Inferno

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984
Re: Inferno

Příspěvek od Marous » 31.05.2012, 10:26 hod.

Uzasnej vejmysl....vsude kydaj pod sebe nejaky sracky,musis z toho chte nechte pryc,chvilku se snima rubes a jako prekvapko kdyz uz mas to stesti a nechcipnes,dostanou "super lebku",to me tak vytaci,achjo.
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Inferno

Příspěvek od Quetak » 31.05.2012, 10:30 hod.

Poradit ti na to můžu to, aby si je zabíjel postupně a když zbývající dostanou enrage tak nechat být, vrátit se později, zase jich třeba pár zabít než dostanou enrage atd... Přišlo mi, že doba než dostanou enrage je proměnlivá podle typu potvory, třeba ty včely v A2 ho dostanou docela za chvíli (tak 5min bych tipoval) a některý kituju i 10min a víc a enrage nikde, možná se mi to ale jen zdá.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Inferno

Příspěvek od sklb » 31.05.2012, 10:45 hod.

Ono je to, ale celkom problem zabit to pod 5 minut ked to ma mortar extra health fast a este neake pochutky :p
Zaujimalo by ma ci tato vec je aj na hc, neviete niekto?
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Inferno

Příspěvek od Winty » 31.05.2012, 10:51 hod.

Pokud elitky mají fast nebo mají rychlost ze základu tak je skipuju. To prostě za DH nedávám.

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno

Příspěvek od satik » 31.05.2012, 11:41 hod.

Me nejvic vadi, kdyz maji minioni neznicitelnost, nemuzu je nejak po jednom upizlat...

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Inferno

Příspěvek od Rakiii » 31.05.2012, 12:55 hod.

@ Winty - kombinace caltrops se slow + high dps s crit funguje dobře, ale chce to mít dost discipline.

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Inferno

Příspěvek od Winty » 31.05.2012, 13:10 hod.

Rakiii: Já caltrops nemám a nechci kvůli změně na 1 z 15 packů měnit build a ztrácet valor. Jinak prakticky proti všem ostatním druhům už jsem si taktiku vymyslel, takže s většinou packů není větší problém. Hlavně to chce ze začátku vyčistit okolí.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Inferno

Příspěvek od Alfajk » 31.05.2012, 14:23 hod.

prave jsem zabil 15 packu rare v A1 inferno,krom toho,ze nepadlo vubec nic,jich melo 13 z 15 mortar,nahoda? me se nezda...

Uživatelský avatar
Aragorn
Gorebelly
Příspěvky:329
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Inferno

Příspěvek od Aragorn » 31.05.2012, 14:38 hod.

To by davalo smysl, ze maji packy velmi casto Mortar. Hadam, ze Blizz nechce, aby ranged buildy jen staly opodal a nic moc resit nemusely. Myslim, ze z toho duvodu tam je i Vortex a treba Frozen (ty mrazici "bomby" casto podkladaji pekne daleko od nich si vsimnete).
D2R FanaZealer lvl 96 (SC SSF, bez runových slov)
Hledá do grálu - už 'jen' Tyraels Might 8-)

TristanTzara
Fallen Shaman
Příspěvky:86

Re: Inferno

Příspěvek od TristanTzara » 31.05.2012, 15:01 hod.

Quetak píše:Poradit ti na to můžu to, aby si je zabíjel postupně a když zbývající dostanou enrage tak nechat být, vrátit se později, zase jich třeba pár zabít než dostanou enrage atd... Přišlo mi, že doba než dostanou enrage je proměnlivá podle typu potvory, třeba ty včely v A2 ho dostanou docela za chvíli (tak 5min bych tipoval) a některý kituju i 10min a víc a enrage nikde, možná se mi to ale jen zdá.
10 minut zabíjíš jednu skupinku monster?
A to má bejt jako ta Blizzardem slibovaná zábava?
No já to zabalil po dohrání Normalu, ale tohle mi moc zábavný nepřipadá.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Inferno

Příspěvek od Alfajk » 31.05.2012, 15:03 hod.

10 minut kdyz se dari,nejkou psycho kombinaci musis rozdelit a kazdyho samotnyho adda zabijet 10 minut...

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Inferno

Příspěvek od Quetak » 31.05.2012, 15:07 hod.

TristanTzara píše: 10 minut zabíjíš jednu skupinku monster?
A to má bejt jako ta Blizzardem slibovaná zábava?
No já to zabalil po dohrání Normalu, ale tohle mi moc zábavný nepřipadá.
Ne, to má být ta blizzardem slibovaná obtížnost Inferna a já sem s tím spokojenej a baví mě zabít něco co vypadá nezabitelně ikdyž mi to trvá třeba 10min a 5x při tom chcípnu. Už jen pro tu možnost, že z nich padne nějakej pěknej item to za to stojí :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Inferno

Příspěvek od Alfajk » 31.05.2012, 15:15 hod.

Quetak píše: Už jen pro tu možnost, že z nich padne nějakej pěknej item to za to stojí :)
tohle ocekavani lootu me preslo tak pred tejdnem,ted vim ze stejne padne uplna kravina...

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Inferno

Příspěvek od Quetak » 31.05.2012, 15:21 hod.

mi neříkej, že ti nikdy nepadl pěknej item, když ne pro tebe tak aspoň na ah. Já mam radost i z itemu který vim, že prodám třeba za 100k :) páč tim si šetřim na ty itemy za miliony co potřebuju :) Lepší nějakej loot než žádnej. Když sem chodil v D2 baal runy asi milionkrát a měl už top výbavu tak sem taky věděl, že cokoli padne tak bude pro mě crap...ale stejně sem na něj pořád chodil, prostě zabít, posbírat, zabít, posbírat,....a jedééém :)

corpsen
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Corpsen#2641

Re: Inferno

Příspěvek od corpsen » 31.05.2012, 16:00 hod.

vis co, do 5ti min je nedas, vetsinou wipnete a maj zase full... nebo to nahodou date a padnou sracky na 50 lvly... nwm no jak vsici na live streamech hackujou tech 40 mil golduůů

martinnohac
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Inferno

Příspěvek od martinnohac » 31.05.2012, 16:03 hod.

Quetak píše: Když sem chodil v D2 baal runy asi milionkrát a měl už top výbavu tak sem taky věděl, že cokoli padne tak bude pro mě crap...ale stejně sem na něj pořád chodil, prostě zabít, posbírat, zabít, posbírat,....a jedééém :)
tak to ses uchylak ale

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Inferno

Příspěvek od Alfajk » 31.05.2012, 16:12 hod.

corpsen píše:vis co, do 5ti min je nedas, vetsinou wipnete a maj zase full... nebo to nahodou date a padnou sracky na 50 lvly... nwm no jak vsici na live streamech hackujou tech 40 mil golduůů
nakupujou za real cash,co jinyho,po internetu jsou stovky nabidek,ale zatim to vychazi 100 000g = 80 korun,coz je sakra drahy

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Inferno

Příspěvek od Quetak » 31.05.2012, 16:13 hod.

martinnohac píše: tak to ses uchylak ale
Díky, beru to jako kompliment :)

cepi
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:CEPI*2855

Re: Inferno

Příspěvek od cepi » 31.05.2012, 22:12 hod.

HELE JA SEM V 1 AKTU TAKY BARB 31K LIFE 10K DMG A SEM UPLNE STRACENEJ NEDAVMTO VUBEC A NEMA
GOLDY NA NOVEJ GEER PROTOZE SEM JE UTAH V HELLA NIGHTMARE :) :) :)

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno

Příspěvek od Programos » 31.05.2012, 23:28 hod.

Nemusíš to psát všude kluku. A vypni si už ten capslock.

Pokud s tím píšeš už 2. příspěvek a pořád sis toho nevšiml, tak musíš být buď blbej a nebo slepej.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Odpovědět

Zpět na „Obecně“