Inferno

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Sandy
Quill Rat
Příspěvky:11
Inferno

Příspěvek od Sandy » 28.05.2012, 07:18 hod.

Zajimalo by me kolik cechu uz tak asi je na infernu?
Ja mam barbara a Act1 sel vpohode, ale act2 je totalni zabijecka, mam 70k HP, 18k dmg, a 8k deff, a jdu na 2 rany dolu od obyc mobu.
Jak to tam davate vy? popripade nejake rady co mit, nemit, zlepsit atd...

Co se farmeni tyka, chodil sem Azmodana na hellu, ale s ukoncenim actu1 v infernu se nejak pokazil, a za Q uz nejsou poradny goldy. Ted chodim SK na infernu a jde to vpoho, jen ty itemy nejak nepadaji :)

Rimmsi
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rimmsi#2243

Re: Inferno

Příspěvek od Rimmsi » 28.05.2012, 07:33 hod.

wizzard l60 ... akt 1 je easy farma a aktualne motam Butchera

akt 2 ... no .... to je uz trosku zajimavejsi :) Dal sem to po Magdu ale je to daleko lepsi v parte. Jeste trosku poupgraduju gear a snad zacnu farmit postupne 2ku

Divim se ale ze tebe davaji na 2 rany pri 70k life kdyz ja mam 30k a jsem na tom zhruba stejne :)

martinnohac
Quill Rat
Příspěvky:32

Re: Inferno

Příspěvek od martinnohac » 28.05.2012, 07:46 hod.

Sandy píše:Zajimalo by me kolik cechu uz tak asi je na infernu?
Ja mam barbara a Act1 sel vpohode, ale act2 je totalni zabijecka, mam 70k HP, 18k dmg, a 8k deff, a jdu na 2 rany dolu od obyc mobu.
Jak to tam davate vy? popripade nejake rady co mit, nemit, zlepsit atd...

Co se farmeni tyka, chodil sem Azmodana na hellu, ale s ukoncenim actu1 v infernu se nejak pokazil, a za Q uz nejsou poradny goldy. Ted chodim SK na infernu a jde to vpoho, jen ty itemy nejak nepadaji :)
Pokud mas 70k hp a 18k dmg tak predpokladam uplnou absenci rezistu. Ja mam za barbara 33k hp, 11k dps, 800-900 rezisty a jsem v druhem aktu pred belialem. Spoustu elitnich skupinek jsem musel preskocit (na 5 stacku jsem se ale dostal). Na pohodlnou hru aktu 2 bych si predstavoval 50k hp, 16k dps a rezisty tech 900.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Inferno

Příspěvek od sklb » 28.05.2012, 07:46 hod.

imho vsetci su uz na inferne. :p
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Inferno

Příspěvek od casperdeluxe » 28.05.2012, 07:48 hod.

Já jsem včera dodělal hell a 1act na infero nějak nedávám. Hlavně teda championy a elite. To je pro mě nemyslitelný. Dmg 13k HP 27k. A zajímalo by mě, jak je to s resistance. Kolik je max a jak se to počítá? max mám asi 160.

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno

Příspěvek od satik » 28.05.2012, 08:03 hod.

DH s 25k hp a 20k dmg, resisty kolem 60-80 :D

Mam naklikany skilly smoke screen (invis) a preparation (doplneni discipline) s Battle Scars runou (60%hp heal) a snazim se ani ranu nedostat, od nektrerych potvor par ran vydrzim, ale docela casto to jsou instakilly, kdyz uz me neco trefi :D

A jsem ted uplne na zacatku inferna, D3 jsem porizoval teprv minuly tyden, tak uvidim, jak to pujde dal.

Berylion
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Berylion#1380

Re: Inferno

Příspěvek od Berylion » 28.05.2012, 08:14 hod.

S barbarem (24k HP, 14k dps, resist low snad kolem 100) se horko tezko protloukam 1 actem inferna. Elitky, co me daji IK vetsinou preskakuju, ale na stack 5 se nastesti obcas take dostanu. Vcera jsem skoncil u pavoucice Aranae, ale ta pujde.

Sandy
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Inferno

Příspěvek od Sandy » 28.05.2012, 08:25 hod.

Aha, takze o resistech to asi bude, tam mam totiz naprosty minimum :) takze asi rozprodam eq, a nakoupim veci na resisty :)

Rimmsi
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rimmsi#2243

Re: Inferno

Příspěvek od Rimmsi » 28.05.2012, 08:43 hod.

Sandy píše:Aha, takze o resistech to asi bude, tam mam totiz naprosty minimum :) takze asi rozprodam eq, a nakoupim veci na resisty :)
urcite to neni jen resistama ale i buildem a stylem hrani
radsi se poptej na Barbar foru jestli vse delas dobre nez zacnes prodavat svuj gear :)

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Inferno

Příspěvek od Spyro » 28.05.2012, 08:47 hod.

DH, Asi 55K DPS (nafouknuté Sharpshooterem, bez něj 25K), 25K HP, resisty neřeším, snažím se držet kréda, že nejlepší obrana je útok. Dodělal jsem Act I, který byl hrozně jednoduchý i na komplet vyčištění (bez farmy, itemy z aukce, např. celkem slabá 750 DPS Cold dmg 2H kuš), II jsem ještě nezkoušel, ale teprve tam prý začnou být problémy a DH dostávají instant od všech mobů :)

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Inferno

Příspěvek od Winty » 28.05.2012, 09:08 hod.

Ja teď hraju Inferno II akt a farmím první. Mám DH 45k HP a 15K DMG a ve druhým aktu dostávám slušnou čočku. První akt je opravdu velmi jednoduchý a podle mě je to kvůli tomu, aby lidi mohli po hellu farmit na Infernu.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Inferno

Příspěvek od AlterEgo » 28.05.2012, 09:14 hod.

Uber zivoty a pridej rezisty.

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Inferno

Příspěvek od Winty » 28.05.2012, 09:31 hod.

A rezisty je lepší zvětšovat z inteligence nebo +all rezistance?

Uživatelský avatar
mafian89
Gorebelly
Příspěvky:337
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mafian89#2328

Re: Inferno

Příspěvek od mafian89 » 28.05.2012, 09:34 hod.

Winty: Můj názor: +all rezistances.
Obrázek

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Inferno

Příspěvek od Deef » 28.05.2012, 09:40 hod.

Ty vole skade beriete tie rezisty :D To mate na kazdom iteme +60 to all ? :D Nic noc idem farmit goldy a sledovat aukcie :P lvl 60 Barbarian , 30k HP 6000 Armor 10k DPS cca 250 resisty

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Inferno

Příspěvek od GrOsO » 28.05.2012, 09:55 hod.

Winty píše:Ja teď hraju Inferno II akt a farmím první. Mám DH 45k HP a 15K DMG a ve druhým aktu dostávám slušnou čočku. První akt je opravdu velmi jednoduchý a podle mě je to kvůli tomu, aby lidi mohli po hellu farmit na Infernu.
zaujimalo by ma ci tie hp su vobec uzitocne . kolko ran dokazes vydrzat ako casto zomres na oneshot ?..
ja som sa ssnazil stavat def+dmg zaroven ale bolo to onicom ,. nato treba fakt uber equip aby bola defenziva aj ofenziva dostatocna u DH,. ked pride rare pack tak mi tie hp s nedostatocnym resistom nepomozu a chyba dmg ...
teraz mam 50k dmg ale ak ma nieco trafi tak som hned mrtvy na 1 ranu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Winty
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WintyBadass#2859

Re: Inferno

Příspěvek od Winty » 28.05.2012, 10:03 hod.

Je fakt že opravdu hodně mobů mi dává IK takže ty HP asi snížím a zkusím někde nabrat rezisty.
Díky za rady

Uživatelský avatar
JamieChris
Gorebelly
Příspěvky:351
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JamieChris#2321

Re: Inferno

Příspěvek od JamieChris » 28.05.2012, 10:07 hod.

dobrý no, 56 lvl, resy 80-100, armor 1.6K, life ani ne 18k :D se divim, že "dávam" hell :D

PeeDee
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:peedee#2683

Re: Inferno

Příspěvek od PeeDee » 28.05.2012, 10:16 hod.

Mňa by zaujímalo ako preskakujete elitky :D...síce som len v Hell Act 3 (WD cca. hp 30k, dmg 2,5k :D a rezisty 100-200(skor 200)), a síce si to dávam zatiaľ v pohode (v parte ešte lepšie), ale akonáhle dostávam na zadok a snažím sa zutekať kade ľahšie, tie potvory ma prenasledujú po celej mape (: ....

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Inferno

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 28.05.2012, 10:22 hod.

no být tebou se nějak vynasnažím o větší DPS... s wizem tam mám 8k hp a 9k dps a jde mi to v pohodě...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“