Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Morishort
Wraith
Příspěvky:191
BattleTag:Morishort#1342
Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Morishort » 26.04.2012, 10:18 hod.

Keďže sa tu v poslednej dobe namnožili zbytočné témy, kde sa ľudia pýtajú na základné info o hre, tak zakladám tému (ako reakciu na Voziho nápad), kde je možné položiť akúkoľvek otázku, na ktorú ste nenašli odpoveď inde na fore.
Dúfam, že to zamedzí tvoreniu ďalších zbytočných témat.

Povolené sú aj úplne triviálne otázky, ničoho sa nebojte, nikto vám hlavu neutrhne.

Snažte sa to tu držať bez zbytočného spamu a podobných vecí, nech je to tu prehľadné a ľahko zorientovateľné pre všetkých.

Tak hurá do toho, kľudne sa pýtajte.


Tu sú nejaké otázky a odpovede, ktoré tu už padli a mohli by zaujímať viacerých...

Otázka: Bude v Diablo 3 čeština?
Odpoveď: Nie nebude.

Otázka: Kde si kúpiť D3?
Odpoveď: pozri tému viewtopic.php?f=44&t=4287&start=0

Otázka: Nepríde mi náhodou D3 v inom ako anglickom jazyku?
Odpoveď: Aj keby prišla, je možné po zaregistrovaní hry na Battlenete stiahnúť anglickú, prípadne inú jazykovú mutáciu hry.

Otázka:
Matysp píše:Jak bude v D3 fungovat singleplayer?Jako když budu chtít nazačátku hrát sám.Předem děkuji za odpověd.
Odpoveď:
Programos píše:Budeš hrát sám, ale budeš muset být pořád připojen k internetu. Později, když budeš chtít, můžeš hrát i multiplayer se stejnou postavou.

Můžeš totiž založit různé hry:
-singleplayer(hraješ sám)
-invite only(připojí se jen ten, koho pozveš třeba z přátel)
-friends only(připojí se jen tvoji přátelé)
-public(kdokoli se může připojit)
Otázka:
DeadMeat píše:Budou ve hře i nějaký lahvičky s manou jako tomu bylo v D2?
Odpoveď: Nie nebudú, každá postava má vlastný resource systém a spôsob obnovy je u každého iný.

Otázka:
Rimmsi píše:Psalo se uz nekdo o tom jestli se planuje davat predmety BOE nebo BOP ?
Odpoveď:
Pana_Ruplahlava píše: zatím to tak vypadá.
Otázka:
kenny135 píše:Mě by dost zajímalo, jestli je vůbec nějaký dotřel u kuší,luků a "dosek" u zbraní. Jde mi o to, jestli obouruční zbraní u barba doseknu z místa dál tudíž třeba clavem vezmu s sebou víc mobů, než když mám jednoruční zbraň.
Odpoveď:
Pana_Ruplahlava píše:Něco jako velikost zbraně tam implementováno je
Otázky:
Mikesak1983 píše:1. Proč se uvádí poškození v procentech? Resp. vidím, že je demage 110%, tak je to 110% z čeho? Resp. nevíte ten mechanismus propočtů?

2. Když hraji např. barbara a na primárním skillu mám Bash a v inventáři mám jakýkoliv meč, resp. zbraň na blízko, jak se pozná, kdy seknout mečem a kdy se použije skill.
Odpoveď:
Johny píše:Tak ja to vemu na sebe, kdyz uz nikdo nema na to nervy :D
1) % jsou z weapon dmg (sword 100dmg - spell 10% - 10dmg ) Takze zalezi, co mas v ruce, atack speed na zbrani ovlivnuje rychlost "spamovacich" abilit
2) Pokazde se pouziva skill, normalni utok ( normal atack - bez pouziti jakehokoliv skillu) se aplikuje pouze, pokud si ho primo nastavis (tzn ze na mysi ci buttonu, nebudes mit zadnej skill, pouze normal atack) popripade pokud mas skill na CD, nebo nemas resource
pozri tému viewtopic.php?f=115&t=4480&start=0
Dodržuj Pravidlá fóra... ak niečo hľadáš použi funkciu Hladaj...
Tvoj názor nie je prínosný.... Tvoj príspevok nie je vtipný.... Tvoje myšlienky nie sú zaujímavé, preto si ich nechaj pre seba... Nerob tu zbytočný bordel...

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 26.04.2012, 10:36 hod.

Tak já začnu, koukal jsem se, že materiály na nejvyšší crafty(lvl 60) padají až v infernu, znamená to, že nemůžu namaxovat craftera dřív? Nebo dokonce, že dosáhnu 60 lvlu až na infernu?
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Kubis » 26.04.2012, 10:40 hod.

Pana_Ruplahlava píše:Tak já začnu, koukal jsem se, že materiály na nejvyšší crafty(lvl 60) padají až v infernu, znamená to, že nemůžu namaxovat craftera dřív? Nebo dokonce, že dosáhnu 60 lvlu až na infernu?
Na Inferno tě to pustí až po dosažení 60lvl. Pak budeš teprv moct pomalinku v prvnim aktu Inferna sbírat craft matroš na lepší gear a tím i postupovat v Infernu.

ZeroOne
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od ZeroOne » 26.04.2012, 10:58 hod.

Pana_Ruplahlava píše:Tak já začnu, koukal jsem se, že materiály na nejvyšší crafty(lvl 60) padají až v infernu, znamená to, že nemůžu namaxovat craftera dřív? Nebo dokonce, že dosáhnu 60 lvlu až na infernu?
To jestli bude mozne "namaxovat craftera" az na infernu nebo driv to zatim nikdo asi nedokaze presne odpovedet. Na jeho zlepsovani 9 a 10 levelu bude potreba [url=ttp://eu.battle.net/d3/en/item/tome-of-secrets]Tome of Secrets[/url] a je otazka kde budou padat. Podle vsech receptu ktere vyzaduji material z inferna a vyzaduji level 60 tak Tome of Secrets bude nejspise padat az v Infernu nebo na konci Hell.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Programos » 26.04.2012, 10:59 hod.

Pana_Ruplahlava píše:Tak já začnu, koukal jsem se, že materiály na nejvyšší crafty(lvl 60) padají až v infernu, znamená to, že nemůžu namaxovat craftera dřív? Nebo dokonce, že dosáhnu 60 lvlu až na infernu?
Ono se to pořádně ještě neví. U "Craftera" budeš potřebovat nějaký matroš na jeho vyexpení(lze si všumnou v betě, proto nejde expit dál). Nicméně jakej matroš a kde padá, se zatím neví. Takže je možné, že craftera budeš moct vylevelovat klidně i na Hellu, ale nové itemy které ti přibudou, budou potřebovat materiál z inferna. Popřípadě i samotné vyexpení bude potřebovat materiály z inferna. Zatím se o tom blizzard moc nerozpovídal.

EDIT: Ha, Zeroone první :-)
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od casperdeluxe » 26.04.2012, 13:14 hod.

dotaz: ve skillu earthquake u barbara je napsáno, že způsobuje fire poškození za 2000%. je to opravdu tak silné? nebo se jedná jen o překlep? A u monka jsem našel u nějakého skillu cooldown 20 spirit. tam asi patří 20 sekund ne?

Vozi

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Vozi » 26.04.2012, 13:22 hod.

Je to normalni DoT AoE... 2000% dmg za 8 sec cili 250% dmg kazdou sekundu..

Uživatelský avatar
Ecthe
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 3
BattleTag:Fndk#2544

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Ecthe » 26.04.2012, 14:17 hod.

mňa celkom rozhádzalo, že ešte nikde nieje zoznam všetkých vecí, kt. budú padať, že to blizzard nemá dorobené, ani setovky ani legendary, nezdá sa vám to?
"What we do in life echoes in eternity"
http://img230.imageshack.us/img230/4260/casas2.jpg

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Qoliker » 26.04.2012, 14:18 hod.

Ale mají, jen to ještě nedali na web. Dokud není D3 vydané, tak to tam prostě nebude.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Programos » 26.04.2012, 14:34 hod.

Ecthe píše:mňa celkom rozhádzalo, že ešte nikde nieje zoznam všetkých vecí, kt. budú padať, že to blizzard nemá dorobené, ani setovky ani legendary, nezdá sa vám to?
Jak píše Qolicker tak to je. Blizzard sám potvrdil, že věci tam nejsou všechny.

Ono když se nad tím zamyslíš, tak tě napadne, že asi nebude tak málo itemů.
Prostě časem to na web dodají. Vlastně bych ani nechtěl vidět co všechno existuje za věci. I do dneška v D2 padne semtam něco co se mi zdá jako by ch nikdy neviděl a dělá mi to radost.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Kubis » 26.04.2012, 14:34 hod.

Teď sem zrovna četl na Diii Bashiokovu odpověď na tu stejnou otázku a říkal, že před vydáním hry nebudou zveřejňovat žádný itemy a jejich vlastnosti.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Tib3rian » 26.04.2012, 14:57 hod.

Tak ja polozim svoju trivialnu otazku: Bol som dnes v obchode s hrami(nie len) a tam bola pre-purchase verzia D3. Bolo tam napisane Komplet in Deutsch. Nic o nejakych inych jazykovych lokaciach(co je tu bezne). Takze budem kupovat macku vo vreci a nebudem vediet ci tam je aj anglictina. Ma s kupovani hier od Blizzu v nemecky hovoriacich krajinach niekto skusenosti?
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Qoliker » 26.04.2012, 15:07 hod.

Nevím, co furt řešíš. Kdyby náhodou krabicovka neměla všechny jazyky, i když němčina tam zcela určitě bude, tak si prostě jen zaregistruješ klíč na battle.netu a stáhneš si z tama německého klienta D3.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Gorelord
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Gorelord » 26.04.2012, 16:21 hod.

Tak si predem stahni i EN klienta a mas vystarano pokud by nahodou krabicovka byla jen Nemecky, tak pouzijes stahnuteho klienta..klic je globalni..

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Tib3rian » 26.04.2012, 16:28 hod.

To sa da stiahnut client dopredu? No ja sa tam pozrem, ci tam mam taku moznost.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Qoliker » 26.04.2012, 16:40 hod.

Klienta stáhneš dopředu (po koupi přímo na b.netu) nebo dodatečně (až zadáš klíč z krabice), máš tam na výběr úplně všechny jazyky. Z té krabice ti půjde hlavně o ten klíč. Já to měl jen spojené s tím, že hraješ D2 v němčině a chceš mít aj D3 německý.

Takto si jednoduše vybereš jazyk klienta.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Tib3rian » 26.04.2012, 16:46 hod.

No ja digitalne hry nekupujem, preto mam stale D2 v nemcine.

Mam este jednu otazku. Mohol by niekto popisat ake problemy mozu nastat s blizzardim authentikatorom? Cital som ze to moze priniest aj problemy. Alebo dajte niekto odkaz, kde sa tato tema rozobera, alebo je vypisany zoznam problemov, ktore mozu nastat.

EDIT: Qoliker: Ale hru musis mat najprv kupenu, resp. musis zadat key az potom mozes stiahnut clienta, nie?
EDIT: Aha, bud si ju preobjednas na battle.nete alebo si pockas az do polnoci 15.5. az potom sa da stiahnut client.
Naposledy upravil(a) Tib3rian dne 26.04.2012, 16:57 hod., celkem upraveno 1 x.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Gorelord
Fallen Shaman
Příspěvky:84
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Gorelord » 26.04.2012, 16:55 hod.

http://eu.media.battle.net.edgesuite.ne ... loader.exe

Na foru je to uz aspon 2x, staci jen hledat..

"EDIT: Aha, bud si ju preobjednas na battle.nete alebo si pockas az do polnoci 15.5. az potom sa da stiahnut client."

A nebo proste kliknes na ten soubor co jsem postnul a sosnes si klienta hned;)
Naposledy upravil(a) Gorelord dne 26.04.2012, 17:04 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od DeathHero » 26.04.2012, 17:09 hod.

ahjo omlovam se mozna za OT jak zjistim jak mam vyplneni info (myslim tim jmeno adresa atd.) nejsem si uplne jisty na b.netu mi to ukazuje spatny stat jak se to meni ??
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Dotazy ohladom D3

Příspěvek od Peckoslav » 26.04.2012, 18:56 hod.

jak to v D3 bude s počítáním IAS? Budou breaky jako v D2, nebo to bude plynulé (dle bety si myslím že to bude takto).
Díky
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Odpovědět

Zpět na „Obecně“