kenny135 » 28.04.2012, 12:51 hod.

Mě by dost zajímalo, jestli je vůbec nějaký dotřel u kuší,luků a "dosek" :D u zbraní. Jde mi o to, jestli obouruční zbraní u barba doseknu z místa dál tudíž třeba clavem vezmu s sebou víc mobů, než když mám jednoruční zbraň.

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 28.04.2012, 14:35 hod.

dostřel tam je, zkoušel jsem to na těch zombících co žerou mrtvoly, od určité vzdálenosti je to nehitlo.
Něco jako velikost zbraně tam implementováno je, ale naprosto si nepamatuju, jak...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od kojot » 28.04.2012, 14:58 hod.

Nějak omezený dostřel u kuší a luků je. Stejně jako u kouzel. Kolik to je přesně ti teďka ale neřeknu. U melee zbraní závisí na dosahu. Tj s obouručákem dosáhneš dál než s dýkou.

Edit: Tak Pana_Ruplahlava mě předběhl. Jenom bych možná upřesnil, že ten dostřel je o něco dál než vidíš.
Obrázek

Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od DeadMeat » 28.04.2012, 21:59 hod.

Mám dotaz ohledně bleeding efektu. Když vezmu třeba u Barbariana skill Rend (dává 210% požkození za 3 sekundy). Takže tím skillem jednou švihnu do nějakýho zombíka, a pak ho hned se stejným skillem švinhu podruhé, ale dřív jak uběhnou ty 3 vteřiny od prvního útoku, co se stane? Bude ten bleeding efekt po druhém útoku působit 3 vteřiny nebo déle? Jde o to zda je lepší počat 3 vteřiny, a až potom ho použít znova nebo jestli je to úplně jedno. Ptám se kvůli tomu, abych zbytečně neplýtval drahocenou fury.
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Petros » 28.04.2012, 23:23 hod.

S každým použitím Rend se pouze obnoví doba trvání efektu (tedy vždy 3 vteřiny).

Uživatelský avatar
DeadMeat
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Most

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od DeadMeat » 29.04.2012, 00:18 hod.

Petros píše:S každým použitím Rend se pouze obnoví doba trvání efektu (tedy vždy 3 vteřiny).
Takže bude asi nejefektivnější si ty 3 vteřiny odhadnout nebo odpočítat a teprve pak použít znovu. Jinak by šlo fury akorát na zmar. Lepší to využít pro další aktivní skill, než Rend dokoná svou práci. ;)
"Wow. You're a Barbarian, huh?"

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Petros » 29.04.2012, 00:34 hod.

Asi záleží i na runě, kterou použiješ. Např. Ravage, tam se asi vyplatí (při dobíhání dalších mobů) Rend používat velmi rychle. Časem to odhadneš a naučíš se to automaticky :o)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“