Inferno

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Berylion
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Berylion#1380
Re: Inferno

Příspěvek od Berylion » 28.05.2012, 10:24 hod.

Vcera jsem konecne dropnul na infernu ruce s resistama, co jsou pouzitelny (maj +str a vit). Resistence budou asi zaklad, ale zas je brat az moc nezdrave na ukor hp a dps se mi nezda byt jako nejlepsi cesta. Videl bych to asi takhle podle dulezitosti

1. ressist (+all)
2. dps (+crit)
3. hp
4. armor

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Inferno

Příspěvek od Rakiii » 28.05.2012, 10:27 hod.

@ PeeDee - neobíháme, ale zabíjíme je ..alespoň se o to snažím ...
@ Spyro - by mě zajímalo jak ti pomůže ta dmg když mají mobové life třeba milion ...a ty chvípneš na 1 ránu

Jinak začínám actII inferno a ty rezisty budou základ , podobně jako v diablu2 na hellu.
Jed a oheň mi nakládají neskutečně , často IK , tak se snažím mít aktivní "gloom" (-65% redukce) pak něco vydržím ... myšleno o 1-2 hity více
kituju se slow ..a dá se, ale asi si seženu ještě více rezu a nevím jesti i life leech .... ale to bych musel mít tak 20-30%+ SP

Kuzma
Quill Rat
Příspěvky:45
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuzma#1184

Re: Inferno

Příspěvek od Kuzma » 28.05.2012, 10:52 hod.

Aktualne act IV inferno , ale farmime III bo je to lehci a rychlejsi.

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Inferno

Příspěvek od Spyro » 28.05.2012, 11:40 hod.

Rakiii píše: @ Spyro - by mě zajímalo jak ti pomůže ta dmg když mají mobové life třeba milion ...a ty chvípneš na 1 ránu
Milion lifu není nic, pokud je mob ukitovatelný, což někteří ale bohužel nejsou, takže sám pořádně nevím jak to bude fungovat. Některým útokům se vyhnout nedá (jedině rychlou reakcí a SS, ale discipline taky není nekonečná), ale inspiroval jsem se od jiných DH, co už Inferno prošli, tak to chci zkusit:
http://www.reddit.com/r/Diablo/comments ... erno_post/

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Inferno

Příspěvek od Drakkari » 28.05.2012, 11:51 hod.

wizz, aktualně akt2 inferno, dostávám na zadek, akt 1 si docela dávám, zkusím maxovat rychlost pohybu, baví mě to kitovat, chci vidět jak rychle se dokážu pohybovat a jestli dokážu uběhat ty nejrychlejší potvory, zabíjím to přes hydru a snažím se pobít všechno :D

Uživatelský avatar
Silblade
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Silblade#2187

Re: Inferno

Příspěvek od Silblade » 28.05.2012, 12:09 hod.

Po tom, co tohle čtu, myslím, že v dalším patchu radikálně zvýší obtížnost inferna.:D Nebo přidají 5. obtížnost "Totally Annihilation"! :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Inferno

Příspěvek od Winty » 28.05.2012, 12:25 hod.

Obtížnost už moc nezvýší, když už teď prakticky vše dává IK. Jediné co by mohli, je zrušení softcore a dát jen hardcore :D

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Inferno

Příspěvek od GrOsO » 28.05.2012, 12:34 hod.

obtiaznost je spatne navrhnuta . je to tazke ale da sa to zvladnut stym ze casto ripete coz vas obera len o trochu casu .. potom bosov sa da zvladnut stym ze to skusate na xx krat pokusov a raz to nejak zvladnete..
hardcore je fakt hardcore no
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Inferno

Příspěvek od Alfajk » 28.05.2012, 12:38 hod.

jedu wizarda full dmg(31000dps),na hp a resisty se*u,hraju jeste s jednim wizem co ma full resisty a tankuje,on neco ustoji a ja zase neco zabiju,idealni kombinace - prvni akt s butcherem farmime jak nic

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Inferno

Příspěvek od Quetak » 28.05.2012, 14:04 hod.

Wiz 60, jsem před rakanothem v A4 na inferno. 40k HP, 70% resist redukce a 70% armor redukce - oboje s energy shieldem s runou +40% resistances, 17-30k dps podle účelu a kombinace itemů a spellů. Co jsem tak pochopil tak armor je stejne důležitý jako all resistance - oboje snižuje veškerý dmg taken. Než jsem dosáhl těch 70% u obojeho tak mi dělal A2 velký problémy (1shoty), ale teď už mi to přijde jako A1, nektěrý elity si pokituju přes hydry a některý zvládnu jakž takž tankovat. A3 je zase o něco těžší než A2 tak tam teď pofarmim, protože rakanoth je zatim nad moje síly.

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Inferno

Příspěvek od Winty » 28.05.2012, 15:50 hod.

Ještě k těm rezistencím. Není nejlepší zvedat spíš armor a strengh na DMG reduction? Nebo DMG reduction má nějakou nevýhodu proti rezistencím?

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Inferno

Příspěvek od Spyro » 28.05.2012, 15:55 hod.

Je to stejné v poměru 10:1 (1000 armor = 100 all resist) a čím víc jednoho statu máš, tím menší efekt bude mít další jeho zvýšení. Takže bys měl zvedat to, čeho máš míň (což je ze začátku resist, protože Armor máš přímo na každém itemu).

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: Inferno

Příspěvek od JohnyX » 29.05.2012, 06:46 hod.

Jsem za polovinou 2 actu na inferno s wizzardem a jedu hlavně na dps, ale je chyba nemít rezisty...člověk musí opravdu hrát s tou runou 40% all resists. Ale zas na druhou stranu dps vás může hodně zachránit. Jak máte rezisty a nemáte dps, tak stejně dostanete own.
Já mám dps ted 37.5K, ale možná něco uberu na ukor rezistu, abych tolik nerakvil na elite packach. Ale ty si mě stejně dávaj....jak se objeví fast, mortar, jailer nebo imune, tak du stejně do řiti i s resistama :D
Mám hold jen 40k HP, ale tak není to na wizzarda tak málo.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Inferno

Příspěvek od TrackThor » 29.05.2012, 09:00 hod.

já jedu wd na infernu s 18k hp, je jedno jestli mě daj na dvě nebo tři rány, snažim se nedostat ani jednu :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Inferno

Příspěvek od Winty » 29.05.2012, 09:06 hod.

To já taky kvůli málo resistům hraju tak, že mi nikdo nedává DMG. Celkem to vychází. Největší problém je hodně mobů na malém prostoru.

Uživatelský avatar
LizardWizard
Wraith
Příspěvky:113
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Papin#2195

Re: Inferno

Příspěvek od LizardWizard » 29.05.2012, 09:09 hod.

sorcka II act, zabil jsem Magdu :D ale je to fakt sila :D nez sem se k ni vubec dostal, tak sem umiral jak na bezicim pasu :D

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Inferno

Příspěvek od Alfajk » 29.05.2012, 12:17 hod.

me prijde,ze pro wizarda s vysim aktem nez 1 naprosto stracej vyznam resisty i hp...kamos ma takovej divnej wizard-tank build,ze v prvnim aktu tankuje elity zatim co ja je zabijim,skoro nic mu nedelaj,ale v tom druhym je to proste ve vetsine pripadu ik...a lepsi equip uz proste ani v aukci neni a kdyz je,neni zase o tolik lepsi a ma cenu 2M+
wizard jedine hit n run,zabijet to na melee range fakt nejde

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Inferno

Příspěvek od Quetak » 29.05.2012, 12:23 hod.

Alfajk: V A2 je to "stejný" jako v A1 když dosáhneš určitý úrovně equipu. Pak je zase obrovskej skok do A3. I v A2 tankuju elity když to jejich ability dovolí nebo vyžadujou.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Inferno

Příspěvek od Alfajk » 29.05.2012, 12:31 hod.

netusim kde takovej equip vzit kdyz v A1 nic lepsiho nepada,po tejdnu farmeni ve trech lidech jsme kazdej equipli max 1 item,ja ani to ne...

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Inferno

Příspěvek od Quetak » 29.05.2012, 12:45 hod.

Alfajk: No upřímě sem 80% equipu koupil na ah, protože čekat až něco dropne nebo až se povede craft je šílenost. Občas se něco pěknýho najít dá, ale ah je ah. Kupuju jen itemy co maj 100+ vita,int 40+all resist a co nejvyšší armor. Ale zdá se mi, že když jsem kupoval ty itemy tak byli levnější než teď, asi lidi přišli na to, že all resist je důležitej a tak ty ceny pěkně solej. Včera sem zrovna udělal největší investici zatim...rukavice 15% attack speed, 190int, 60all resist a nějaký blbůstky k tomu...cena 2M. Jelikož jsem měl předtim ruce bez all resist tak mi zvýšili resistance o 2,7% a to je dost :)

btw opasek String of Ears je velice luxusní záležitost...20% melee dmg reduction dělá hodně při tankování...a nestojí moc.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“