Inferno

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)
Re: Inferno

Příspěvek od Still-Alive » 01.06.2012, 05:42 hod.

Nebo kombinace obojího :)

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Inferno

Příspěvek od TrackThor » 01.06.2012, 09:19 hod.

já mám 12k hp na infernu a padnu na dvě-tři rány, takže spokojenost
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Inferno

Příspěvek od sklb » 01.06.2012, 09:23 hod.

to je zaujimave ;p ja mam za wizarda 35k a bezne dostavam v 2 akte ik
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Inferno

Příspěvek od Rakiii » 01.06.2012, 09:36 hod.

Pokud běhá v 1.aktu a má dobrej rezist proč ne ....
samotnej life ti je prd platnej ...

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno

Příspěvek od Programos » 01.06.2012, 09:42 hod.

Jedu dobu jsem zkoušel co největší vit a dex za DH, měl jsem 47K hp a dávali mě one hit. Rezisty a armor jsou důležitější, než max. hp. Kromě toho takové hpčka ani nemáte šanci uhealit...
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Inferno

Příspěvek od Alfajk » 01.06.2012, 11:01 hod.

blizz sam rekl ze s vysima aktama pro wizard/huntery/wd nema vubec cenu resit resist,protoze ho proste neni dostatek pro preziti

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Inferno

Příspěvek od Quetak » 01.06.2012, 11:06 hod.

Alfajk: to je blbost, právě že wiz má nejlepší předpoklady mít nejvyšší resist ve hře(možná ještě monk s tou pasivkou) - intel=resist, energy armor +40% resisty. Mám asi 800 ted což je caa 71% redukce a je to sakra znát.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Inferno

Příspěvek od sklb » 01.06.2012, 11:09 hod.

Quetak píše:Alfajk: to je blbost, právě že wiz má nejlepší předpoklady mít nejvyšší resist ve hře(možná ještě monk s tou pasivkou) - intel=resist, energy armor +40% resisty. Mám asi 800 ted což je caa 71% redukce a je to sakra znát.
a v ktorom akte si ked sa smiem spytat :p V dvojke neikckuju?:)
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Inferno

Příspěvek od Quetak » 01.06.2012, 11:12 hod.

sem před diablem na infernu.

Kdo by tě tam IKčknul? Už nevim přesně ty jména ale: Mawik házel sekery kterejm se dá vyhnou jak nic, Korlick dělal leap attack - no coment a a ten třetí whirlwind...no jestli si schopnej se nechat timhle trefit tak pak chápu že se ti to zdálo těžky.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Inferno

Příspěvek od Drakkari » 01.06.2012, 12:34 hod.

skillerům přijdou věci lehčí než průměru.. ;)

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: Inferno

Příspěvek od JohnyX » 01.06.2012, 12:58 hod.

Farmení actu 1 mi příjde celkem efektivní, pokud jste low jako já :) Nafarmíte na lepší equip a pak tradá do vyšších aktů.
Abyste úspěšně farmili act 1, tak potřebujete kolem 35k hp a lepší dps...aspon 30k a budete farmit np. Já mám ted dps 44k a chodím leoric, butcher a stihnu to celkem fast s valor buffem 5. Cca mi to trvá tak kolem 20 min :) Nafarmím pokaždé 2x plný invertář :) Sice tam padaj ho*na, ale něco se prodat dá.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Inferno

Příspěvek od Alfajk » 01.06.2012, 13:24 hod.

a class? nejak se nemuzu dostat pres 35000 dps,v aukci nic neni a lepsi itemy nedropujou

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Inferno

Příspěvek od Winty » 01.06.2012, 13:37 hod.

Na akt 1 stačí opravdu celkem low gear který naberete za jeden průchod hellem. Navím mě přijde efektivnější farmit akt 2, ikdyž je o dost těžší a občas nějaké mobky skipnu. Ale v prvním aktu padají opravdu strašné blbosti, které na AH prodáte max za 5k a tolik goldů vám ve druhém aktu vypadne z pár normálních mobek.

wortheon
Quill Rat
Příspěvky:33

Re: Inferno

Příspěvek od wortheon » 01.06.2012, 13:47 hod.

mit tak vas equip , ja si ted prochazim inferno (momentalne za worthamem) s total low gear

hp: 24 k
resisty: 550
dmg: 4000

jedine co ma zachranuje je 1000 life on hit a tank monk.

Ale zabijeni je porod - napr king mi trval kolem 10 min

ps: problemem je ze life on hit na zbrani je pro mne dost dulezity a itemy s vyssim dps sou v radu milionu ktere zatim nemam

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Inferno

Příspěvek od Drakkari » 01.06.2012, 17:39 hod.

nějak se mi nezdá že průchod hellem mě vybaví na inferno act 1.. to se mi fakt nezdá :)

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Inferno

Příspěvek od sklb » 01.06.2012, 17:51 hod.

imho vybavi. na aukciu kupis gun so 700dps za 10k a ides
osobne sa mi hellom islo o vela lepsie hned ako som dosiahol lv 60. Do vtedy to bola este celkom zabava, ale od polky tretieho aktu som to uz len dohraval.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Smash
Quill Rat
Příspěvky:39

Re: Inferno

Příspěvek od Smash » 01.06.2012, 17:55 hod.

univerzalny sposob fungovania na inferne :D http://www.youtube.com/watch?v=PEyk63Ua ... ture=share

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: Inferno

Příspěvek od JohnyX » 01.06.2012, 18:08 hod.

Smash píše:univerzalny sposob fungovania na inferne :D http://www.youtube.com/watch?v=PEyk63Ua ... ture=share
Už ste s těma slepicema trapní...už to tu bylo několikrát i na oficialním foru.
Jinak sem wizzard, ale v tom actu 1 už fakt nic nepadá no :Dale zas act 3 je dost hc

Uživatelský avatar
Ravenwolf
Fallen Shaman
Příspěvky:66

Re: Inferno

Příspěvek od Ravenwolf » 01.06.2012, 19:07 hod.

Nesouhlasím že se nevyplací farmit Act I :-)

Run od zachrany caina po butchera mi trvá s prolezáním hodně míst hlavně dungeonu cca 2 hodiny a 30 minut. Jsem schopný to už běhat s Mf gearem který mám v 112% v základu bez NV.

Za ty 2 a půl hodiny nafarmim čistě něco okolo 250k goldu( i s prodavanim nepotřebných itemu vednorum). Dále mi vypadne jedna a pul celé stránky truhly žlutých itemu, které když všechny nasledně identifikuje tak malokdy se mi stane, že by se tam nenašel jeden jediný který by na AH neměl cenu alespoň 500k.

Dneska jsem dal 2 takovéto Runy a výsledek 3,5 milionu v goldech.
Ale je fakt, že jsem měl štěstí na drop. Normalně to bývá kolem 1 ,5 mega.
Bratři naše činy v životě se odrazí ve věčnosti!

Postavy
Softcore:
Raven - barbar lvl 70(67+)

JohnyX
Quill Rat
Příspěvky:47

Re: Inferno

Příspěvek od JohnyX » 01.06.2012, 19:39 hod.

Tak to je pěkná blbost...tolik teda těžko vyděláš s rychlostí jakou se prodává na AH, když lidi ty itemy moc nekupují. V actu 1 padaj jen ho*na a i když nabereš 100 itemů, tak stejně málo který se dá prodat

Odpovědět

Zpět na „Obecně“