Technické problémy

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436
Re: Nespustim D3

Příspěvek od Alfajk » 21.05.2012, 23:57 hod.

videl bych to na neaktivoavenj bnet acc kvuli mailu,ja na nej cekal 2 dny - posli si ho znovu

lubinosak
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Technické problémy

Příspěvek od lubinosak » 22.05.2012, 14:01 hod.

Ahoj, přes den se k hraní vůbec nedostanu... hraju tedy pouze večer cca od 21:00h, nestalo se mi za ten týden a něco co D3 vyšlo aby hra chodila v pořádku, buď se nejde připojit a nebo je latence taková (250 až DC), pro mě je D3 obrovským sklamání z důvodu, že hra je zavyslá na připojení k internetu takovým stylem, že pro některé lidi co nemají kvalitní internet, je D3 absolutně o ničem...

Uživatelský avatar
Ali209
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ali#2525
Bydliště:Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Technické problémy

Příspěvek od Ali209 » 22.05.2012, 14:36 hod.

Klaunik píše:Neví někdo nějakou fintu na Error 3006? Koukal jsem na battle net... a obávám se, že diablo budu hrát... kdoví kdy... někteří ten problém už mají několik dní a blizz se k tomu vyjadřuje tak... že se na tom pracuje ... fakt super ... :/
Zkus každou 1-3minuty napsat nějaký text (stačí i jeden znak) do party chatu a to i na singlplayer. Sice chvilku budeš za exota, ale pomáhá to.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Technické problémy

Příspěvek od Spellsword » 22.05.2012, 14:41 hod.

Jsem jediný kdo má PC/notebook, který v pohodě zvládá náročné aplikace, ale v D3 má FPS okolo 20? V prázdných lokacích to skáče od 40-50, pokud se ale navalí desítky monster spadne to až na 9 FPS...

PeeWee
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Technické problémy

Příspěvek od PeeWee » 22.05.2012, 18:00 hod.

Dnesak jsem chtěl pustit hru a mám pořád dokola tabulku upadtin a launching a pořád dokola :-( a přitom jsem hrál normálně. nevíte někdo prosím co s tím?

Tidus
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tidus#2607

D3 staženo, ale nejde nainstalovat

Příspěvek od Tidus » 23.05.2012, 05:44 hod.

Ahoj :)
Stáhl jsem si D3 přímo z battle.netu z clienta, po více než 10 hodinách čekání...
Při instalování to vždy vyhodí tuhle hlášku

http://i.imgur.com/uatTO.jpg

Stáhl jsem si už GB/US/DE verze a pořád to píše chybu, pokaždý v jiné části instalace... Vypadá to, že hra není uplně stažena, ale nechal jsem klienta jet ještě půl hodiny po stažení.
Nějaká rada?

Jujacek
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Technické problémy

Příspěvek od Jujacek » 23.05.2012, 07:07 hod.

Tidus: nevim, co presne je to za chybu, ale nemuze to mit neco spolecneho s tim, ze je evropsky server ted dole? :)

bloodyvc
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: Technické problémy

Příspěvek od bloodyvc » 23.05.2012, 07:16 hod.

Tidus: Přijde mi, že se ti špatně stáhla hra. Spust znova ten instalátor a mělo by se ověřit co je staženo a případně dotáhnout chybějící, u mě to tak aspoň bylo. V každém případě nezapomeň správně nastavit cestu jako při prvním pokusu :-)

vladik81
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Technické problémy

Příspěvek od vladik81 » 23.05.2012, 07:17 hod.

Tidus: zkus ty instalačky přesunout do Programe Files. Kamárád měl myslím úplně stejný problém a tohle mu pomohlo i když nevím proč.
Možná není nutné mít instalačky v Program files, ale prostě jen na systémovém disku přímo (C:\Diablo3) alespoň taklhe jsem je měl stažené já.
Naposledy upravil(a) vladik81 dne 23.05.2012, 08:17 hod., celkem upraveno 1 x.

Tidus
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tidus#2607

Re: Technické problémy

Příspěvek od Tidus » 23.05.2012, 08:16 hod.

No četl jsem o tom přímo u blizzadu a něco o program files tam bylo, a ještě o tom, že mám spustit clienta a musí zavřít sám a né manuálně tak až dostáhnu hru už po 4, tak dám vědět.

Uživatelský avatar
Ascalon
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ascalon#2114
Kontaktovat uživatele:

Re: Technické problémy

Příspěvek od Ascalon » 23.05.2012, 10:57 hod.

Spellsword píše:Jsem jediný kdo má PC/notebook, který v pohodě zvládá náročné aplikace, ale v D3 má FPS okolo 20? V prázdných lokacích to skáče od 40-50, pokud se ale navalí desítky monster spadne to až na 9 FPS...
Hele na noťasu to mám to samé, všechny ostatní hry na max detaily bez seku s FPS +/- 40, ale jak pustím D3, mám všechno na low a FPS jede mezi 20-30 a je to dost bída...
Obrázek

Filas
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Technické problémy

Příspěvek od Filas » 23.05.2012, 15:33 hod.

Spellsword píše:Jsem jediný kdo má PC/notebook, který v pohodě zvládá náročné aplikace, ale v D3 má FPS okolo 20? V prázdných lokacích to skáče od 40-50, pokud se ale navalí desítky monster spadne to až na 9 FPS...

Jsem na tom ještě hůř. Jede to max. 30 a to na nejnižší nastavení a rozlišení. Nemám teda žádný extra dělo, ale třeba s Crysisem na střední detaily nebyl problém. A tady jedu v okýnku 800x600. Vyhozených 1500

Tidus
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tidus#2607

Re: Technické problémy

Příspěvek od Tidus » 23.05.2012, 16:17 hod.

Jde o to, že client neukazuje žádnej čas do stažení hry a složka s hrou má 7.6Gb jak ukazuje client.

Uživatelský avatar
Spellsword
Doom Knight
Příspěvky:563
BattleTag:Spellsword#2546

Re: Technické problémy

Příspěvek od Spellsword » 23.05.2012, 16:20 hod.

Tak mě napadá, proč všem vadí, že mají míň jak 50 FPS? Lidské oko rozezná 24 nabo 25 snímků za sekundu, takže 26FPS je už "přebytečný luxus"...

Filas
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Technické problémy

Příspěvek od Filas » 23.05.2012, 17:05 hod.

Spellsword píše:Tak mě napadá, proč všem vadí, že mají míň jak 50 FPS? Lidské oko rozezná 24 nabo 25 snímků za sekundu, takže 26FPS je už "přebytečný luxus"...

Kdyby to těch 25 jelo v normálním rozlíšení, tak neřeknu, ale když postava běží jak ve zpomaleným filmu, tak je něco špatně

Tidus
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tidus#2607

Re: Technické problémy

Příspěvek od Tidus » 23.05.2012, 17:40 hod.

TAK staženo už po 6, ale pořád to píše, že to neotevře ten ZASRANEJ soubor já už nevim kde je problém, dělám všechno podle návodů a pořád stejný výsledek

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Technické problémy

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 23.05.2012, 17:55 hod.

Teď mě jeden error fakt vytočil, nemůžu pojmenovat Female Barba shemale!!!
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Cimrman
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Technické problémy

Příspěvek od Cimrman » 23.05.2012, 20:35 hod.

Ted mi to padlo před Diablem.. opravdu hrát sám na jejich serveru stojí za všechny prachy...

Uživatelský avatar
Dadakk
Fallen Shaman
Příspěvky:58
BattleTag:Dadak#2810

Re: Technické problémy

Příspěvek od Dadakk » 23.05.2012, 20:44 hod.

napodobne.. ted jsem byl taky u Diabla v parte na Nightmare.. a ejhle... sup pryc ze serveru. Diablo ma sve paraty vsude :-)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Technické problémy

Příspěvek od Reve » 23.05.2012, 20:44 hod.

Cimrman píše:Ted mi to padlo před Diablem.. opravdu hrát sám na jejich serveru stojí za všechny prachy...
to sou s prominutim fakt dementi..uz je to trosku moc casto

Odpovědět

Zpět na „Obecně“